امروز : پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۳۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:احمدی لاشکی
احمدی لاشکی+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
نماینده سابق مازندران معاون وزیر آموزش و پرورش شد
محسن حاجی میرزایی حکم قاسم احمدی لاشکی را به عنوان معاون وزیر آموزش و پرورش ابلاغ کرد.
لاشکی+عبارت
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
اظهارات جنجالی نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت در آخرین نطق نمایندگی اش؛
احمدی لاشکی:یادمان باشد که ۵۰ درصد از مردم پای صندوق رای نیامدند/چرا هیات رئیسه طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان را اعلام وصول نکرد؟/۵۰ میلیون برای وام ۱ میلیونی ثبت نام کردند؛ بخوان حدیث مفصل از این مجمل/نمایندگان جدید مردم را ناامید نکنند
ویدئوی آخرین نطق نمایندگی قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس دهم را مشاهده می کنید.
نمایندگان مازندران+عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
عبارت شانس نمایندگان فعلی مازندران برای انتخاب مجدد را بررسی می‌کند؛
بخت بالای شاعری برای دبل و شانس کم نیازآذری برای هتریک / از رقبای چغر یوسف نژاد تا آرای شکننده لاشکی
بررسی‌های میز تحلیل عبارت نشان می‌دهد که شانس نمایندگان بی‌رقیب بالاتر از سایر نمایندگان است، حتی اگر کارنامه ناموفق تری از آنها داشته باشند. به همین خاطر مثلا شانس نانواکناری که نماینده‌‌ای معمولی است از یوسف نژاد که عضو هیات رئیسه است بیشتر پیش‌بینی شده، زیرا نانوا بی‌رقیب است اما یوسف نژاد حداقل سه رقیب جدی دارد*
دایرکت + عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
صحبت های پورعلی گنجی با فوق ستاره بارسلونا / افتتاحیه پر سروصدای ستادهای انتخاباتی از شرق تا غرب / انتقاد جنجالی کشتی گیر معروف از نماینده کنونی شهرش / وقتی خانوم بازیگر هوس رقصیدن می کند / سلفی جالب آقای نماینده / اولین عکس حنیف و همسرش
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. بیست و نهمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
دایرکت + عبارت
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
تزریق روحیه به سبک فرهاد مجیدی / اولین گام نیازآذری بعد از تائید صلاحیت چه بود؟ / انتقادات تند سیاستمدار کهنه کار ساروی از شورای نگهبان / لاشکی برای انتخاب شدن در تهران چه می کند؟ / تولد شهاب حسینی و پسرش در یک روز
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. بیستمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
دایرکت + عبارت
پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
تبریک فرهاد مجیدی به رئیس جدیدش / پینگ پنگ باز معروف از همسرش رونمایی کرد / تسلیت عجیب خانم بازیگر به مناسبت فاطمیه / شهرداری که نصب بیلبورد تبلیغاتی را هم شخصا گزارش می دهد! / امید در دل ردصلاحیت شده ها
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. هجدهمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
نمایندگان مازندران+عبارت
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
وضعیت نمایندگان مازندران به روایت خانه ملت (۳)؛
مسکن مهر چالوس تنها دغدغه منطقه ای احمدی لاشکی/ نماینده ای پرکار در مسائل ملی
در ادامه گزارش های عبارت از وضعیت نمایندگان مازندران به روایت خانه ملت، اینبار به غرب مازندران رفتیم و نماینده پر حاشیه این منطقه را زیر ذره بین گرفتیم.
مازندران+عبارت
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸
قابل توجه آقايان احمدی لاشکی و شریعت نژاد؛
لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد
طرح تشکیل استان مازندران غربی به مرکزیت نمک آبرود در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد. این خبری بود که به سرعت در فضای مجازی سروصدا به پا کرد و مخالف و موافقینش هرکدام واکنش مختص به خودشان را به این مسئله نشان دادند. اما واقعیت چیست؟
تصویر + عبارت
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸
گزارش کوتاه عبارت از وضعیت فعلی اصلاح طلبان مازندران،۵ ماه مانده به انتخابات مجلس؛
دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر
در تماس‌ها و رایزنی های صورت گرفته تصمیم بر این شده است که تا زمان ثبت نام به جز این دونفر از کس دیگری حمایت جدی و رسمی نشود.
ابطحی+عبارت
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸
رونمایی از دومین گزینه مازندرانی یک وزارتخانه ؛
ابطحی: تماس دولت با احمدی لاشکی برای پذیرش وزارت آموزش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
عضو کمیسیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آموزش مجلس گفت: شنیده‌ام دولت با احمدی لاشکی نماینده چالوس برای پذیرش وزارت آموزش و پروش تماس گرفته است.
احمدی لاشکی + عبارت
پنج شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸
موانع تولید مازندران با حضور وزیر صنعت بررسی می‌شود
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی از بررسی موانع تولید و صادرات مازندران با حضور وزیر صنعت در غرب مازندران خبر داد.
کمیسیون تلفیق
یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷
ترکیب هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۸ مشخص شد؛ دو مازندرانی در ترکیب اصلی
انتخابات اعضای هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ کل کشور عصر امروز یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ در صحن کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
احمدی لاشکی قاسم+ عبارت
شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷
نماينده مردم نوشهر چالوس و كلاردشت در مجلس مطرح کرد
حذف دانشگاه تربیت معلم ضربه ای بزرگ برای آموزش و پرورش
نماينده مردم نوشهر چالوس و كلاردشت در مجلس حذف دانشگاه تربیت معلم را ضربه ای بزرگ برای آموزش و پرورش دانست.
جلسه رای به وزرا در مجلس شورای اسلامی+عبارت
یکشنبه ۶ آیان ۱۳۹۷
تمرکز بر آنچه دیروز در مجلس شورای اسلامی گذشت؛
لطفا برای سرم دیوار بیاورید
نمایش دیروز مجلس نشان از هرچیزی بود جز مردمسالاری و دیروز جای مردم بیشتر از هرکس دیگری در پارلمان خالی بود. روحانی مثل همیشه با دست پر و لبخند به میدان آمد و بازهم گفت که حال همه را می فهمد اما اینبار یک جلوه جدید هم رو کرد و آن بدهکار کردن مردم بود.
قاسم احمدی لاشکی+عبارت
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷
اظهارات نگران کننده احمدی لاشکی درباره میزان مصرف دخانیات دانشجویان
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نرخ استفاده دخانیات در دانشگاه‌ها از میزان مصرف متوسط کشور بالاتر است، گفت: تمایل دانشجویان به زندگی در خانه‌های مجردی بیشتر از خوابگاه‌ها است و همین امر نظارت بر آنها را کم می‌کند.