امروز : جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۲۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:احمدی نژاد
پرویز فتاح + عبارت
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
ناگفته‌های فتاح از املاک بنیاد مستضعفان / از ساخت جکوزی در کاخ مرمر تا ملک ۱۸۰۰ متری احمدی‌نژاد در ولنجک
یکی از جا‌هایی که حریف او نمی‌شویم نیرو‌های مسلح هستند، اکنون یک جای خوب بنیاد در کوهک در اختیار نیروی دریای ارتش است. حتی یکی از املاک خوب ما در منطقه جماران در دست سپاه، ولی امر است، اما آن را به بنیاد پس نمی‌دهند و بنده را در این ملک راه ندادند. ارزش این ملک بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان است و از آن استفاده هم نمی‌شود، اما به کجا شکایت ببریم؟ یکی از ملک‌های بسیار خوب و ارزشمند ما در ضلع جنوبی کاخ نیاوران است که در اختیار مجمع تشخیص مصلحت نظام و زمین آن متعلق به بنیاد بوده است و ۱۲ طبقه در آن ساخته شد و مجمع آن را تخلیه کرد و اکنون مرکز پژوهش‌های مجلس در آن جا مستقر است.
احمدی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹
تحلیلی بر احتمال حضور احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری و نقش مازندرانی ها؛
بازگشت پوپولیسم زیر سایه اعتدال
این روزها دوباره بحث حضور احمدی نژاد جدی شده است به ویژه آنکه سلسله مصاحبه های او در حوزه های مختلف از سیاست گرفته تا فرهنگ و اقتصاد بوی انتخاباتی دارد و به نظر می رسد این سیاستمدار سمنانی قصد دارد دوباره چهره خود را نزد افکار عمومی زنده کرده و با ادامه دیدارها، مصاحبه ها و سخنرانی ها، به اصطلاح بدل به جنس پررونق ویترین سیاست کشور شود.
حمیدرضا حاجی‌ بابایی+عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
علاقه کاندیدای ریاست مجلس یازدهم به روش احمدی‌نژاد: هیات رئیسه مجلس باید سفر استانی برود/ائتلاف «نه به قالیباف» نداریم/ خط قرمز هیچ جا نیستم
منتخب مجلس یازدهم رقابتی نبودن انتخاب رییس و هیات رییسه مجلس را غیرقابل پذیرش دانست و گفت: پیشنهاد ما این است که وقتی ما ۱۲ نفر برای هیات‌رییسه می‌خواهیم فراکسیون در یک لیست، ۲۴ نفر در صحن مجلس معرفی کند و هر نماینده‌ای به هر کس خواست، جلوی چشم مردم رای بدهد.
علی دایی+عبارت
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
ملی پوش سابق ایران: علی دایی اجازه نداد احمدی‌نژاد وارد رختکن شود و همان شب برکنار شد
در نهایت بازی را با نتیجه ۲ بر یک باختیم و همان شب علی دایی عوض شد (برکنار شد). همه چیز مربوط به اتفاقات بین دو نیمه بود.
قالیباف + عبارت
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
قالیباف: به جای خدا گفتند کدخدا نتیجه شد این / برجام در دولت احمدی‌نژاد تصویب شد
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام هرکجا به من مسوولیتی واگذار شد سعی کردیم عدالت را رعایت کرده و در حد توان مان به بهترین شکل خدمات دهی کنیم. مثلا در شهرداری مترو را از جنوب به شمال یعنی از طرف منطقه محروم‌تر ساختیم و توسعه دادیم.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸
توئیت چهره نزدیک به احمدی نژاد درباره ردصلاحیت برادرِ اصولگرای صادق زیباکلام
وزیر دادگستری دولت احمدی نژاد به یخ زدن دو برادر کولبر و رد صلاحیت سعید زیبا کلام واکنش نشان داد.
صادق خرازی+عبارت
یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
صادق خرازی: رهبری نمی‌گذارند دولت سقوط کند /سردار سلیمانی میلی به ریاست جمهوری ندارد / احمدی نژاد مثل رابین هود رای مردم را دزدید / دو اصلاح طلب در مجلس بهتر از ۸۰ آدم فیکِ بازیگر است
صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان می گوید: رهبری انقلاب نمی‌گذارند که دولت سقوط کند. من احتمال این موضوع را یک در هزار هم نمی‌بینم که رهبری اجازه دهند مجلس وارد استیضاح رئیس‌جمهوری شود مگر این‌که شرایط کشور به گونه‌ای شود که آقای روحانی بخواهد در مقابل همه‌چیز بایستد.
فیلترشکن+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
هشتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
بی اعتنایی احمدی نژاد به مصوبه شورای تامین مازندران / پول میدم امتیاز میگیرم ها در صف داوطلبان جدی انتخابات استان / رد صلاحیت شده های بابل کیستند؟ / پاتوق تاریخی معتادان در مازندران / بزرگترین میدان تره بار شمال کشور چه تاریخی افتتاح می شود؟
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
۱ + عبارت
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
رقیب روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، کاندیدای مجلس شد/معاون احمدی نژاد هم آمد/نامزدی مجدد نماینده تهران
پنجمین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز آغاز شده است.
احمدی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
روحانی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد: لیست مورد حمایت احمدی‌نژاد دروغ محض است/ یقین داریم که شورای نگهبان تفکر بهار را رد صلاحیت می‌کند/ گرایش به احمدی‌نژاد زیاد شده است
روحانی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد گفت: احمدی‌نژاد اجازه سوءاستفاده از خود را به دیگران نمی‌دهد؛ یعنی زرنگ‌تر از آن است که اجازه دهد کسانی با اسمش وارد مجلس شوند.
عبدالواحد موسوی‌لاری + عبارت
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸
عبدالواحد موسوی‌لاری:
احمدی‌نژاد به اپوزیسیون نزدیک شده/اصولگراها از باهنر و ناطق عبور کرده‌اند/مردم پشت اصلاح‌طلبان نباشند، رأی آوردن سخت می‌شود
در آستانه ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی موسوی لاری به عنوان یکی از اعضای شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان از کاهش مشارکت مردم در انتخابات به عنوان دغدغه مشترک اصلاح‌طلبان و اصولگرایان نام می‌برد، دغدغه‌ای که به گفته وی جریان اصلاحات برای مهار آن باید آینده‌ای متفاوت را عرضه کند، امری که به گفته وی در این دوره مشکل است.
حداد عادل و احمدی نژاد + عبارت
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸
پیمان دوباره احمدی‌نژاد و حدادعادل
باشگاه خبرنگاران جوان تصاویری از حاشیه‌های جلسه عصر روز گذشته مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر کرده که محمود احمدی نژاد هم در آن حضور داشته است. این طور که از تصاویر بر می آید او انتخاب می کند که کنار سعید جلیلی و غلامعلی حداد عادل بنشیند و سوژه عکاسان می شود. حالت های چهره دو فعال اصولگرا در زمان حضور احمدی نژاد در کنارشان را عکاس باشگاه ثبت کرده است.
اعتراضات + عبارت
پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
شعارهای مشترک مارکسیست‌ها و طرفداران احمدی نژاد در تجمعات دانشجویی
دانشجویان بهاری نزدیک به احمدی‌نژاد که یکی از مدعیان عدالتخواهی شناخته می‌شوند، در یک تجمع ذانشجویی دست به ساختارشکنی می‌زنند و همراه با جریان چپ رادیکال شعارهای ساختارشکنانه‌ای علیه ساختارهای اصلی نظام و نهادهای قانون اساسی سر می‌دهند.
احمدی نژاد+عبارت
یکشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۸
رونمایی از کاندیدایِ پنهان احمدی‌نژاد در انتخابات ۱۴۰۰
از روحانیونی که در دولت احمدی نژاد حضور داشته است، می گوید: احتمالا آقای تمدن، شیخ‌الاسلام و ذبیحی تائید صلاحیت می‌شوند و شاید اینها از افرادی باشند که بتوانند از سوی جریان احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس حاضر شوند.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸
سردادن شعار روحانی استعفا، روحانی استعفا + ویدئو
در سفر احمدی‌نژاد به زاهدان مردم شعار روحانی استعفا، روحانی استعفا سردادند.