امروز : پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۹:۴۹ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:احمدی نژاد
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸
توئیت چهره نزدیک به احمدی نژاد درباره ردصلاحیت برادرِ اصولگرای صادق زیباکلام
وزیر دادگستری دولت احمدی نژاد به یخ زدن دو برادر کولبر و رد صلاحیت سعید زیبا کلام واکنش نشان داد.
صادق خرازی+عبارت
یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
صادق خرازی: رهبری نمی‌گذارند دولت سقوط کند /سردار سلیمانی میلی به ریاست جمهوری ندارد / احمدی نژاد مثل رابین هود رای مردم را دزدید / دو اصلاح طلب در مجلس بهتر از ۸۰ آدم فیکِ بازیگر است
صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان می گوید: رهبری انقلاب نمی‌گذارند که دولت سقوط کند. من احتمال این موضوع را یک در هزار هم نمی‌بینم که رهبری اجازه دهند مجلس وارد استیضاح رئیس‌جمهوری شود مگر این‌که شرایط کشور به گونه‌ای شود که آقای روحانی بخواهد در مقابل همه‌چیز بایستد.
فیلترشکن+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
هشتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
بی اعتنایی احمدی نژاد به مصوبه شورای تامین مازندران / پول میدم امتیاز میگیرم ها در صف داوطلبان جدی انتخابات استان / رد صلاحیت شده های بابل کیستند؟ / پاتوق تاریخی معتادان در مازندران / بزرگترین میدان تره بار شمال کشور چه تاریخی افتتاح می شود؟
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
۱ + عبارت
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
رقیب روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، کاندیدای مجلس شد/معاون احمدی نژاد هم آمد/نامزدی مجدد نماینده تهران
پنجمین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز آغاز شده است.
احمدی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
روحانی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد: لیست مورد حمایت احمدی‌نژاد دروغ محض است/ یقین داریم که شورای نگهبان تفکر بهار را رد صلاحیت می‌کند/ گرایش به احمدی‌نژاد زیاد شده است
روحانی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد گفت: احمدی‌نژاد اجازه سوءاستفاده از خود را به دیگران نمی‌دهد؛ یعنی زرنگ‌تر از آن است که اجازه دهد کسانی با اسمش وارد مجلس شوند.
عبدالواحد موسوی‌لاری + عبارت
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸
عبدالواحد موسوی‌لاری:
احمدی‌نژاد به اپوزیسیون نزدیک شده/اصولگراها از باهنر و ناطق عبور کرده‌اند/مردم پشت اصلاح‌طلبان نباشند، رأی آوردن سخت می‌شود
در آستانه ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی موسوی لاری به عنوان یکی از اعضای شورایعالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان از کاهش مشارکت مردم در انتخابات به عنوان دغدغه مشترک اصلاح‌طلبان و اصولگرایان نام می‌برد، دغدغه‌ای که به گفته وی جریان اصلاحات برای مهار آن باید آینده‌ای متفاوت را عرضه کند، امری که به گفته وی در این دوره مشکل است.
حداد عادل و احمدی نژاد + عبارت
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸
پیمان دوباره احمدی‌نژاد و حدادعادل
باشگاه خبرنگاران جوان تصاویری از حاشیه‌های جلسه عصر روز گذشته مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر کرده که محمود احمدی نژاد هم در آن حضور داشته است. این طور که از تصاویر بر می آید او انتخاب می کند که کنار سعید جلیلی و غلامعلی حداد عادل بنشیند و سوژه عکاسان می شود. حالت های چهره دو فعال اصولگرا در زمان حضور احمدی نژاد در کنارشان را عکاس باشگاه ثبت کرده است.
اعتراضات + عبارت
پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
شعارهای مشترک مارکسیست‌ها و طرفداران احمدی نژاد در تجمعات دانشجویی
دانشجویان بهاری نزدیک به احمدی‌نژاد که یکی از مدعیان عدالتخواهی شناخته می‌شوند، در یک تجمع ذانشجویی دست به ساختارشکنی می‌زنند و همراه با جریان چپ رادیکال شعارهای ساختارشکنانه‌ای علیه ساختارهای اصلی نظام و نهادهای قانون اساسی سر می‌دهند.
احمدی نژاد+عبارت
یکشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۸
رونمایی از کاندیدایِ پنهان احمدی‌نژاد در انتخابات ۱۴۰۰
از روحانیونی که در دولت احمدی نژاد حضور داشته است، می گوید: احتمالا آقای تمدن، شیخ‌الاسلام و ذبیحی تائید صلاحیت می‌شوند و شاید اینها از افرادی باشند که بتوانند از سوی جریان احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس حاضر شوند.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸
سردادن شعار روحانی استعفا، روحانی استعفا + ویدئو
در سفر احمدی‌نژاد به زاهدان مردم شعار روحانی استعفا، روحانی استعفا سردادند.
غلامعلی جعفرزاد + عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
خروج ۲۲ میلیارد دلار توسط یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد
نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس : یکی از اتهاماتی که منجر به محاکمه یکی از اطرافیان محمود احمدی‌نژاد شد، موضوع خروج ۲۲ میلیارد دلار ارز از کشور بود. نهادهای نظارتی به این موضوع ورود کرده‌اند، اما نباید انتظار داشت که به صورت گسترده‌ای این موضوعات را رسانه‌ای کنند.
عکس + عبارت
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸
کارت دعوت جبهه پایداری برای احمدی‌نژاد/ بازی سهم‌خواهی آغاز شد
جبهه پایداری سر سازگاری با اصولگرایان ندارد و گویی بازهم قرار است همچون چند انتخابات قبل، نقش یک استخوان در گلو را برای راست گرایان سیاست ایفا کنند.
جهانگیری+عبارت
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸
حرف های جهانگیری دلواپس ها را عصبانی کرد/ مخالفان قصد دارند ایران را به روزهای سیاه دوران احمدی‌نژادی برگردانند
سخنان هفته گذشته اسحاق جهانگیری ظاهراً مخالفان دولت را عصبانی و وادار به واکنش‌های تندی کرده‌ است. این عصبانیت به حدی بود که اقدام به تحریف جملات او کردند تا بلکه پیام‌های اصلی آن سخنان شنیده نشود.
احمدی نژاد + عبارت
چهارشنبه ۸ آیان ۱۳۹۸
جشن تولد احمدی نژاد در نارمک + عکس
رسانه های مختلف از برگزاری مراسم جشن تولد ۶۳ سالگی احمدی نژاد در میدان ۷۲ نارمک با حضور وی و در آستانه شهادت امام رضا خبر داده اند.
احمدینژاد+عبارت
سه شنبه ۷ آیان ۱۳۹۸
جشن تولد احمدی‌نژاد در جمع هوادارانش +عکس
جمعی از هواداران احمدی نژاد برای تبریک زادروز ۶۳ سالگی او در میدان ۷۲ نارمک تجمهع کردند. احمدی نژاد متولد ششم آبان است.