امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۲۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اخبار انتخابات
اصولگرایان+عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
بهرام احمدی عضو شورای مرکزی ائتلاف احزاب و تشکلهای انقلابی و اصولگرای مازندران فهرست نهایی اصولگرایان را اعلام کرد؛
گزینه‌های نهایی اصولگرایان در تمامی حوزه‌های انتخابیه مازندران مشخص شد / شگفتی سازان اصولگرا کیستند؟
نامزدهاي اصولگرايان مازندران براي یازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در حوزه های انتخابيه اين استان مشخص شد.
مجلس صندلی + عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
قانون جدید با موافقت نمایندگان / کاندیداهای مجلس موظف به ثبت تمامی مخارج خود شدند
نمایندگان مجلس با ثبت تمامی مصارف و مخارج مرتبط با فعالیت‌های انتخاباتی و هزینه‌های تبلیغاتی نامزدها و منابع تأمین مالی این هزینه‌ها در سامانه مالی انتخابات موافقت کردند.
انتخابات مجلس +  عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
ترقی: مردم به تردید در شرکت در انتخابات دچار شدند
عضو حزب مؤتلفه افزود: «همچنین ادوار انتخاباتی گذشته نشان می‌دهد موضع مردم درباره انتخابات بیشتر در فاصله نزدیک به زمان انتخابات شکل می‌گیرد و پیش از آن نمی‌توان روی نتیجه نظرسنجی‌ها تکیه کرد بلکه اصولاً روحیه دقیقه نودی مردم موجب می‌شود تا زمان انتخابات متوجه شویم مردم به چه جهتی رأی بیشتری دارند.»
انتخابات + عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
عبارت بررسی می کند؛
سرمای مشترک زمستان و انتخابات/ رقابت تنها ۲۱ داوطلب مطرح برای کسب ۱۲ کرسی مازندران در بهارستان
این اسامی بر اساس شرایط فعلی لحاظ شده و ممکن است در آینده و احتمال ایجاد شور انتخاباتی، شاهد ظهور و حضور پدیده هایی در انتخابات اخیر باشیم.
انتخابات + عبارت
یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸
واکنش سخنگوی شورای نگهبان به توییت وزیر امور خارجه آمریکا درباره تقلب در انتخابات
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به توئیت پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا گفت: انتخابات که هنوز شروع نشده، بحث تقلب و دستکاری در انتخابات را مطرح می‌کند، به خاطر اینکه می‌داند دموکراسی و انتخابات در جمهوری اسلامی ایران، دموکراسی و انتخابات واقعی است و مردم ایران اسلامی با جان و دل در انتخابات شرکت می‌کنند
هاشمی
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
اگر هاشمی رفسنجانی امروز زنده بود...
آیت‌ا... هاشمی تجربه جلوس بر کرسی‌های انتخاباتی مانند ریاست جمهوری و ریاست مجلس را داشت اما هر بار با هدف و برنامه و نه برای کسب قدرت خود را در معرض رای مردم گذاشت و در مسیر بارها از خودگذشتگی کرد مانند انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۴. تصمیم حضور در آن انتخابات را تنها دو روز قبل از ثبت نام گرفت چرا که منتظر ماند تا برای انتخاب گزینه برتر اجماع شود و گفته بود اگر این اجماع حاصل نشد چاره‌ای جز کاندیدا شدن ندارد.
انتخابات+عبارت
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
تحلیل عبارت:
علل نام نویسی نامزدهای همنام در برخی حوزه های مازندران چیست؟
پرس و جو و بررسی ما از منابع آگاه و مطلعان چند حوزه انتخابیه، نیز بر درستی چنین ادعایی صحه گذاشته و ما برای پیشگیری از بروز هرگونه سوتفاهمی، به نام هیچ فرد و حوزه انتخابیه ای اشاره نمی کنیم
بابل حوزه انتخابیه بابل+عبارت
سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸
تحلیل عبارت از معادلات پیچیده ترین حوزه انتخابیه مازندران؛
استعفای نجفی و رقابت فشرده ۹ کاندیدای بابل/ آیا احراز صلاحیت ها گره گشا خواهد بود؟
در شرایط فعلی و با بررسی فضای انتخاباتی شهرستان بابل، ۹ کاندیدا به ترتیب حروف الفبا (حسن نتاج، سعادتی، طاهرنژاد، علی نیا، فاطمی، کریمی فیروزجایی، مومنی، ناصری و نیازآذری) شاخص تر از دیگر نامزدهای این حوزه انتخابیه هستند و از شانس رای آوری بالاتری برخوردارند.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
دردسرهای یک شعار انتخاباتی با بار مالی فراوان /وعده‌ای که می‌تواند به اعتراضات و آشوب‌های منطقه‌ای منجر شود
شواهد حاکی از آن است که نزدیک شدن به انتخابات مجلس یازدهم، وعده تقسیمات استانی را افزایش می‌دهد. باید پرسید که تقسیمات استانی به نفع کدام نیرو عمل می‌کند، نیروی توزیع متوازن امکانات یا نیروی پیروزی در انتخابات؟
انتخابات مجلس +  عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
دبیر ستاد انتخابات مازندران در گفتگو با عبارت؛
۷۶ داوطلب در استان ردصلاحیت شدند/ شاخص ترین ردصلاحیت ها مربوط به کدام حوزه است؟
دبیر ستاد انتخابات مازندران در گفتگو با عبارت از ردصلاحیت ۷۶ داوطلب در استان مازندران خبر داد.
شورای نگهبان+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
نظر شورای نگهبان درباره کاندیداتوری دهیاران و بخشداران زمان شاه در انتخابات مجلس چیست؟
معاون پژوهشکده شورای نگهبان می گوید:اینکه اساساً شورای نگهبان باید باشد یا خیر و اینکه ۱۲ نفر شامل ۶ نفر فقیه و ۶ نفرحقوقدان باشد یا نه یا اینکه یک صنفی یا یک جای دیگری مثل وزارت­خانه یا یک دستگاه جایگزین آن باشد، جز همان ساختارهاست و قابل تغییر است و اصلاً اهمیتی ندارد که چه کسی این کار را بکند. اصلاً یک نهاد تخصصی دیگر شما درست کنید با یک ترکیب و بافت عضوی دیگر، اما اساس این مبانی که ما باید قدرت را بتوانیم کنترل بکنیم پابرجاست و فکر نکنید که سوءاستفاده از قدرت پیش نمی ­آید.
ادیانی+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
گزارش ویژه عبارت از جدال نماینده قائم‌شهر و تهران‌ در مجلس؛
ادیانی، صادقی و ماجرای مبصر و شیخ / نگاهی به جنجالی‌ترین حواشی علی ادیانی؛ از غش کردن در بهارستان تا خاموش کردن تلویزیون ١٠ دقیقه بعد از نطق میرحسین موسوی
ماجرای خاموش کردن تلویزیون ۱۰ دقیقه بعد از اولین نطق انتخاباتی میر حسین موسوی در سال ٨٨، متلک های فراوان و آبدار به حسام الدین آشنا، مشاور رسانه‌ای حسن روحانی، مخالفت جدی و پیگیر برای عدم تصویب برجام به شیوه لاریجانی در مجلس، تکذیب ادعای فروش ١٢٠ دلاری نفت در دولت احمدی نژاد، امضای نامه ٨٢ نفره طرح سوال از رئیس جمهور، انتقاد شدید از کلانتری رئیس سازمان محیط زیست، بیهوش شدن در فروردین امسال بعد از جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و در مقابل غذا خوری نمایندگان، تعییر کردن برجام به الاغ در ماجرای سوال از وزیر خارجه از جمله برخی از مهترین حواشی علی ادیانی در سال‌های اخیر بوده است.
علی مطهری + عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
به این می گویند سورپرایز ؛ این شما و این علی مطهری!
علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، درباره احتمال تاسیس حزب از سوی خود گفت: در حال بررسی تاسیس یک حزب جدید است.
حسن نژاد+عبارت
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
گزارش عبارت از نشست خبری معاون سیاسی امنیتی استاندار؛
۲۶ نفر تعداد انصرافی های مازندران/ ۲۷ آذر پایان اعلام احراز صلاحیت ها
حسن نژاد رئیس ستاد انتخابات مازندران در نشست خبری تعداد انصرافی های انتخابات مجلس یازدهم استان مازندران را اعلام کرد.
مجلس+عبارت
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
تحلیل روی کاغذی عبارت از انتخابات حوزه مرکز مازندران؛
مجلس یازدهم سهم کدام بخش های ساری و میاندورود است؟
جمعا ۸ بخش در حوزه مرکز مازندران وجود دارد که سهم شهرستان ساری ۶ بخش (مرکزی، دودانگه، چهاردانگه، رودپی، رودپی شمالی و کلیجانرستاق) و سهم شهرستان میاندورود دو بخش (مرکزی و گهرباران) است. با نگاهی به تاریخچه مجالس ۱۰ گانه شورای اسلامی می بینیم که نمایندگان این حوزه از ۵ بخش ''مرکزی ساری (۵ نماینده)، مرکزی میاندورود (۳نماینده)، چهاردانگه (۶ نماینده)، دودانگه (۴ نماینده)و کلیجانرستاق (یک نماینده)'' بوده اند.