امروز : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۱۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اخبار مجلس
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی + عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
انتقادات تند قالیباف از دولت روحانی / بودجه ۱۴۰۰ از سفره مردم برمی دارد و در جیب سودجویان می ریزد / دستگاه ها دولتی آسوده ریخت و پاش می کنند / مجلس نمی تواند به اوضاع بورس بی تفاوت باشد
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نامطلوب بازار سرمایه، تاکید کرد: وضعیت بورس قابل قبول نیست، دولت پاسخگو باشد.
قالیباف+عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پیشنهاد رئیس مجلس برای تغییر نام وزارت امور خارجه
پیشنهاد قالیباف از جهت دیگری هم قابل تامل است و آن هم این است که تغییر ماموریت وزارت خارجه از سیاسی- امنیتی به سیاسی- اقتصادی این سوال را ایجاد می کند که ماموریت ها رسمی امنیتی را چه نهادی باید پیگیری کند؟
دکتر جواد ظریف + عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پاسخ ظریف به نمایندگان معترض در صحن مجلس / من با صدام هم مذاکره کردم /در نظر مقام معظم رهبری برجام نه بوی گند می‌دهد و نه دفن شده / برای من راحت‌ترین کار این است که بنشینم و شعار بدهم
وزیر خارجه کشورمان در پاسخ به کریمی قدوسی ، مبنای سیاست ما در برجام را فرمایش‌های رهبر انقلاب توصیف کرد و گفت: در خط مقام معظم رهبری حرکت می‌کنیم؛ ایشان هفته گذشته فرمودند که برای بازگشت آمریکا به برجام عجله‌ای نداریم؛ در نظر ایشان نه هنوز برجام بوی گند می‌دهد و نه دفن شده و نه اتفاق دیگری افتاده است.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
تذکر نماینده قائمشهر به وزرای دادگستری و صمت / جلوی افزایش قیمت مواد شوینده را بگیرید
عضو هیات رئیسه مجلس تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
منصور غلامی +عبارت
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹
کارت زرد مجلس به وزیر علوم / بالا نبردن حقوق ها کار دست غلامی داد
وزیر علوم نتوانست نمایندگان مجلس را قانع کند و از آنها کارت زرد گرفت.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹
در جلسه غیرعلنی مجلس چه گذشت؟
رئیس مجلس درباره جلسه غیرعلنی صبح امروز (سه شنبه) گفت: در این نشست رئیس کمیسیون تلفیق و رئیس کمیته درآمد این کمیسیون توضیحاتی را درباره لایحه بودجه ۱۴۰۰ و اقدامات این کمیسیون به نمایندگان ارائه کردند.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
مصوبه عجیب مجلس درباره نامزد‌های ۱۴۰۰ / تکالیف انتخاباتی برای شورای نگهبان، اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات
نمایندگان مجلس، شورای نگهبان را مجاز کردند برای شناسایی اولیه توانایی و شایستگی داوطلبان ۳ ماه پیش از صدور دستور انتخابات ریاست جمهوری، از داوطلبان برای ارائه برنامه دعوت کند.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹
آقای نماینده با قطع کردن دست، شکمی سیر نمی‌شود!
وقتی تورم و بیکاری زمینه سازی دزدی می‌شود، باید برای جامعه شغل ایجاد کرد، باید تورم را کاهش داد. باید جامعه را از حالت غیرعادی به وضعیت عادی برگردانند
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
پشت پرده طرح‌های سیاسی مجلس / ماجرای این ۴۸ نفر
سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس گفت: گفتمان‌هایی درست شده که برای جواب دادن به آنها، باید یکسری طرح‌ها را بیاورند تا بگویند ما داریم کار انجام می‌دهیم. مثلاً در مورد شفافیت، که در جریان تبلیغاتی همین جناح اکثریت از شعار‌های انتخاباتی آنان بوده است. البته این طرح‌ها تمام وعده‌های آنان را هم پوشش نمی‌دهد.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
بی توجهی آشکار برخی از پارلمان نشینان به تذکرات رهبر انقلاب / حملات به دولت ادامه دارد / مجلس یازدهم؛ هم بی قرار هم عصبانی
برخی نمایندگان مجلس یازدهم در حالی همچنان بی محابا و با ادبیات ناپسند رئیس جمهور و دولت او را خطاب قرار می دهند که پیش از این، اقداماتشان دو بار با تذکر رهبر معظم انقلاب مواجه شده بود.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
مصوبه پرحاشیه مجلس تصویب شد / دولت باید تا سال ۱۴۲۰ اسرائیل را نابود کند!
طرح اقدام متقابل ایران در برابر ترور شهید شهید قاسم سلیمانی با ۱۶ ماده هفته گذشته در مجلس اعلام وصول شد.
فرهاد دژپسند+عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
استیضاح وزیر اقتصاد کلید خورد
نظام موسوی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در حساب توییتری خود نوشت: پس از قانع نشدن اکثریت قاطع نمایندگان مجلس از پاسخ وزیراقتصاد به سئوال بنده و دکتر احمد نادری، طرح استیضاح آقای دژپسند با امضای ۱۰۲نماینده تقدیم هیات رئیسه مجلس شد.
حسن نوروزی نایب‌رئیس کمیسیون قضایی مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹
هشدار به مسئولان و مدیران کل / ۶ ماه تا ۲ سال حبس در انتظار متخلفان در اجرای بودجه ۱۴۰۰ !
کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس یازدهم پیشنهادی را در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مصوب و به کمیسیون تلفیق ارائه داده است که بر اساس آن، کسانی که از عمل به قانون مصوب به بودجه سال ۱۴۰۰ تخلف کنند بین ۶ ماه تا دو سال زندانی خواهند شد.
منصورعلی زارعی+عبارت
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹
رئیس مجمع نمایندگان مازندران: ۶۰۰ هزار هکتار از جنگل های شمال مخروبه است / ۵ هزار پروژه نیمه کاره در مازندران و سهم ناچیز از اعتبارات ملی
رئیس مجمع نمایندگان مازندران سطح عرصه های جنگلی مخروبه را بیش از ۶۰۰ هزار هکتار اعلام کرد و نسبت به کاهش سطح و روند تخریب عرصه ها هشدار داد.