امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۴۵ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اخبار مجلس
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
طرح‌ مجلس برای بازگشت کوپن
حسین میرزایی، با اشاره به طرح‌های مجلس شورای اسلامی برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه اظهار داشت: در دو هفته قبل طرح کالابرگی برای کالا‌های اساسی مخصوص دهک‌های پایین جامعه از جهت ظرفیت‌های اقتصادی تنظیم شده است.
انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجلس یازدهم +عبارت
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
عجایب مجلس یازدهم؛ از توقف کنکور تا فراکسیون عدس!
از عجایب مجلس یازدهم می توان به حضور نمایندگان تهران در حوزه انتخابیه خوزستان، درخواست قالیباف برای به‌تعویق‌انداختن کنکور یا تغییر نام فرودگاه مهرآباد و درخواست تشکیل فراکسیون عدس نام برد.
انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجلس یازدهم +عبارت
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹
پایان سهم‌بندی در پارلمان / از جولان پایداری‌ها تا دست خالی موتلفه / زاکانی سهم‌اش را گرفت / سهم اندک دولتمردان احمدی نژاد از کرسی های ریاست در بهارستان
تقسیم غنایم مجلس یازدهم با تعیین آخرین کرسی‌ها برای یکسال مشخص شد و در این میان سبد برای برخی گروه‌ها حسابی پر بود و برخی دیگر هم دست‌خالی.
مجلس+عبارت
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
پیرهادی: کلیت مجلس یازدهم به دنبال حاشیه‌ سازی برای دولت نیست / مجلس یازدهم با تکرارِ این و آن برگزیده نشد /هیئت رئیسه با جدیت پای همکاری قوای سه‌گانه ایستاده است
عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم می‌گوید: مجلس فعلی با تکرار این و آن یا دستوری و سهمیه‌بندی برگزیده نشده که حال، نمایندگان در قید و بند خاصی نسبت به جریان های مختلف باشند و ما تنها یک میثاق انقلابی داریم.
مجلس+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
۴ نماینده مجلس کرونا گرفتند
همزمان با شیوع بیماری کرونا از اواخر سال گذشته، اخباری از گوشه و کنار مبنی بر ابتلای تعدادی از نمایندگان دوره دهم مجلس به گوش می‌رسید، اما طی روزهای اخیر نیز همزمان با اوج شیوع بیماری کرونا، اخباری رسیده که ۴ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم نیز به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند که برای گذراندن دوره درمان در قرنطینه به‌سر می‌برند.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹
پرونده ۱۱کمیسیون مجلس بسته‌شد؛
غافلگیری درانتخابات هیات‌رئیسه ‌کمیسیون‌ها/یک مازندرانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن شد/ ردپای ۴ زن در هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی/ نمایندگان مازندران در هیات رئیسه کمیسیون‌ها چه کسانی هستند؟
بعد از سه هفته که از آغاز مجلس یازدهم می‌گذرد تکلیف هیات رئیسه ۱۱ کمیسیون مجلس مشخص شد.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
تصمیم هیات رئیسه مجلس درباره ۲۵۰ طرح باقیمانده از مجلس دهم
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: روز گذشته از مجموع ۲۵۰ مورد طرح مجلس دهم، ۲۴ مورد در دستور کار مجلس یازدهم قرار گرفت
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
رونمایی از پرمشتری‌ترین و کم طرفدارترین کمیسیون تخصصی مجلس / مازندرانی ها در کدام کمیسیون ثبت نام کردند؟
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با ۷۲ نماینده پرطرفدارترین و کمیسیون حقوقی و قضایی هم با ۳ نماینده کم طرفدارترین کمیسیون های مجلس یازدهم هستند.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
وزرای اقتصاد روحانی و احمدی‌نژاد بهم رسیدند/آقای نماینده: اقتصاد را درحد کوچه و بازار می‌دانم /پیش‌بینی ارزی یک پیک موتوری /حواشی صحن مجلس
جلسه علنی امروز مجلس با حواشی همراه بود از نقد وزیر احمدی نژاد به دولت در روز حضور وزیر اقتصاد در صحن علنی تا اظهارات نماینده ای که می گفت اقتصاد را در حد کوچه و بازار می داند.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
تلاش نماینده عضو جبهه پایداری برای حاشیه‌سازی علیه وزیر اقتصاد در صحن مجلس/قالیباف: وزیر تصادف کرده بود /دژپسند: درگیر حواشی تصنعی نشویم
نماینده تهران از تاخیر وزیر اقتصاد انتقاد کرد و خواستار اخراج او از مجلس شد.
تاجگردون+عبارت
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
ماجرای دنباله دار اعتراضات به اعتبارنامه تاجگردون /هیات رئیسه مجوز بررسی بیشتر درباره پرونده نماینده اصلاح طلب را صادر کرد
رئیس شعبه ۱۲ بررسی کننده اعتبارنامه منتخبان مجلس از درخواست مهلت پنج روزه از هیئت‌رئیسه برای بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون و موافقت هیات رئیسه با این درخواست خبر داد.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
بی نظمی نمایندگان، صدای قالیباف را درآورد /روی صندلی‌ها بنشینید تا اسم نبریم/سایه بی‌نظمی بر اولین جلسه رسمی مجلس یازدهم/حواشی صحن علنی
امروز اولین جلسه‌ای بود که هیات رئیسه مجلس یازدهم رسما اداره آن را به عهده گرفت. هرچند بررسی اعتبارنامه اهالی مجلس یازدهم اولین دستورکار بهارستانی‌ها بود و انتظار می‌رفت حواشی زیادی در این رابطه وجود داشته باشد اما حاشیه‌ای که دامن این جلسه را گرفت موضوع عدم رعایت نظم جلسه بود.
افتتاح مجلس یازدهم
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
اعتبارنامه‌ تاجگردون و ۲ نماینده دیگر مجلس یازدهم تأیید نشد
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از ارسال اعتبار نامه سه نفر از منتخبان مجلس یازدهم به کمیسیون تحقیق خبر داد.
انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجلس یازدهم +عبارت
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
آغاز جلسه علنی مجلس و مرور اعتبارنامه‌های مجالس اول تا دهم
همزمان با آغاز بررسی اعتبارنامه نمایندگان مجلس یازدهم، مرور تاریخچه بررسی اعتبارنامه‌های مجالس اول تا دهم قانون‌گذاری از رد اعتبارنامه بیش از ۱۸ نماینده حکایت دارد که دامنه دلایل آن از ارتباط با رژیم طاغوت و عضویت در گروهک‌های معاند در مجلس ابتدای انقلاب تا تخلفات انتخاباتی و تحصیلی در دورهای بعد، گسترده است.