امروز : پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۵۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اخبار مجلس
تاجگردون+عبارت
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
ماجرای دنباله دار اعتراضات به اعتبارنامه تاجگردون /هیات رئیسه مجوز بررسی بیشتر درباره پرونده نماینده اصلاح طلب را صادر کرد
رئیس شعبه ۱۲ بررسی کننده اعتبارنامه منتخبان مجلس از درخواست مهلت پنج روزه از هیئت‌رئیسه برای بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون و موافقت هیات رئیسه با این درخواست خبر داد.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
بی نظمی نمایندگان، صدای قالیباف را درآورد /روی صندلی‌ها بنشینید تا اسم نبریم/سایه بی‌نظمی بر اولین جلسه رسمی مجلس یازدهم/حواشی صحن علنی
امروز اولین جلسه‌ای بود که هیات رئیسه مجلس یازدهم رسما اداره آن را به عهده گرفت. هرچند بررسی اعتبارنامه اهالی مجلس یازدهم اولین دستورکار بهارستانی‌ها بود و انتظار می‌رفت حواشی زیادی در این رابطه وجود داشته باشد اما حاشیه‌ای که دامن این جلسه را گرفت موضوع عدم رعایت نظم جلسه بود.
افتتاح مجلس یازدهم
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
اعتبارنامه‌ تاجگردون و ۲ نماینده دیگر مجلس یازدهم تأیید نشد
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از ارسال اعتبار نامه سه نفر از منتخبان مجلس یازدهم به کمیسیون تحقیق خبر داد.
انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجلس یازدهم +عبارت
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
آغاز جلسه علنی مجلس و مرور اعتبارنامه‌های مجالس اول تا دهم
همزمان با آغاز بررسی اعتبارنامه نمایندگان مجلس یازدهم، مرور تاریخچه بررسی اعتبارنامه‌های مجالس اول تا دهم قانون‌گذاری از رد اعتبارنامه بیش از ۱۸ نماینده حکایت دارد که دامنه دلایل آن از ارتباط با رژیم طاغوت و عضویت در گروهک‌های معاند در مجلس ابتدای انقلاب تا تخلفات انتخاباتی و تحصیلی در دورهای بعد، گسترده است.
حاجی بابایی+عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
پاشنه‌آشیل هیئت‌رئیسه مجلس! / ماجرای تخفیف گرفتن برای املاک نجومی چیست؟
یکی از چهره‌های نزدیک پایداری با اشاره به انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس نوشت: «طرف با تخفیف ۱۷۰ میلیونی (در زمان دلار هزار تومانی) ملک نجومی گرفته، عضو هیئت‌رئیسه مجلس قوی و انقلابی هم شد. انتخاب شایسته‌ای بود».
افتتاح مجلس یازدهم
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
جدال بر سر ریاست کمیسیون امنیت ملی / معاون پارلمانی سابق سپاه یا سفیر پیشین عمان؟
مجتبی ذوالنوری در دوره دهم مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده قم در مجلس حضور یافت، او یکی از کرسی‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی را در اختیار دارد و در سال پایانی دوره دهم مجلس به با رأی اکثریت اعضای کمیسیون به سِمَت ریاست این کمیسیون انتخاب شد.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
نماینده‌ای که از روز اول مجلس دروغ گفت
خضریان نماینده تازه واردی که میگوید با مترو به ایستگاه بهارستان رفته اما حواسش نبوده ایستگاه به دلیل انجام مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم کلا تعطیل بوده و تا ظهر قطار در آن توقف نداشته است
انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجلس یازدهم +عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
گزارش تصویری از انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجلس یازدهم
دومین نشست علنی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ به ریاست حجت‌الاسلام سید رضا تقوی رئیس سنی مجلس آغاز شد. محمدباقر قالیباف با ۲۳۰ رای از مجموع ۲۶۷ رای ماخوذه حائز اکثریت آرای وکلای ملت شد و برای سال نخست اجلاسیه یازدهم رئیس و سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و علی نیکزاد نواب اول و دوم هیأت رئیسه اجلاسیه اول مجلس یازدهم شدند.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
پیشنهاد عجیب یک نماینده از تریبون باز صحن/لابی‌ها نمایندگان را عصبانی کرد /نماینده شاعر مجلس بازهم شعرخوانی کرد /حواشی صحن مجلس
نماینده صومعه سرا در تذکری به هئیت رئیسه سنی گفت: در انتخاب ها متاسفانه لابی گری جای کارهای اخلاقی و اصولی را می‌گیرد. برای نمایندگانی که به این مجلس آمده‌اند، باید بگویم که اگر می‌خواهید با لابی گری کار را انجام دهید، بدون شک کار در ابعاد مختلف پیش نخواهد رفت.
قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
اولین هیات رئیسه مجلس یازدهم سوگند یاد کردند
با تعیین ترکیب هیئت رئیسه مجلس یازدهم در سال اول، اعضای هیئت رئیسه جدید با حضور در جایگاه، سوگند یاد کردند.
افتتاح مجلس یازدهم
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
۶ دبیر هیات رئیسه مجلس یازدهم انتخاب شدند / یک مازندرانی در جمع دبیران +اسامی
۶ دبیر هیات رئیسه مجلس یازدهم برای یک سال پیش رو انتخاب شدند.
محمدجواد ابطحی+عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
مجلس‌ هفتمی‌ها هنوز در خانه ملت! / افشاگری یک نماینده از تصرف ۴۰ خانه سازمانی مجلس
محمدجواد ابطحی، نماینده اصولگرای خمینی‌شهر در ادوار هشتم و دهم مجلس با بیان اینکه «۴۰ خانه سازمانی مجلس در سعادت‌آباد، قسطی و به ثمن بخس واگذار شد»، گفت: «برخی نمایندگان، خانه‌های سازمانی مجلس را تحویل ندادند و درنهایت به‌صورت قسطی و با قیمت اندک آن را تصرف کردند.» البته منظور ابطحی از «نمایندگان»، نه نمایندگان دوره دهم، بلکه نمایندگانی است که در مجلس اصولگرای هفتم عضویت داشتند.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
قاضی زاده هاشمی و نیکزاد نواب رییس مجلس شدند
امیرحسین قاضی زاده هاشمی و علی نیکزاد منتخبان مردم مشهد و اردبیل در مجلس به عنوان نواب اول و دوم هیات رییسه مجلس انتخاب شدند.
قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
محمد باقر قالیباف رییس مجلس شد
منتخبان مجلس یازدهم محمد باقر قالیباف منتخب مردم تهران را به عنوان رییس مجلس برای سال اول مجلس یازدهم انتخاب کردند.