امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۴۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اخبار مجلس
مجلس+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
۴ نماینده مجلس کرونا گرفتند
همزمان با شیوع بیماری کرونا از اواخر سال گذشته، اخباری از گوشه و کنار مبنی بر ابتلای تعدادی از نمایندگان دوره دهم مجلس به گوش می‌رسید، اما طی روزهای اخیر نیز همزمان با اوج شیوع بیماری کرونا، اخباری رسیده که ۴ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم نیز به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند که برای گذراندن دوره درمان در قرنطینه به‌سر می‌برند.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹
پرونده ۱۱کمیسیون مجلس بسته‌شد؛
غافلگیری درانتخابات هیات‌رئیسه ‌کمیسیون‌ها/یک مازندرانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن شد/ ردپای ۴ زن در هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی/ نمایندگان مازندران در هیات رئیسه کمیسیون‌ها چه کسانی هستند؟
بعد از سه هفته که از آغاز مجلس یازدهم می‌گذرد تکلیف هیات رئیسه ۱۱ کمیسیون مجلس مشخص شد.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
تصمیم هیات رئیسه مجلس درباره ۲۵۰ طرح باقیمانده از مجلس دهم
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: روز گذشته از مجموع ۲۵۰ مورد طرح مجلس دهم، ۲۴ مورد در دستور کار مجلس یازدهم قرار گرفت
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
رونمایی از پرمشتری‌ترین و کم طرفدارترین کمیسیون تخصصی مجلس / مازندرانی ها در کدام کمیسیون ثبت نام کردند؟
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با ۷۲ نماینده پرطرفدارترین و کمیسیون حقوقی و قضایی هم با ۳ نماینده کم طرفدارترین کمیسیون های مجلس یازدهم هستند.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
وزرای اقتصاد روحانی و احمدی‌نژاد بهم رسیدند/آقای نماینده: اقتصاد را درحد کوچه و بازار می‌دانم /پیش‌بینی ارزی یک پیک موتوری /حواشی صحن مجلس
جلسه علنی امروز مجلس با حواشی همراه بود از نقد وزیر احمدی نژاد به دولت در روز حضور وزیر اقتصاد در صحن علنی تا اظهارات نماینده ای که می گفت اقتصاد را در حد کوچه و بازار می داند.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
تلاش نماینده عضو جبهه پایداری برای حاشیه‌سازی علیه وزیر اقتصاد در صحن مجلس/قالیباف: وزیر تصادف کرده بود /دژپسند: درگیر حواشی تصنعی نشویم
نماینده تهران از تاخیر وزیر اقتصاد انتقاد کرد و خواستار اخراج او از مجلس شد.
تاجگردون+عبارت
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
ماجرای دنباله دار اعتراضات به اعتبارنامه تاجگردون /هیات رئیسه مجوز بررسی بیشتر درباره پرونده نماینده اصلاح طلب را صادر کرد
رئیس شعبه ۱۲ بررسی کننده اعتبارنامه منتخبان مجلس از درخواست مهلت پنج روزه از هیئت‌رئیسه برای بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون و موافقت هیات رئیسه با این درخواست خبر داد.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
بی نظمی نمایندگان، صدای قالیباف را درآورد /روی صندلی‌ها بنشینید تا اسم نبریم/سایه بی‌نظمی بر اولین جلسه رسمی مجلس یازدهم/حواشی صحن علنی
امروز اولین جلسه‌ای بود که هیات رئیسه مجلس یازدهم رسما اداره آن را به عهده گرفت. هرچند بررسی اعتبارنامه اهالی مجلس یازدهم اولین دستورکار بهارستانی‌ها بود و انتظار می‌رفت حواشی زیادی در این رابطه وجود داشته باشد اما حاشیه‌ای که دامن این جلسه را گرفت موضوع عدم رعایت نظم جلسه بود.
افتتاح مجلس یازدهم
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
اعتبارنامه‌ تاجگردون و ۲ نماینده دیگر مجلس یازدهم تأیید نشد
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از ارسال اعتبار نامه سه نفر از منتخبان مجلس یازدهم به کمیسیون تحقیق خبر داد.
انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجلس یازدهم +عبارت
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
آغاز جلسه علنی مجلس و مرور اعتبارنامه‌های مجالس اول تا دهم
همزمان با آغاز بررسی اعتبارنامه نمایندگان مجلس یازدهم، مرور تاریخچه بررسی اعتبارنامه‌های مجالس اول تا دهم قانون‌گذاری از رد اعتبارنامه بیش از ۱۸ نماینده حکایت دارد که دامنه دلایل آن از ارتباط با رژیم طاغوت و عضویت در گروهک‌های معاند در مجلس ابتدای انقلاب تا تخلفات انتخاباتی و تحصیلی در دورهای بعد، گسترده است.
حاجی بابایی+عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
پاشنه‌آشیل هیئت‌رئیسه مجلس! / ماجرای تخفیف گرفتن برای املاک نجومی چیست؟
یکی از چهره‌های نزدیک پایداری با اشاره به انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس نوشت: «طرف با تخفیف ۱۷۰ میلیونی (در زمان دلار هزار تومانی) ملک نجومی گرفته، عضو هیئت‌رئیسه مجلس قوی و انقلابی هم شد. انتخاب شایسته‌ای بود».
افتتاح مجلس یازدهم
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
جدال بر سر ریاست کمیسیون امنیت ملی / معاون پارلمانی سابق سپاه یا سفیر پیشین عمان؟
مجتبی ذوالنوری در دوره دهم مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده قم در مجلس حضور یافت، او یکی از کرسی‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی را در اختیار دارد و در سال پایانی دوره دهم مجلس به با رأی اکثریت اعضای کمیسیون به سِمَت ریاست این کمیسیون انتخاب شد.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
نماینده‌ای که از روز اول مجلس دروغ گفت
خضریان نماینده تازه واردی که میگوید با مترو به ایستگاه بهارستان رفته اما حواسش نبوده ایستگاه به دلیل انجام مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم کلا تعطیل بوده و تا ظهر قطار در آن توقف نداشته است
انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجلس یازدهم +عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
گزارش تصویری از انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجلس یازدهم
دومین نشست علنی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ به ریاست حجت‌الاسلام سید رضا تقوی رئیس سنی مجلس آغاز شد. محمدباقر قالیباف با ۲۳۰ رای از مجموع ۲۶۷ رای ماخوذه حائز اکثریت آرای وکلای ملت شد و برای سال نخست اجلاسیه یازدهم رئیس و سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و علی نیکزاد نواب اول و دوم هیأت رئیسه اجلاسیه اول مجلس یازدهم شدند.