امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۴۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اخبار مجلس
مجلس  + عبارت
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
شوک خودرویی مجلس پس از شوک بنزینی دولت!
آیا بعد از شوک بنزینی دولت، مجلس شورای اسلامی می‌خواهد شوکی دیگر از جنس خودرویی را به مردم وارد کند؟
انتخابات مجلس +  عبارت
دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸
عبارت گزارش می دهد؛
کیفیت مشارکت مازندرانی ها در انتخابات ادوار مجلس+ اینفوگرافیک
مازندران از استانی های با مشارکت سیاسی بالا به شمار می رود. مثلا در انتخابات مجلس دهم میانگین مشارکت مازندرانی ها ۷۲ درصد، یعنی ۱۰ درصد بیشتر از میانگین مشارکت کشور (حدود ۶۲ درصد) بوده است.
جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی بابل+عبارت
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸
درخواست جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی شهرستان بابل از نماینده ادوار این شهرستان؛
حضرت آقای ناصری؛ به نفع جبهه نیروهای انقلاب از انتخابات کناره گیری کنید
با توجه به خواستگاه عمومی مردم و همچنین جهت پرهیز از رقابت و تخریب فضای درون گفتمانی، از جنابعالی تقاضا داریم که به نفع جبهه نیروهای انقلاب، ادامه مسیر کنونی را به حمایت از همه آنانی همت بگمارید که حمایت گذشته شان از شما، بخاطر انقلاب و نظام و شخص امام جمعه محترم بابل بوده است.
مجلس صندلی + عبارت
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارمندان در سال ۹۹ ناکام ماند/آغاز تلاش مجلس برای افزایش بیشتر+جزییات
سخنگوی کمیسیون برنامه مجلس با بیان اینکه افزایش ۱۵درصد حقوق متناسب با نرخ تورم نیست، گفت: در رابطه با افزایش حقوق و دستمزدها طبق حکم قانونی که مجلس در برنامه ششم مصوب کرده افزایش حقوق و مزایا متناسب با نرخ تورم است.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
دردسرهای یک شعار انتخاباتی با بار مالی فراوان /وعده‌ای که می‌تواند به اعتراضات و آشوب‌های منطقه‌ای منجر شود
شواهد حاکی از آن است که نزدیک شدن به انتخابات مجلس یازدهم، وعده تقسیمات استانی را افزایش می‌دهد. باید پرسید که تقسیمات استانی به نفع کدام نیرو عمل می‌کند، نیروی توزیع متوازن امکانات یا نیروی پیروزی در انتخابات؟
شمس الله شریعت نژاد+عبارت
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
نماینده رامسر و تنکابن: برخی انتظار دارند همه چیز یا شور شور یا بی‌نمک شود / شفافیت هم برای خود مرزی دارد
نماینده مردم تنکابن، عباس‌آباد و رامسر در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: باتوجه به فضایی که در کشور حاکم است، برخی انتظار دارند همه چیز یا شور شور یا بی‌نمک شود ولی باید هر چیز باید به‌صورت نسبی باشد و باید شفافیت را بپذیریم اما نباید در این زمینه سوءاستفاده صورت گیرد.
لاریجانی+مطهری+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
ماجرای استیضاح وزیر همچنان ادامه دارد / مطهری: لاریجانی قول داده بود استیضاح رحمانی‌فضلی اعلام وصول شود / مصری: مگر من سرباز آقای لاریجانی هستم؟
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از عدم اعلام وصول استیضاح وزیر کشور در جلسه علنی امروز مجلس علیرغم داشتن نصاب لازم انتقاد کرد و گفت که به استیضاح کنندگان وعده داده شده این استیضاح یکشنبه آینده اعلام وصول شود.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
حواشی صحن مجلس / پای پراید به بهارستان هم باز شد / آقایان نماینده خبر دارید پراید شش میلیونی، ۶۰ میلیون تومان شده است؟/تفاوت بین حقوق کارگران ایرانی و کارگران خودروسازی دنیا
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تهمت، تهدید و تطمیع را از روش‌های مافیای خودرو عنوان کرد و با اشاره به اظهارات برخی نمایندگان در حمایت از کارگران خودروسازی گفت:‌ همان کارگران خودروسازی نمی‌توانند یک پراید بخرند.
ادیانی+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
جدال لفظی نماینده قائمشهر و تهران / محمود صادقی: برخی در مجلس برای خود نقش مبصر کلاس و مامور حراست قائلند / ادیانی: آقای شیخ محمود صادقی مجلس مبصر لازم ندارد / لاریجانی: بیان چنین بحث‌هایی از تریبون مجلس خوب نیست
علی لاریجانی در واکنش به این اظهارات پینگ پنگی صادقی و ادیانی گفت: ما همواره با استعفای همکارانمان مخالفیم هر وقت دوستان موضوع استعفا را می‌گویند آن‌ها را راضی می‌کنیم تا این کار را انجام ندهند، نمی‌دانم استعفای شما به هیات رییسه رسیده یا نه، چون آن را ندیدم اگر استعفایی دارید هم درخواست می‌کردیم چنین کاری را انجام ندهیم
رحمانی فضلی+عبارت
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
دلایل استیضاح وزیر کشور + اسامی استیضاح‌کنندگان / کدام مازندرانی در جمع آن ها است؟
۳۹ نماینده مجلس خواستار استیضاح وزیر کشور به دلیل عملکرد وی در ناآرامی‌های آبان ماه شدند.
مجلس+عبارت
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
تحلیل روی کاغذی عبارت از انتخابات حوزه مرکز مازندران؛
مجلس یازدهم سهم کدام بخش های ساری و میاندورود است؟
جمعا ۸ بخش در حوزه مرکز مازندران وجود دارد که سهم شهرستان ساری ۶ بخش (مرکزی، دودانگه، چهاردانگه، رودپی، رودپی شمالی و کلیجانرستاق) و سهم شهرستان میاندورود دو بخش (مرکزی و گهرباران) است. با نگاهی به تاریخچه مجالس ۱۰ گانه شورای اسلامی می بینیم که نمایندگان این حوزه از ۵ بخش ''مرکزی ساری (۵ نماینده)، مرکزی میاندورود (۳نماینده)، چهاردانگه (۶ نماینده)، دودانگه (۴ نماینده)و کلیجانرستاق (یک نماینده)'' بوده اند.
بابل + عبارت
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
گزارش عبارت از جلسه مهم مجمع عمومی یاران انقلاب در بابل؛
رای گیری برای دو گزینه نهایی اصولگرایان بابل انجام شد
مجمع عمومی یاران انقلاب بابل، امروز با حضور حدود ۵۰۰ نفر از نیروهای مذهبی و انقلابی شهرستان با مدیریت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار شد.
نوشهر] چالوس و کلاردشت+عبارت
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
تحلیل عبارت از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت+اسامی داوطلبان نهایی ثبت نامی
جاودانی با توجه به سوابق مدیریتی، حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل، برخورداری از حمایت دکتر محسنی بندپی استاندار تهران و حسن شهرتش از شانس رای آوری بالایی نیز برخوردار است و کناره گیری احمدی لاشکی این شانس را افزایش داده است.
مطهری + عبارت
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
نامه مهم مطهری به رهبری درباره اعتراضات اخیر
علی مطهری گفت: نتیجه ضعیف شدن مجلس یکی نفوذ استعمار خارجی است و دوم ظهور استبداد داخلی. تجربه دولت دکتر مصدق را به خاطر داریم که زمانی که مصدق مجلس را منحل کرد از آنجا بود که دولت خودش منقرض شد.
مجلس + عبارت
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
تصمیم گیری جدید مجلس درباره میزان افزایش حقوق کارمندان و قیمت بنزین
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: احتمالا دو نرخی بودن بنزین در بودجه ۹۹ حذف می شود.