امروز : شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۵۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اختصاصی عبارت
معتاد + زباله گرد + عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
گزارش میدانی عبارت از زندگی یک معتاد آواره در مازندران؛
ابد و یک روز در زیر پوست شهر
بدون شک دفعه بعد وقتی به یک معتاد که در زباله‌ها دنبال چیزی می‌گردد نگاه می‌کنم حتما به این فکر خواهم کرد که احتمالا این راه انتخاب او نبوده است و من نیز مسئول حال امروز او هستم.
مهدی رازجویان+عبارت
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
گفتگوی ویژه عبارت با «مهدی رازجویان»؛
هرگز قانون را نمی شکنم، اما آنرا به نفع مردم خم می کنم
«سعی من همواره بر این بوده که هیچگاه از خط قرمز قانون عبور نکنم. هرچند در برخی ضوابط و مقررات قانون دست ما را به عنوان کارشناس و تصمیم‌گیر در سطح استان باز گذاشته اما من از زمانی که در دفتر فنی استانداری بودم یک چارچوبی را برای خودم پایه‌گذاری نمودم که امکان ندارد امضای بنده را در زیر برگه‌ای ببینید که خارج از آن چارچوب باشد.»
املاک+ اجاره + عبارت
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
بی سر و سامانی بازار مسکن در مازندران پوست مردم را کنده است؛
لطفا مسئولان مستاجر منصوب کنید
بعد از این همه سال زندگی در این کشور هنوز متوجه نشده ایم که مسئول کنترل بازار مسکن و نظارت بر قیمت های آن کدام نهاد یا سازمان محترم است که این گونه قانون جنگل را بر بازار مهم و حیاتی کشور حکمفرما کرده.
نشست خبری آستان قدس+عبارت
پنج شنبه ۵ تیر ۱۳۹۹
در سال گذشته ۴۸ هزار خدمت آستان قدس به محرومان مازندران اجرایی شد؛
گزارش تصویری عبارت از نشست خبری مدیر آستان قدس رضوی مازندران
محمد اسماعیل امامزاده با بیان اینکه متاسفانه فقر نشات گرفته از ساختار اقتصاد کلان و اقتصاد دولت‌ها است و از روزی که دفاتر آستان تاسیس شد با اولویت دغدغه جامعه یعنی امر معیشت فعال شد، افزود: امسال که طبق فرمایش مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شد و آستان قدس در نقاط مختلف کشور به بحث اشتغال توجه دارد و رویکرد اشتغال از اهمیت فراوانی برخوردار است که باید دربحث آموزش ورود پیدا کنیم.
اکبر طبری+عبارت
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹
سیر تا پیاز ماجرای پدرخوانده مازندرانی قوه قضائیه؛
تبر به تنه ی طبری رسید
نام اکبر طبری در فاصله چهارماه پس از برکناری‌اش در اواخر سال ۱۳۹۷ بارها تکرار شد تا آنکه اطلاعات سپاه او را ۲۳ تیرماه سال گذشته بازداشت کرد. جالب اینکه این اتفاق تنها چند روز پس از اظهار نظر رئیس قوه قضاییه با این مضمون که "دست مفسدان را از مچ که نه، بلکه از بازو قطع می‌کنیم" به وقوع پیوست.
عیسی کلانتری+عبارت
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹
به بهانه خطرات پیرامون جنگل ها و اظهارات عجیب رئیس حفاظت از محیط زیست؛
آخرش باید یقه طبیعت را بگیریم!
اما در واقعیت هر ساله با شروع فصل گرما قسمت وسیعی از جنگل های کشور به دلیل کمبود امکانات، نیروی انسانی متخصص، تجهیزات تخصصی اطفا حریق و همچنین نبود متولی مشخص طعمه حریق می شوند و به گونه ای این موضوع به تراژدی تلخ و سریال ادامه داری تبدیل شده که هرگز تمام شدنی نیست.
نشست خبری گوهردهی+عبارت
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹
گزارش اختصاصی از نشست خبری مدیرکل بهزیستی استان مازندران؛
گوهردهی: ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی برای معتادان بهبودیافته در سال گذشته/ راه اندازی یکی از ۴ مرکز درمان جامع اعتیاد کشور در استان مازندران/ هیچ مورد مثبت کرونایی در مراکز نگهداری بهزیستی ثبت نشد
دکتر گوهردهی در خصوص تسهیلات ارائه شده به بهبودیافتگان از چنگال اعتیاد تصریح کرد: سال گذشته از مجموع ۵۴ میلیارد تومان تسهیلات حوزه بهزیستی به مددجویان، ۱۲ میلیارد تومان به بهبود یافتگان اعتیاد برای اشتغالزایی تخصیص داده شد.
نمایندگان مازندران در مجلس یازدهم + عبارت
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹
نگاهی به تغییر ترکیب نمایندگان مازندران به زیان استاندار؛
دوستی کی آخر آمد، دوستداران را چه شد
در مازندران نیز همچون سراسر کشور موج نارضایتی ازعملکرد نمایندگان موجب شد که برای نخستین بار بعد از انقلاب ترکیب مجمع نمایندگان مازندران کاملا تغییر کند. زمستان سرد و ساکت ۹۸ بهترین فرصت برای محافظه کاران و اقتدارگرایان این استان به شدت سیاسی بود تا بعد از سالها، دوباره به نوعی «یکپارچگی قدرت» دست یابند و با شعار مخالفت با سیاستهای دولت راه خود را به بهارستان هموار کنند.
نشست خبری حجت الاسلام اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران + عبارت
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹
گزارش اختصاصی از نشست خبری رئیس‌کل دادگستری مازندران؛
حجت‌الاسلام اکبری: مازندران در مسیر اتمام پرونده های معوّق/ دادگاه مبارزه با اخلال گران اقتصادی در مازندران فعال شد/ از دستگیری ۱۹ نفر و مسدود شدن حساب ۱۵ میلیاردی یک شرکت صوری تا پرونده شهرداری ساری در دستگاه قضایی و بازداشت ۶ قاضی در استان
رئیس دستگاه قضایی استان گفت: برخورد با شاهدان پولی نیز در دستور کار دستگاه قضا قرار دارد و در این خصوص یک باند ۹ نفره نیز شناسایی شد. همچنین ۱۲ نفر از ضامنان پولی نیز در این مدت دستگیر شدند. برخورد و مجازات ما در برابر فساد، عادلانه اما دردناک است.
دیدار  نماینده ولی فقیه در مازندران با اعضای شورای قضایی استان +عبارت
دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹
به مناسبت هفته قوه قضائیه انجام شد؛
گزارش تصویری عبارت از دیدار نماینده ولی فقیه در مازندران با اعضای شورای قضایی استان
امروز ۲ شنبه حجت الاسلام اکبری رئیس کل دادگستری استان همراه با اعضای شورای قضایی مازندران به مناسبت هفته قوه قضائیه با آیت الله لائینی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و امام جمعه مرکز استان دیدار کردند و در خصوص فعالیت های این دستگاه از سال گذشته تا کنون به گفتگو پرداختند.
آیت الله لائینی + حجت الاسلام اکبری+عبارت
دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹
آیت‌الله محمدباقر لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران با اعضای شورای قضایی استان دیدار کرد؛
حجت الاسلام اکبری: به دنبال برگزاری دادگاه علنی برای مفاسد اقتصادی در مازندران هستیم / آیت الله لائینی: مبارزه با فساد باید ریشه ای باشد نه مقابله با شاخ و برگ ها
رئیس کل دادگستری مازندران همچنین از مصالحه و سازش در ۱۰ پرونده قتل عمد در استان مازندران طی سال گذشته خبر داد.
حجت الاسلام اکبری+عبارت
دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹
نشست اقتصادمقاومتی رییس کل دادگستری مازندران با فعالان اقتصادی استان؛
حجت الاسلام اکبری: هیچ بانکی نباید برای بدهی واحد تولیدی را تعطیل یا تملک نماید / قوه قضائیه با موانع تولید مقابله می کند
رییس کل دادگستری مازندران همچنین از تولیدکنندگان خواست تا به قراردادها و تعهداتشان با بانک ها پایبند باشند و هرکجا به مشکل برخورد کردند با بانک ها به گفتگو و تعامل بنشینند.
گل + گلخانه + عبارت
یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹
سالانه ۲۰۰ میلیارد تومان گل و گیاه زینتی در مازندران تولید می شود؛
واکاوی یک تجارت خوش رنگ و بو در مازندران
می توان گفت در حالی که مازندران می‌تواند سهم‌بری زیادی از بازار گل و گیاه در کشورهای همسایه داشته باشد، به دلیل نبود یک برنامه راهبردی و مشخص در بخش گل و گیاه، از فرصت مهم تولید و جذب درآمدها از گل و گیاه برای مازندران به درستی استفاده نمی‌شود.
گردشگری+عبارت+نمک آبرود
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
شهرهای شمالی، مشهد و جزیره کیش مقاصد اصلی مسافران در ایران؛
بی پولی گردشگران خطرناک تر از کرونا / صنعت توریسم در مازندران ورشکست می شود؟
اگرچه دولت بسته‌های حمایتی را از پرداخت تسهیلات کم بهره تا استمهال تسهیلات دریافتی، مالیات بر درآمد، قبوض آب، برق، گاز و حتی سهم بیمه کارفرمایان و پرداخت بیمه بیکاری برای کارگران بیکار شده از این حوزه مصوب کرده که تا حدودی می‌تواند بخشی از ضرر و زیان حوزه گردشگری را در سطح استانی و ملی جبران کند، ولی بررسی سرانگشتی نشان می‌دهد که خسارت‌های ناشی از این ویروس به حوزه زیرساختی گردشگری به دلیل لغو تمام رزروها و عدم پذیرش مسافر در اوج فعالیت این واحدها در نوروز به گونه‌ای است که صرف‌نظر از این مساعدت‌ها نیازمند تدابیر بهتری برای پس از شکست کروناست.