امروز : یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۴۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اختصاصی عبارت
دکتر رسول ظفرمند+عبارت
پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با دکتر رسول ظفرمند؛ مدیرکل بیمه سلامت استان مازندران؛
مانند کشتی های قاره پیما از موج های بزرگ به آسانی عبور می کنیم
کرونا در کنار تمام بدی‌هایی که داشت یکی از معدود خوبی‌هایش این بود که به ما فرصت داد تا روش‌های نو و جدید را امتحان کنیم و از آزمون شیوه‌های تازه ترسی نداشته باشیم. این بهترین درس برای من بود که با وجود محدودیت‌ها همیشه به دنبال راهکاری نو برای حل مشکلات باشم.
عباسعلی وفایی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با عباسعلی وفایی نژاد؛ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران؛
از افزایش کیفیت نان تا جنگ تخم مرغ ها به جای شرط بندی مجازی
من از گذشته این باور را داشتم که پتانسیل مازندران در چنین مسائلی بسیار زیاد است و همان ۱۰ سال قبل که رئیس سازمان بازرگانی استان بودم گفتم که این استان باد سایت اصلی غله در کشور باشد. اما همچنان این سوال برایم باقی‌مانده که چرا به ظرفیت‌های شمال آنگونه که باید و شاید توجهی نشده؟
علیرضا سعدی پور+عبارت
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با علیرضا سعدی پور؛ مدیرکل آموزش و پرورش مازندران؛
آرزو می کنم هیچ فرزندی از آموزش محروم نشود
سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ به دلیل همه‌گیری کرونا متفاوت‌ترین سال آموزش‌وپرورش بود و متاسفانه این اتفاق تاثیرات جدی بر روند تعلیم و تربیت در سراسر جهان گذاشت. مدت‌هاست که دانش‌آموزان و آموزگاران از حضور در کلاس‌های درس محرومند اما خوشبختانه آموزش تعطیل نشده و همکاران عزیز ما با تلاش بیشتر کارها را در فضای مجازی و اینترنتی دنبال می‌کنند.
گلچوب+عبارت
شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با مهدی گلچوب مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران؛
از هلدینگ ثروت آفرینی تا افزایش سرمایه گذاری صنعتی
درحال حاضر استان مازندران ۳۰ کالا و محصول را به سراسر جهان صادر می‌کند که این آمار درگذشته شاید ۵۰ درصد این میزان بود. اگر مرکبات و کیوی را که به ترتیب با رشد ۶۱ و ۹۸ درصدی صادرات در ۱۰ ماهه سال جاری مواجه بودند، از سبد صادراتی مازندران کنار بگذارید تولیدات چوبی مانند ام‌دی‌اف یکی از محصولات مهم صادراتی مازندران به‌شمار می‌رود.
شورای هماهنگی اصلاح طلبان مازندران+عبارت
پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰
گزارش اختصاصی عبارت از جلسه ویژه شورای هماهنگی اصلاحات مازندران؛
ابقای طورسوادکوهی بعنوان دبیر شورا / تصمیم شورا برای دریافت مجوز نشریه
بهمن صفری رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران در حاشیه این جلسه در گفتگو با عبارت از آمادگی اصلاح‌طلبان برای حضور مؤثر در انتخابات خبر داد.
خیریانپور+عبارت
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
نشست قرارگاه تنظیم بازار مرغ کشور باحضور مجازی مقامات کشوری و استانی برگزار شد؛
نقش پررنگ مازندران در تامین بازار مرغ تهرانی ها / گوشت سفید در برخی فروشگاه های استان پایین تر از نرخ مصوب فروخته می شود
حسن خیریانپور معاون اقتصادی استانداری مازندران در این جلسه گفت: امروز ۱۸۰۰ تن مرغ وارد استان تهران شد که در این میان نقش تولیدات استان مازندران در تامین بازار تهران بسیار تعیین کننده بوده است.
مهدی معصومی گرجی+عبارت
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰
نشست خبری رئیس حوزه هنری مازندران به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی؛
سال جدید، سال تحول در حوزه هنری / از برنامه های متنوع فرهنگی تا کلنگ زنی یک پردیس سینمایی در مرکز استان
مهدی معصومی اشاراتی نیز به تغییرات کلان در ساختار مدیریتی حوزه هنری داشت و تصریح کرد: ما در سال ۱۴۰۰ به دنبال ایجاد تحول هستیم و خوشبختانه سند این تحول بنیادین نیز در حوزه هنری کشور تنظیم شده و قرار بر این شد تا پس از این حوزه هنری علاوه‌بر موضوعات مرتبط با دفاع مقدس به تمامی حوزه‌های جاری در بطن جامعه ورود کند.
حسین افضلی+عبارت
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با حسین افضلی؛ مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان؛
روشن شدن چراغ امید در مازندران با سرمایه گذاری خارجی در صنعت برق استان
اهمیت تولید و تامین این انرژی در سراسر جهان بر کسی پوشیده نیست و مسئولیت این کار در استان ما بر ذمه شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان قرار گرفته است. جایی که حسین افضلی ۵۳ ساله و اهل ساری مدیریت آن را بر عهده دارد. به بهانه گذر از روزهای پایانی سال عبارت گفتگویی را با مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان ترتیب داد که در ادامه آن را از نظر می‌گذرانید.
طهماسبی ساوانا+عبارت
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
آشنایی با یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشت مرغ کشور در گفتگوی عبارت با عبدالعلی طهماسبی؛
از مزرعه تا سفره با ساوانا / تامین نیاز ایران و حل چالش های صادراتی
گروه تولیدی ساوانا فعالیت خود را در نیمه دوم سال ۱۳۶۸ و با تأسیس یک داروخانه دامپزشکی آغاز کرد و اکنون با کمک اعضای خود و بیش از ۸۰۰ نفر پرسنل، سالانه حدود ۲۴ میلیون قطعه جوجه یکروزه گوشتی تولید می کند. اما با یک تفاوت.
حجت الاسلام اکبری+عبارت
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
دادگستری مازندران در سال ۹۹ به روایت آمار؛
رسیدگی به یک پرونده حداقل ۳ماه زمان می‌برد / ۸۳درصد مراجعان از ما راضی هستند / بیش از ۱۱۱ هزار پرونده در جریان است
شايد بتوان يكي از مهمترين اقدامات دستگاه قضا در سال‌های اخیر را همین ايجاد مركز آمار و فن آوری اطلاعات قوه قضائيه عنوان كرد كه به گفته كارشناسان حقوقي انقلابي بزرگ در دستگاه قضايي كشور بود. اقدامي كه نتيجه آن اين روزها با ايجاد دفاتر پيشخوان قضايي و حذف آرام آرام شكايات و ابلاغيه های دستي و كاغذی به چشم می‌آید.
شیرزاد تجهیزات مدارس+عبارت
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
برکناری ناگهانی یک مدیرکل دیگر در مازندران؛
شیرزاد از تجهیزات مدارس جدا شد / ادامه سریال تعویض‌های دقیقه ۹۰
بعد از برکناری ناگهانی مدیرکل دامپزشکی و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، این سومین برکناری بدون تشریفات و دقیقه نودی در مازندران است.
فرزاد گوهردهی+عبارت
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران؛
از تلخ و شیرین کرونا تا خاطرات خانه‌باغ پدربزرگ در نوروز
در مازندران سال‌هاست نام "بهزیستی" با نام محرومان و آسیب‌دیدگان جامعه گره خورده و این سازمان توانسته در سال‌های عمرش امید بسیاری از ناامیدان این استان باشد. از ایجاد اشتغال و تامین مسکن تا انواع حمایت‌های مادی و معنوی دیگر، یادگاری های بهزیستی مازندران برای مردم این سرزمین است که سبب خواهد شد تا همیشه نام نیک از این سازمان در ذهن مازندرانی‌ها نقش ببندد.
رازجویان+عبارت
شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران؛
از جان مایه گذاشتیم اما در برابر تحریم ها کوتاه نیامدیم
یکی از مهمترین دغدغه‌هایی که شخصا در ذهن داشتم راه‌اندازی زباله‌سوز در مازندران بود. یادم هست که در گذشته‌ها برای راه‌اندازی این پروژه‌ها افرادی از استانداری به چین سفر کردند اما با همه این اوصاف اتفاق خاصی در این طرح ها صورت نگرفت اما ما خوشبختانه توانستیم بدون سفر به چین این نیروگاه را در نوشهر راه‌اندازی کنیم و پروژه ساری نیز مراحل پایانی خود را طی می‌کند.
دام+عبارت
شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
نگاهی به پروژه اصلاح نژاد دام سپیدان کوثر در چهاردانگه مازندران؛
طرحی برای پُر پول کردن جیب دامداران مازندرانی
اهمیت تولیدات شركت اجداد سپیدان كوثر باعث شد تا احمد حسین زادگان، استاندار مازندران، در نشست دی ماه ۹۷ با مدیرعامل شركت تولیدی اجداد سپیدان كوثر به‌منظور توسعه دامپروری صنعتی در این استان شرکت نماید و پیگیر پروژه‌ای انقلابی در صنعت دام استان باشد.
تورم مازندران+عبارت
چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۰
تازه ترین آمار رسمی تورم استان های کشور در ۱۲ ماهه گذشته منتشر شد؛
گریز از انتهای جدول تورم با یک میانبر هوشمندانه / مازندران؛ ارزان ترین استان کشور شد
مرکز آمار ایران میانگین نرخ تورم دوازده ماهه خانوارهای کشور را ۳۶.۴ درصد اعلام کرده که مازندران با تورم ۳۳.۳ پایین‌تر از میانگین کشوری خودنمایی می‌کند