امروز : یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۳۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اختصاصی عبارت
هیات نظارت بر انتخابات+عبارت
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
نشست خبری اعضای هیات رئیسه هیات نظارت بر انتخابات شوراهای مازندران؛
احراز صلاحیت‌ها انرژی زیادی از هیات نظارت گرفت / دلایل استعفای هیات رئیسه پیشین / سخت‌گیری‌ها در تائید افراد به دلیل ماجراهای دور قبل بود
رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی استان در ادامه با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی این هیات گفت: ما در استان مدعی نیستیم که کارمان بی‌نقص بوده اما سعی کردیم کوچکترین تبعیضی بین افراد قائل نباشیم.
قوانلو+عبارت
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
گزارش اختصاصی از نشست خبری رئیس سازمان صمت مازندران؛
قوانلو: افزایش دوبرابری سرمایه گذاری صنعتی در مازندران / احیای ۲۰۰ واحد تولیدی راکد در سراسر استان / افتتاح طرحی با قابلیت اشتغالزایی برای ۱ هزار نفر پس از انتخابات
وی بهبود فضای کسب‌وکار در صنایع مازندران را یکی از دست‌آوردهای مهم خود برشمرد و تصریح کرد: در گذشته افراد برای دریافت مجوز باید مدت زیادی انتظار می‌کشیدند اما با تغییراتی که ایجاد کردیم مدت زمان انتظار برای جواز تاسیس درحال حاضر بین یک و نیم تا ۲ روز است و پروانه بهره‌برداری نیز دو و نیم تا ۳ روزه در مازندران صادر می‌شود.
آرین غلامی+عبارت
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
نشست خبری آرین غلامی قهرمان ملی شطرنج مازندران در ستاد مردمی صلح آیت‌الله رئیسی در ساری؛
با انگشتر حاج قاسم به آیت‌الله رئیسی رای می‌دهم
او در خصوص دلایل انتخاب آیت‌الله رئیسی به عنوان کاندیدای اصلح در انتخابات پیش‌رو اظهار کرد: من تقریبا با تمام کاندیداهای سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری از نزدیک دیدار داشتم و به هیچ عنوان قصد تخریب هیچکدام از آن‌ها را ندارم اما در نظر من با توجه به تجربیاتی که پیدا کردم، کسی که پای حرف‌ها و وعده‌هایش ایستاد و به قولی که داده‌بود خیلی زودتر از چیزی که فکرش را می‌کردیم عمل کرد، آیت‌الله رئیسی بود.
انتخابات+عبارت
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
سردرگمی مردم در میان کاندیداهای پرتعداد شورای شهر؛
تا می‌توانی بمب منفجر کن؛ اینجا وقتی برای برنامه نیست
مردم ساری با احتساب این ۲۰۰ کاندیدا و مهلت یک هفته‌ای تبلیغات آن‌ها، تقریبا در روز باید بیش از ۲۸ نفر را آنالیز کنند تا در پایان یک هفته بتوانند با یک حساب کلی ۹ نفر برگزیده خود را انتخاب و نامشان را در صندوق بیاندازند!
حسین برزگر+عبارت
شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با دکتر حسین برزگر کاندیدای دوره ششم شورای شهر ساری؛
نمی‌توانیم نسبت به اتفاقات پیرامون‌مان بی‌تفاوت باشیم / منافع مشترک برخی بازیگران شهر سبب ایجاد مشکلات می‌شود / ساری باید در شهرهای استان نمونه باشد
متاسفانه بخش‌هایی از جامعه ما ناامید، دلسرد و نگران هستند و این مسئله برمی‌گردد به تضعیف شدن نهاد انتخابات و سیاست در جامعه. اما به هرصورت اگر مردم هم نسبت به رویه‌ها و فرایندها نقد، نظر و یا نگاه متفاوتی دارند هیچ راهی بهتر از صندوق رای نیست.
انتخابات+عبارت
پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
سهم ۱۰ درصدی بانوان از میان کاندیداهای شورای شهر در ساری؛
زنگ خطر جدی برای مردمی ترین نهاد انتخاباتی / بازهم پای هیچ زنی در میان نیست!
همان طور که خانه "تک والد" دچار مشکلات و اشکالات اداره است، جامعه ای هم که با حضور انحصاری "تک جنس" اداره شود دچار نقص و مشکلات و اشکالات می شود و همان طور که همه موضوعات جامعه هم به زنان ارتباط دارد و هم به مردان، تصمیماتی که برای اداره جامعه گرفته می شود و اداره آن هم، هم به زنان ربط دارد و هم به مردان.
انتخابات+عبارت
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
چالش‌های هم‌زمانی انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها در مازندران؛
سایه سنگین سیاستمداران بر پارلمان شهری
ممکن است دو سیاستمدار در دو قطب مخالف هم ایستاده باشند، اما در یک مسئله شهری نظرشان کاملا یکسان باشد، این به دلیل ماهیت مسائل شهری و تخصصی بودن آن است.
نیکزاد+عبارت
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
همایش بزرگ ستاد انتخاباتی اقوام و عشایر آیت‌الله رئیسی در تهران برگزار شد؛
نیکزاد: کسی از روی هوا و هوس نیامده تا رئیس جمهور بشود / کریمی: اگر دیر بجنبیم غرب‌گراها کشور را به قعر چاه می‌برند / علم‌الهدی: مدیران کشور باید پوست اندازی کنند
کریمی فیروزجایی گفت: در یک طرف همه ی علاقمندان به عزت و سربلندی ایران اسلامی که خواهان برگزاری یک انتخابات با شکوه و انتخاب یک فرد اصلح و شایسته در این جایگاه هستند و در طرف دیگر عده ایی که می خواهند این انتخابات به سردی برگزار شود تا بتوانند نقشه‌های شان را در آینده علیه این ملت اجرا کنند. این همان دو راهی است که یک روز انتخاب این مردم یک عنصر ناکارآمد و خائنی بود بنام ابوالحسن بنی صدر که در دادگاه میکونوس شاهد علیه این ملت شد و همان دو راهی که یک روز انتخاب این ملت شهید رجایی شد که در یک دوره کوتاه خدمت کرد و نامش را در تاریخ این کشور ماندنی کرد.
میدان ساعت ساری+عبارت
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰
جای خالی ساری ۲۰۲۲ در وعده‌های تبلیغاتی کاندیداهای شورا؛
چیزی شبیه یک فراموشی دسته جمعی
پس از چند سال رویایی در گردشگری ساری که این شهر را جزو مقاصد برتر گردشگران در سال‌های نه‌چندان دور کرده بود، بازهم در سال‌های اخیر مرکز مازندران مانند بستر رودی شده که آبی به نام گردشگر از یک سوی آن وارد و از سمت دیگرش خارج می‌شود.
نوبخت+عبارت
پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰
نگاهی به وضعیت تقسیم ناعادلانه بودجه به بهانه حضور نوبخت در مازندران؛
ماجـرای یک تبعیـض اقتصـادی
نکته دیگر در این مسئله این است که نه تنها بودجه کافی برای مناسب‌سازی زیرساخت‌ها در این سال‌ها به مازندران تعلق نگرفته، بلکه در اغلب موارد همان بودجه ۳ میلیون نفری که سهم این منطقه است نیز به طور کامل تحقق نیافته و ضعف‌های شدید این استان در طی این سال‌ها روی یکدیگر تلنبار شده. به طوری که حل و فصل آن اکنون نه تنها به سرمایه‌ای عظیم بلکه به مدیریت جهادی نیز محتاج است.
پول+عبارت
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰
هزینه های سرسام آور برای ورود به پارلمان های شهری در مازندران؛
پیوند نامشروع ثروت و قدرت
حال باید دید سرمایه‌دار‌های ما سیاسی شده‌اند یا سیاسیون ما سرمایه‌دار! یا آنکه در حالت دیگر پیوند سرمایه‌داران و سیاسیون را شاهد هستیم؛ پیوندی نه برخواسته از دلسوزی و محرومیت زدایی، بلکه بر محور منافع و سهم خواهی!
اجاره ویلا+عبارت
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
افزایش سرسام آور نرخ اجاره ویلاهای شخصی در مازندران همزمان با ممنوعیت سفرها؛
محدودیتی برای بی پول ها!
درحال حاضر که تنها ۱ روز به آغاز محدودیت‌های به اصطلاح شدید کرونایی باقی مانده، هنوز می‌توان در مازندران خانه‌های خالی و ویلاهای استیجاری را با قیمت‌های متفاوت برای این روزها اجاره کرد. کافی است جست‌وجویی ساده در اینترنت داشته باشیم تا با تعداد زیادی از خانه‌های اجاره‌ای روزانه در سراسر استان مواجه شویم.
برق+خاموشی+عبارت
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
نارضایتی شهروندان ساری از رعایت نشدن برنامه زمان بندی قطع برق؛
جـدولِ خامـوشِ بی بـرنامه
در واقع به عقیده مردم، اطلاع رسانی مناطق خاموشی بیشتر باعث گیجی شهروندان شده است. برای مثال نام یک خیابان طولانی را در برنامه و جدول خاموشی ذکر می‌کنند، ولی مشخص نیست در کدام قسمت آن دقیقا برق قطع خواهد شد.
بساز و بفروش در ساری+ عبارت
یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰
گلایه‌نامه بیش از ۱۰۰ خانواده ساروی از یک بی‌قانونی محض در ساخت‌وسازها؛
به دادمان برسید آقای طالبی/ چگونه گران‌ترین محله ساری به جهنم بدل شده است؟
انتظار ساکنان این محلات از شهردار جدید ساری این است که شهرداری هرچه سریع‌تر دستورالعملی زمانبندی‌شده برای ساخت‌وسازها تهیه کند که در آن حقوق ساکنان آن محله بر ذمه سازنده باشد تا مانع سرکشی و قلدری مالکان و پیمانکاران در برابر مردمان بی‌دفاع این محلات شود.
کاغذ+عبارت
یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰
افزایش قیمت کاغذ همزمان با بالا گرفتن تب انتخاباتی در کشور؛
صنایع چوب و کاغذ مازندران؛ از یک کارخانه نیمه تعطیل تا راهی برای نجات از فاجعه فرهنگی
تامین خمیر،‌ مواد مصرفی اولیه،‌ قطعات ماشین‌آلات و ... ماه‌هاست که به دلیل مشکل تامین ارز به دشواری انجام می‌شود و این مسئله میزان تولید را به حد چشمگیری کاهش داده است.