امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۰۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
عباس زارع+آیت الله لائینی+عبارت
چهارشنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۸
دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با نماینده ولی فقیه در استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در دیدار با آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان بر استمرار همت این نهاد فرهنگی در ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد.
۱
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸
مسئول دبیرخانه سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران:
جشنواره تئاتر استان فرصتی برای ریشه دار شدن تئاتر استان است
عمرانی نسب: جشنواره استانی ظرفیتی برای شناسایی و پرورش نویسندگان بومی است و مفتخریم در جشنواره سی و یکم نمایش نامه های هفت نویسنده بومی به دبیرخانه رسید.
عباس زارع + عبارت
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
حمایت از هنرمندان در قالب خرید آثار هنری
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خرید آثار هنری هنرمندان بومی را یکی از اقدامات در جهت حمایت از هنرمندان دانست و گفت: خرید آثار هنری در قانون هم مورد تاکید قرار گرفت، اما در استان‌ها به صورت سلیقه‌ای برخورد می‌شود.
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸
آغاز به کار دور جدید شورای اطلاع رسانی مازندران؛
از ماجرای ایسنا و بی بی سی تا لو دادن مديران بی عرضه در شورای اداری استان / حسن نژاد: رسانه‌ها تحلیل کنند/ زارع: قرار نیست دخالت کنیم
مراسم افتتاحیه دبیرخانه و نشست شورای اطلاع رسانی استان مازندران ظهر امروز ۶ مهرماه، به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران برگزار شد. اطلاع رسانی صحیح می تواند اولین گام در جهت ایجاد شفافیت بین مردم و دستگاه های دولتی و از این جهت حائز اهمیت فراوانی باشد.
استاندار + عبارت
پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
عزم استانی برای تکمیل بزرگترین تالارفرهنگی هنری شمال کشور
با تاکید ویژه استاندارمازندران و پی گیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رایزنی های لازم برای تکمیل پروژه تالار بزرگ فرهنگ و هنر ساری توسط دکتر غلامی ریاست سازمان برنامه و بودجه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت پذیرفت .
تالار مرکزی+عبارت
پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
عزم استانی برای تکمیل بزرگترین تالار فرهنگی هنری شمال کشور؛
تا شکستن طلسم تالار مرکزی ساری چیزی نمانده
تالار مرکزی فرهنگ و هنر ساری که کار ساخت آن از سال ۱۳۸۶ آغاز شده ، دارای ۱۲۹۶ مترمربع زیربنا،سالن آمفی تاتر ۱۰۰۰ نفره ، سالن سینما ، سالن ویژه کودکان و نوجوانان ، نگارخانه، گالری و اتاق هایی برای برپایی کارگاهای آموزشی می باشد که تاکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است ،امید است با پیگیری های صورت پذیرفته در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح بزرگترین تالار مرکزی شمال کشور که از درخواست های اصلی اصحاب فرهنگ و هنر میباشد باشیم