امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۳۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:استانداری مازندران
بندر + عبارت
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
مازندران در جمع استان های برتر کشور در زمینه جذب سرمایه گذار خارجی؛
وقتی مازندران برای خارجی ها جذاب تر است
در كشور ما با اينكه حجم عمده‌اي از سرمايه‌گذاري‌ها توسط دولت در قالب بودجه‌هاي عمراني انجام مي‌شود اما با رويكرد افزايش حضور بخش خصوصي در اقتصاد كه در سال‌هاي اخير اعمال شده است، اهميت سرمايه‌گذاري بخش خصوصي و در كنار آن جذب سرمايه‌گذاري خارجي نيز بيش از پيش اهميت يافته است.
حسین زادگان+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
استاندار مازندران در گردهمایی ائمه جمعه استان:
چند صدایی ما را از جهش تولید باز می‌دارد/ جهش تولید برای استانداری مازندران یک رویکرد و اولویت است/ مشکلات واحدهای تولیدی و حفظ اشتغال، محور مهم پیگیری های استان
احمد حسین زادگان در این گردهمایی با بیان این که ۳۰ الویت اقتصادی استان را مشخص نموده و هدف قرارداده ایم و این اولویت ها را نیز به فرمانداران ابلاغ کرده ایم، گفت: جهش تولید برای استانداری مازندران یک رویکرد و اولویت است. ‎
حسین حسن نژاد+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
دستور مهم معاون سیاسی استانداری مازندران صادر شد
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران اعلام کرد: تمامی جلسات اداری و نشست‌های دستگاه‌های اجرایی در شهرهای قرمز کرونایی تا عادی شدن شرایط لغو خواهد بود.
رازجویان + عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
هیچ عذری برای کم‌کاری در مناطق محروم مازندران پذیرفته نیست
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با اشاره به اینکه فعالیت مدیران برای خدمات به مناطق محروم یک تکلیف است تاکید کرد: هیچ عذری برای کم‌کاری در مناطق محروم استان پذیرفته نیست .
مهدی رازجویان+عبارت
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
گفتگوی ویژه عبارت با «مهدی رازجویان»؛
هرگز قانون را نمی شکنم، اما آنرا به نفع مردم خم می کنم
«سعی من همواره بر این بوده که هیچگاه از خط قرمز قانون عبور نکنم. هرچند در برخی ضوابط و مقررات قانون دست ما را به عنوان کارشناس و تصمیم‌گیر در سطح استان باز گذاشته اما من از زمانی که در دفتر فنی استانداری بودم یک چارچوبی را برای خودم پایه‌گذاری نمودم که امکان ندارد امضای بنده را در زیر برگه‌ای ببینید که خارج از آن چارچوب باشد.»
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
استاندار مازندران: رسانه‌ها اجازه ندهند کسی پشت مشکلات مردم سنگر بگیرد
استاندار مازندران با اشاره به نقش موثر رسانه‌ها برای آگاه‌سازی جامعه گفت: باید رسانه ها شرایط کنونی کشور را صادقانه و بدور از جهت‌گیری برای مردم تبیین کنند و اجازه ندهند کسی پشت مشکلات مردم سنگر بگیرند.
حسین حسن نژاد+عبارت
پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
نگاهی انتقادی به عملکرد سیاسی ، اجتماعی معاون سیاسی استانداری مازندران؛
حسین حسن نژاد و قاتل بروس لی
ُ حسن نژاد با آن عینکی که همیشه روی بینی سر می خورد بعالوه لحن آرام و دست های بلندش پا به اتاق معاونت سیاسی گذاشت اما عملکرد او آنقدر خنثی بوده است که گویا از آن روز تابحال اصال پای از اتاق بیرون نگذاشته.
حسین زادگان
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
آیا بدون حسین‌زادگان موفقیت فعلی در بحران کرونا حاصل می‌شد؛
مردی که با کمک مردم کرونا را از نفس انداخت/ اندر فواید حاج مجید بودن
بررسی روند ابتلا در کشور نشان می‌دهد که مازندران بعنوان یکی از مناطق مهم آسیب کرونا در کشور موفق شده است علیرغم ورود گسترده مسافران به نوعی تدافع تاکتیکی دست پیداکند. از سویی دیگر تأکید حسین‌زادگان بر تدوین برنامه‌ای جهت زندگی مسالمت آمیز با کرونا موجب شد که مازندران در زمره ۵ استان موفق کشور در این زمینه قرار گیرد.
پسماند+عبارت
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
خبر خوش برای مازندرانی ها / پسماند مازندران صاحب متولی شد
معاون‌ هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت که تشکیل سازمان پسماند برای این استان در هیات دولت تصویب و از سوی وزارت کشور ابلاغ شده است.
حسین زادگان+عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
تشکیل یک کارگروه برای تحول در اقتصاد مازندران
با پیشنهاد استاندارمازندران و موافقت استاندار ولگاگراد روسیه، کارگروه ویژه اجرایی تفاهم‌نامه‌های دوجانبه با مسوولیت معاونان اقتصادی در استانداری‌های دو استان مازندران و ولگاگراد روسیه تشکیل شد.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
گزارش عبارت از نشست ویدیو کنفرانس حسین زادگان با استاندار ولگاگراد روسیه؛
حسین زادگان: مازندران دروازه ورود به ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس/ برای پیگیری تفاهم نامه کمیسیون ویژه تشکیل خواهد شد/ استفاده از ظرفیت های فرهنگی برای ارتقاء روابط امری ضروری است/ تسهیلات عبور و مرور برای خبرنگاران و تجار دو طرف
حسین زادگان با تاکید بر ظرفیت های بندر امیرآباد به عنوان بزرگترین بندر استان مازندران اظهار داشت: خوشبختانه اتفاق خوب دیگری که میان دولت ایران و روسیه رخ داده، عضویت ایران در اتحادیه اقتصادی کشورهای اوراسیا است. با توجه به شرایط موجو این دو استان باید از این ظرفیت بیشترین بهره را ببرند.
 علی رجبی وندچالی+عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
مدیر کل جدید دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران منصوب شد
طی حکمی از طرف احمد حسین زادگان استاندار مازندران ، علی رجبی وندچالی به عنوان مدیرکل جدید دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری منصوب شد.
منطقه آزاد+عبارت
پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
روایت آرزوی دیرینه مردم مازندران؛
روزشمار منطقه آزاد مازندران در دولت تدبیر و امید / از ربیع فلاح تا حسین‌زادگان
در این ویدئو خلاصه اتفاقات مهم در خصوص ایجاد طرح منطقه آزاد در مازندران از سال ۹۲ تا امروز را مشاهده می کنید. فراز و فرودها و حاشیه های یک طرح جنجالی طی ۶ سال گذشته در استان، مدت زمانی که شامل حضور ۳ استاندار در مازندران شد، از ربیع فلاح تا حسین زادگان.
حسین زادگان+عبارت
سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
تصویب منطقه آزاد مازندران و رکوردشکنی حسین‌زادگان؛
دیگو مارادونای بحران‌ها در مازندران
در روزهای ابتدایی کار بعنوان استاندار، شرایط مازندران مساعد بود. مشکلات برجام و تحریم ها هنوز تاثیرش را به این شکل بر جیب مردم نمایان نکرده و به نظر اتفاق خاصی هم در پیش نبود. اما ایام می و مطرب، چندان دوام نیاورد. ۳ ماه پس از انتخاب حسین زادگان به عنوان استاندار در اسفندماه ۹۷ بی‌سابقه ترین سیل و طوفان مازندران آغاز شد.
پسماند+عبارت
دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
هشدار مدیرکل امور شهری استانداری مازندران برای تعطیلی عمارت زباله آمل
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران با بیان اینکه دولت هیچ هزینه‌ای برای منطقه دفن زباله عمارت شهرستان آمل تخصیص نمی‎دهد ، گفت : از نظر ما این منطقه باید هرچه زودتر تعطیل شود.