امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۳۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:استانداری مازندران
گلچوب+عبارت
شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با مهدی گلچوب مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران؛
از هلدینگ ثروت آفرینی تا افزایش سرمایه گذاری صنعتی
درحال حاضر استان مازندران ۳۰ کالا و محصول را به سراسر جهان صادر می‌کند که این آمار درگذشته شاید ۵۰ درصد این میزان بود. اگر مرکبات و کیوی را که به ترتیب با رشد ۶۱ و ۹۸ درصدی صادرات در ۱۰ ماهه سال جاری مواجه بودند، از سبد صادراتی مازندران کنار بگذارید تولیدات چوبی مانند ام‌دی‌اف یکی از محصولات مهم صادراتی مازندران به‌شمار می‌رود.
رازجویان+عبارت
شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
گفتگوی عبارت با مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران؛
از جان مایه گذاشتیم اما در برابر تحریم ها کوتاه نیامدیم
یکی از مهمترین دغدغه‌هایی که شخصا در ذهن داشتم راه‌اندازی زباله‌سوز در مازندران بود. یادم هست که در گذشته‌ها برای راه‌اندازی این پروژه‌ها افرادی از استانداری به چین سفر کردند اما با همه این اوصاف اتفاق خاصی در این طرح ها صورت نگرفت اما ما خوشبختانه توانستیم بدون سفر به چین این نیروگاه را در نوشهر راه‌اندازی کنیم و پروژه ساری نیز مراحل پایانی خود را طی می‌کند.
فرمانداری فریدونکنار+عبارت
یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
تغییر در بدنه فرمانداری فریدونکنار با چاشنی سیاست!
درحالی که کمتر از سه ماه به برگزاری انتخابات مهم ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاها باقی مانده فرماندار فریدونکنار دست به تغییراتی زده است.
حسین زادگان+عبارت
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
درخواست استاندار مازندران از وزیر بهداشت و نگرانی از کرونای انگلیسی
استاندار مازندران از وزیر بهداشت خواست برای مدیریت سفر در ایام نوروز با توجه به شناسایی مواردی از کرونای جهش یافته انگلیسی در استان بیشتر همت کند.
انتخابات+عبارت
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹
نام نویسی ۴۲۶ مازندرانی در انتخابات شورا‌ها / ۹ شهر بدون ثبت نام حتی یک نفر!
۴۲۶ مازندرانی تاکنون به عنوان داوطلب انتخابات شورا‌های اسلامی استان نام نویسی کردند.
حسین زادگان+عبارت
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
نام گذاری خیابان‌های مازندران به نام شهدای زن
استاندار مازندران گفت : شاید سهم شهدای زن از پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی از نظر تعداد نسبت به شهدای مرد کم باشد ، اما به همان اندازه در تعیین سرنوشت انقلاب موثر و حیاتی بود که متاسفانه مورد غفلت ما قرار گرفته است.
حسین زادگان + عبارت
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
آیین آغاز به کار رسمی ستاد انتخابات ۱۴۰۰ مازندران امروز برگزار شد؛
استاندار مازندران از رویکرد اصلی انتخابات در استان پرده برداری کرد / از افزایش ۱۰ درصدی شعب اخذ رای تا خط قرمزهای انتخاباتی
استاندار مازندران چارچوب‌های قانونی را خط قرمز دست‌اندرکاران انتخابات در استان برشمرد و تاکید کرد : مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق رای رویکرد اصلی ستاد انتخابات ۱۴۰۰ در مازندران است.
استانداری مازندران+عبارت
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
پاسخ تند استانداری مازندران به یک شایعه
استانداری مازندران ادعای « اعمال دسیسه و پاپوش برای عزل بخشدار مرکزی آمل » را تکذیب و تاکید کرد که بخشدار قبلی برای ادامه تحصیل استعفاء کرد.
گفتگو+عبارت
چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
گفتگوی ویژه عبارت با محمدی؛ مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران‌‌‌؛
خودم را برای ١۴٠٠ آماده نکردم و نخواهم کرد
عبارت در گفتگویی به سراغ مهدی محمدی؛ مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران و باسابقه ترین فرماندار بعد از انقلاب در استان رفت. از ماجرای حمله قلبی معاون سیاسی استانداری و آخرین وضعیت وی تا چگونگی واکسیانسیون و اعتراضات به برخی انتصابات گوشه‌ای از اظهارات آقای محمدی با خبرنگار عبارت است.
مهدی محمدی+عبارت
چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
گفتگوی عبارت با مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران‌‌‌؛
از آخرین وضعیت سلامتی حسن‌نژاد تا ماجرای انتصابات سیاسی اخیر / خودم را برای ١۴٠٠ آماده نکردم و نخواهم کرد / از آغاز واکسیانسیون تا بلاتکلیفی نوروزی
محمدی در ادامه با اشاره به زمان باقی مانده تا انتخابات ۱۴۰۰، فضا و جو سیاسی استان را علیرغم فشارهای موجود قابل قبول دانست و گفت: هرچه به زمان برگزاری انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم، فضای انتخاباتی در شهرها بیشتر و بیشتر می‌شود. حتی شاید عده‌ای از همین حالا فعالیت‌های ابتدایی خود را آغاز کرده باشند.
حسین زادگان+عبارت
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹
با برترین تولیدکنندگان بخش کشاورزی مازندران آشنا شوید / یک آملی بهترین باغبانی کشور شد
۱۳ تن از تولید کنندگان برتر بخش کشاروزی مازندران روز یکشنبه در آیینی که با حضور ویدیو کنفرانسی رییس جمهوری برگزار شد ، با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل شدند.
زنان+عبارت
پنج شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
نگاهی به سهم زنان مازندران در مدیریت استان به بهانه روز زن؛
ماجرای یک انحصارطلبی مردانه
طبق برنامه ششم توسعه و دستور رئیس‌جمهور مبنی بر اختصاص ۳۰درصد پست‌های مدیریتی دردستگاه‌های دولتی به بانوان، براساس اعلام مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در زمینه اجرای این مصوبه، در حال حاضر تنها ۲ درصد از این سهم محقق شده‌است.
حسین زادگان + عبارت
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
جدیدترین اخبار در خصوص بازسازی استادیوم وطنی قائمشهر از زبان استاندار مازندران
استاندار مازندران گفت:مشکلی برای اجرای پروژه استادیوم شهید وطنی قائمشهر وجود ندارد.
گلچوب+عبارت
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
ضرب العجل جدید استانداری مازندران برای رفع مشکلات کالاهای اساسی
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران برای رفع مشکلات تولید ، توزیع و حمل و نقل کالاهای اساسی مانند سیمان در استان ضرب‌الاجل ۴۸ ساعته تعیین کرد.
حسین زادگان+عبارت
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
استاندار مازندران در نشست خبری ویژه دهه فجر:
پتروشیمی مازندران با بیش از ۲۰هزار شغل در راه است/٧۵ درصد مازندرانی‌ها پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند / نمی‌شود راه استان را بست / به‌اندازه ۲۰ سال گذشته در حوزه پسماند کار شده
ایجاد پتروشیمی در مازندران با جدیت پیگیری می‌شود و توافقات اولیه با سرمایه‌گذار نیز حاصل شده است و امیدواریم عملیات اجرایی آن تا روزهای پایانی سال کلید بخورد.