امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۳۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:استاندار
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
آن چه که می سوزد و به باد می رود
حالا که چند ماهی است مبارزه با مفاسد اقتصادی به طور جدی آغاز گشته و تعداد قابل توجهی از مدیران سابق و فعلی شهرداری و همچنین اعضای شورای شهر ساری تحت پیگرد قضایی قرار گرفته اند ، لازم است نکاتی به عنوان یادآوری و توصیه هایی جهت پیشگیری از مسائل مشابه طرح گردد .
معصومی گرجی+عبارت
پنج شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹
معصومی گرجی رئیس حوزه هنری مازندران:
از ابتدای سال تابحال یک ریال بودجه نگرفته‌ایم / همه کارگران و کارمندان سینماهای استان را به بیمه بیکاری معرفی کردیم / برنامه‌ای متنوعی برای محرم داریم/ گره پردیس سینمایی ایران در ساری باز شد
وی حوزه هنری را زاده انقلاب دانست و تصریح کرد: اینجا مرکز تخصصی هنر انقلاب است. از تولید تا اجرای اثر هنری را پوشش می‌دهد و هدف کشف و پرورش هنرمند متعهد است تا اثر هنری فاخر در راستای اهداف حوزه تولید کنند.
حسین زادگان
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
آیا بدون حسین‌زادگان موفقیت فعلی در بحران کرونا حاصل می‌شد؛
مردی که با کمک مردم کرونا را از نفس انداخت/ اندر فواید حاج مجید بودن
بررسی روند ابتلا در کشور نشان می‌دهد که مازندران بعنوان یکی از مناطق مهم آسیب کرونا در کشور موفق شده است علیرغم ورود گسترده مسافران به نوعی تدافع تاکتیکی دست پیداکند. از سویی دیگر تأکید حسین‌زادگان بر تدوین برنامه‌ای جهت زندگی مسالمت آمیز با کرونا موجب شد که مازندران در زمره ۵ استان موفق کشور در این زمینه قرار گیرد.
صنایع چوب و کاغذ مازندران+عبارت
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
فروش سهام کارخانه چوب و کاغذ مازندران در دقیقه ۹۰ لغو شد / خبر خوش برای کارگران بزرگترین مجمتع کاغذ خاورمیانه
خیریان پور بااشاره به برگزاری مذاکرات استاندار و مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه ی آینده ی پویا افزود:درآینده ای نزدیک جلسه ی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تشکیل و پاره ای از مشکلات مطرح شده و اقدامات اصلاحی رسیدگی و تصمیمات مقتضی اخذ خواهد شد.
حمل و نقل+عبارت
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
روحانی: هیچ استان و استانداری حق ندارد برای تردد بین شهری مانع ایجاد کند
رئیس جمهور: از امروز تردد بین شهرستانها در همه استانها به صورت کامل آزاد است. تردد بین استان‌ها نیز که فعلا ممنوع است، از اول اردیبهشت آزاد خواهد شد.
استانداری مازندران+عبارت
شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
تقدیر نمایندگان مازندران از تلاش های استاندار در مقابله با شیوع کرونا
نشست مشترک مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و استاندار مازندران، ظهر امروز برای بررسی آخرین وضعیت مقابله با شیوع کرونا و حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده در مازندران برگزار شد. ‎
فیلترشکن+عبارت
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
شصت و سومین بسته ویژه خبری عبارت؛
راهکار خلاقانه برای تجمع کنندگان چهارشنبه سوری در بابل: قرنطینه تا پایان نوروز!/وقتی فرمانده سپاه جویبار از تعطیلی یک روزدرمیان بازار تعجب می کند/مرخصی مدیران مازندران در ایام عید ممنوع شد/دانشگاه علوم پزشکی مازندران دیگر آمار کرونایی نمی‌دهد
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
تاکید استاندار به مردم مازندران؛ هرچه سریعتر به سامانه خود ارزیاب مراجعه کنید
استاندار مازندران از تمامی شهروندان استان خواست تا هر چه زودتر با مراجعه به سامانه خودارزیابی ، فرم خوداظهاری وضعیت سلامتیشان را تکمیل کنند تا اقدامات برای کنترل بیماری کرونا سرعت بیشتری بگیرد.
علی‌محمد شاعری عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی + عبارت
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
رئیس مجمع نمایندگان مازندران:
آمار واقعی کرونا بیشتر از آمار رسمی است / پنهان کاری در ارائه آمار کرونا خسارت بیشتری از اعلام واقعیت دارد/ لزوم حمایت دولت از استاندار در قرنطینه استان
شاعری با بیان اینکه پنهان کردن واقعیت ها خسارتش از تلخی اعلام واقعیت بیشتر است، بیان کرد: توجه به آمارهای مرگ و میر و مبتلایان به کرونا که در بیمارستان ها بستری هستند شرایط هشدار را نشان می دهد و به هیچ عنوان نباید این موضوع از مردم پنهان بماند.
حسین زادگان + عبارت
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
پذیرش مسافرین نوروزی در مازندران ممنوع شد
استاندار مازندران گفت: پذیرش مسافران نوروزی در استان ممنوع است.
حسین زادگان+عبارت
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
گزارش عبارت از آخرین تصمیات مواجهه با کرونا در فراخوان شبانه استاندار مازندران؛
مدیران عضو قرارگاه زیستی و فرماندران برخط شدند / حسین‌زادگان از مردم خواست به مازندران سفر نکنند / لیست تمام تعطیلی‌های ویژه از زبان استاندار / صدور دستور ایجاد شرایط ویژه برای مقابله با کرونا / دورکاری مادران دارای فرزند زیر شش سال
احمد حسین‌زادگان در فراخوان شبانه مدیران عضو ستاد قرارگاه زیستی و فرماندران و مدیران مرتبط شهرستانی،دستورات و اقدمات لازم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را ابلاغ کرد.
فیلترشکن+عبارت
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
چهل هفتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
نظر استاندار مازندران در خصوص انتخابات این دوره / دستگیری ۳۹ نفر به دلیل خرید و فروش آرا در مازندران / کرونا در نوشهر تکذیب شد / شعارهای بدون عمل نماینده آمل
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
فیلترشکن+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
چهل دومین بسته ویژه خبری عبارت؛
هشدار رئیس کل دادگستری مازندران به دانه درشت های اقتصادی / سهم بی سابقه زنان مازندرانی در مدیریت استان / ماجرای حضور نماینده سابق قائمشهر در لیست اصولگرایان تهران / چرا حسین نیازآذری لیست داریی های خود را اعلام نکرد؟
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
دایرکت + عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
عکس قدیمی از مادر استاندار مازندران به مناسبت روز زن / بازیگر پرحاشیه با تیپ متفاوت سکوتش را شکست / عکس یادگاری آقای شهردار با کامیون! / وقتی نماینده مجلس روی تشک کشتی می نشیند / نخستین تصویر از مادر کاپیتان اسبق استقلال
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. بیست و سی امین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
دایرکت + عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
نماینده مطرح نور و محمود آباد لیست اموالش را منتشر کرد / انتقاد تند کامبیز دیرباز از مسئولین در روز ۲۲ بهمن / تولد پسر پرسپولیسی رئیس شورای شهر آمل / پشت صحنه جشن اختتامیه تئاتر فجر به روایت بازیگر مازندرانی
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. بیست و هفتمین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.