امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۱۰ AM
آخرین اخبار:
شهرآورد شمال به سود گیلانی ها / رایکای بابل در مرداب انزلی غرق شد رگبار‌های پراکنده مهمان مازندران می‌شوند عناوین روزنامه های مازندران امروز / سلام بر شهر عاشقی / با «عباس ها» مهربان تر باشیم / تلخ کامی فعالان فرهنگی از بی تدبیری ها عناوین روزنامه های ورزشی امروز / حمله لشکر ایران به جام آسیا / رکورد ویژه کاپیتان پرسپولیس در آسیا / پرسپولیس دنبال سومین فینال / شیر خشمگین به آسیا رسید عناوین روزنامه های امروز / بار دیگر نگاه ها به سمت خاتمی / طوفان قیمت ها در بهار دو صفر / خداحافظی زودهنگام خمینی جوان / دستور روحانی درباره کلاب هاوس سرنوشت شمشادهای جنگل‌های هیرکانی چه شد؟ بازگرداندن بیش از ۲ هزار خودرو از محورهای مازندران / محدودیت ها همچنان ادامه دارد انتقاد نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری از مدیریت کرونا / بستن مساجد خیانت است / برخی با دین مردم بازی می کنند ماجرای اعتراضات عجیب به یک مجسمه در غرب مازندران / سازه المان شهر نور به فروش گذاشته شد عزم مسئولان برای به سرانجام رساندن یک طرح خاک خورده / کندوان تا پایان دولت ۴ بانده می شود
نتیجه جستجوی کلیدواژه:استخدام
مجلس+عبارت
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
افشاگری نماینده گرمسار درباره اقدامات عجیب زاکانی در مرکز پژوهش‌های مجلس
اردشیر مطهری نماینده مجلس گفت: مجلس نماد قانون گرایی است و انتظار می‌رود قانون را بیش از این رعایت کند. اخیرا در مرکز پژوهشها که کلا ۵ معاونت در ساختار سازمانی دارد، ١۴ معاون با حکم رییس مرکز پژوهشها منصوب شده است.
سازمان اداری و استخدامی+عبارت
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹
احتمال تغییر شرط سنی برای استخدام رسمی
عضو کمیسیون اصل نود مجلس از ورود مجلس به موضوع تغییر شرط سن متقاضیان با مدرک کارشناسی به ۴۰ سال و کارشناسی ارشد به ۴۵ سال خبر داد.
حاجی میرزایی+عبارت
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر در آموزش و پرورش صادر شد
وزیر آموزش و پرورش از صدور مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر دیگر از مشمولان قانون تبدیل وضعیت استخدامی خبر داد.
کارمندان+عبارت
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
یک بام دو هوای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ادارات در مازندران
تعدادی از کارکنان ادارات و نهادها و فرزندان ایثارگران شاغل در ادارات نسبت به بحث تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ادارات بر اساس اعلام نظر رئیس بنیاد شهید کشور انتقاد کردند و دوست داشتند شخصا این موضوع را به اطلاع اوحدی برسانند که این مسئله در سفر اخیر اوحدی به مازندران محقق نشد.
پلیس فتا+فیشینگ+عبارت
پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
بازار داغ فیشینگ و کلاهبرداری با آگهی های استخدام در استان؛
ماجرای یک کلاهبرداری جدید در مازندران
آن سوی ماجرا اما کسانی هستند که از سونامی بی‌کاری درآمد کسب می‌کنند. مؤسسات کاریابی که طبق مقاوله‌نامه‌های سازمان بین‌المللی کار قرار بود واسطه‌ای میان جوینده کار و کارفرما باشند، اکنون تحت عنوان مؤسسات کاریابی غیرمجاز و اغلب مجازی تبدیل به یک منبع درآمد شده‌اند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین درویشیان +عبارت
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹
برنامه استخدام ۵۳ هزار نفر در وزارت بهداشت
رییس سازمان بازرسی: استخدام ۵۳ هزار نفر در وزارت بهداشت تا پایان سال با اولویت جامعه پرستاری.
سازمان اداری و استخدامی+عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
کدخدایی: تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران تایید شد
عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان درباره وضعیت استخدامی ایثارگران در توییتر نوشت: در جلسه امروز شورای نگهبان، استفساریه تبصره« ۱ بند ذ ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه» در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران عزیز، بررسی و عدم مغایرت آن با شرع مقدس و قانون اساسی به مجلس اعلام شد."
ارتش+عبارت
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹
ارتش استخدام می کند
ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسری از بین جوانان پسر مومن، متعهد، ولایتمدار و انقلابی و علاقه مند به حرفه نظامی گری، همرزم می پذیرد.
محسن حاجی میرزایی+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
آب پاکی وزیر روی دست فرهنگیان / معلمان غیررسمی بعد از سال ۹۲ قید استخدام را بزنند!
وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمان غیررسمی که بعد از سال ۹۲ با آموزش و پرورش همکاری کردند باید قید استخدام را بزنند.
نیروهای قراردادی+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
تبعیض و تحقیر آشکار نیروهای شرکتی در ادارات ادامه دارد‌؛
از سکوت مرگبار دولت تا کورسوی امید در مجلس / شکاف ۴ میلیونی حقوق و ذبح عدالت
اگرچه دولت کاملا در این زمینه سکوت کرده و بدون سر وصدا در حال بدتر کردن وضعیت کاری نیروهای شرکتی است، اما اخبار دلگرم کننده‌ای از مجلس به گوش می‌رسد که اگر مثل همیشه در حد شعار باقی نماند و الزام آور شود، می‌تواند تغییری چشمگیر در وضعیت بلاتکلیف نیروهای شرکتی ایجاد کند.
سازمان اداری و استخدامی+عبارت
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹
استخدام گسترده در دولت با جذب ۴۵ هزار نفر
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور اظهارداشت: برخی از مقررات اجازه تعیین و تکلیف کارکنان دولت را نمی‌دهند، مانند ادامه خدمت دارندگان مدرک کارشناسی ارشد در دستگاه‌های اجرایی تا ۳۵ سال و یا اشتیاق ورود فارغ التحصیلان دانشگاهی به دستگاه‌های اجرایی تقاضا را برای ورود به دستگاه‌های اجرایی افزایش می‌دهد.
نوبخت + عبارت
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
نوبخت: ۳ هزار نفر کادر درمانی در سالجاری استخدام می‌شوند
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه بودجه با اشاره به اختصاص اعتبارات، گفت: کارانه کادر درمانی در بیمارستان های کشور پرداخت می شود.
معلم+عبارت
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
استخدام ۲۵ هزار معلم جدید در آموزش و پرورش
معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش از اختصاص ۲۵ هزار ردیف استخدامی توسط سازمان امور استخدامی در اجرای قانون "تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس" برای سال تحصیلی جدید خبر داد.
عباسعلی کدخدایی + عبارت
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
خبر خوش برای معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی
سخنگوی شورای نگهبان از تایید قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در این شورا خبر داد.
جمشید انصاری+عبارت
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد / جزئیات استخدام ۴۰ هزار نفر در دستگاه‌های مختلف دولت
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور می‌گوید: طبق قانون برنامه ششم توسعه سالانه باید ۳ درصد از حجم دولت (به غیراز وزارت آموزش و پرورش) کاسته شود، با این حال قانونگذار اجازه داده تا به ازای هر سه خروجی، یک نیروی جدید در بدنه دولت جذب شود. برهمین اساس قرار است در سال‌جاری ۳۵ تا ۴۰ هزار نفر در دستگاه‌های مختلف استخدام شوند.