امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۶:۵۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:استخدام
استخدام
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
استخدام سازمان آتش نشانی در سال ۹۸ (خبر استخدام جدید)/ سهمیه مازندران ۱۰۰ نفر
استخدام آتش نشانان در سال ۹۸، طی نامه ای از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری های سراسر کشور کلید خورده است و آزمون استخدامی مربوط به صورت جداگانه از سوی هر استانداری برگزار خواهد شد. .
شرکت هرمی
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
شرکت های هرمی این بار با وعده استخدام وارد میدان شدند!
باند شرکت های هرمی در رامسر که با وعده استخدام افراد در یکی از شرکت های خصوصی، سوژه های مورد نظر را انتخاب و آنان را وادار به عضویت ،سرمایه گذاری و عضوگیری برای این شرکت می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.
وزارت کشور و استانداری
یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶
استخدام ۱۶۰۰ نیروی جدید در وزارت کشور/ اضافه شدن معاونت جدید در فرمانداری‌ها
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور گفت که درخواست مجوز برای استخدام یکهزار و ۶۰۰ نفر در این وزارتخانه به دولت ارسال شده است.
استخدام آموزش و پرورش- سایت عبارت
شنبه ۸ آیان ۱۳۹۵
استخدام نیروی کار در مازندران
گروه صنعتی مازندگاز و مازند آشیانه با برند (صادکو) جهت توسعه خط تولید در شهر مازندران به تعدادی نیروی کار فنی و دفتری نیازمند است.
استخدام آموزش و پرورش- سایت عبارت
دوشنبه ۳ آیان ۱۳۹۵
استخدام در مازندران
مرکز همایش های توسعه داتیس برگزارکننده همایش های ملی و بین المللی در نظر دارد جهت تکمیل کادر اداری خود از فارغ التحصیلان دانشگاهی با انگیزه و جویای کار در مازندران دعوت به همکاری می نماید.
استخدام آموزش و پرورش- سایت عبارت
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵
آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از فردا
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از استخدام ۱۰ هزار نیرو در آموزش پرورش خبر داد و گفت: داوطلبان از فردا روز یکشنبه ۱۸ تا شنبه ۲۴ مهر مهلت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.
استخدام- سایت عبارت
پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵
آخرین اطلاعیه سازمان سنجش در مورد آزمونهای استخدامی
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشوردر باره تاریخ ثبت ‌نام و شرکت درآزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش سال ۱۳۹۵ و همچنین اعلام اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام رشته‌ شغل‌محلهای دانشگاههای علوم پزشکی در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور
استخدام آموزش و پرورش- سایت عبارت
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵
استخدام جدید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل و تأمین نیروی انسانی خود از بین جوانان متخصص، مؤمن و متعهد با شرایط و امتیازات زیر داوطلب استخدام افسری به صورت نظامی پیمانی (پنج ساله) و کارمند علمی پیمانی (شش ساله) وفق ماده ۳۳ قانون آجا استخدام می نماید.
استخدام- سایت عبارت
یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵
آغاز ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از امروز
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار دفترچه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد و گفت: داوطلبان می توانند از امروز ۱۱ تا شنبه ۱۷ مهرماه سال جاری نسبت به ثبت‌نام در این آزمون‌ها اقدام کنند.
استخدام آموزش و پرورش- سایت عبارت
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
آغاز ثبت‌نام مجدد آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت‌نام مجدد آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از ۱۱ مهرماه
محمد بطحائی-عبارت
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵
وعده جدید برای واریز «پاداش» فرهنگیان بازنشسته
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت باقی مانده سال ۹۳ برای ۳۰۰۰ بازنشسته خبر داد و گفت: این مبالغ ظرف یک هفته آینده به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.
استخدام آموزش و پرورش- سایت عبارت
یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵
معاون رئیس جمهورخبر داد:
برگزاری همزمان دو آزمون استخدامی و فرهنگیان در یک ماه آینده/ ۳۰۰ فرصت شغلی برای بانوان پس از دستور رئیس جمهور اصلاح شد
جذب متقاضیان دستگاههای اجرایی کشور از طریق آزمون استخدامی و پرداخت پاداش‌ بازنشستگان سال گذشته کارمندان دولت در سال جاری از محورهای گفتگو با رئیس سازمان اداری استخدامی کشور است.
استخدام آموزش و پرورش- سایت عبارت
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵
مجوز استخدام ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش صادر شد+ تاریخ آزمون استخدامی
امسال ۱۰ هزار ردیف استخدامی برای جذب دانش‌آموختگان دانشگاه‌های دیگر دریافت کردیم. مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش زمان و ضوابط برگزاری آزمون استخدامی برای ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش را تشریح کرد.