امروز : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۴۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور
جهانگیری+عبارت
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
جهانگیری: مردم سهام عدالت خود را نفروشند /زمان تسویه حساب و فرافکنی نیست /اقدامات دولت تدبیر و امید با هیچ دوره ای قابل مقایسه نیست/ بانک ها تا ۸۰ درصد سهام عدالت تسهیلات می دهند
معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه اگر مردم نیاز ضروری ندارند سهام خود را نفروشند، ‌خاطرنشان کرد: بانک‌ها هم آماده هستند به پشتوانه این سهام، ‌ تسهیلاتی به مبلغ ۸۰ درصد ارزش سهام را پرداخت کنند تا بخشی از مشکلات اقتصادی مردم مرتفع شود و همچنان مالکیت سهام خود را حفظ کنند.
اسحاق جهانگیری + عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
اطلاعیه مهم دفتر جهانگیری درباره واگذاری سهام عدالت
دفتر معاون اول رییس جمهور ضمن مجعول دانستن مطلب منتشر شده در یکی از سایت‌های خبری درباره مواضع اسحاق جهانگیری در خصوص واگذاری سهام عدالت به مردم، هدف از انتشار این مطلب را ایجاد شبهه در اذهان عمومی دانست و اطلاعیه‌ای را برای تنویر افکار عمومی و آگاهی مردم منتشر کرد.
جهانگیری+عبارت
چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
هشدار جهانگیری درباره دلالی در فروش سهام عدالت
معاون اول رییس جمهوری با اشاره به تلاش برخی سودجویان و دلال‌ها برای تصاحب سهام عدالت مردم، گفت: فروش سهام عدالت به صورت وکالتی قانونی نیست و نباید اجازه دهیم که عده‌ای دلال و سودجو از سهام عدالت مردم سوء استفاده کنند.
مسکن ملی+عبارت
دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
آغاز عملیات اجرای مسکن ملی فرهنگیان
عملیات اجرایی احداث واحدهای مسکن ملی فرهنگیان با دستور معاون اول رییس جمهوری در یازده استان آغاز شد.
جهانگیری + عبارت
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
شفافیت یعنی معرفی مسئول نابودی ۱۸ میلیارد دلار
معاون اول رئیس‌جمهور می‌گوید: هرکس در هر مسئله‌ای پنهانکاری کند، ضرر کرده است. شفافیت با مردم باید مورد توجه قرار گیرد. ابهام چند روزه در بیان علت سقوط هواپیمای اوکراینی ضربه بزرگی بود.
جهانگیری+عبارت
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
جهانگیری: مردم بعد از آن ماجرا خیلی عصبانی شدند که چرا به آنها واقعیت گفته نشد.
معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به اعلام علت سقوط هواپیمای اکراینی سه روز بعد از وقوع حادثه، گفت: یکی از بزرگترین ضربه هایی که در ماجرای سقوط هواپیما اوکراینی بیش از سقوط آن و کشته شدن ۱۷۶ نفر آدم محترم که مسافران هواپیما بودند، متحمل شدیم این بود که علت اتفاق را چند روز مبهم گذاشتیم.
وام مسکن+عبارت
شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸
جزییات وام مسکن ۵۰ میلیونی بازنشستگان
هیات وزیران آیین نامه وام مسکن بازنشستگان را تصویب کرد که بر اساس آن ۵۰ میلیون تومان به بازنشستگان کلانشهر‌ها و ۴۰ میلیون تومان به ساکنان سایر شهر‌ها اعطا می‌شود.
کولبر+عبارت
یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
دستور جهانگیری درپی جان باختن دو نوجوان کولبر کُرد
اسحاق جهانگیری این حادثه تلخ را به خانواده زحمتکش و داغدار آنان و مردم شریف مریوان تسلیت گفت و از استاندار کردستان خواست سریعاً برای رسیدگی به وضعیت معیشتی این خانواده نجیب اقدام کند و نتیجه را به اطلاع افکار عمومی برساند.
کولبر کول بر +عبارت
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸
واکنش جهانگیری به مرگ دو کول‌بر
جهانگیری حادثه تلخ مرگ دو نوجوان کول‌بر را به خانواده زحمتکش و داغدار آنان و مردم شریف مریوان تسلیت گفت و از استاندار کردستان خواست سریعا برای رسیدگی به وضعیت معیشتی این خانواده نجیب اقدام کند.
جهانگیری + عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
جهانگیری: به خاطر گوش‌های نامحرم نمی گویم چه میزان صادرات نفت داریم / نباید کاری کنیم که مردم فکر کنند آینده ای وجود ندارد
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه بخاطر گوش‌های نامحرم نمی گویم چه میزان صادرات نفت داریم، اعلام کرد: میزان صادرات نفت به شدت کاهش یافته است.
سد گلورد+عبارت
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸
سماجت حسین زادگان نتیجه داد؛
تصویب ۱۰۰ میلیارد تومان برای سد گلورد در هیئت دولت / همراهی و پیگیری مسئولان استانی و کشوری و نتیجه ی مطلوب
از دیگر سدهای استان مازندران می توان به سد گلورد اشاره کرد. این سد در ۵۰ کیلومتری جنوب شهر نکا در شرق مازندران است که مکان‌یابی و ساخت آن از سال ۴۸ شکل گرفت.
اسحاق جهانگیری + عبارت
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
دستور مهم جهانگیری به وزرا و استانداران
معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آنها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند.
جهانگیری + عبارت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
جهانگیری : نباید چند نفر را دستگیر کنیم و بقیه کارشان را بکنند/ صرفا دستگیری و مجازات فایده ندارد / اطلاعات باید محرمانه بماند
معاون اول رئیس جمهوری گفت: اجرای برنامه شفافیت مالیاتی، ماده ۱۶۹ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم و بکارگیری سامانه‌های اطلاعاتی در حوزه‌های مختلف نیازمند عزم و اراده قوای سه‌گانه، همکاری دستگاه‌های اجرایی و نهادهای نظارتی است تا بتوانیم کشور را به سمت سلامت و پیشگیری از فساد سوق دهیم.
غلامعلی جعفرزاد + عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
خروج ۲۲ میلیارد دلار توسط یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد
نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس : یکی از اتهاماتی که منجر به محاکمه یکی از اطرافیان محمود احمدی‌نژاد شد، موضوع خروج ۲۲ میلیارد دلار ارز از کشور بود. نهادهای نظارتی به این موضوع ورود کرده‌اند، اما نباید انتظار داشت که به صورت گسترده‌ای این موضوعات را رسانه‌ای کنند.