امروز : پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۷:۵۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور
جهانگیری + عبارت
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
شفافیت یعنی معرفی مسئول نابودی ۱۸ میلیارد دلار
معاون اول رئیس‌جمهور می‌گوید: هرکس در هر مسئله‌ای پنهانکاری کند، ضرر کرده است. شفافیت با مردم باید مورد توجه قرار گیرد. ابهام چند روزه در بیان علت سقوط هواپیمای اوکراینی ضربه بزرگی بود.
جهانگیری+عبارت
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
جهانگیری: مردم بعد از آن ماجرا خیلی عصبانی شدند که چرا به آنها واقعیت گفته نشد.
معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به اعلام علت سقوط هواپیمای اکراینی سه روز بعد از وقوع حادثه، گفت: یکی از بزرگترین ضربه هایی که در ماجرای سقوط هواپیما اوکراینی بیش از سقوط آن و کشته شدن ۱۷۶ نفر آدم محترم که مسافران هواپیما بودند، متحمل شدیم این بود که علت اتفاق را چند روز مبهم گذاشتیم.
وام مسکن+عبارت
شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸
جزییات وام مسکن ۵۰ میلیونی بازنشستگان
هیات وزیران آیین نامه وام مسکن بازنشستگان را تصویب کرد که بر اساس آن ۵۰ میلیون تومان به بازنشستگان کلانشهر‌ها و ۴۰ میلیون تومان به ساکنان سایر شهر‌ها اعطا می‌شود.
کولبر+عبارت
یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
دستور جهانگیری درپی جان باختن دو نوجوان کولبر کُرد
اسحاق جهانگیری این حادثه تلخ را به خانواده زحمتکش و داغدار آنان و مردم شریف مریوان تسلیت گفت و از استاندار کردستان خواست سریعاً برای رسیدگی به وضعیت معیشتی این خانواده نجیب اقدام کند و نتیجه را به اطلاع افکار عمومی برساند.
کولبر کول بر +عبارت
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸
واکنش جهانگیری به مرگ دو کول‌بر
جهانگیری حادثه تلخ مرگ دو نوجوان کول‌بر را به خانواده زحمتکش و داغدار آنان و مردم شریف مریوان تسلیت گفت و از استاندار کردستان خواست سریعا برای رسیدگی به وضعیت معیشتی این خانواده نجیب اقدام کند.
جهانگیری + عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
جهانگیری: به خاطر گوش‌های نامحرم نمی گویم چه میزان صادرات نفت داریم / نباید کاری کنیم که مردم فکر کنند آینده ای وجود ندارد
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه بخاطر گوش‌های نامحرم نمی گویم چه میزان صادرات نفت داریم، اعلام کرد: میزان صادرات نفت به شدت کاهش یافته است.
سد گلورد+عبارت
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸
سماجت حسین زادگان نتیجه داد؛
تصویب ۱۰۰ میلیارد تومان برای سد گلورد در هیئت دولت / همراهی و پیگیری مسئولان استانی و کشوری و نتیجه ی مطلوب
از دیگر سدهای استان مازندران می توان به سد گلورد اشاره کرد. این سد در ۵۰ کیلومتری جنوب شهر نکا در شرق مازندران است که مکان‌یابی و ساخت آن از سال ۴۸ شکل گرفت.
اسحاق جهانگیری + عبارت
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
دستور مهم جهانگیری به وزرا و استانداران
معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آنها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند.
جهانگیری + عبارت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
جهانگیری : نباید چند نفر را دستگیر کنیم و بقیه کارشان را بکنند/ صرفا دستگیری و مجازات فایده ندارد / اطلاعات باید محرمانه بماند
معاون اول رئیس جمهوری گفت: اجرای برنامه شفافیت مالیاتی، ماده ۱۶۹ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم و بکارگیری سامانه‌های اطلاعاتی در حوزه‌های مختلف نیازمند عزم و اراده قوای سه‌گانه، همکاری دستگاه‌های اجرایی و نهادهای نظارتی است تا بتوانیم کشور را به سمت سلامت و پیشگیری از فساد سوق دهیم.
غلامعلی جعفرزاد + عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
خروج ۲۲ میلیارد دلار توسط یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد
نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس : یکی از اتهاماتی که منجر به محاکمه یکی از اطرافیان محمود احمدی‌نژاد شد، موضوع خروج ۲۲ میلیارد دلار ارز از کشور بود. نهادهای نظارتی به این موضوع ورود کرده‌اند، اما نباید انتظار داشت که به صورت گسترده‌ای این موضوعات را رسانه‌ای کنند.
جهانگیری+عبارت
پنج شنبه ۹ آیان ۱۳۹۸
حرف های جهانگیری دلواپس ها را عصبانی کرد/ مخالفان قصد دارند ایران را به روزهای سیاه دوران احمدی‌نژادی برگردانند
سخنان هفته گذشته اسحاق جهانگیری ظاهراً مخالفان دولت را عصبانی و وادار به واکنش‌های تندی کرده‌ است. این عصبانیت به حدی بود که اقدام به تحریف جملات او کردند تا بلکه پیام‌های اصلی آن سخنان شنیده نشود.
جهانگیری + عبارت
دوشنبه ۶ آیان ۱۳۹۸
اصولگرایان علیه جهانگیری؛ از تمسخر تا تهدید
اظهارات جهانگیری درباره‌ی تایید لوایح مبارزه با پولشویی توسط رهبر انقلاب با تکذیب مجمع تشخیص و محسن رضایی همراه شده. سیاستمدارانی، چون کریمی‌قدوسی (نزدیک به جبهه‌پایداری) و محمد حسینی (وزیر فرهنگ احمدی‌نژاد) طی دیروز و امروز رسما جهانگیری را دروغگو خطاب کرده‌اند. برخی نهاد‌های دانشجویی اصولگرا هم موضع تندی گرفتند، نکته اینجاست که جهانگیری اصلاح‌طلب‌ترین فردِ دولت روحانی است و این فعل و انفعالات در انتخابات آینده بی‌تاثیر نخواهد بود.
جهانگیری+احمدی نژاد+عبارت
جمعه ۳ آیان ۱۳۹۸
۲۲ میلیارد دلار گم شده است و ما فقط نگاه!
حالا که وقت کشیدن موها از ماست‌هاست، چرا کسی به سراغ چنین موی بزرگی در تغار یا تاغاز ماست نمی‌رود؟ مگر می‌شود ۲۲ میلیارد از سرمایه کشور، به جوی ریخته شود و آب از آب تکان نخورد؟ واقعا چرا نهادهای مربوط زمین را به زمان ندوختند تا مقصرین و مهم‌تر از همه پول‌ها را پیدا کنند؟