امروز : چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۱۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اسرافیل امیری
اسرافیل امیری+عبارت
یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
گفتگوی اختصاصی عبارت با رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در مازندران؛
تجار مازندرانی نیازمند تفکر جهانی / از ایجاد نمایشگاه اختصاصی مازندران در سلیمانیه عراق تا معرفی رویداد ساری ۲۰۲۲ در اکسپو دبی
آن‌هایی که دستی در کار دارند می‌دانند که نمایندگی وزارت‌خارجه در استان ها یک نعمت برای آن‌ها است. افراد می‌توانند از طریق این دفتر در لحظه با تمام سفرای ایران در جهان ارتباط داشته باشند و کارهای خود را با سرعت چندبرابر به پیش ببرند.
دایرکت + عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
کنش های فضای مجازی چهره ها و مدیران مازندران؛
روشنایی شهری معضل اکثر شهرهای مازندران / جلسه واعظی در استانداری به روایت نماینده وزارت خارجه در مازندران / حال ناخوش خانم بازیگر / اولین تصویر از پشت صحنه فیلم جدید رویا نونهالی / حنیف عمران زاده و سرهنگ استقلالی ۱۰۰۰ آتشه!
دایرکت عنوان ستون ثابت روزانه در عبارت است که از این پس میتوانید با دنبال کردن آن از آخرین کنش های شخصیت های مشهور سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مازندران مطلع شوید. این ستون به شما نشان می‌دهد که برخی از این چهره ها حرفهای خاص خود را از همین تریبون مجازی می‌زنند و گاهی کار به دعوا و مجادله هم می‌رسد. بیست سومین شماره دایرکت را از نظر می گذرانید.
پرچم+ایران+روسیه+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
مازندران هفته دولت میزبان هیات تجاری از روسیه است
سرپرست دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در مازندران گفت که این استان در هفته دولت میزبان هیات تجاری - اقتصادی از استان ساراتف جمهوری روسیه خواهد بود.