امروز : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۸:۲۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصلاح طلبان
انتخابات + عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
رقابت با رقیب فرضی در ۱۵۰ حوزه / سهم مازندران چند حوزه است؟
اصلاح‌طلبان از پیش اعلام کرده بودند که در صورت رد صلاحیت چهره‌های شاخص و اثرگذار و در شرایطی که نتوانند فهرست خالص اصلاح‌طلبی بیرون دهند به هیچ عنوان تجربه چهار سال پیش را تکرار نمی‌کنند و فهرست ائتلافی نخواهند داد. به نظر می‌رسد که اصلاح‌طلبان در صورت تمایل هم قادر به این کار نبودند چراکه حتی بسیاری از همان چهره‌های اعتدالی هم این بار رد صلاحیت شده‌اند!
روحانی+خاتمی+عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
ماجرای دیدار روحانی، سید محمد خاتمی، حسن خمینی و ناطق نوری چه بود؟
چندي پيش خبري بدون ذكر نام در شبكه‌هاي اجتماعي منتشر شد؛ خبري كه از ديدار انتخاباتي حسن روحاني، سيدمحمد خاتمي، ناطق نوري و سيدحسن خميني در كاخ سعدآباد حكايت مي‌كرد اما چندي بعد ۲ مقام مسوول در قوه مجريه صراحتا اين خبر را تكذيب كردند.
ترکان+عبارت
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
مشاور روحانی: سلیقه وزرا بیشتر به واعظی نزدیک است تا روحانی! / دولت بیشتر با سلیقه واعظی و نوبخت اداره می شود
ترکان بر این باور است که عملکرد دولت باعث شده است که محبوبیت اصلاح طلب در جامعه ریزش کند که نتوانند در انتخابات رای لازم را بیاورند. همچنین ترکان اعتقاد دارد که اداره دولت بیشتر با سلیقه واعظی و نوبخت است تا خود روحانی.
عباسعلی بهاری+عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
رئیس شورای عالی اصلاح طلبان مازندران با انتقاد از ردصلاحیت های گسترده در مازندران؛
می خواهند اصلاحات را از صحنه به در کنند/ در اکثر حوزه ها کاندیدا نداریم/کاندیداهای استیجاری انتخاب نمی کنیم
بهاری با تاکید بر اینکه من به شخصه، حفظ مصالح کلیت نظام را به مصالح حزبی و جریانی ترجیح می دهم، گفت: با توجه به تصمیمات ناخوشایند برخی نماینده های لیست امید که بر خلاف منشور و اساسنامه اصلاحات عمل کردند، برای انتخابات مجلس یازدهم، مجموعه اصلاح طلبان از ابتدا اعلام کرده بودند که این بار نمی خواهیم کاندیداهای استیجاری انتخاب کنیم.
انتخابات + عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
آخرین خبرهای احراز صلاحیتها و نامزدهای نهایی جریانات سیاسی غربی ترین حوزه مازندران؛
اسامی نامزدهای نهایی غربی ترین حوزه مازندران + تحلیل
بر اساس آخرین شنیده های موثق خبرنگار عبارت، از حوزه انتخابیه تنکابن رامسر و عباس آباد، پس از اعلام نتایج هیات نظارت و تایید صلاحیت تاکنون ۱۲ کاندیدا، گزینه نهایی اصولگرایان این حوزه از بین نامزدهایی چون «زرودی، مشایخی و خلعتبری» خواهد بود و اصلاح طلبان در حال حاضر کاندیدای مطرحی ندارند و حتی گزینه هایی چون #شریعت_نژاد نماینده فعلی را هم از دست دادند.
اصلاح طلبان مازندران+عبارت
پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸
عبارت گزارش می دهد؛
سازوکار اصلاح طلبان مازندران برای انتخاب گزینه نهایی هر حوزه
سازوکار انتخاب گزینه های اصلاح طلب در انتخابات این دوره، متفاوت تر از قبل خواهد بود و تلاش ها بر رفع ضعف ها و پوشش خطاهای دوره های قبل است.
اغتشاش+عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
وقتی "حجاریان" برای رفع ضعف‌های اغتشاشات آبان رهنمود می‌دهد
تکرار اغتشاشات آبان با خشم بیشتر!
حجاریان همچنین تصریح می‌کند: اعتماد مردم طی سالیان متوالی از دست رفته است؛ شاید نزدیک به ۲ دهه باشد. برای بازگرداندن اعتماد از دست رفته به همین مدت نیاز داریم.
اصلاح طلبان + عبارت
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸
روایتی از قافیه باختن اصلاح طلبان
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه جریان اصلاحات با روش تخریب می‌خواهد آبروی از دست رفته‌اش را احیا کند، گفت: اصلاح‌طلبان می‌دانند قافیه را از هر نظر باخته و هیچ عملکرد روشنی ندارند.
صادق خرازی+عبارت
یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
صادق خرازی: رهبری نمی‌گذارند دولت سقوط کند /سردار سلیمانی میلی به ریاست جمهوری ندارد / احمدی نژاد مثل رابین هود رای مردم را دزدید / دو اصلاح طلب در مجلس بهتر از ۸۰ آدم فیکِ بازیگر است
صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان می گوید: رهبری انقلاب نمی‌گذارند که دولت سقوط کند. من احتمال این موضوع را یک در هزار هم نمی‌بینم که رهبری اجازه دهند مجلس وارد استیضاح رئیس‌جمهوری شود مگر این‌که شرایط کشور به گونه‌ای شود که آقای روحانی بخواهد در مقابل همه‌چیز بایستد.
آذر منصور+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
ردصلاحیت اصلاح‌طلبان کلید خورد /آذر منصوری، شکوری راد و جواد امام در لیست ردصلاحیت‌شدگان/مولاوردی و راکعی تایید صلاحیت شدند
آذر منصوری از دریافت پیامک رد صلاحیت شدنش از سوی هیات اجرایی انتخابات ۹۸ خبر داد.
انتخابات مجلس + عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
ليست واحد اصولگرايان به نفع اصلاح‌طلبان است
اصلاح‌طلبان که تا مدت‌ها درگیر تعیین استراتژی برای ورود به انتخابات مجلس بودند در نهایت نتوانستند حضور موثری در ثبت نام انتخابات داشته باشند و سردرگمی و عدم قطعیت در نحوه ثبت نام اصلاح‌طلبان مشهود بود.
بهاری عباسعلی+عبارت
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
رئیس شورای عالی اصلاح طلبان مازندران در گفت و گو با عبارت:
حواشی بنزینی موجب تاخیر ۲ هفته ای جلسات اصلاح طلبان شد
رئیس شورای عالی اصلاح طلبان مازندران، با اشاره به پایان نام نویسی داوطلبان، افزود: در صدد هستیم دفاتر شورای اصلاح طلبان در شهرستان ها را فعال کنیم تا سوابق، قابلیت ها و رزومه نامزدها بررسی و کاندیداهای پیشنهادی به شورای استان معرفی گردند.
احمدی فولادی+عبارت
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸
در گفتگوی اختصاصی با عبارت مطرح شد؛
واکنش احمدی فولادی به ثبت نام یوسف نژاد در تهران
احمدی فولادی تصریح کرد: در شرایط فعلی و با نظارت استصوابی شورای نگهبان، همچنین نامزدهای ثبت نامی مرکز استان، ما گزینه ای بهتر از آقای یوسف نژاد نداریم. چرا که وی اصلاح طلبی قابل اعتماد و ثابت قدم است.
ولی رعیت + عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
اخبار پشت پرده، شنیده ها و حواشی انتخابات_مجلس در عبارت؛
اوج حساسیت در حوزه قائمشهر/ رعیت فردا رسما ثبت نام می کند
رعیت که از شناخته شده ترین چهره های اصلاح طلب حوزه های مرکزی مازندران است در انتخابات دهمین دوره مجلس با مانع عدم احراز صلاحیت ها مواجه شد و علیرغم شانس رای آوری بالا به انتخابات مجلس دهم نرسید.
ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلام + عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
اصول‌گراها آمدند/ منتظر غافل‌گیری اصلاح‌طلبان باشیم؟
چهار روز از زمان آغاز ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌گذرد و در چهار روز گذشته، تعدادی از چهره‌های نزدیک به جریان اصول‌گرایی و پایداری در اهواز و دیگر شهرستان‌های استان ثبت‌نام کرده‌اند و فعلا خبری از اصلاح‌طلبان نیست.