امروز : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۲۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصلاح طلبان
مهدی کروبی+عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
مهدی کروبی استعفا داد / بقای ما در بقای تفکر ماست که قابل حذف نمی باشد
مهدی کروبی حزب اعتماد ملی از دبیرکلی این حزب استغفا داد.
پیام تسلیت+عبارت
پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹
پیام تسلیت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران به مناسبت ضایعه درگذشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین میرعبدالعلی هاشمی نسب و همچنین مرحوم حامد دیانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ساری پیام تسلیتی صادر نمود.
مراسم خاکسپاری آیت الله مصباح + عبارت
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹
مؤسسه امام خمینی بازهم حاشیه‌ساز شد
آنها حتی مراسم درگذشت مراد خود را هم دستاویز سیاسی‌بازی قرار دادند؛ اتفاقی که در حاشیه خاک‌سپاری محمد یزدی نیفتاد، ولی در مراسم تشییع مصباح‌یزدی رخ داد.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
پشت پرده طرح‌های سیاسی مجلس / ماجرای این ۴۸ نفر
سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس گفت: گفتمان‌هایی درست شده که برای جواب دادن به آنها، باید یکسری طرح‌ها را بیاورند تا بگویند ما داریم کار انجام می‌دهیم. مثلاً در مورد شفافیت، که در جریان تبلیغاتی همین جناح اکثریت از شعار‌های انتخاباتی آنان بوده است. البته این طرح‌ها تمام وعده‌های آنان را هم پوشش نمی‌دهد.
تاجزاده+عبارت
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹
انتقاد تند مشرق از اصلاح طلبان / تاج‌زاده همان روح‌الله زم است
قطعا جایگزینی خلأ بزرگ «آمدنیوز» برای شبکه نفوذ به همین سادگی میسر نیست، ولی تلاش‌هایی برای پر کردن این خلأ در جریان است که یکی از این تلاش‌ها، تفویض کارویژه‌های آن به «چهره» های خاص است.
انتخابات+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
قالیباف گزینه‌ قطعی انتخابات ۱۴۰۰
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: همچنین شواهد و قرائن نشان می‌دهد که بین نیروهای اعتدالی، اجماعی بر روی معرفی آقای علی لاریجانی به عنوان نامزد انتخابات سال آینده در حال شکل‌گیری است.
ابطحی+عبارت
پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۹
ماجرای دیدار خاتمی و احمدی‌نژاد چه بود؟ / علت حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی در سال ۹۲
ما به همان میزانی که اصولگرایان مسئولیت دولت آقای احمدی‌نژاد را می‌پذیرند، مسئولیت دولت روحانی را می‌پذیریم اما فراموش نکنیم که قرار نبود روحانی این باشد که اکنون می‌بینیم
جهانگیری+عبارت
پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۹
تصویری خاص از جهانگیری سوژه شد / گزینه جدی اصلاح طلبان و دستان بی اختیار
این تصویر کم‌نظیر از اسحاق جهانگیری در جلسه امروز هیات دولت، آن دستانی که روی هم افتاده، آن دستانی که از پشت بر بدن او منطبق شده.
عارف+عبارت
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹
اولین کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰
محمدرضا عارف شخصیتی است که این‌روزها باز هم زمزمه‌هایی مبنی بر کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ به گوش می‌رسد؛ اویی که در سال ۹۲ هم عزم جدی برای پاستور کرده بود، اما در نهایت با اجماع اصلاح‌طلبان بر حسن روحانی و البته توصیه محمد خاتمی از صحنه کنار کشید.
علی شکوری راد+عبارت
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹
اصلاح طلب معروف سرطان خون گرفت
علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت طی پیامی توضیح داد که با تشخیص نوعی سرطان خون در بخش خون بیمارستان شریعتی بستری شده است.
قالیباف+روحانی+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
پشت‌پرده انتقادات قالیباف از روحانی / آمریکاستیزی یا تأخیر در مذاکره؟
قالیباف با شیوه دوگانه‌سازی که میراث احمدی‌نژاد است و مبتنی است بر تولید خشم و نفرت از دولت مستقر و ظاهر‌شدن در شمایل نجات بخش برای غلبه بر مشکلات سود می‌برد. البته این برخورد‌ها بیش از آنکه نزدیک به واقعیت باشد، نوعی تبلیغات زودهنگام انتخاباتی است که در میان مردم و حتی مخالفان جدی اصلاح‌طلبان هم شوقی برنمی‌انگیزد.
مهدی کروبی+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
توصیه های مهدی کروبی به اصلاح طلبان: کاری کنید در ۱۴۰۰ یک احمدی نژاد ظهور نکند / اول از رهبری جریان اصلاحات گله دارم بعد از حاکمیت
کروبی اما سیاست را کنار نگذاشت. از شکست نترسید. نامزد ریاست‌جمهوری شد در حالی که اصلاح‌طلبان بیش از اصولگرایان او را تخریب می‌کردند. او که در سال ۱۳۷۶ برای نامزدی و پیروزی سیدمحمد خاتمی سنگر به سنگر جنگیده بود در سال ۱۳۸۴ تنها ماند.
توئیتر+عبارت
پنج شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۹
تهمت وطن فروشی به کارکنان روزنامه شرق به خاطر یک عکس
از عجز و لابه‌ی ظریف در برابر البرادعی تا ظرفیت‌های بایدن برای اصلاح‌طلبان!
انتخابات+عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
آغاز چراغ خاموش تحرکات انتخاباتی اصولگرایان در مازندران؛
هواداران قالیباف و ضرغامی فعال شدند
بررسی‌ها نشان‌دهنده‌ی آغاز فعالیت هواداران برخی نامزدها در فضای مجازی مازندران است. طرفداران چهره‌هایی چون محمدباقر قالیباف، عزت‌الله ضرغامی، حسین دهقان و سعید جلیلی کار را استارت زده‌اند و به صورت سلبی و ایجابی درحال معرفی نامزدهای مورد نظر خود هستند.
اصلاح طلبان مازندران+عبارت
شنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۹
گزارش عبارت از جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران؛
حزب پیش‌رو اصلاحات رئیس دوره‌ای شد / دولت ۳۵۰ میلیارد به مستضعفان بدهکار است / مدیران استانی ما را به بازی نمی‌گیرند
در این جلسه ضمن انتخاب رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان نایب رئیسی این جبهه هم به حزب وحدت و همکاری ملی ایران با دبیری اصغر بهمنش واگذار شد و همچنین علی طور سوادکوهی تا پایان دوره یک ساله دبیر این جبهه باقی ماند.