امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۴۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصلاح طلبان
محمود صادقی+عبارت
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
سرنوشت پرونده محمود صادقی به کجا رسید؟
نماینده تهران در مجلس دهم درباره پرونده خود در قوه قضاییه گفت: حکم قطعی صادر شده بود اما اعاده دادرسی و اِعمال ماده ۴۷۷ کردم و در واقع منتظر ابلاغ نتیجه آن هستم.
محسن هاشمی + عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
هشدار محسن هاشمی به اصلاح‌طلبان: وارد انتخابات ۱۴۰۰ نشویم، حذف خواهیم شد/کاندیدای اصلاحات با توافق بزرگان انتخاب می‌شود
رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه یکی از مشکلات اصلی جریان اصلاحات و میانه‌روی در طول این دوره، فقدان عملگرایی و واقعگرایی است، گفت: مردم باید احساس کنند که اصلاح‌طلبان برای همین شرایط و محدودیت‌ها برنامه اجرایی و عملی دارند که مشکلات را کاهش دهند و گرنه بدنه اجتماعی اصلاح طلبان به پای صندوق رای نمی‌آید.
حسین حسن نژاد+عبارت
پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
نگاهی انتقادی به عملکرد سیاسی ، اجتماعی معاون سیاسی استانداری مازندران؛
حسین حسن نژاد و قاتل بروس لی
ُ حسن نژاد با آن عینکی که همیشه روی بینی سر می خورد بعالوه لحن آرام و دست های بلندش پا به اتاق معاونت سیاسی گذاشت اما عملکرد او آنقدر خنثی بوده است که گویا از آن روز تابحال اصال پای از اتاق بیرون نگذاشته.
عارف + عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سکوت حاشیه ساز عارف درباره عملکردش شکست/نقدها را می‌پذیرم/در دام هیاهوی تبلیغاتی گرفتار نمی‌شوم/برای رفع حصر تلاش کردم
رئیس فراکسیون امید در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در نامه ای به مردم ایران، گزارشی از عملکرد فراکسیون امید ارائه و بیان کرد که نقدها را می‌پذیرد.
ظریف + عبارت
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
ظریف، نامزد اصلاح‌طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ می‌شود؟
انتخابات مجلس شورای اسلامی و بازماندن اصلاح‌طلبان از ورود به مجلس باعث شد که در چند حوزه پرسش‌هایی مطرح شود؛ ازجمله آنکه آیا اصلاح‌طلبان باتوجه به محدودیت‌هایی که ازسوی شورای نگهبان پیش‌روی خود می‌بینند، می‌توانند با نیروهایی که در اختیار دارند باز هم به قدرت سیاسی بازگردند؟
حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام‌آباد غرب + عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
فلاحت‌پیشه: ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلار به سوریه پول دادیم/روزبه‌روز مجلس از رأس امور دور شده است/ برخی نمایندگان نمی‌دانند چه کاره هستند/آقای لاریجانی نماینده مجلس نبود/در هر جلسه غیرعلنی ممکن است حقیقتی سر بریده شود/یک جریان مجلس را مزاحم می‌داند
حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، به سفرش به سوریه اشاره کرد و گفت: زمانی که به سوریه رفتم عده‌ای گفتند هزینه درست کردم! ولی باز هم تکرار می‌کنم ما شاید ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلار به سوریه پول دادیم و باید از سوریه پس بگیریم. پول این ملت آنجا هزینه شده است.
کواکبیان+عبارت
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
حملات تند و همزمان نماینده اصلاح‌طلب به قالیباف و بادامچیان/چرا وقتی شورای نگهبان، قالیباف را تایید صلاحیت کرد نگفتید پرونده اش شبهات مالی دارد
کواکبیان از مواضع اخیر بادامچیان درباره شبهات در پرونده مالی قالیباف انتقاد کرد و کنایه هایی را روانه هر دو چهره اصولگرا کرد.
قالیباف+عبارت
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
یارکشی قالیباف از بین اصلاح‌طلبان برای فتح صندلی ریاست مجلس
درست وقتی که طیف اقلیت هنوز حتی یک صحبت معمولی با هم نداشته‌اند وقتی صحبت از فراکسیون می‌شود هر دو از لزوم تشکیل یک فراکسیون مستقل و پر قدرت سخن می‌گویند.
موسوی لاری+عبارت
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
پس‌لرزه‌های یک استعفای ناگهانی در جریان اصلاحات /پیدا و پنهان کناره‌گیری موسوی لاری از شورایعالی سیاستگذاری
استعفای نایب رییس و شخصیت موثر شورای عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح طلبان گرچه ناگهانی و به دلایل شخصی بود اما توصیه‌های او به تجدید نظر در سازوکارهای تصمیم‌گیری را می‌توان پس‌لرزه‌های زلزله انتخاباتی در جبهه اصلاحات و یا حتی شاید کم‌رنگ شدن نقش شخصیت‌های حقیقی در تصمیم‌گیری‌های اصلاح‌طلبان تحلیل کرد.
صوفی+عبارت
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
رونمایی از دو کاندیدای احتمالی اصلاح‌طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ /صوفی: مردم دیگر به کاندیدای اجاره‌ای رأی نمی‌دهند
وزیر دولت اصلاحات می گوید: مردم دیگر با کاندیداهای دست دوم، اجاره ای و ... پای صندوق رأی نمی آیند بنابراین در انتخابات ۱۴۰۰ اگر کاندیدای اصلی ما وارد صحنه شود شاید مردم تصمیم بگیرند که پای صندوق بیایند.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
رونمایی از مردان پشت‌پرده مجلس یازدهم/ نبض اصلاح‌طلبان کُند می‌زند / وزرای احمدی‌نژاد و پایداری‌ها پیشقراول منتقدان دولت/ میرسلیم پرچمدار می‌شود؟
سه ماه دیگر نوبت مجلس یازدهم است تا با سربازان متحدالشکل اصولگرایاش نشان دهد قرار است زیر سقف هرمی بهارستان چگونه می‌خواهد عمل کند. در این میان این سوال مطرح می‌شود در میان مجلس یازدهمی‌ها چه کسانی قرار است نبض تحرکات درون پارلمانی را به دست بگیرند.
کوروش جعفری+عبارت
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
به احترام کوروش جعفری‌؛
مردی با چمدانی از صداقت و امید
هرچند سابقه نمایندگی مجلس را ندارد اما بیش از یک دهه در ارتباطی ارگانیک با مجلس ایران و پارلمان‌های بیش از ۵ کشور توسعه یافته دنیا بوده و به همین خاطر با ساختار قانونگذاری آشنایی کامل دارد.
مرعشی+عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
گزینه اصلا‌ح‌طلبان برای ریاست مجلس یازدهم اعلام شد / منتقدان با صندوق رأی قهر نکنند
سخنگوی حزب کارگزاران با بیان اینکه گزینه اصلاح طلبان برای ریاست مجلس یازدهم مجید انصاری است، گفت که در بهترین موقعیت یک فراکسیون اقلیت قدرتمند را در مجلس یازدهم خواهیم داشت.
انتخابات + عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
لیست‌های انتخاباتی چه می‌گویند؟
در این دوره در هر دو جریان سیاسی، لیست واحد انتخاباتی رؤیایی دور و دیری است.اما در اصولگرایی این تعد لیست‌ها از سر شکم سیری و تکثر گزینه‌ها، اما در جبهه اصلاحات تنها دست‌های خالی آنان، توجیه آن است. گویا گروهی از اصلاح‌طلبان گزیری، چون این راه گریز پیش روی خود نمی‌بینند که از هر روزنه‌ای حتی اندک باید راهی به درون قدرت گشود.
 شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان + عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان ساری اعلام کرد؛
ليست نهايى اصلاح طلبان در سارى بسته شد / على اصغر يوسف نژاد و كوروش جعفرى گزينه هاى نهايى اصلاحات در مركز استان
گفتنی است شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان ساری اعلام کرد این لیست نهایی این شورا می باشد و هرگونه لیست و یا فهرست با نام اشخاص دیگر مورد قبول این شورا نیست.