امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۵۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصلاح طلبان
شطرنج+عبارت
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
درباب آفتی که اصلاح‌طلبان و طبقه متوسط را از نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری ناامید کرده است؛
از پیش بازندگان
مروری بر گفتگوهای منتشر شده از چهره‌های شاخص سیاسی و اجتماعی در فضای مجازی، مؤید این حقیقت است که از نظر آنها؛ اصلاح‌طلبان، اعتدالیون و مستقلان، هیچ شانسی برای پیروزی ندارند. در این تحلیل؛ کسی در ۱۴۰۰ به ریاست‌جمهوری می‌رسد که به رأس حاکمیت نزدیک است و درنتیجه یکدستی کاملی در قوای سه‌گانه کشور ایجاد می‌شود.
حسن رسولی+عبارت
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
جزئیات دیدار اصلاح طلبان با سیدمحمد خاتمی
یک فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: دیدار با خاتمی در حد دید و بازدید عید بود و مسائل انتخاباتی در آن مطرح نشد.
 محمدرضا عارف+عبارت
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
استارت جدی عارف برای انتخابات ۱۴۰۰ / مسیر او از سیدمحمد خاتمی جدا شد؟
حذف نرم عارف توسط اصلاح‌طلبان آغاز شده و شواهد حکایت از این دارد که این بار معاون اول دولت اصلاحات بی توجه به آنچه تندروهای این جریان و رئیس دولت اصلاحات دنبال می کند، مسیر متفاوت‌تری را آغاز کرده است.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
چرا روحانی هیچ‌گاه اصلاح‌طلب نشد؟
اگر اصلاح‌طلبان در ۹۲ قصد ورود دوباره به سیاست را داشتند، شاید اکنون باید درصدد تثبیت دوباره جریان خود در میان مردم باشند؛ موضوعی که اتفاقا بسیاری از اصلاح‌طلبان بر آن اتفاق نظر دارند، تا حدی که در بند نخست مصوبه تشکیل نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان آمده است که اصلاح‌طلبان در انتخاباتی آزاد، رقابتی، در تراز قانون اساسی و با «نامزد اصلاح‌طلب» شرکت می‌کنند.
جواد امام+عبارت
یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
پاسخ خاتمی و سیدحسن خمینی به پیشنهاد کاندیداتوری در ۱۴۰۰
ما در مجمع ایثارگران دو گزینه حداکثری داشتیم که سیدمحمد خاتمی پیشنهاد ما برای حضور در انتخابات را نپذیرفت و سیدحسن خمینی هم تا الان امتناع دارد که وارد این عرصه شود. از نظر ما تاکنون در بین کاندیداهای موجود، کاندیدای حداکثری وجود ندارد که بتواند مطالبات مردم را نمایندگی کرده و کشور را از شرایط موجود عبور دهد.
محسن رهامی+عبارت
یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
کاندیدای اصلاح طلب انتخابات ۱۴۰۰: یک خاتمی با نگاهی نوتر هستم/ درباره حصر موسوی و کروبی با رهبری صحبت کردیم / ظریف وزیرم است، عارف معاون اول / رئیسی را شکست می دهم
محسن رهامی، کاندیدای اصلاح طلب انتخابات ۱۴۰۰ می گوید: اگر تایید صلاحیت شوم، یک روحانی با حرف های جدیدتر یا یک خاتمی با یک نگاه نوتر در مسائل حقوقی و اجتماعی هستم.
علی طور سوادکوهی+عبارت
شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰
دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران در گفتگو با عبارت اعلام کرد؛
رئیس جدید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران مشخص شد
هم اکنون ۳۲ حزب اصلاح‌طلب در شورای کشور عضو هستند که ۲۱ حزب در مازندران فعال می‌باشند.
رسول منتجب نیا+عبارت
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹
بهترین کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰
دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی معتقد است که ظریف بین اکثریت مردم موقعیت ممتازی دارد و برای خود محبوبیت و مقبولیت ایجاد کرده است.
مهدی کروبی+عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
مهدی کروبی استعفا داد / بقای ما در بقای تفکر ماست که قابل حذف نمی باشد
مهدی کروبی حزب اعتماد ملی از دبیرکلی این حزب استغفا داد.
پیام تسلیت+عبارت
پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹
پیام تسلیت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران به مناسبت ضایعه درگذشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین میرعبدالعلی هاشمی نسب و همچنین مرحوم حامد دیانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ساری پیام تسلیتی صادر نمود.
مراسم خاکسپاری آیت الله مصباح + عبارت
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹
مؤسسه امام خمینی بازهم حاشیه‌ساز شد
آنها حتی مراسم درگذشت مراد خود را هم دستاویز سیاسی‌بازی قرار دادند؛ اتفاقی که در حاشیه خاک‌سپاری محمد یزدی نیفتاد، ولی در مراسم تشییع مصباح‌یزدی رخ داد.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
پشت پرده طرح‌های سیاسی مجلس / ماجرای این ۴۸ نفر
سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس گفت: گفتمان‌هایی درست شده که برای جواب دادن به آنها، باید یکسری طرح‌ها را بیاورند تا بگویند ما داریم کار انجام می‌دهیم. مثلاً در مورد شفافیت، که در جریان تبلیغاتی همین جناح اکثریت از شعار‌های انتخاباتی آنان بوده است. البته این طرح‌ها تمام وعده‌های آنان را هم پوشش نمی‌دهد.
تاجزاده+عبارت
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹
انتقاد تند مشرق از اصلاح طلبان / تاج‌زاده همان روح‌الله زم است
قطعا جایگزینی خلأ بزرگ «آمدنیوز» برای شبکه نفوذ به همین سادگی میسر نیست، ولی تلاش‌هایی برای پر کردن این خلأ در جریان است که یکی از این تلاش‌ها، تفویض کارویژه‌های آن به «چهره» های خاص است.
انتخابات+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
قالیباف گزینه‌ قطعی انتخابات ۱۴۰۰
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: همچنین شواهد و قرائن نشان می‌دهد که بین نیروهای اعتدالی، اجماعی بر روی معرفی آقای علی لاریجانی به عنوان نامزد انتخابات سال آینده در حال شکل‌گیری است.
ابطحی+عبارت
پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۹
ماجرای دیدار خاتمی و احمدی‌نژاد چه بود؟ / علت حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی در سال ۹۲
ما به همان میزانی که اصولگرایان مسئولیت دولت آقای احمدی‌نژاد را می‌پذیرند، مسئولیت دولت روحانی را می‌پذیریم اما فراموش نکنیم که قرار نبود روحانی این باشد که اکنون می‌بینیم