امروز : دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۴:۵۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصلاح طلبان
کوروش جعفری+عبارت
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
به احترام کوروش جعفری‌؛
مردی با چمدانی از صداقت و امید
هرچند سابقه نمایندگی مجلس را ندارد اما بیش از یک دهه در ارتباطی ارگانیک با مجلس ایران و پارلمان‌های بیش از ۵ کشور توسعه یافته دنیا بوده و به همین خاطر با ساختار قانونگذاری آشنایی کامل دارد.
مرعشی+عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
گزینه اصلا‌ح‌طلبان برای ریاست مجلس یازدهم اعلام شد / منتقدان با صندوق رأی قهر نکنند
سخنگوی حزب کارگزاران با بیان اینکه گزینه اصلاح طلبان برای ریاست مجلس یازدهم مجید انصاری است، گفت که در بهترین موقعیت یک فراکسیون اقلیت قدرتمند را در مجلس یازدهم خواهیم داشت.
انتخابات + عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
لیست‌های انتخاباتی چه می‌گویند؟
در این دوره در هر دو جریان سیاسی، لیست واحد انتخاباتی رؤیایی دور و دیری است.اما در اصولگرایی این تعد لیست‌ها از سر شکم سیری و تکثر گزینه‌ها، اما در جبهه اصلاحات تنها دست‌های خالی آنان، توجیه آن است. گویا گروهی از اصلاح‌طلبان گزیری، چون این راه گریز پیش روی خود نمی‌بینند که از هر روزنه‌ای حتی اندک باید راهی به درون قدرت گشود.
 شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان + عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان ساری اعلام کرد؛
ليست نهايى اصلاح طلبان در سارى بسته شد / على اصغر يوسف نژاد و كوروش جعفرى گزينه هاى نهايى اصلاحات در مركز استان
گفتنی است شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان ساری اعلام کرد این لیست نهایی این شورا می باشد و هرگونه لیست و یا فهرست با نام اشخاص دیگر مورد قبول این شورا نیست.
آذر منصوری+عبارت
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
اصلاح طلبان در کدام شهرها لیست نمی دهند؟
آذر منصوری، قائم مقام حزب اتحاد ملت از عدم ارائه لیست شورای اصلاح طلبان در برخی شهرستان ها به دلیل رد صلاحیت کاندیداهای خود خبر داد.
روحانی+عبارت
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
روحانی دستور تدوین لایحۀ همه‌پرسی را صادر کرده است ؟!
«اخیراً حزب "اتحاد ملت" در نامه‌ای، از آقای روحانی خواسته لایحه‌ای برای همه‌پرسی درباره تفسیر شورای نگهبان از نظارت بر انتخابات (اصل ۹۹ قانون اساسی) تهیه و ارائه کند. روحانی هم ضمن استقبال، دستور تدوین لایحۀ مذکور را صادر کرده است.»
انتخابات + عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
رقابت با رقیب فرضی در ۱۵۰ حوزه / سهم مازندران چند حوزه است؟
اصلاح‌طلبان از پیش اعلام کرده بودند که در صورت رد صلاحیت چهره‌های شاخص و اثرگذار و در شرایطی که نتوانند فهرست خالص اصلاح‌طلبی بیرون دهند به هیچ عنوان تجربه چهار سال پیش را تکرار نمی‌کنند و فهرست ائتلافی نخواهند داد. به نظر می‌رسد که اصلاح‌طلبان در صورت تمایل هم قادر به این کار نبودند چراکه حتی بسیاری از همان چهره‌های اعتدالی هم این بار رد صلاحیت شده‌اند!
روحانی+خاتمی+عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
ماجرای دیدار روحانی، سید محمد خاتمی، حسن خمینی و ناطق نوری چه بود؟
چندي پيش خبري بدون ذكر نام در شبكه‌هاي اجتماعي منتشر شد؛ خبري كه از ديدار انتخاباتي حسن روحاني، سيدمحمد خاتمي، ناطق نوري و سيدحسن خميني در كاخ سعدآباد حكايت مي‌كرد اما چندي بعد ۲ مقام مسوول در قوه مجريه صراحتا اين خبر را تكذيب كردند.
ترکان+عبارت
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
مشاور روحانی: سلیقه وزرا بیشتر به واعظی نزدیک است تا روحانی! / دولت بیشتر با سلیقه واعظی و نوبخت اداره می شود
ترکان بر این باور است که عملکرد دولت باعث شده است که محبوبیت اصلاح طلب در جامعه ریزش کند که نتوانند در انتخابات رای لازم را بیاورند. همچنین ترکان اعتقاد دارد که اداره دولت بیشتر با سلیقه واعظی و نوبخت است تا خود روحانی.
عباسعلی بهاری+عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
رئیس شورای عالی اصلاح طلبان مازندران با انتقاد از ردصلاحیت های گسترده در مازندران؛
می خواهند اصلاحات را از صحنه به در کنند/ در اکثر حوزه ها کاندیدا نداریم/کاندیداهای استیجاری انتخاب نمی کنیم
بهاری با تاکید بر اینکه من به شخصه، حفظ مصالح کلیت نظام را به مصالح حزبی و جریانی ترجیح می دهم، گفت: با توجه به تصمیمات ناخوشایند برخی نماینده های لیست امید که بر خلاف منشور و اساسنامه اصلاحات عمل کردند، برای انتخابات مجلس یازدهم، مجموعه اصلاح طلبان از ابتدا اعلام کرده بودند که این بار نمی خواهیم کاندیداهای استیجاری انتخاب کنیم.
انتخابات + عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
آخرین خبرهای احراز صلاحیتها و نامزدهای نهایی جریانات سیاسی غربی ترین حوزه مازندران؛
اسامی نامزدهای نهایی غربی ترین حوزه مازندران + تحلیل
بر اساس آخرین شنیده های موثق خبرنگار عبارت، از حوزه انتخابیه تنکابن رامسر و عباس آباد، پس از اعلام نتایج هیات نظارت و تایید صلاحیت تاکنون ۱۲ کاندیدا، گزینه نهایی اصولگرایان این حوزه از بین نامزدهایی چون «زرودی، مشایخی و خلعتبری» خواهد بود و اصلاح طلبان در حال حاضر کاندیدای مطرحی ندارند و حتی گزینه هایی چون #شریعت_نژاد نماینده فعلی را هم از دست دادند.
اصلاح طلبان مازندران+عبارت
پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸
عبارت گزارش می دهد؛
سازوکار اصلاح طلبان مازندران برای انتخاب گزینه نهایی هر حوزه
سازوکار انتخاب گزینه های اصلاح طلب در انتخابات این دوره، متفاوت تر از قبل خواهد بود و تلاش ها بر رفع ضعف ها و پوشش خطاهای دوره های قبل است.
اغتشاش+عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
وقتی "حجاریان" برای رفع ضعف‌های اغتشاشات آبان رهنمود می‌دهد
تکرار اغتشاشات آبان با خشم بیشتر!
حجاریان همچنین تصریح می‌کند: اعتماد مردم طی سالیان متوالی از دست رفته است؛ شاید نزدیک به ۲ دهه باشد. برای بازگرداندن اعتماد از دست رفته به همین مدت نیاز داریم.
اصلاح طلبان + عبارت
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸
روایتی از قافیه باختن اصلاح طلبان
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه جریان اصلاحات با روش تخریب می‌خواهد آبروی از دست رفته‌اش را احیا کند، گفت: اصلاح‌طلبان می‌دانند قافیه را از هر نظر باخته و هیچ عملکرد روشنی ندارند.
صادق خرازی+عبارت
یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
صادق خرازی: رهبری نمی‌گذارند دولت سقوط کند /سردار سلیمانی میلی به ریاست جمهوری ندارد / احمدی نژاد مثل رابین هود رای مردم را دزدید / دو اصلاح طلب در مجلس بهتر از ۸۰ آدم فیکِ بازیگر است
صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان می گوید: رهبری انقلاب نمی‌گذارند که دولت سقوط کند. من احتمال این موضوع را یک در هزار هم نمی‌بینم که رهبری اجازه دهند مجلس وارد استیضاح رئیس‌جمهوری شود مگر این‌که شرایط کشور به گونه‌ای شود که آقای روحانی بخواهد در مقابل همه‌چیز بایستد.