امروز : سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۴۳ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصلاح طلب
عارف + عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سکوت حاشیه ساز عارف درباره عملکردش شکست/نقدها را می‌پذیرم/در دام هیاهوی تبلیغاتی گرفتار نمی‌شوم/برای رفع حصر تلاش کردم
رئیس فراکسیون امید در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در نامه ای به مردم ایران، گزارشی از عملکرد فراکسیون امید ارائه و بیان کرد که نقدها را می‌پذیرد.
عباس عبدی+عبارت
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
کنایه‌های تند عباس عبدی: با این ریش که به تجریش نمی‌روند/من مانده‌ام که قالیباف اصلا نماینده کیست؟/ با این میزان رأی مگر آبرویی برای آدم می‌ماند
عباس عبدی می گوید: اگر من در این انتخابات بودم و رای آورده بودم غیر ممکن بود که پایم را در مجلس بگذارم. اصلا آبرویی برای آدم نمی ماند که با ۲۰ درصد مشارکت کننده اسم خود را نماینده مجلس بگذارد.
علی محمد نمازی+عبارت
شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان دست به کار اصلاح شد/خاتمی موافق شورایی شدن رهبری این جریان است؟
فعال اصلاح طلب گفت: شورای اصلاح طلبان در نظر دارند تا عملکردها و ساختار و شیوه کار را مورد بازنگری قرار دهند.
رائفی پور+عبارت
دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
حمله تندروها به رائفی‌پور / حذف رائفی پور کلید خورده؟
برخی معتقدند که حذف رائفی‌پور در جریان اصولگرایی کلید خورده است. برخی دیگر هم معتقدند آش آن‌قدر شور شده که بخشی از جریان اصولگرایی را وادار به واکنش کرده است؛ تاجایی‌که رسانه‌ای مانند تسنیم اقدام به بازنشر کامل مطلب جنجالی روزنامه فرهیختگان می‌کند.
انتخابات مجلس + عبارت
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
واکنش متفاوت نماینده اصلاح طلب به ردصلاحیت های شورای نگهبان /حتی سیلندر ماشین هم عمری دارد/مردم خسته شده اند
یک عضو کمیسیون شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: سوال مردم این است که اگر صلاحیت نماینده‌ای برای شرکت در انتخابات تایید نشده است چطور می‌تواند تا پایان دوره فعلی مجلس شورای اسلامی به امر قانون‌گذاری بپردازد. این اشکال جدی است که باید شورای نگهبان پاسخ دهد.
قاسم سلیمانی+عبارت
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
راز روابط حاج قاسم با برخی سیاسیون غیرانقلابی‌ چه بود؟!
مهمترین تفاوت سیره سیاسی حاج قاسم با بسیاری از اصلاح طلبان، اعتدالیون و اصولگرایان محافظه کار، -که در سالهای اخیر گفتگو با دنیای غرب به بخشی از محاسبات راهبردی آنها تبدیل شد-، این بود که حاج قاسم در تمام این مدت مستقیما با آمریکا و عوامل غرب در حال جنگ نظامی رودرو بود.
موسوی لاری+عبارت
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸
موسوی لاری: صداوسیما⁩ در تخریب اصلاحات اندازه ⁧بی‌بی‌سی⁩ فعال است/ باور ندارم شورای نگهبان نرمش نشان دهد
شما ببینید در تلویزیون فارغ از صحت و سقم اتهامات چه بلایی سر صادق لاریجانی آورده‌اند، با علی لاریجانی چه می‌کنند با حسن روحانی که دولتش از خود آن‌هاست؛ چگونه رفتار می‌کنند؟
ادیانی+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
گزارش ویژه عبارت از جدال نماینده قائم‌شهر و تهران‌ در مجلس؛
ادیانی، صادقی و ماجرای مبصر و شیخ / نگاهی به جنجالی‌ترین حواشی علی ادیانی؛ از غش کردن در بهارستان تا خاموش کردن تلویزیون ١٠ دقیقه بعد از نطق میرحسین موسوی
ماجرای خاموش کردن تلویزیون ۱۰ دقیقه بعد از اولین نطق انتخاباتی میر حسین موسوی در سال ٨٨، متلک های فراوان و آبدار به حسام الدین آشنا، مشاور رسانه‌ای حسن روحانی، مخالفت جدی و پیگیر برای عدم تصویب برجام به شیوه لاریجانی در مجلس، تکذیب ادعای فروش ١٢٠ دلاری نفت در دولت احمدی نژاد، امضای نامه ٨٢ نفره طرح سوال از رئیس جمهور، انتقاد شدید از کلانتری رئیس سازمان محیط زیست، بیهوش شدن در فروردین امسال بعد از جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و در مقابل غذا خوری نمایندگان، تعییر کردن برجام به الاغ در ماجرای سوال از وزیر خارجه از جمله برخی از مهترین حواشی علی ادیانی در سال‌های اخیر بوده است.
ناطق نوری  + عبارت
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
طناب کشی چپ و راست بر سر شیخ نور؛
کسی برای ناطق دعوت نامه نمی فرستد/ اگر عاقل یکی بودی، که بودی؟
بی تردید، علی‌اکبر ناطق نوری معروف به شیخ نور، یکی از چهره‌های مطرح سه دهه اخیر سیاست کشور است که با رفتار و منش اعتدالی و موثر خود، میان عقلای دو جریان مهم سیاسی کشور از احترامی خاص و جایگاهی ویژه برخوردار است و معمولا از دیدگاه یا حضور وی در امور سیاسی کشور به ویژه انتخابات استقبال می شود.
ولی رعیت + عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
اخبار پشت پرده، شنیده ها و حواشی انتخابات_مجلس در عبارت؛
اوج حساسیت در حوزه قائمشهر/ رعیت فردا رسما ثبت نام می کند
رعیت که از شناخته شده ترین چهره های اصلاح طلب حوزه های مرکزی مازندران است در انتخابات دهمین دوره مجلس با مانع عدم احراز صلاحیت ها مواجه شد و علیرغم شانس رای آوری بالا به انتخابات مجلس دهم نرسید.
باهنر + عبارت
پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
باهنر:رقیبان اصلاح طلب ما حواسشان جمع است؛آنها بر سر آزادی و صلح طلبی با ما چالش می کنند/اصولگرایان مشهد ائتلاف نکنند،ماجرای شورای شهر تکرار می‌شود
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر کسی فکر کند این دوره دوره پیروزی ماست، این دروازه اول شکست است.
انتخابات + عبارت
پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸
مجریان انتخابات مجلس در سراسر کشور چه گرایش سیاسی دارند؟ / مازندران ۱۰۰ درصد اصلاح طلب + آمار
از بین استانداران، فرمانداران، معاونان سیاسی ـ امنیتی استانداران، مدیران کل انتخابات استانداری‌ها و سایر مدیران مرتبط با انتخابات، ۹۰ درصد، اصلاح‌طلب؛ ۸ درصد مستقل و ۲ درصد نیز اصول‌گرا هستند.
اصلاح طلب + عبارت
پنج شنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۸
علل مخالفت احزاب اصلاح‌طلب با طرح انتخاباتی حزب اتحاد ملت
طرح انتخاب نامزدهای اصلاح‌طلب از طریق نظرسنجی (موسوم به سرا) با مخالفت برخی احزاب و محافل حاضر در این طیف مواجه شده است.
انتخابات + عبارت
پنج شنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۸
بازی با کلمات سیاسیون تا انتخابات۹۸/کلیدواژه‌ها قبل از شعارها آمدند
در ماه‌های منتهی به انتخابات اسفندماه مجلس، هر دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب، مدام در حال زمزمه کلیدواژه‌هایی هستند تا ضمن آسیب شناسی روند حرکتی پیشین، بدنه رای شان را نیز با تکیه بر همان کلیدواژه ها اقناع کرده و راهی صندوق های رای کنند.