امروز : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۸:۵۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصلاح طلب
انتخابات مجلس + عبارت
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
واکنش متفاوت نماینده اصلاح طلب به ردصلاحیت های شورای نگهبان /حتی سیلندر ماشین هم عمری دارد/مردم خسته شده اند
یک عضو کمیسیون شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: سوال مردم این است که اگر صلاحیت نماینده‌ای برای شرکت در انتخابات تایید نشده است چطور می‌تواند تا پایان دوره فعلی مجلس شورای اسلامی به امر قانون‌گذاری بپردازد. این اشکال جدی است که باید شورای نگهبان پاسخ دهد.
قاسم سلیمانی+عبارت
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
راز روابط حاج قاسم با برخی سیاسیون غیرانقلابی‌ چه بود؟!
مهمترین تفاوت سیره سیاسی حاج قاسم با بسیاری از اصلاح طلبان، اعتدالیون و اصولگرایان محافظه کار، -که در سالهای اخیر گفتگو با دنیای غرب به بخشی از محاسبات راهبردی آنها تبدیل شد-، این بود که حاج قاسم در تمام این مدت مستقیما با آمریکا و عوامل غرب در حال جنگ نظامی رودرو بود.
موسوی لاری+عبارت
شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸
موسوی لاری: صداوسیما⁩ در تخریب اصلاحات اندازه ⁧بی‌بی‌سی⁩ فعال است/ باور ندارم شورای نگهبان نرمش نشان دهد
شما ببینید در تلویزیون فارغ از صحت و سقم اتهامات چه بلایی سر صادق لاریجانی آورده‌اند، با علی لاریجانی چه می‌کنند با حسن روحانی که دولتش از خود آن‌هاست؛ چگونه رفتار می‌کنند؟
ادیانی+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
گزارش ویژه عبارت از جدال نماینده قائم‌شهر و تهران‌ در مجلس؛
ادیانی، صادقی و ماجرای مبصر و شیخ / نگاهی به جنجالی‌ترین حواشی علی ادیانی؛ از غش کردن در بهارستان تا خاموش کردن تلویزیون ١٠ دقیقه بعد از نطق میرحسین موسوی
ماجرای خاموش کردن تلویزیون ۱۰ دقیقه بعد از اولین نطق انتخاباتی میر حسین موسوی در سال ٨٨، متلک های فراوان و آبدار به حسام الدین آشنا، مشاور رسانه‌ای حسن روحانی، مخالفت جدی و پیگیر برای عدم تصویب برجام به شیوه لاریجانی در مجلس، تکذیب ادعای فروش ١٢٠ دلاری نفت در دولت احمدی نژاد، امضای نامه ٨٢ نفره طرح سوال از رئیس جمهور، انتقاد شدید از کلانتری رئیس سازمان محیط زیست، بیهوش شدن در فروردین امسال بعد از جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و در مقابل غذا خوری نمایندگان، تعییر کردن برجام به الاغ در ماجرای سوال از وزیر خارجه از جمله برخی از مهترین حواشی علی ادیانی در سال‌های اخیر بوده است.
ناطق نوری  + عبارت
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
طناب کشی چپ و راست بر سر شیخ نور؛
کسی برای ناطق دعوت نامه نمی فرستد/ اگر عاقل یکی بودی، که بودی؟
بی تردید، علی‌اکبر ناطق نوری معروف به شیخ نور، یکی از چهره‌های مطرح سه دهه اخیر سیاست کشور است که با رفتار و منش اعتدالی و موثر خود، میان عقلای دو جریان مهم سیاسی کشور از احترامی خاص و جایگاهی ویژه برخوردار است و معمولا از دیدگاه یا حضور وی در امور سیاسی کشور به ویژه انتخابات استقبال می شود.
ولی رعیت + عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
اخبار پشت پرده، شنیده ها و حواشی انتخابات_مجلس در عبارت؛
اوج حساسیت در حوزه قائمشهر/ رعیت فردا رسما ثبت نام می کند
رعیت که از شناخته شده ترین چهره های اصلاح طلب حوزه های مرکزی مازندران است در انتخابات دهمین دوره مجلس با مانع عدم احراز صلاحیت ها مواجه شد و علیرغم شانس رای آوری بالا به انتخابات مجلس دهم نرسید.
باهنر + عبارت
پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
باهنر:رقیبان اصلاح طلب ما حواسشان جمع است؛آنها بر سر آزادی و صلح طلبی با ما چالش می کنند/اصولگرایان مشهد ائتلاف نکنند،ماجرای شورای شهر تکرار می‌شود
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر کسی فکر کند این دوره دوره پیروزی ماست، این دروازه اول شکست است.
انتخابات + عبارت
پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸
مجریان انتخابات مجلس در سراسر کشور چه گرایش سیاسی دارند؟ / مازندران ۱۰۰ درصد اصلاح طلب + آمار
از بین استانداران، فرمانداران، معاونان سیاسی ـ امنیتی استانداران، مدیران کل انتخابات استانداری‌ها و سایر مدیران مرتبط با انتخابات، ۹۰ درصد، اصلاح‌طلب؛ ۸ درصد مستقل و ۲ درصد نیز اصول‌گرا هستند.
اصلاح طلب + عبارت
پنج شنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۸
علل مخالفت احزاب اصلاح‌طلب با طرح انتخاباتی حزب اتحاد ملت
طرح انتخاب نامزدهای اصلاح‌طلب از طریق نظرسنجی (موسوم به سرا) با مخالفت برخی احزاب و محافل حاضر در این طیف مواجه شده است.
انتخابات + عبارت
پنج شنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۸
بازی با کلمات سیاسیون تا انتخابات۹۸/کلیدواژه‌ها قبل از شعارها آمدند
در ماه‌های منتهی به انتخابات اسفندماه مجلس، هر دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب، مدام در حال زمزمه کلیدواژه‌هایی هستند تا ضمن آسیب شناسی روند حرکتی پیشین، بدنه رای شان را نیز با تکیه بر همان کلیدواژه ها اقناع کرده و راهی صندوق های رای کنند.
 آذر منصوری دبیرشورای عالی سیاست گذاری + عبارت
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸
کرباسچی : چه کسی حق دارد بدنه اجتماعی اصلاحات را انتخاب کند؟/جزئیات یک طرح که نیامده حاشیه ساز شد
دبیرشورای عالی سیاست‌گذاری درباره تصویب کلیات سامانه رأی‌سنجی اصلاح‌طلبان، گفت: مشکل این نیست که نامزدها چه کسانی هستند و چگونه انتخاب می‌شوند، اینجا حتی حزبی یا غیرحزبی بودن و شرط بودنشان در لیست به نظر بدنه اجتماعی وابسته است آنهم به دموکراتیک‌ترین، شفاف‌ترین و مشارکت‌جویانه‌ترین روش ممکن که تاکنون در ایران سابقه نداشته است.
اصلاح طلبان+عبارت
چهارشنبه ۸ آیان ۱۳۹۸
چهار چالش پیش روی اصلاح‌طلبان تا انتخابات ۹۸
اصلاح طلبان در حالی برای انتخابات آینده مجلس آماده می‌شوند که نه تنها درباره نحوه حضور در انتخابات به جمع بندی نرسیده اند بلکه بر سر اینکه آیا بازهم عارف را سرلیست کنند یا روی چهره جدیدی سرمایه گذاری کند سردرگم هستند.
جهانگیری + عبارت
دوشنبه ۶ آیان ۱۳۹۸
اصولگرایان علیه جهانگیری؛ از تمسخر تا تهدید
اظهارات جهانگیری درباره‌ی تایید لوایح مبارزه با پولشویی توسط رهبر انقلاب با تکذیب مجمع تشخیص و محسن رضایی همراه شده. سیاستمدارانی، چون کریمی‌قدوسی (نزدیک به جبهه‌پایداری) و محمد حسینی (وزیر فرهنگ احمدی‌نژاد) طی دیروز و امروز رسما جهانگیری را دروغگو خطاب کرده‌اند. برخی نهاد‌های دانشجویی اصولگرا هم موضع تندی گرفتند، نکته اینجاست که جهانگیری اصلاح‌طلب‌ترین فردِ دولت روحانی است و این فعل و انفعالات در انتخابات آینده بی‌تاثیر نخواهد بود.
وزارت کشور+عبارت
شنبه ۴ آیان ۱۳۹۸
تنش در ساختمان معروف میدان فاطمی/ از دعوای حزبی تا نامه ی اصلاح طلبان به وزیر
انتخابات کمیسیون ماده ۱۰ احزاب روز پنجشنبه برگزار شد اما این جلسه با حواشی بسیاری روبه‌رو شد، از اعتراضات یک مدعی اصلاح طلبی به دیگر اصلاح طلبان تا آبستراکسیون کردن دبیران کل که انتخابات برگزار شده را زیر سوال بردند.
جانشینان احتمالی عارف محمدرضا عارف + عبارت
شنبه ۴ آیان ۱۳۹۸
جانشینان احتمالی عارف/ سه گزینه اصلاح‌طلبان برای سرلیستی
فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: آقای پزشکیان در سه دوره هشتم، نهم و دهم نماینده مردم تبریز در مجلس بود، امکان دارد در این دوره از تهران کاندیدا شود.