امروز : پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۴۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصلاح قانون انتخابات
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
متن کامل طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری
نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با کلیات طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری موافقت کرده که بر اساس آن تغییراتی در شرایط کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اعمال خواهد شد.
شورای نگهبان+عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
واکنش شورای نگهبان به انتقادات لاریجانی
روابط عمومی شورای نگهبان به اظهارات قابل تامل رئیس مجلس دهم درباره شورای نگهبان واکنش نشان داد.
مجلس+شورای نگهبان+عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
کنایه معنادار لاریجانی به کدخدایی: مجلس حقوقدان شورای نگهبان را رد می کرد و بعد می گفت مشکل فساد داشته خوب بود؟ /به مجلس اسائه ادب نکنید
رئیس مجلس گفت: برخی حرف‌های افراد برای مجلس خوب نیست. مجلس پایگاه دموکراسی و جزئی از نظامی ولایی است. کسی که می‌گوید ولایتمدار است نمی‌تواند بگوید فقط به حضرت آقا اعتقاد دارم. آقا فرمودند مجلس ریل‌گذار است. یعنی اگر ولایت بخواهد محقق بشود از طریق مجلس است.
انتخابات مجلس + عبارت
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
رفع ایرادات شورای نگهبان در طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری /حذف قوانین نامعتبر در حوزه احزاب سیاسی توسط مجلس
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایرادات شورای نگهبان در طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شوراها را رفع و تصویب کردند.
انتخابات مجلس + عبارت
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
سرنوشت طرح اصلاح قانون انتخابات به مجلس یازدهم سپرده شد
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: با توجه به گستردگی و حساسیت موضوع درباره اصلاح قانون انتخابات، بررسی نهایی و جمع‌بندی طرح اصلاح قانون انتخابات در این دوره مجلس امکان‌پذیر نیست و به مجلس یازدهم موکول می‌شود.
هادی طحان نظیف+عبارت
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
علت موضع گیری اعضای شورای نگهبان درباره اصلاح قانون انتخابات چه بود؟
عضو حقوقدان شورای نگهبان در مطلبی به این سوال پاسخ داده که چرا اعضای شورای نگهبان نسبت به اصلاحیه قانون انتخابات موضع‌گیری کردند؟
مجلس+عبارت
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
حواشی صحن علنی مجلس؛
نماینده قائمشهر عصبانی شد و آرزو کرد مجلس دهم زودتر تمام شود/ ادیانی: شما صدای شکستن استخوان‌های مردم زیر بار گرانی را نمی‌شنوید؟ /لاریجانی: همین حرف‌ها را می‌زنید که بقیه واکنش نشان می‌دهند/ کواکبیان: برادر توهین نکن
ادیانی نماینده مخالف طرحی درباره شورای نگهبان آرزو کرد مجلس دهم سریعتر تموم شود، اظهاراتی که با انتقاد لاریجانی و کواکبیان روبرو شد.
علی مطهری+عبارت
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
جوابیه تند شورای نگهبان به انتقادات علی مطهری
از نماینده‌ای که به تندخویی و پرخاشگری شهره است، انتظار رعایت شئون نمایندگی و حفظ اعتبار مجلس نمی‌رود؛ لکن از رسانه‌ها و مطبوعات انتظار می‌رود با انتشار مطالب صحیح و عالمانه در هدایت درست افکار عمومی نقش صحیح ایفا نمایند.