امروز : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۲:۵۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصلاحات
سعید حجاریان
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵
گفتگو با سعید حجاریان:
اگر الان به اوباما نامه بنویسم با من چه می کنند؟/در انتخابات مجلس باید هر«استان» را یک حوزه کنیم/ خيلي هم دل‌شان بخواهد كه «روحانی» دوباره رئیس جمهور شود
آقاي روحاني نبايد دغدغه‌اي داشته باشد و براي كانديداتوري دوباره بايد ناز كند، خيلي هم دل‌شان بخواهد كه فردي مثل او دوباره در اين شرايط حاضر باشد كانديدا بشود و عنان كار را در دست بگيرد.
اصلاح طلبان- سایت عبارت
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵
گلایه‌های رهامی از بی‌توجهی فراکسیون امید به عقبه اصلاحات
عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات می‌گوید: اگر اعضای فراکسیون امید پاسخ انتظارات مردم را ندهند سرمایه بزرگی از جریان اصلاحات هرز می‌رود و حتی شاید مردم نسبت به عملکرد اصلاحات اعتمادشان را از دست بدهند.
سعیدحجاريان
یکشنبه ۹ آیان ۱۳۹۵
بازگشت حجاريان به دانشگاه/در ۱۸تير كمك كرديم كه غائله بخوابد/از سال ۸۸ به بعد دانشجويان عقب نشستند
سعيد حجاريان در گفت‌وگو با يك نشريه اصلاح‌طلب در پاسخ به اين سوال كه «زمان اصلاحات سعي شد در وزارت علوم يا سطوح گسترده‌تر تحولاتي رخ دهد، اما اين تغييرات پايدار نبود. تغييراتي كه در سطح دانشگاه رخ مي‌دهد، امكان پايدار بودن دارد؟» گفت: همانند دانشگاه، تغييرات اصلاحات در ساير عرصه‌ها از جمله سطح كلان جامعه پايدار نبوده است.
اصلاحات-گام دوم- سایت عبارت
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵
حمایت احزاب بزرگ اصلاحات از روحانی؛
اتحاد اصلاح‌طلبان منتظر تدبیر خاتمی
مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی در بیانیه‌ای تاکید کرد که از هر تصمیم و سیاستی که به محوریت سیدمحمد خاتمی و آیت‌الله هاشمی و دیگر بزرگان اصلاحات در خصوص انتخابات‌های آتی و در راستای همگرایی هر چه بیشتر اکثریت قاطع اصلاح‌طلبان در شورای عالی سیاست‌گذاری یا شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اتخاذ کنند، حمایت می‌کند.
محمدرضا خاتمی
یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵
خاتمی: عدم حضور احمدی‌نژاد به نفع کشور است
نایب رییس مجلس ششم تاکید کرد: اعضای شورای عالی اصلاح‌طلبان باید شورا را ترمیم کرده و هماهنگی‌ها را بیشتر کنند تا گستره بیشتری از جریان اصلاحات را شامل شوند.
اصلاح طلبان- سایت عبارت
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵
ترکیب اصلاح‌طلبان با محوریت خاتمی حفظ می‌شود
عضو شورای مشاوران خاتمی گفت: تقریبا همه احزاب اصلاح طلب عضو شورای مشورتی شدند و نتیجه‌ای که در زمستان ۹۴ به دست آمد و در بهار ۹۵ تکمیل شد و پیروزی کامل لیست امید در تهران و شهرهای بزرگ نشان داد خواسته حداقلی اصلاح طلبان برآورده شده است.
انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران-عبارت
یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵
برگزاری انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران پشت درهای بسته؛
شکست غیرمنتظره «احمدی فولادی» در برابر «سوادکوهی»/ قاسمی به جای قاسمی
عبارت:انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران، چهارشنبه هفته گذشته با حضور ۱۵ تن از ۱۶ عضو اصلی این شورا در ساری برگزار شد