امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۸:۴۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصلاحات
شورای هماهنگی اصلاح طلبان مازندران+عبارت
پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰
گزارش اختصاصی عبارت از جلسه ویژه شورای هماهنگی اصلاحات مازندران؛
ابقای طورسوادکوهی بعنوان دبیر شورا / تصمیم شورا برای دریافت مجوز نشریه
بهمن صفری رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران در حاشیه این جلسه در گفتگو با عبارت از آمادگی اصلاح‌طلبان برای حضور مؤثر در انتخابات خبر داد.
شطرنج+عبارت
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
درباب آفتی که اصلاح‌طلبان و طبقه متوسط را از نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری ناامید کرده است؛
از پیش بازندگان
مروری بر گفتگوهای منتشر شده از چهره‌های شاخص سیاسی و اجتماعی در فضای مجازی، مؤید این حقیقت است که از نظر آنها؛ اصلاح‌طلبان، اعتدالیون و مستقلان، هیچ شانسی برای پیروزی ندارند. در این تحلیل؛ کسی در ۱۴۰۰ به ریاست‌جمهوری می‌رسد که به رأس حاکمیت نزدیک است و درنتیجه یکدستی کاملی در قوای سه‌گانه کشور ایجاد می‌شود.
حسن رسولی+عبارت
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
جزئیات دیدار اصلاح طلبان با سیدمحمد خاتمی
یک فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: دیدار با خاتمی در حد دید و بازدید عید بود و مسائل انتخاباتی در آن مطرح نشد.
 محمدرضا عارف+عبارت
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
استارت جدی عارف برای انتخابات ۱۴۰۰ / مسیر او از سیدمحمد خاتمی جدا شد؟
حذف نرم عارف توسط اصلاح‌طلبان آغاز شده و شواهد حکایت از این دارد که این بار معاون اول دولت اصلاحات بی توجه به آنچه تندروهای این جریان و رئیس دولت اصلاحات دنبال می کند، مسیر متفاوت‌تری را آغاز کرده است.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
چرا روحانی هیچ‌گاه اصلاح‌طلب نشد؟
اگر اصلاح‌طلبان در ۹۲ قصد ورود دوباره به سیاست را داشتند، شاید اکنون باید درصدد تثبیت دوباره جریان خود در میان مردم باشند؛ موضوعی که اتفاقا بسیاری از اصلاح‌طلبان بر آن اتفاق نظر دارند، تا حدی که در بند نخست مصوبه تشکیل نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان آمده است که اصلاح‌طلبان در انتخاباتی آزاد، رقابتی، در تراز قانون اساسی و با «نامزد اصلاح‌طلب» شرکت می‌کنند.
جواد امام+عبارت
یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
پاسخ خاتمی و سیدحسن خمینی به پیشنهاد کاندیداتوری در ۱۴۰۰
ما در مجمع ایثارگران دو گزینه حداکثری داشتیم که سیدمحمد خاتمی پیشنهاد ما برای حضور در انتخابات را نپذیرفت و سیدحسن خمینی هم تا الان امتناع دارد که وارد این عرصه شود. از نظر ما تاکنون در بین کاندیداهای موجود، کاندیدای حداکثری وجود ندارد که بتواند مطالبات مردم را نمایندگی کرده و کشور را از شرایط موجود عبور دهد.
محسن رهامی+عبارت
یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰
کاندیدای اصلاح طلب انتخابات ۱۴۰۰: یک خاتمی با نگاهی نوتر هستم/ درباره حصر موسوی و کروبی با رهبری صحبت کردیم / ظریف وزیرم است، عارف معاون اول / رئیسی را شکست می دهم
محسن رهامی، کاندیدای اصلاح طلب انتخابات ۱۴۰۰ می گوید: اگر تایید صلاحیت شوم، یک روحانی با حرف های جدیدتر یا یک خاتمی با یک نگاه نوتر در مسائل حقوقی و اجتماعی هستم.
علی طور سوادکوهی+عبارت
شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰
دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران در گفتگو با عبارت اعلام کرد؛
رئیس جدید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران مشخص شد
هم اکنون ۳۲ حزب اصلاح‌طلب در شورای کشور عضو هستند که ۲۱ حزب در مازندران فعال می‌باشند.
انتخابات ۱۴۰۰
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار از پشت‌پرده انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ در مازندران؛
فعالیت جدی طرفداران قالیباف و جهانگیری/ ریزش بدنه اجرایی اصلاحات به دلیل نارضایتی از دولت در استان/ بازی زیرکانه لاریجانی در مازندران/ احمدی‌نژادی‌ها در انتظار پایان محدودیت های کرونایی
یک منبع آگاه اصلاح‌طلبان در مازندران در گفتگو با عبارت گفت: بیشترین نگرانی این طیف کاهش مشارکت مردم در مازندران و رویگردانی بدنه‌ی اجرایی اصلاحات استان از حضور فعال در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ است. در طرف مقابل؛ اصولگرایان که به دلیل نارضایتی عمومی از عملکرد روحانی، از پیش خود را برنده می‌بینند تنها مانع پیش روی خود را تشتت آراء و چندپاره‌گی نامزدهای انتخاباتی در این دوره می‌دانند.
مهدی کروبی+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
توصیه های مهدی کروبی به اصلاح طلبان: کاری کنید در ۱۴۰۰ یک احمدی نژاد ظهور نکند / اول از رهبری جریان اصلاحات گله دارم بعد از حاکمیت
کروبی اما سیاست را کنار نگذاشت. از شکست نترسید. نامزد ریاست‌جمهوری شد در حالی که اصلاح‌طلبان بیش از اصولگرایان او را تخریب می‌کردند. او که در سال ۱۳۷۶ برای نامزدی و پیروزی سیدمحمد خاتمی سنگر به سنگر جنگیده بود در سال ۱۳۸۴ تنها ماند.
اصلاح طلبان مازندران+عبارت
شنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۹
گزارش عبارت از جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران؛
حزب پیش‌رو اصلاحات رئیس دوره‌ای شد / دولت ۳۵۰ میلیارد به مستضعفان بدهکار است / مدیران استانی ما را به بازی نمی‌گیرند
در این جلسه ضمن انتخاب رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان نایب رئیسی این جبهه هم به حزب وحدت و همکاری ملی ایران با دبیری اصغر بهمنش واگذار شد و همچنین علی طور سوادکوهی تا پایان دوره یک ساله دبیر این جبهه باقی ماند.
روحانیون مبارز+عبارت
چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹
دستور انتخاباتی پدران اصلاحات /خاتمی و خوئینی‌ها صحنه‌گردان شدند / مرد پشت پرده سکوت خود را شکست / وظیفه‌گرایی اخلاقی به جای نتیجه‌گرایی
پدران و پیران اصلاح طلب از پس پرده بیرون آمده و گویا قرار است عنان تحرکات انتخاباتی چپ گرایان تا انتخابات ۱۴۰۰ را بدست بگیرند.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
قمار خطرناک راست رادیکال در شرایط دشوار ایران؛
ترجیح لعنت‌الله علیه به بسم‌الله / ممکن است این تیر کمانه کند!
هلندی‌ها برای فهم اینکه همیشه تیزی جواب نمی‌دهد یک سده فرصت داشتند اما ما نداریم. یا باید با همین فرمان که مخالفان روحانی در دست دارند جلو برویم و مدام بگوئیم: لعنت‌الله علیه ! یا باید مثل فرمانده‌ای که می‌داند مهمات و آذوقه کم است و برخی رزمندگان فشل، اما دستی بر شانه‌ی همه می‌زند و می‌گوید: بجنبید، بسم‌الله!
محمدرضا عارف+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
صحبت های جنجالی عارف در جمع فعالان سیاسی / با روند فعلی پیشرفت کشور دور از دسترس است / بعد از ۸۸ می‌خواستند آخرین میخ را بر تابوت اصلاحات بزنند / بقای نظام به حضور اصلاح‌طلبان پیوند خورده است
رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه باید شرایط فعلی حاکم بر کشور تغییر کند و ادامه روند فعلی با همراهی مردم می‌تواند اصلاح شود، تصریح کرد: بقای نظام به حضور اصلاح‌طلبان پیوند خورده است.
حسن خمینی+عبارت
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
اصلاح طلبان در اندیشه تکرار انتخابات ۹۶ / این چهره برگ برنده اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ می شود؟
این تنها زمان است که معلوم می‌کند که حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی به عنوان گزینه اصلاحات وارد کارزار رقابت ریاست جمهوری سال آینده خواهد شد یا نه؛ تایید صلاحیت خود را از شورای نگهبان خواهد گرفت و یا به طور کل قید صحنه سیاسی کشور را خواهد زد.