امروز : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱:۱۹ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصولگرایان
کامبیز مهدی زاده
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷
انتقاد داماد حسن روحانی از برخی مدیران دولت دوازدهم/ به فکر آینده خودتانید،نه دولت و رئیس جمهور
کامبیز مهدی‌زاده مشاورمعاون علمی ‌رئیس‌جمهور در روزنامه شرق نوشت:با کمی تأمل و با نگاهی به اطرافیان روحانی می‌شود دید که تقریبا اندک افرادی در دولت حاضرند خود را خرج روحانی کنند و اغلب به فکر دور بعد هستند. آنها در مشکلات جاخالی می‌دهند که تیرهای انتقادی به تن روحانی بنشیند تا روحانی در مرکز سیل انتقادها باشد.
عباسی
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
واکنش نماینده مسیحیان در مجلس به اظهارات حسن عباسی: ایشان حداقل حرمت مسیحیان این مملکت را حفظ می‌کرد
نماینده‌ی مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اتهام حسن عباسی به مسیحیت مبنی بر اینکه: «اکنون دوهزار سال بعد از حضرت عیسی، دین مسیح مطلقا با ربا خواری عجین شده است.» گفت: «آیا باید بنده داعشی‌هایی را که در دنیا کشت و کشتار می کنند به اسلام و جامعه‌ی مسلمین ربط دهم؟ مطلقا بنده این را قبول نمی‌کنم.»
حسن روحانی در جشنواره فارابی+ عبارت
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
تندروهای اصولگرا و شبه کودتا علیه روحانی!؟
صادق زیباکلام گفت: جریان تندرو آینده را از آن خودش می‌بیند. جریان تندرو می‌داند که با همین زاویه و شیب اگر جلو برویم، کسر قابل توجهی از مردم نه تنها در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت نخواهند کرد بلکه سال آینده در انتخابات مجلس شورای اسلامی هم خیلی از کسانی که طرفدار جریان تندرو نیستند، در انتخابات شرکت نخواهند کرد.
 اصولگرایان
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶
پشت‌پرده فرش قرمز اصولگرایان برای رئیسی
اگر این ماجرا برای تحلیلگران و رسانه‌های سیاسی در حد یک گمانه باشد که شاید قالیباف و رئیسی قصد نامزدی داشته باشند اما اصولگرایان به خوبی خبر دارند که تحرکات اخیر سیاسی و رسانه‌ای ابراهیم رئیسی چه معنایی دارد.
احمدی نژاد
یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶
روزنامه اعتماد:احمدی نژاد غیر از بوتاکس کردن چهره و تبدیل کاپشن به کت،چه تغییری کرده؟
اعتماد در یادداشتی در باره عدم حمایت آیت الله مصباح از احمدی نژاد نوشت:پرسش کلیدی از اصولگرایان و اشخاصی چون آقای مصباح‌یزدی در خصوص رفتارهای آقای احمدی‌نژاد این نیست که چرا تغییر موضع داده‌اید، بلکه پرسش‌های اصلی نکات دیگری است که در اینجا اشاره می‌شود، و امیدواریم که آقای مصباح‌یزدی یا سایر اصولگرایان حامی آقای احمدی‌نژاد به این پرسش‌ها پاسخ دهند.
احمدی نژاد
سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶
به زودی خدمت احمدی نژاد خواهند رسید
یک فعال سیاسی درباره سکوت اصولگرایان در قبال رفتار احمدی‌نژاد و یارانش گفت: اصولگرایان رئیس دولت‌های نهم و دهم را از رفتارهایی که در پیش گرفته است نهی و مذمت می‌کنند و انشاءالله به زودی خدمتش خواهند رسید.
غلامرضا تاجگردون
سه شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۶
رییس مجلس ته دلش با ورود زنان به استادیوم موافق است/ ابهامات حضور برخی نمایندگان در «لیست امید»/ تفاوت لاریجانیِ امروز با سال ۷۶
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر این‌که از «چسبندگی» بیش از حدِ سیاسی بجای آن‌چه تحت عنوان «بی‌هویتی سیاسی» مطرح است، نگرانی دارد و در عین حال می‌گوید امکان سوءاستفاده سیاسی از وضعیت و شرایط «اعتدالی» فعلی ازسوی برخی افراد فاقد اصالت سیاسی وجود دارد و با این حساب، لیدرهای جریان اصلاحات باید بیش از این به این مسائل توجه کنند.
زیبا کلام
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
صادق زیباکلام خطاب به مولوی عبدالحمید:
کنایه جالب صادق زیباکلام به اصولگرایان
علی مطهری- سایت عبارت
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵
صحبت های علی مطهری درباره ی اصولگرایان و اصلاح طلبان/اصولگراها مقصرند
نائب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که مخالف آزادی بیان و حقوق شهروندی هستند، یا اصل ولایت‌فقیه را عملاً مخالف آزادی بیان جلوه می‌دهند و یا معتقدند که در انتخابات باید فرد مورد نظر ولی‌فقیه رأی بیاورد اینها انقلابی نیستند.
صادق زیباکلام-سایت عبارت
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵
گزینه جدید اصولگرایان که زیباکلام آن را معرفی کرد/حرف های خواندنی استاد دانشگاه تهران: کشتی اصولگرایان به گل نشسته است
با نزدیک شدن به موعد انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ و تکاپوی جریان‌های سیاسی برای ایفای نقش در آن، موضوعی که بیش از پیش نظرها را به خود جلب می‌کند حضور نامزدهای مختلف در انتخابات و چگونگی رقابت آنها با یکدیگر است. آنچه این دوره از انتخابات را متمایز از سایر دوره‌ها کرده است، عدم انسجام اصولگرایان و تعدد گزینه‌های انتخاباتی آنان است. در مقابل اما اصلاح‌طلبان با حمایت از حسن روحانی، تصمیم خود را برای انتخابات پیش رو اتخاذ کرده و در این راستا به بیان آنچه روحانی تحویل گرفت و آنچه تحویل می‌دهد می‌پردازند. یک استاد دانشگاه معتقداست که انتخابات مجلس دهم نشان می‌دهد هر کجا که اصلاح‌طلبان بتوانند حداقل یک شانس رقابت داشته باشند هیچ امید و شانسی برای اصولگرایان باقی نمی‌ماند. او همچنین باور دارد که آقای روحانی با دست بسته هم می‌تواند همه گزینه‌های اصولگرایان را در انتخابات آتی شکست دهد.