امروز : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۱۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصولگرایان
مراسم خاکسپاری آیت الله مصباح + عبارت
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹
مؤسسه امام خمینی بازهم حاشیه‌ساز شد
آنها حتی مراسم درگذشت مراد خود را هم دستاویز سیاسی‌بازی قرار دادند؛ اتفاقی که در حاشیه خاک‌سپاری محمد یزدی نیفتاد، ولی در مراسم تشییع مصباح‌یزدی رخ داد.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
پشت پرده طرح‌های سیاسی مجلس / ماجرای این ۴۸ نفر
سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس گفت: گفتمان‌هایی درست شده که برای جواب دادن به آنها، باید یکسری طرح‌ها را بیاورند تا بگویند ما داریم کار انجام می‌دهیم. مثلاً در مورد شفافیت، که در جریان تبلیغاتی همین جناح اکثریت از شعار‌های انتخاباتی آنان بوده است. البته این طرح‌ها تمام وعده‌های آنان را هم پوشش نمی‌دهد.
تاجزاده+عبارت
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹
انتقاد تند مشرق از اصلاح طلبان / تاج‌زاده همان روح‌الله زم است
قطعا جایگزینی خلأ بزرگ «آمدنیوز» برای شبکه نفوذ به همین سادگی میسر نیست، ولی تلاش‌هایی برای پر کردن این خلأ در جریان است که یکی از این تلاش‌ها، تفویض کارویژه‌های آن به «چهره» های خاص است.
چمران+عبارت
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
چمران مخفیانه مشاور قالیباف شد
آخرین بار که از انتصابات پنهانی محمدباقر قالیباف در قامت رییس مجلسِ ،خبری منتشرشد، بیست‌وهشتم آبان‌ماه بود.
ناصر ایمانی+عبارت
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹
قالیباف اعلام کرد کاندیدای ریاست جمهوری نمی شود
فعال سیاسی اصولگرا گفت: جبهه پایداری به رغم انتقاداتش نسبت به قالیباف، ریاست او بر مجلس را پذیرفت چون می‌دانست گزینه بهتری در آن شرایط وجود ندارد، الان هم از انتخاب خود پشیمان نیست.
انتخابات+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
قالیباف گزینه‌ قطعی انتخابات ۱۴۰۰
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: همچنین شواهد و قرائن نشان می‌دهد که بین نیروهای اعتدالی، اجماعی بر روی معرفی آقای علی لاریجانی به عنوان نامزد انتخابات سال آینده در حال شکل‌گیری است.
ضرغامی+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
حمله شدید ضرغامی به آملی‌لاریجانی در تقاطع اصحاب قدرت و ثروت / اکبر طبری مشتِ نمونه خروار
رئیس سابق صداوسیما گفت: «خطر بزرگ امروز، تقاطع اصحاب قدرت و ثروت است. در سال‌های اخیر، این دو جریان همدیگر را به خوبی پیدا کرده‌اند. اکبر طبری فقط یک نمونه از آن است».
ابطحی+عبارت
پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۹
ماجرای دیدار خاتمی و احمدی‌نژاد چه بود؟ / علت حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی در سال ۹۲
ما به همان میزانی که اصولگرایان مسئولیت دولت آقای احمدی‌نژاد را می‌پذیرند، مسئولیت دولت روحانی را می‌پذیریم اما فراموش نکنیم که قرار نبود روحانی این باشد که اکنون می‌بینیم
قالیباف+روحانی+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
پشت‌پرده انتقادات قالیباف از روحانی / آمریکاستیزی یا تأخیر در مذاکره؟
قالیباف با شیوه دوگانه‌سازی که میراث احمدی‌نژاد است و مبتنی است بر تولید خشم و نفرت از دولت مستقر و ظاهر‌شدن در شمایل نجات بخش برای غلبه بر مشکلات سود می‌برد. البته این برخورد‌ها بیش از آنکه نزدیک به واقعیت باشد، نوعی تبلیغات زودهنگام انتخاباتی است که در میان مردم و حتی مخالفان جدی اصلاح‌طلبان هم شوقی برنمی‌انگیزد.
توئیتر+عبارت
پنج شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۹
تهمت وطن فروشی به کارکنان روزنامه شرق به خاطر یک عکس
از عجز و لابه‌ی ظریف در برابر البرادعی تا ظرفیت‌های بایدن برای اصلاح‌طلبان!
انتخابات+عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
آغاز چراغ خاموش تحرکات انتخاباتی اصولگرایان در مازندران؛
هواداران قالیباف و ضرغامی فعال شدند
بررسی‌ها نشان‌دهنده‌ی آغاز فعالیت هواداران برخی نامزدها در فضای مجازی مازندران است. طرفداران چهره‌هایی چون محمدباقر قالیباف، عزت‌الله ضرغامی، حسین دهقان و سعید جلیلی کار را استارت زده‌اند و به صورت سلبی و ایجابی درحال معرفی نامزدهای مورد نظر خود هستند.
جامعه مدرسین+عبارت
شنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۹
اصولگرایان در شوک عمیق / جامعه مدرسین از انتخابات ۱۴۰۰ کنار کشید
نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از تصمیم قطعی تشکل سیاسی متبوع خود بر عدم دخالت در انتخابات سال ۱۴۰۰ خبر داد.
علی مطهری+عبارت
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹
انتقادات تند علی مطهری از شیرین کاری‌های احمدی نژاد / برخی «انقلابی‌ها» آفت جمهوری اسلامی شده‌اند
بدون شک نوع رفتار برخی افراد و گروه‌هایی که خود را انقلابی می‌نامند و معمولاً مرتبط با نهادهای حکومتی هستند آفتی است که کیان جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
قمار خطرناک راست رادیکال در شرایط دشوار ایران؛
ترجیح لعنت‌الله علیه به بسم‌الله / ممکن است این تیر کمانه کند!
هلندی‌ها برای فهم اینکه همیشه تیزی جواب نمی‌دهد یک سده فرصت داشتند اما ما نداریم. یا باید با همین فرمان که مخالفان روحانی در دست دارند جلو برویم و مدام بگوئیم: لعنت‌الله علیه ! یا باید مثل فرمانده‌ای که می‌داند مهمات و آذوقه کم است و برخی رزمندگان فشل، اما دستی بر شانه‌ی همه می‌زند و می‌گوید: بجنبید، بسم‌الله!
روحانی+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
پشت پرده جنگ سیاسی علیه دولت روحانی / اعتراض اصولگرایان به توهین‌ها علیه دولت دوازدهم / پس لرزه‌ هتاکی‌ علیه روحانی دامن چه کسی را می‌گیرد؟
تحمل رقیبِ برنده در دو انتخابات ریاست جمهوری در هفت سال گذشته به قدری برای منتقدان سخت بوده که حالا دیگر طاقت ۹ ماه صبر را برای سپری شدن مدت زمان باقیمانده از عمر دولت ندارند. برای همین برایشان اصلا مهم نیست که حتی در کسوت رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خواستار اعدام رئیس جمهور کشور شوند!