امروز : پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۸:۰۷ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصولگرایان
حوزه انتخابیه بابل + عبارت
پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸
گزارش عبارت از اوج اختلافات اصولگرایان بابل؛
مومنی: به شورای عالی کشور شکایت بردم/ مجمع تبلیغات سوء علیه من انجام می دهد/ متن نامه مومنی و پاسخ تهران
مومنی بیان کرد: به آقای رضازاده گفتم اینجا در مجمع، تبلیغات سوء علیه من انجام می دهند تا مرا از صحنه به در کنند. آقای رضازاده به من قول داد موضوع را با جدیت پیگیری کند تا روال قانونی خود را طی کند تا از بین ۴ گزینه اصولگرای بابل، دو گزینه نهایی با آرای مردم و از کف جامعه انتخاب شوند نه از طریق مجمع. چرا که دو گزینه فعلی از طریق مجمع انتخاب شدند و مردم در آن نقشی نداشتند.
اصولگرایان + عبارت
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
احمدی عضو شورای مرکزی اصولگرایان مازندران در گفتگو با عبارت تشریح کرد؛
سازوکار اصولگرایان مازندران برای انتخاب گزینه نهایی هر حوزه
عضو شورای مرکزی اصولگرایان مازندران،کرد: شورای شهرستان ها، پس از شناسایی نامزدهای اصولگرا و برگزاری جلسات مختلف و نشست صمیمی با آن ها، نظرات و برنامه های انتخاباتی شان را جویا و بررسی می کنند و در نهایت، پس از رای گیری و لحاظ کردن موارد ذکر شده، دو برابر ظرفیت نماینده آن حوزه (۱+ ۲نامزد) را انتخاب و به استان معرفی می کنند.
شورای نگهبان+عبارت
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
ردشدگان دیروز تأییدشدگان امروز / الگوی رد و تأیید صلاحیت اصولگرایان در شورای نگهبان چیست؟
عباسعلی کدخدایی زمانی در مواجهه با اتهام «مهندسی» رأی و طیف و چهره در شورای نگهبان به طنز گفته بود: «خوشبختانه کسی در شورای نگهبان مهندسی نخوانده است»، اما در عین حال او دیروز گفته: «در رسانه‌ها هم اعلام شد که از هر دو طیف سیاسی هم تأیید صلاحیت داشته‌ایم و هم رد صلاحیت، این نشان می‌دهد که عملکرد شورای نگهبان نگاه سیاسی ندارد».
انتخابات + عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
آخرین خبرهای احراز صلاحیتها و نامزدهای نهایی جریانات سیاسی غربی ترین حوزه مازندران؛
اسامی نامزدهای نهایی غربی ترین حوزه مازندران + تحلیل
بر اساس آخرین شنیده های موثق خبرنگار عبارت، از حوزه انتخابیه تنکابن رامسر و عباس آباد، پس از اعلام نتایج هیات نظارت و تایید صلاحیت تاکنون ۱۲ کاندیدا، گزینه نهایی اصولگرایان این حوزه از بین نامزدهایی چون «زرودی، مشایخی و خلعتبری» خواهد بود و اصلاح طلبان در حال حاضر کاندیدای مطرحی ندارند و حتی گزینه هایی چون #شریعت_نژاد نماینده فعلی را هم از دست دادند.
اصولگرایان ساری+عبارت
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸
گزارش عبارت از جلسه شبانه برخی از لیدرهای اصولگرا در تهران؛
یک گزینه مرکز مازندران مشخص شد/ سیبل: روحانی، تیر: رئیسی
به گزارش عبارت در این جلسه شبانه، به نامزدهای اصولگرای مازندران نیز پرداخته شد و برای حوزه انتخابیه مرکز استان، فعلا نام یک کاندیدا مطرح شد
اصولگرایان + عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
احتمال سه‌لیستی‌شدن اصولگرایان قوت گرفت
درصورتی‌که قالیباف سرلیست نشود و جبهه پایداری هم کوتاه نیاید، اصولگرایان در بهترین حالت با حداقل سه فهرست به‌ویژه در تهران وارد عرصه انتخابات مجلس خواهند شد. لیست پایداری، لیست قالیباف و لیست شورای به‌اصطلاح ائتلاف اصولگرایی.
صادق خرازی+عبارت
یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
صادق خرازی: رهبری نمی‌گذارند دولت سقوط کند /سردار سلیمانی میلی به ریاست جمهوری ندارد / احمدی نژاد مثل رابین هود رای مردم را دزدید / دو اصلاح طلب در مجلس بهتر از ۸۰ آدم فیکِ بازیگر است
صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان می گوید: رهبری انقلاب نمی‌گذارند که دولت سقوط کند. من احتمال این موضوع را یک در هزار هم نمی‌بینم که رهبری اجازه دهند مجلس وارد استیضاح رئیس‌جمهوری شود مگر این‌که شرایط کشور به گونه‌ای شود که آقای روحانی بخواهد در مقابل همه‌چیز بایستد.
انتخابات مجلس + عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
ليست واحد اصولگرايان به نفع اصلاح‌طلبان است
اصلاح‌طلبان که تا مدت‌ها درگیر تعیین استراتژی برای ورود به انتخابات مجلس بودند در نهایت نتوانستند حضور موثری در ثبت نام انتخابات داشته باشند و سردرگمی و عدم قطعیت در نحوه ثبت نام اصلاح‌طلبان مشهود بود.
اصولگرایان + عبارت
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
روحانی رادیکال اصولگرا خواهان رد صلاحیت علی مطهری شد
حجت الاسلام پناهیان در حساب کاربری خود درتوییتر درباره توهین یک نماینده به شعور مردم و فحاشی های چاله میدانی، نوشت:
۱ + عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
اخبار پشت پرده، شنیده ها و حواشی انتخابات_مجلس در عبارت؛
منصورعلی زارعی مصمم تر از همیشه آمد/ خیز اصولگرایان ساری برای بازپس گیری کرسی بهارستان
تاکنون زارعی، شجاعی، روحی و آقامیری از مطرح ترین نامزدهای ثبت نامی حوزه انتخابیه ساری و میاندورود هستد.
ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلام + عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
اصول‌گراها آمدند/ منتظر غافل‌گیری اصلاح‌طلبان باشیم؟
چهار روز از زمان آغاز ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌گذرد و در چهار روز گذشته، تعدادی از چهره‌های نزدیک به جریان اصول‌گرایی و پایداری در اهواز و دیگر شهرستان‌های استان ثبت‌نام کرده‌اند و فعلا خبری از اصلاح‌طلبان نیست.
بنزین + عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
شوک بنزینی انتخابات؛
فعالیت جریان های سیاسی مازندران هنوز به شهرستان ها نرسید!
در انتخابات دوره قبل، احزاب سیاسی از تیرماه از نامزدهای جریانی خود طرح و برنامه خواسته بودند و تا شهریورماه نامزدهای جریان های سیاسی در اکثر حوزه ها مشخص شده بود. اما در انتخابات این دوره تا به امروز که در آخرین ماه پاییز قرار داریم هنوز از جلسات سیاسی شهرستان ها خبری نیست.
دکتر سید حسن فلاح + عبارت
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
اخبار پشت پرده ، شنیده ها و حواشی یازدهمین دوره انتخابات مجلس مازندران در عبارت ؛
رئیس سابق شورای شهر بابل برای انتخابات مجلس می آید
شنیده ها از منابع موثق حاکی از آن است که دکتر سید حسن فلاح عضو ۳ دوره شورای شهر بابل که ۱۰ سال آن را عهده دار ریاست شورا بوده است ، تصمیم به نام نویسی برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بابل دارد.
احمدی نژاد + عبارت
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸
زیباکلام:
احمدی‌نژاد می‌آید
«آقای احمدی نژاد به هیچ وجه با اصولگرایان ائتلاف نخواهد کرد و به عنوان یک جریان مستقل به انتخابات وارد خواهد شد و به شدت هم علیه اصولگرایان تبلیغ خواهد کرد و هم علیه اصلاح طلبان و میانه روها. احمدی نژاد و جریان او تلاش خواهد کرد از موج نارضایتی عمیق و گسترده‌ای که نسبت به دو طیف اصلی اصلاح طلب و اصولگرا وجود دارد، حداکثر بهره برداری را انجام دهند و هیچ بعید نیست که هیات رئیسه مجلس آینده از اعضای این جریان باشد.»
قالیباف احمدی نژاد + عبارت
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸
قالیباف و احمدی‌نژاد اصول مشترک دارند/ناطق‌نوری اهل تمامیت‌خواهی نیست/پایداری متفاوت از اصولگراها حرکت می‌کند
نماینده مردم فردوس درباره احتمال حضور قالیباف در انتخابات گفت: هنوز ۵۰-۵۰ است. قالیباف هنوز جایی اعلام نکرده که حتما می‌آیم. هنوز به این نتیجه نرسیده که حتما بیاید و حضور پیدا کند.