امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۱۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اصولگرا
محمدرضا باهنر+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
باهنر:آیت‌الله هاشمی، قوی‌ترین رئیس مجلس بود/احمدی‌نژاد بیشتر زبان بود تا گوش/لاریجانی به درد ریاست‌جمهوری می‌خورد /نگاهی به مواضع مهم آقای لابی من
محمدرضا باهنر از جمله اصولگرایان سنتی در عرصه سیاسی ایران محسوب می‌شود که بیشتر به جهت نفوذ و ارتباطات فراگیرش شهرت دارد. او سال‌ها در مجلس شخصیتی شاخص و تاثیرگذار بود و هم اکنون در مجمع تشخیص مصلحت نظام مشغول خدمت است
رائفی پور+عبارت
دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
حمله تندروها به رائفی‌پور / حذف رائفی پور کلید خورده؟
برخی معتقدند که حذف رائفی‌پور در جریان اصولگرایی کلید خورده است. برخی دیگر هم معتقدند آش آن‌قدر شور شده که بخشی از جریان اصولگرایی را وادار به واکنش کرده است؛ تاجایی‌که رسانه‌ای مانند تسنیم اقدام به بازنشر کامل مطلب جنجالی روزنامه فرهیختگان می‌کند.
حمیدرسایی+عبارت
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
افشاگری حمید رسایی علیه لیست واحد اصولگرایان؛
حمله تند حمید رسایی به نماینده سابق قائمشهر/اصولگرایان از ائتلاف تا رویارویی
پس از رسیدن اصولگرایان به وحدت و ارائه یک لیست واحد برای انتخابات مجلس یازدهم، حمید رسایی نامه‌ایی تند خطاب به قالیباف، آقاتهرانی و محصولی نوشت.
پول+عبارت
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
جنجال نامزد اصولگرا / از حقوق ۱۶ میلیونی تا خانه در سوادکوه / کسی که در تهران کمتر از ۱۰ میلیون در بیاورد مشکل از خودش است!
توئیت یکی از نامزدهای اصولگرای انتخابات مجلس یازدهم درباره حقوق و دارایی‌های خود بازتاب‌های گسترده‌ای در فضای مجازی داشته است.
قاسم سلیمانی+عبارت
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
راز روابط حاج قاسم با برخی سیاسیون غیرانقلابی‌ چه بود؟!
مهمترین تفاوت سیره سیاسی حاج قاسم با بسیاری از اصلاح طلبان، اعتدالیون و اصولگرایان محافظه کار، -که در سالهای اخیر گفتگو با دنیای غرب به بخشی از محاسبات راهبردی آنها تبدیل شد-، این بود که حاج قاسم در تمام این مدت مستقیما با آمریکا و عوامل غرب در حال جنگ نظامی رودرو بود.
ادیانی+عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
گزارش ویژه عبارت از جدال نماینده قائم‌شهر و تهران‌ در مجلس؛
ادیانی، صادقی و ماجرای مبصر و شیخ / نگاهی به جنجالی‌ترین حواشی علی ادیانی؛ از غش کردن در بهارستان تا خاموش کردن تلویزیون ١٠ دقیقه بعد از نطق میرحسین موسوی
ماجرای خاموش کردن تلویزیون ۱۰ دقیقه بعد از اولین نطق انتخاباتی میر حسین موسوی در سال ٨٨، متلک های فراوان و آبدار به حسام الدین آشنا، مشاور رسانه‌ای حسن روحانی، مخالفت جدی و پیگیر برای عدم تصویب برجام به شیوه لاریجانی در مجلس، تکذیب ادعای فروش ١٢٠ دلاری نفت در دولت احمدی نژاد، امضای نامه ٨٢ نفره طرح سوال از رئیس جمهور، انتقاد شدید از کلانتری رئیس سازمان محیط زیست، بیهوش شدن در فروردین امسال بعد از جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و در مقابل غذا خوری نمایندگان، تعییر کردن برجام به الاغ در ماجرای سوال از وزیر خارجه از جمله برخی از مهترین حواشی علی ادیانی در سال‌های اخیر بوده است.
ناطق نوری  + عبارت
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
طناب کشی چپ و راست بر سر شیخ نور؛
کسی برای ناطق دعوت نامه نمی فرستد/ اگر عاقل یکی بودی، که بودی؟
بی تردید، علی‌اکبر ناطق نوری معروف به شیخ نور، یکی از چهره‌های مطرح سه دهه اخیر سیاست کشور است که با رفتار و منش اعتدالی و موثر خود، میان عقلای دو جریان مهم سیاسی کشور از احترامی خاص و جایگاهی ویژه برخوردار است و معمولا از دیدگاه یا حضور وی در امور سیاسی کشور به ویژه انتخابات استقبال می شود.
اصولگرایان + عبارت
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
روحانی رادیکال اصولگرا خواهان رد صلاحیت علی مطهری شد
حجت الاسلام پناهیان در حساب کاربری خود درتوییتر درباره توهین یک نماینده به شعور مردم و فحاشی های چاله میدانی، نوشت:
ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلام + عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
اصول‌گراها آمدند/ منتظر غافل‌گیری اصلاح‌طلبان باشیم؟
چهار روز از زمان آغاز ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌گذرد و در چهار روز گذشته، تعدادی از چهره‌های نزدیک به جریان اصول‌گرایی و پایداری در اهواز و دیگر شهرستان‌های استان ثبت‌نام کرده‌اند و فعلا خبری از اصلاح‌طلبان نیست.
قالیباف احمدی نژاد + عبارت
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸
قالیباف و احمدی‌نژاد اصول مشترک دارند/ناطق‌نوری اهل تمامیت‌خواهی نیست/پایداری متفاوت از اصولگراها حرکت می‌کند
نماینده مردم فردوس درباره احتمال حضور قالیباف در انتخابات گفت: هنوز ۵۰-۵۰ است. قالیباف هنوز جایی اعلام نکرده که حتما می‌آیم. هنوز به این نتیجه نرسیده که حتما بیاید و حضور پیدا کند.
مصطفی کواکبیان + عبارت
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸
نماینده مجلس: جریان احمدی‌نژاد به دنبال ارائه لیست است
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص مجلس هنوز به طرح اصلاح قانون‌ انتخابات امیدوار هستیم. بحث تناسبی و استانی بودن را شورای نگهبان رد کرد اما بحث حزبی بودن موردی است که هنوز در دستور کار مجلس قرار دارد و ممکن است این تحول بسیار تاثیر بگذارد.
احمدی نژاد + عبارت
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸
پایداری‌ها به احمدی نژاد بازمی‌گردند؟ / همگام شدن یکتا و جمنا با شورای وحدت و اصولگرایان سنتی
تکاپوی یارانِ دیروز و امروز احمدی‌نژاد برای رسیدن به پارلمان
در روزهای باقیمانده تا آغاز ماراتن انتخابات مجلس و در شرایطی که اصولگرایان و اصلاح طلبان در پیچ و خم رسیدن به وحدت هستند، دولتمردان و مدیران نهم و دهم هم بیکار ننشسته اند و برخی از آنها برای رفتن به بهارستان خیز برداشته اند.
اصلاح طلب + عبارت
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
اصلاح‌طلبان ائتلاف می‌کنند/ سرلیست چه کسی خواهد بود؟
بر اساس این توصیه‌ها گزینه ائتلاف با بخشی از جریان اصولگرا دوباره روی میز قرار گرفته است.
انتخابات + عبارت
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
بازیِ انتخاباتی فرزندان مصباح‌یزدی در قم/پس‌لرزه‌های لیست جنجالی
لیست انتخاباتی قم درحالی با حضور دو چهره عضو جبهه پایداری و یک کاندیدای استقراضی یعنی زاکانی بسته شده است که اعضای جبهه شورای هماهنگی اصولگرایان قم که این لیست به نام آنها منتشر شده از چند و چون بسته شدن آن مطلع نیستند.
فعال سیاسی همسو  + عبارت
یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
اصولگرایان به لیست مشترک نمی‌رسند/برخی اصولگرایان وسط لحاف می‌خوابند که هم این وری باشند هم آن وری
فعال سیاسی همسو با جبهه پایداری گفت: اگر در اصولگرایی عده ای به روش گذشته بنشینند برای دیگران نفر انتخاب کنند، این شدنی نیست و نتیجه بخش نخواهد بود چون بالاخره افرادی با پتانسیل قوی هستند که نقطه نظرات سنتی را درباره اجماع اصولگرایان قبول ندارند.