امروز : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۰۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اعتراضات
غلامحسین اسماعیلی+عبارت
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
بازداشت ۳۰ نفر در اعتراضات چند روز اخیر +جزئیات
سخنگوی قوه قضائیه در مورد حادثه سقوط هواپیما گفت: قوه قضائیه چند ساعت قبل از اعلام رسمی سپاه از موضوع اطلاع پیدا کرد.
تجمع داشجویی+عبارت
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
جزئیات تجمع امروز دانشجویان دانشگاه‌های کشور + عکس
در پی سانحه سقوط هواپیما و جان باختن تعدادی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه‌ها، ظهر امروز دانشگاه‌های شهید بهشتی و علامه طباطبائی، خواجه نصیر الدین طوسی و علوم پزشکی شهید بهشتی مراسم یادبودی برای جان باختگان برگزار کردند که این تجمعات با اعتراضات دانشجویان نسبت به سهل انگاری مسئولان مربوطه همراه شد.
اعتراضات اغتشاشات + عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
آخرین آمار از اعتراضات آبان
نشریه پاسدار اسلام به قلم سعدااله زارعی نویسنده روزنامه کیهان به اعتراضات بنزینی و آمار و ارقام تلفات و تخریب‌ها در این اعتراضات پرداخت. روزنامه‌های ایران و اعتماد نیز با بازنشر بخش‌هایی از آن به موضوع کشته شدگان حوادث آبان ماه پرداخته‌اند.
ماهشهر+عبارت
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
روایت‌هایی از ماجرای خونبار ماهشهر /روایت ۳ شاهد عینی را بخوانید
پخش کلیپ جدیدی درباره اتفاقات اخیر بندر ماهشهر پس از افزایش قیمت بنزین مجدداً مباحث مربوط به این شهر را به کانون توجهات کشانده است. عباس سلیمی‌نمین که اخیراً به ماهشهر رفته و دو تن از خبرنگاران تسنیم درباره این کلیپ و مشاهداتشان می‌گویند.
شمخانی + عبارت
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
اظهارات جنجالی شمخانی / بیش از ۸۵ درصد از جانباختگان رخدادهای اخیر در هیچ یک از تجمعهای اعتراضی حضور نداشته اند
دبیر شورایعالی امنیت ملی در دیدار با خانواده های جانباختگان حوادث اخیر گفت: بیش از ۸۵ درصد از جانباختگان رخدادهای اخیر در شهرستانهای تهران در هیچیک از تجمعهای اعتراضی حضور نداشته اند
احمدی نژاد + عبارت
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
ردپای دولت‌داری احمدی‌نژاد در اعتراضات اخیر
عباس عبدی، روزنامه‌نگار، در روزنامه ایران نوشت: «دوران طلایی افزایش اشتغال سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۵ یعنی دوره اصلاحات است که به‌طور متوسط سالانه ۶۲۰ هزار شغل اضافه شده و در مجموع طی ۱۰ سال ۴۲/۵ درصد بر تعداد مشاغل اضافه شده است. دوران فاجعه‌بار نیز دوره اول احمدی‌نژاد است که نه‌تنها شغلی اضافه نشده، بلکه ۳۰۰ هزار شغل نیز کم شده است.»
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
تیراندازی مستقیم به مردم در اغتشاشات اخیر!/ویدئو
دستگیری عامل تیراندازی مستقیم به مردم اندیمشک در جریان اغتشاشات اخیر! از متهم دستگیر شده یک قبضه سلاح کلاش،۴ تیغه خشاب و ۹۰ تیر فشنگ جنگی کشف گردیده است.
اعتراضات اغتشاشات + عبارت
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
آمار دقیق کشته شدگان اعتراضات بعد از افزایش قیمت بنزین را اعلام کنید
رئیس فراکسیون پاسخگوی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که نباید این فرصت را به دست بیگانگان داد تا با دادن اطلاعات غلط از طریق رسانه های معاند به مردم، اعتماد مردم را نسبت به مسئولان و نظام سلب کنند.
حسام‌‌الدین آشنا + عبارت
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸
حسام‌الدین آشنا: همه ما باید پاسخگوی کشته‌شدگان باشیم/ هویت کشته‌شدگان باید بررسی شود
مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور گفت: هیچ کس ادعا نکرده است؛ تمام افرادی که برای اعتراض به خیابان آمدند، اغتشاشگر بوده‌اند. به طور قطع تمام مسئولانی که باید در این باره پاسخ بدهند، پاسخ‌ خواهند داد.
اعتراضات بنزینی در برخی شهرهای کشور + عبارت
پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸
دستگیری هشت عامل فراخوان به تجمعات غیرقانونی در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری هشت عامل فراخوان به تجمعات غیرقانونی و اخلال در نظم عمومی در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام در این استان خبر داد .
راهپیمایی امنیت و اقتدار امروز + عبارت
یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
راهپیمایی امنیت و اقتدار امروز در مازندران برگزار شد
مردم ولایتمدار مازندران درحمایت از امنیت و اقتدار کشور امروز با شرکت در راهپیمایی، اغتشاشات اخیر در کشور را محکوم کردند.
اعتراضات + عبارت
پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
شعارهای مشترک مارکسیست‌ها و طرفداران احمدی نژاد در تجمعات دانشجویی
دانشجویان بهاری نزدیک به احمدی‌نژاد که یکی از مدعیان عدالتخواهی شناخته می‌شوند، در یک تجمع ذانشجویی دست به ساختارشکنی می‌زنند و همراه با جریان چپ رادیکال شعارهای ساختارشکنانه‌ای علیه ساختارهای اصلی نظام و نهادهای قانون اساسی سر می‌دهند.
دستگیری + عبارت
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
اشرار منتظر طناب دار باشند/ به ما گفته بودند در زمان مناسب از کشور خارج می شویم اما دستگیر شدیم
کیهان نوشت:«در خارج و داخل کشور آموزش‌هایی دیده بودیم. تعیین زمان شروع آشوب‌ها برعهده ما نبود و به ما توصیه کرده بودند که گوش به‌زنگ باشیم تا زمان مناسب را به اطلاعمان برسانند. ما نمی‌دانستیم موضوع اعتراضی که قرار است به خاطر آن دست به آشوب و تخریب بزنیم چیست و گفته بودند شما به موضوع و علت اعتراض کاری نداشته باشید ماموریت شما تخریب و آشوب و آتش زدن است. برای چند نفرمان اسلحه گرم تهیه شده بود ولی همه‌مان موظف بودیم قمه یا دشنه و چاقوی تیغه بلند و ماسک با خود داشته باشیم».‬
پمپ بنزین + عبارت
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
حکم قضایی آتش زدن اموال دولتی و خصوصی چیست؟
تخریب به معنای ویران کردن و خراب کردن است و در اصطلاح حقوقی نیز، در موارد تباه کردن ابنیه و خراب کردن اموال، استعمال می‌شود.
کاخ سفید + عبارت
دوشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۸
حمایت کاخ سفید از اعتراضات در ایران
کاخ سفید با انتشار بیانیه‌‍ای از اعتراضات در ایران حمایت کرد.