امروز : سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۲۶ AM
آخرین اخبار:
آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کشور / تشخیص ۲۲۷۴ بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته کمک یک میلیونی دولت به تمام خانوارهای یارانه بگیر / پرداخت مرحله دوم کمک های معیشتی تا پایان فروردین کشف کارگاه های غیر مجاز تولید موادضد عفونی کننده در نکا / بازداشت کلاهبردار ۶۰ میلیاردی در محمودآباد / دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل در بابلسر / کلاهبرداری با مواد ضدعفونی کننده در سایت شیپور اخبار دروغین و شایعات خطرناک در مورد پیشگیری و درمان کرونا / با ارزش ترین گیاه دارویی را بشناسید / راه حل های طلایی برای ریزش و نازکی موها / کشف دارویی که می‌تواند کرونا را درمان کند سازندگي پس از غبار كرونا تاجی جان ما خبط بزرگی کردیم که پل ورسک را منهدم نساختیم! ۲۴۸۳ بیمار جدید کرونایی در کشور / تعداد جان باختگان به ۳۶۰۳ نفر رسید پیام قدردانی حسین زادگان از جوانان به مناسبت روز جوان بازگشت ساعت کاری ادارات به ۷ صبح الی ۱۴ از ۲۳ فروردین / تعطیلی مشاغل پرریسک و ممنوعیت تردد بین استان ها تا ۳۰ فروردین / مدارس و دانشگاه ها تا پایان فروردین تعطیل است / هیچ اختلاف نظری در مبارزه با کرونا وجود ندارد تَرَک روی کاسه ی صبر کسبه
نتیجه جستجوی کلیدواژه:افزایش حقوق
صنعت معدن تجارت کارگر + عبارت
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
ابهام در وضعیت حقوق کارگران / دستمزدها‌ چقدر باید افزایش یابد؟
راغفر با بیان اینکه در حال حاضر با دو بحران سروکار داریم، افزود: بحران اول مربوط به محاق رفتن کسب و کار‌ها ناشی از گسترش ویروس کرونا است، که در حال حاضر خسارات زیادی در پی داشته، اما بحران دیگر در دوران پسا کرونا است، زمانیکه کسب و کار‌ها به حالت عادی برگردند، آن‌ها برای جبران ضرر و زیان این ایام کرونایی قیمت کالاهل و خدامتی که ارائه می‌دهند، با افزایش لجام گسیخته‌ای همراه خواهند ساخت و این امر موج تورمی شدیدی را به وجود می‌آورد.
آموزش و پرورش+عبارت
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
توضیحات مهم آموزش و پرورش درباره افزایش حقوق معلمان
سازمان برنامه و بودجه هفته گذشته و در راستای رفع تبعیض و رعایت عدالت در پرداخت‌های نیروی انسانی بخشنامه‌ای را صادر و ابلاغ کرده است که بر اساس آن امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری تا سقف ۵۰ درصد برای کارکنان دولت افزایش یابد. علیرغم تاثیر خوب این بخشنامه بر افزایش حقوق کارکنان دولت، صدور احکام جدید فرهنگیان و همپوشانی‌های آن با طرح رتبه‌بندی گلایه‌ها و اعتراضاتی را از سوی معلمان به همراه داشته است.
آموزش و پرورش+عبارت
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
خبر خوب برای فرهنگیان / افزایش حقوق کارکنان آموزش و پرورش + سند
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش بخشنامه افزایش تا سقف ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری را به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.
حقوق
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
افزایش ۸۰ درصدی حقوق یک میلیون و ۱۰۰ هزار کارمند در سال آینده
رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ گفت: حقوق یک میلیون و ۱۰۰ هزار کارمند در سال آینده تا ۸۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.
پول+عبارت
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
کف و سقف حقوق‌های ۹۹ / افزایش ۹ میلیون تومانی حقوق مدیران
سقف حقوق نیز طبق قانون مدیریت خدمات کشوری، حداکثر تا ۷ برابر این عدد، یعنی ۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌تواند افزایش یابد که نسبت به سقف حقوق مدیران در سال‌جاری، نزدیک به ۹ میلیون تومان بیشتر است.
یوسف نژاد + عبارت
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸
میزان افزایش حقوق کارمندان دولت اعلام شد/کف حقوق ۲.۸ میلیون تومان
نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور از افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال ۹۹ خبر داد.
مجلس صندلی + عبارت
پنج شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارمندان در سال ۹۹ ناکام ماند/آغاز تلاش مجلس برای افزایش بیشتر+جزییات
سخنگوی کمیسیون برنامه مجلس با بیان اینکه افزایش ۱۵درصد حقوق متناسب با نرخ تورم نیست، گفت: در رابطه با افزایش حقوق و دستمزدها طبق حکم قانونی که مجلس در برنامه ششم مصوب کرده افزایش حقوق و مزایا متناسب با نرخ تورم است.
پول + عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
افزایش ۳۰ درصدی حقوق ها در سال بعد صحت دارد؟
برای تحقق افرایش ۳۰ درصدی درامد مالیاتی در سال بعد، حداقل حقوق کارگران نیز باید ۳۰ درصد افزایش یابد.
یوسف نژاد + عبارت
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
یوسف نژاد: افزایش ۱۵درصدی حقوق در سال۹۹ کافی نیست
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه دولت برای ایجاد تعادل میان درآمد و هزینه در حوزه درآمدهای مالیاتی و نفتی بزرگنمایی می‌کند، گفت: دولت باید در وهله اول میزان ظرفیت فروش نفت و درآمد واقعی حاصل از فروش آن را بسنجد.
افزایش حقوق کارمندان+عبارت
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸
سقف اولیه افزایش حقوق کارگران برای سال ۹۹ تعیین شد+سند
میزان افزایش اولیه حقوق و دستمزد مشمولین قانون کار در ضوابط مالی ناظر بر لایحه بودجه ۱۵ درصد تعیین شد.
محاسبه حقوق + عبارت
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸
رقم افزایش حقوق و دستمزد سال آینده مشخص شد
برای واحد‌های تولیدی تصمیم گیری شد تا حتما درصدی از تعرفه‌ها را کاهش دهیم و در سایر درآمد‌ها پایه‌های جدیدی تعریف کنیم تا کاهش منابع نفتی را که نمی‌خواهیم در هزینه‌های جاری استفاده کنیم برای هزینه‌های ضروری استفاده شود.
پول + عبارت
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸
افزایش حقوق کارمندان در سال آینده چقدر است؟
میزان افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۹ اعلام شد
گرچه هنوز وضعیت حقوقی کارمندان در بودجه سال آینده مشخص نیست ولی ظاهرا با توجه به منابع دراختیار دولت، درصد افزایش حقوق کارکنان تفاوت چندانی با سال جاری نداشته و بعید نیست با متوسط ۲۰ درصد پیشنهاد شود.
حقوق
شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸
افزایش حقوق کارمندان در سال آینده چقدر است؟
گرچه هنوز وضعیت حقوقی کارمندان در بودجه سال آینده مشخص نیست ولی ظاهرا با توجه به منابع دراختیار دولت، درصد افزایش حقوق کارکنان تفاوت چندانی با سال جاری نداشته و بعید نیست با متوسط ۲۰ درصد پیشنهاد شود. افزایش حقوق کارکنان تفاوت چندانی با سال جاری نداشته و بعید نیست با متوسط ۲۰ درصد پیشنهاد شود. به گزارش ایسنا، لایحه بودجه ۱۳۹۹ اکنون در مرحله بررسی و تدوین قرار داشته و تا نیمه آذرماه به مجلس ارئه می‌شود. این در حالی است که در جریان برآورد هزینه و درآمد بودجه، ارقام مربوط به حقوق از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، چراکه عمده هزینه جاری دولت را حقوق و دستمزد تشکیل داده و سالانه حجم بالایی از بودجه عمومی را صرف خود می‌کند، بر این اساس برآورد هزینه‌های حقوقی و متناسب سازی آن با منابع در اختیار دولت مورد توجه است.
الهیار ترکمن+عبارت
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸
آموزش و پرورش ۱۸ هزار نفر استخدام می کند+جزئیات
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام سهمیه ۱۸ هزار و ۳۹ نفری این وزارتخانه در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی در آبان ۹۸ گفت: مابه‌التفاوت افزایش حقوقی دانشجومعلمان طبق احکام جدید با حقوق شهریور واریز می‌شود.
معلم + عبارت
سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸
جزئیات افزایش حقوق معلمان اعلام شد
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت که در طرح معلم تمام وقت ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان به حقوق معلم افزوده می‌شود که هم بخشی از کمبود نیرو را جبران می‌کند و احتمالا تعداد ثبت نام کنندگان در این طرح تا شهریور به رقم ۱۰۰ هزار برسد.