امروز : سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۳۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اقتصاد
بازنشستگی + عبارت
سه شنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۸
حق جذب در حقوق بازنشستگی لحاظ می‌شود
با رأی دیوان عدالت اداری و ابطال مقررات وضع شده ازسوی صندوق بازنشستگی کشوری، کسور حق جذب در حقوق بازنشستگی کارکنان شرکت‌های واگذار شده دولتی لحاظ و در حقوقشان محاسبه می‌شود.
واریز یارانه + عبارت
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸
زمان واریز یارانه آبان ۹۸ اعلام شد
یارانه نقدی آبان ۹۸ روز یک شنبه ۲۶ آبان ماه ۹۸ به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود که مبلغ دریافتی برای هر یک از مشمولان همانند ماه قبل ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است
خودرو + عبارت
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸
آخرین قیمت خودروهای داخلی امروز ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ | تیبا ۵۶ میلیون شد +جدول
امروز در بازار آزاد، قیمت روز برخی از خودرو‌های پر مخاطب ایرانی نسبت به دیروز با نوسان همراه است.
دلار+طلا+عبارت
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۸/۲۰
قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳ میلیون و ۹۸۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۶ هزار تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان رسیده است.
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸
وقت خروج از بورس است
نوسان و اصلاح ذات هر بازاری است و در این روزها تنها پذیرش اشتباه است که می‌تواند سرمایه‌گذار را در مسیر صحیح قرار دهد. در غیر این‌صورت چه خروج کامل از گردونه معاملات سهام (در نبود فرصت سرمایه‌گذاری در بازارهای موازی) و چه ادامه حرکت بر پایه تحلیل‌های خطا به منزله از دست رفتن فرصت‌های جدید بوده و محکوم به شکست است.
هلدینگ + عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
چوپان ۲۶ ساله‌ ایرانی که مدیرعامل هلدینگ شد
حسین امیرپور جوان ۲۶ ساله ای است که با ایده «کشاورزی در گلدان» توانسته از چوپانی و بلال فروشی به مدیرعاملی یک هلدینگ بزرگ کشاورزی با بیش از هزار نفر اشتغالزایی برسد و از دانشگاه هاروارد آمریکا لیسانس افتخاری بگیرد.
بانکها + عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
سود روزشمار در برخی بانک‌های خصوصی از سرگرفته شد
درحالی بانک مرکزی پرداخت سود روزشمار را ممنوع کرده که برخی بانک‌های خصوصی بعد از یک ماه سپرده گذاری، سود روزشمار را به سپرده گذاران خود پرداخت می کنند.
استاندار + عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
تلاش استاندار مازندران برای افزایش سطح مبادلات تجاری و اقتصادی/ روابط باید از حالت تشریفاتی خارج شود
استاندار مازندران ظرفیت‌های نهفته در این استان را برای گسترش روابط اقتصادی و تجاری میان جمهوری اسلامی ایران با کشور ارمنستان فرصت بی‌نظیر توصیف و تاکید کرد: روابط دو کشور با آن همه سابقه دوستی و همکاری باید از حالت تشریفاتی خارج شود.
بورس+عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
موعد غربال‌گری بورس فرارسیده است‌ ‌
بورس تهران دو هفته اخیر را با نوسان در محدوده ۳۰۰ تا ۳۱۰ هزار واحدی سپری کرده و در عبور از هر کدام از این سطوح ناموفق بوده است.
قران + عبارت
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸
اعلام ضوابط صادرات کتاب "قرآن" کریم
ضوابط صادرات قرآن کریم به گمرکات اجرایی کشور اعلام شد.
وام+ عبارت
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸
مجردها ۶.۴ میلیون بدهند، ۸۰ میلیون وام بگیرند
قیمت اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن که در فرابورس معامله می‌شود، در روزهای اخیر نوسان چندانی نداشته و تقریبا همچون قبل هزینه وام مسکن و وام جعاله برای زوج‌های تهرانی که ۱۲۰ میلیون تومان می‌گیرند ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و برای مجردهای تهرانی که ۸۰ میلیون می‌گیرند، شش میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.
مسکن + عبارت
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸
سامانه آباد بنیاد مسکن؛
شرایط ثبت نام متقاضیان در طرح مسکن ملی+ جزئیات
وام طرح اقدام ملی مسکن ۷۵ میلیون تومان است و نرخ سود بازپرداخت این وام ۱۸ درصد در نظر گرفته شده. بر اساس اعلام سامانه آباد، دوره ساخت خانه‌ها حداکثر دو سال است و بعد از آن پرداخت اقساط شروع می‌شود. دوره بازپرداخت اقساط وام طرح اقدام ملی مسکن، حدود ۱۰ سال است و اقساط ماهانه آن حداقل یک و نیم میلیون تومان خواهد بود.
سهام عدالت+عبارت
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸
سهام عدالت چند ساله آزاد می‌شود؟
بر اساس گزارش یک شورای کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی، مجلس روش‌های آزادسازی سهام عدالت به تصویب کمیسیون رسید.
مسکن + عبارت
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸
هرکسی کاری از دستش برمی‌آید بخواند؛
له شدن استخوان کارگران زیر چرخدنده های مافیای مسکن در مازندران / آوارگان صلح
باید اقدامات دولت در کاهش زمین خواری، یا برخی طرح ها برای خانه دار شدن را به فال نیک گرفت اما مسئله در مازندران فراتر از این حرف هاست و باید به نحوی مانع نرخ گذاری سوری و سلیقه ای در بازار مسکن شد.