امروز : پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۲۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:امتحان
حریرچی+عبارت
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
وزارت بهداشت: نمی‌توانیم دانشگاه‌ها را تعطیل کنیم/ امتحانات برگزار می شود
معاون کل وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه مردم مطمئن باشند امتحانات با شرایط مناسب برگزار خواهد شد، گفت: نمی‌توانیم دانشگاهها را تعطیل کنیم و باید به این موضوع متعادل نگاه کنیم.
آزمون + عبارت
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی فردا برگزار می‌شود
صبح روز فردا قرار است تا آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در سراسر کشور برگزار شود.
تقلب+عبارت
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹
هشدار وزیر علوم به دانشجویان: به شوخی هم درگیر تقلب امتحانی نشوید/ برخورد پلیس فتا با متخلفان
وزیر علوم با تاکید بر اینکه دانشجویان حتی به شوخی همدرگیر تقلب نشوند و تقلب امتحانی را بیان نکنند، گفت: تقلب در امتحانات پایان ترم جزئی از تقلب علمی محسوب می شود و با متخلفان برخورد خواهیم کرد.
امتحان+عبارت
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹
آزمون مدارس نمونه دولتی مازندران حضوری برگزار می‌شود
معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران با اعلام حضوری بودن آزمون انتخابی مدارس نمونه‌دولتی استان ، تاکید کرد : این آزمون با رعایت سختگیرانه پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری‌اجتماعی برگزار می‌شود.
آزمون + عبارت
یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹
نحوه محاسبه نمره کتبی امتحانات پایان‌ترم دانشجویان اعلام شد
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی با تاکید بر اینکه وزارت علوم برای نحوه و شیوه‌های محاسبه نمره دانشجویان حداقل یا حداکثر نمره تعیین نکرده است، گفت: برخی از دانشگاه‌ها اعلام کرده‌اند از ۲۰ نمره ۱۵ نمره را بر اساس ارزشیابی مستمر دانشجویان در نظر خواهند گرفت و صرفا ۵ نمره را به صورت کتبی در نظر می‌گیرند. بنابراین مجددا تاکید می‌شود که این شیوه هرگز به عنوان قانون یا مصوبه جدید وزارت علوم برای نحوه محاسبه امتحانات پایان ترم اعلام نشده است.
آزمون+عبارت
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
سازوکار امتحانات پایان ترم دانشجویان اعلام شد
معاون آموزشی وزارت علوم با ابلاغ بخشنامه‌ای چگونگی ارزشیابی پایانی و برگزاری امتحانات نیم سال تحصیلی جاری دانشجویان را تشریح کرد.
محسن حاجی میرزایی+عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
وزیر آموزش و پرورش: دانش آموزان با «ماسک» وارد حوزه‌های امتحانی می‌شوند/ زندگی کردن، کار کردن و تحصیل و آموختن را در کنار کرونا یاد بگیریم
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم و آزمون‌های دروس عملی به صورت حضوری برگزار می‌شود، گفت: در پایه اول ابتدایی اعلام کردیم که معلمین باید مطمئن شوند که دانش‌آموز پایه اول توانایی خواندن، نوشتن و حساب کردن را طبق برنامه‌ای که در نظر گرفته شده، کسب کرده باشد.
امتحان+عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
دلیل اصرار برای برگزاری آزمون حضوری نهمی‌ها و دوازدهمی‌ها چیست؟
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش آموزان ملزم هستند خودشان ماسک و دستکش تهیه کنند و به جلسه امتحان بیایند گفت: برای ۱۰ درصد دانش آموزان پیش‌بینی شده که اگر ماسک و دستکش به همراه نداشت بتواند آن را دریافت کند و امتحان بدهد. در پروتکل‌ها، حمایت و صیانت از معلمان هم کاملا مشخص شده است.
یدالله شهباز بیگی+عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
مدارس به جز پایه نهم و دوازدهم اجازه برگزاری امتحانات حضوری ندارند
رئیس اداره پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش گفت: الزام مدارس دولتی و غیر دولتی برای برگزاری امتحانات حضوری به جز پایه نهم و دوازدهم تخلف است.
امتحان+عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
امتحانات نهایی به تعویق می‌افتد یا پروتکل‌ها سخت گیرانه‌تر می‌شود؟
مشاور وزیر بهداشت از رایزنی وزیر بهداشت با وزیر آموزش و پرورش برای رفع دغدغه دانش آموزان برای حضور در امتحانات نهایی خبر داد.
آزمون+عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
کرونا حوزه‌ امتحانی دانش‌آموزان مازندران را افزایش داد
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به نگرانی والدین از سلامت دانش آموزان در برابر ویروس کرونا گفت: به منظور اجرای کامل فاصله‌گذاری اجتماعی حوزه امتحانی دانش آموزان از ۱۷۰ حوزه به ۲۸۷ حوزه افزایش یافت.
امتحان+عبارت
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
جزئیات کامل امتحانات دانش‌آموزان؛ از ابتدایی تا دبیرستان
با رفتن مدارس به فاز تعطیلی از اوایل اسفندماه سال گذشته به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا، روش‌های آموزش تغییر کرد و از آن زمان سناریوهای مختلفی برای برگزاری امتحانات و ارزشیابی‌های دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی مطرح شد تا آنکه در نهایت و با موافقت ستادملی کرونا، مدارس به مدت یک ماه از ۲۷ اردیبهشت بازگشایی شدند و دستورالعمل و نحوه برگزاری امتحانات نیز مشخص و اعلام شد.
امتحان+عبارت
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
معاون آموزش متوسطه: امتحانات پایه نهم باید حضوری برگزار ‌شود / ارزشیابی پایه دهم و یازدهم به عهده معلم است / سوالات اختیاری برای پایه دوازدهم
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گفت: مدارس باید امتحانات پایان ترم پایه نهم را براساس آیین نامه‌ها به صورت حضوری برگزار کنند و برگزاری امتحانات مجازی پایان ترم پایه نهم بر خلاف آیین نامه ابلاغی وزارت آموزش و پرورش است و مجاز نیست.
امتحان+عبارت
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
نحوه برگزاری امتحانات، از ابتدایی‌ها تا پایه دوازدهمی‌ها / کنکور از ۸۰ درصد محتوای دروس پایه دوازدهم برگزار می‌شود
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش ضمن تشریح جزئیات و نحوه برگزاری امتحانات پایان سال؛ در پاسخ به اینکه آیا آخر سال آزمون اینترنتی گرفته خواهدشد یا خیر؟ گفت: خیر، آزمون اینترنتی هماهنگ گرفته نخواهد شد.
امتحان+عبارت
سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
جزییاتی از شیوه برگزاری امتحانات دانش‌آموزان/امتحانات پایه دوازدهم قطعا حضوری است
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امتحانات پایه دوازدهم به صورت حضوری برگزار می‌شود درباره برگزاری امتحانات در ۱۱ پایه دیگر توضیحاتی داد.