امروز : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۴۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:انتخابات ریاست جمهوری
مجلس+عبارت
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
مصوبه عجیب مجلس درباره نامزد‌های ۱۴۰۰ / تکالیف انتخاباتی برای شورای نگهبان، اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات
نمایندگان مجلس، شورای نگهبان را مجاز کردند برای شناسایی اولیه توانایی و شایستگی داوطلبان ۳ ماه پیش از صدور دستور انتخابات ریاست جمهوری، از داوطلبان برای ارائه برنامه دعوت کند.
احمدی نژاد+عبارت
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹
ماموریت احمدی‌نژاد فاش شد!
هاشمی‌رفسنجانی در یکی از آخرین اظهارنظرهایش درباره احمدی‌نژاد گفته است: «در دوره احمدی‌نژاد به‌ویژه پس از سال ۸۸ انقلاب داشت منحرف می‌شد و به سمت اختناق می‌رفت، من موفق شدم در بدترین شرایط تا حدودی این وضع را عوض کنم و مردم با همان مردانگی که انقلاب کردند سال ۹۲ هم پیروز شدند. در سال ۹۴ هم بزرگان را نگذاشتند وارد میدان شوند و چند چهره رده سوم و چهارم توانستند ژنرال‌های رقیب را کنار بزنند. اکنون دیگر می‌توانم راحت بمیرم، زیرا مردم تصمیماتشان را خودشان می‌گیرند و در این نزدیکی پایان عمر که راه انقلاب را مسدود کرده بودند، آن را باز کردم».
ابتکار+عبارت
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹
اتحاد شیرزنان برای رئیس جمهور شدن معصومه ابتکار!
روزنامه اعتماد در گزارشی به تلاش‌ها برای حمایت از یک کاندیدای زن در انتخابات ۱۴۰۰ پرداخته است و در میان نام «معصومه ابتکار»، معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور به عنوان گزینه ریاست جمهوری بیشتر از دیگران شنیده می‌شود.
قالیباف + احمدی نژاد + عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
قالیباف هم به شیوه‌ احمدی‌نژادی متوسل شد!
رقابت درون اصول‌گرایان به مرحله خاصی رسیده است. هم نیروهای جدیدی دارند که مدعی کرسی ریاست جمهوری شده‌اند و هم چهره‌‌هایی در میدان حاضر شده‌اند که سال‌‌هاست در دوره‌‌های مختلف انتخابات شرکت کرده‌اند و به هیچ وجه حاضر نیستند صحنه را به نفع دیگری ترک کنند.
ناصر ایمانی+عبارت
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹
قالیباف اعلام کرد کاندیدای ریاست جمهوری نمی شود
فعال سیاسی اصولگرا گفت: جبهه پایداری به رغم انتقاداتش نسبت به قالیباف، ریاست او بر مجلس را پذیرفت چون می‌دانست گزینه بهتری در آن شرایط وجود ندارد، الان هم از انتخاب خود پشیمان نیست.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹
امتیاز انتخاباتی نمایندگان مجلس برای ائمه جمعه
طرح اصلاح قانون انتخابات درحالی از سوی مجلس شورای اسلامی به تصویب می‌رسد که خیلی از فعالان سیاسی احتمال پایین بودن مشارکت مردم پای صندوق‌های رای را همچون انتخابات مجلس یازدهم زیاد می‌دانند.
انتخابات+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
قالیباف گزینه‌ قطعی انتخابات ۱۴۰۰
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: همچنین شواهد و قرائن نشان می‌دهد که بین نیروهای اعتدالی، اجماعی بر روی معرفی آقای علی لاریجانی به عنوان نامزد انتخابات سال آینده در حال شکل‌گیری است.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
معیارهای رجل سیاسی و مذهبی همچنان بلاتکلیف ماند / حذف ارائه برنامه مکتوب از شروط کاندیداهای ریاست جمهوری
نمایندگان مجلس ماده ای از طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را حذف کردند که در آن داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری موظف به ارائه‌ی برنامه در زمان ثبت نام می‌شدند.
مجلس+عبارت+قالیباف+ذوالنور
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
آیا مجلس می‌خواهد گزینه مورد نظر خود را به ریاست جمهوری برساند؟
نامزدی در انتخابات به شرط شروع فامیلی با حرف "قاف"!
نقوی حسینی گفت: "هر کسی در هر جایگاهی می تواند کاندیدا شود اما طرح‌ چنین‌ موضوعاتی همان شائبه را در ذهن مردم ایجاد می کند که می خواهند، کاندیدا مورد نظر آنها در انتخابات باشند و بقیه نباشند. به عنوان عضوی از این جامعه باید بگویم می خواهند یک محدودیتی ایجاد کنند تا افراد خاص وارد شوند."
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۹
نمایندگان مجلس معیار‌های رجل سیاسی- مذهبی را تعیین و دارندگان تابعیت کشور دوم را از کاندیداتوری منع کردند؛
اصلاحات دردسرساز قانون انتخابات ریاست‌جمهوری / مجلس چه تصمیمات مهمی برای ۱۴۰۰ گرفت؟
سرانجام نمایندگان ماده ۲ طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری را به تصویب رسانده و ۱۰ معیار لازم را برای شناسایی داوطلبان شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری به عنوان «رجل سیاسی- مذهبی» به تصویب رساندند، اما با اتکا به اظهارات حقوق‌دانان، می‌توان گفت که این مصوبه، نه‌تنها باری از روی دوش انتخابات بر نخواهد داشت، بلکه احتمالا به خودی خود می‌تواند مشکلات فعلی را دوچندان کند.
ابطحی+عبارت
پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۹
ماجرای دیدار خاتمی و احمدی‌نژاد چه بود؟ / علت حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی در سال ۹۲
ما به همان میزانی که اصولگرایان مسئولیت دولت آقای احمدی‌نژاد را می‌پذیرند، مسئولیت دولت روحانی را می‌پذیریم اما فراموش نکنیم که قرار نبود روحانی این باشد که اکنون می‌بینیم
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹
معیارهای ۱۰گانه رجال مذهبی و سیاسی مشخص شد / ملاک ایرانی‌الاصل بودن کاندیداهای ریاست جمهوری چیست؟
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) معیارهای رجال مذهبی و سیاسی بودن کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری را تعیین کردند.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹
پای نمایندگان در کفش شورای نگهبان / نقش مجلس در تعیین معیارهای رجل سیاسی و مذهبی برای کاندیداتوری ریاست جمهوری
نمایندگان مجلس با حذف ماه ۲ طرح اصلاح قانون انتخابات مخالفت کردند.
عارف+عبارت
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹
اولین کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰
محمدرضا عارف شخصیتی است که این‌روزها باز هم زمزمه‌هایی مبنی بر کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ به گوش می‌رسد؛ اویی که در سال ۹۲ هم عزم جدی برای پاستور کرده بود، اما در نهایت با اجماع اصلاح‌طلبان بر حسن روحانی و البته توصیه محمد خاتمی از صحنه کنار کشید.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹
معافیت هیات رئیسه مجلس از استعفای قبل از ثبت نام در انتخابات
نمایندگان مجلس با پیشنهاد استعفای هیات رییسه مجلس و هیات عالی قضایی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری مخالفت کردند.