امروز : یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۱۸ AM
آخرین اخبار:
کاهش شکاف درآمدی با مدل جدید افزایش حقوق کارمندان / دولت با افزایش پلکانی حقوق مخالف است اخبار جدید از عملیات سپاه پاسداران علیه هواپیماربایی در مسیر اهواز به مشهد / همسر و ۲ فرزند مهاجم در هواپیما بودند اعضای ستاد انتخابات مازندران مشخص شد عناوین روزنامه های مازندران امروز / شناسایی ۱۱۰ اولویت اقتصادی در مازندران / مجلس به فساد و رانت ارزی پایان می دهد / چاره کار در انتخاب اصلح است / خیلی مردی «نصرت»! عناوین روزنامه های ورزشی امروز / دردسر شیرین در انتظار یحیی / ترخیص گلزن در بندر / آبادان بدون هلهله! / نبرد حیثیتی فرهاد و نکو و رونمایی سرخ ها از ترابی عناوین روزنامه های امروز / درآمد به ریال اینترنت به دلار! / لباس جدید بر تن آدمک قدیمی / پای بانک مرکزی در کفش طرفداران ارز دیجیتال / با ابر چالش های قرن چه خواهیم کرد سید حسن خمینی و ظریف تکلیف خود را با انتخابات ۱۴۰۰ روشن کردند خلیل زاده در راه بازگشت به پرسپولیس افزایش مبتلایان زیر ۲۵ سال کرونا / ۴۱ درصد قربانیان کرونای بالای ۶۰ سال سن دارند گرانی عجیب این خودروها در ایران!
نتیجه جستجوی کلیدواژه:انتخابات مجلس ۹۸
انتخابات احراز صلاحیت+عبارت
پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
اختصاصی عبارت:
۱۰ نکته درباره انتخابات مجلس یازدهم مازندران
۱۰ نکته درباره انتخابات مجلس یازدهم مازندران که احتمالا نمی دانستید.
احمدی فولادی+عبارت
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
احمدی فولادی در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛
زمان برگزاری اولین نشست اصلاح طلبان ساری/ تصمیم درباره گزینه یا گزینه های نهایی مرکز استان چیست؟
احمدی فولادی بیان کرد: تصمیم نهایی مربوط به گزینه یا گزینه های نهایی اصلاحات مرکز مازندران، بعد از ۱۱ بهمن و اعلام احراز صلاحیت ها گرفته خواهد شد.
انتخابات + عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
زیباکلام: مردم از تأثیر انتخابات ناامیدند
در حالی که تنها یک ماه دیگر تا انتخابات مجلس باقی است دلسردی و بی‌تفاوتی نسبت به انتخابات در میان مردم به چشم می‌خورد.
کوروش جعفری+عبارت
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
تایید صلاحیت دیپلمات ساروی قطعی شد؛
آیا جعفری می‌تواند شماره ۱۰ تیم مجمع نمایندگان مازندران شود
جعفری در انتخابات مجلس دهم که نخستین نامنویسی انتخاباتی وی محسوب می شد، توانست با کسب ١٢٠١٩ رای در میان نامزدهای مطرح و نام آشنای مرکز مازندران، رتبه نهم را کسب کند و این دوره با توجه به شناخت بیشتر ساروی ها از وی و ردصلاحیت برخی نامزدهای مطرح، امید بیشتری برای جلوس بر کرسی بهارستان دارد.
حوزه انتخابیه بابل + عبارت
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸
هر ۴ کاندیدای نیروهای انقلاب بابل تایید صلاحیت شدند/ مشکل بر سر اجماع است
یک عضو هیات رئیسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بابل به عبارت گفت: حجت الاسلام پوراکبر به منشور وحدت این جریان عمل کرد و از ادامه رقابت ها به نفع دو کاندیدای نهایی نیروهای انقلاب انصراف داد. اما آقای مومنی هنوز موضع رسمی خود را اعلام نکرده است که امیدواریم در آینده نزدیک و طی روزهای آینده با کناره گیری وی به اجماع مدنظر نیروهای انقلاب دست یابیم.
انتخابات احراز صلاحیت+عبارت
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸
عبارت بررسی می کند؛
آخرین وضعیت حوزه های انتخابیه مازندران/ اظهارنظر مهم رئیس هیأت نظارت بر انتخابات مازندران درباره احرازصلاحیت ها
در سه حوزه بزرگ ساری، قائمشهر و بابل، با وجود نامزدهای مطرح و صاحب نام و رقابت نزدیک بین آن ها، این حساسیت ها به مراتب بیشتر است و حتی می توان گفت انتخابات در این سه حوزه بزرگ مازندران در اوج حساسیت خود قرار دارد. به گونه ای که برخی نامزدهای مطرح چشم به احراز صلاحیت ها دوخته اند تا بلکه با ردصلاحیت برخی رقیبان، راه حضور آن ها در بهارستان هموارتر گردد.
رد صلاحیت+عبارت
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸
از احراز صلاحیت ها چه خبر؟
شنیده های موثق عبارت حکایت از احتمال ردصلاحیت حداقل یکصد نماینده فعلی مجلس و برخی چهره های مطرح هر دو جریان سیاسی کشور دارد که رفته رفته و پس از عبور از مراحل احراز صلاحیت ها، مقدار درستی یا نادرستی آن ها مشخص خواهد شد.
هزینه های انتخاباتی، ستاد لاکچری, پول های انتخابات+عبارت
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸
اختصاصی عبارت
دکان پدرخوانده های انتخاباتی بَسته شد/ دیگر، ستادها پس از انتخابات «بُرج» نخواهند شد
بسیار دیده و شنیده های شده برخی ستادهای بزرگ شهرها، پس از انتخابات، تبدیل به برج و ساختمان هایی آسمانخراش شدند و حاجی بازاری هایی که با حمایت نامزدهای خاص، از تخفیف بزرگ مالیاتی برخوردار شدند یا معاف از معالیات شدند.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸
پول نامزدهای انتخابات مازندران از کجا می‌آید؛
با یک میلیارد به جهنم هم نمی‌رسید، چه رسد بهارستان / پولدارترین نامزدهای این دوره کیستند؟
۴ماه تا انتخابات مجلس یازدهم زمان باقی است اما از گوشه و کنار خبرهایی مبنی بر شروع فعالیت انتخاباتی برخی نمایندگان با هزینه های هنگفت مخابره می شود. و این در حالی است که حتی اگر تمام حقوق و مزایای آنها در طی ۴ سال نمایندگی را جمع کنند به یک چندم عدد تبلیغاتشان نمی‌رسد. چرا این هزینه‌ها انجام می‌شود؟ و چرا کسی نظارت نمی کند؟