امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۵:۱۹ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:انتخابات مجلس
ستاد انتخابات+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
نتایج نهایی دور دوم انتخابات مجلس یازدهم اعلام شد
با اعلام نتایج انتخابات در دو حوزه انتخابیه سمیرم و کرمانشاه، پرونده انتخابات مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی بسته شد.
نمایندگان مازندران در مجلس یازدهم + عبارت
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹
نگاهی به تغییر ترکیب نمایندگان مازندران به زیان استاندار؛
دوستی کی آخر آمد، دوستداران را چه شد
در مازندران نیز همچون سراسر کشور موج نارضایتی ازعملکرد نمایندگان موجب شد که برای نخستین بار بعد از انقلاب ترکیب مجمع نمایندگان مازندران کاملا تغییر کند. زمستان سرد و ساکت ۹۸ بهترین فرصت برای محافظه کاران و اقتدارگرایان این استان به شدت سیاسی بود تا بعد از سالها، دوباره به نوعی «یکپارچگی قدرت» دست یابند و با شعار مخالفت با سیاستهای دولت راه خود را به بهارستان هموار کنند.
حسین زادگان+عبارت
سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
تصویب منطقه آزاد مازندران و رکوردشکنی حسین‌زادگان؛
دیگو مارادونای بحران‌ها در مازندران
در روزهای ابتدایی کار بعنوان استاندار، شرایط مازندران مساعد بود. مشکلات برجام و تحریم ها هنوز تاثیرش را به این شکل بر جیب مردم نمایان نکرده و به نظر اتفاق خاصی هم در پیش نبود. اما ایام می و مطرب، چندان دوام نیاورد. ۳ ماه پس از انتخاب حسین زادگان به عنوان استاندار در اسفندماه ۹۷ بی‌سابقه ترین سیل و طوفان مازندران آغاز شد.
انتخابات مازندران+عبارت
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
دبیر ستاد انتخابات استان مازندران اعلام کرد؛
نتایج قطعی شمارش آرای مجلس یازدهم در مازندران مشخص شد / مازندرانی ها نمایندگان خود را شناختند
نتایج قطعی آرای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مازندران صبح امروز سوم اسفند اعلام شد.
انتخابات + عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
روایتی از تخلفات انتخاباتی سه روز مانده به انتخابات/گزارش‌های مردمی به شورای نگهبان رسید
چهارشنبه در فرمانداری‌ها با حضور فرماندار و ناظرین، آخرین چک صورت می‌گیرد و صندوق‌ها پلمپ می‌شود و روز جمعه دستگاه‌های احراز هویت و صندوق‌های رای در حضور نماینده فرماندار، ناظرین و مسئولین شعب باز خواهد شد.
حسین حسن نژاد+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
حسن نژاد اعلام کرد:
انصراف ۲۰ نامزد نمایندگی مجلس دیگر در مازندران / تعداد انصرافی ها به ۹۶ نفر رسید
رییس ستاد انتخابات مازندران می‌گوید: از بدو شروع تبلیغات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی( ۲۴ بهمن ) تاکنون ۲۰ نامزد مجلس از ادامه رقابت‌های انتخاباتی انصراف دادند.
انتخابات + عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
تبلیغات انتخاباتی در مازندران با طعم تخریب دولت
تبلیغات انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران این روزها در حالی جریان دارد که انتقاد از قوه مجریه و عملکرد دولت به سوژه داغ تبلیغاتی برای برخی از آنان بویژه نامزدهایی تبدیل شده است که هم اکنون نماینده مجلس هستند و یا پیش از این تجربه نشستن بر کرسی سبز مجلس را دارند.
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
فرصت‌ها و تهدیدات پیش‌روی شانس‌های اصلی نمایندگی در ساری
در این یادداشت به‌صورت اجمالی به فرصت‌ها و تهدیدات شانس‌های اصلی ساری پرداخته‌ایم. در شماره‌های بعدی به ترتیب وضعیت هریک از نام‌هایی که در ادامه می‌خوانید را جداگانه بررسی خواهیم کرد.
آذر منصوری+عبارت
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
اصلاح طلبان در کدام شهرها لیست نمی دهند؟
آذر منصوری، قائم مقام حزب اتحاد ملت از عدم ارائه لیست شورای اصلاح طلبان در برخی شهرستان ها به دلیل رد صلاحیت کاندیداهای خود خبر داد.
انتخابات+عبارت
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
چه معیارهایی برای انتخاب یک نماینده خوب وجود دارد؟
در این بازار هزار رنگ تبلیغات، چگونه فریب نخوریم؟ / تجربه ای که گران به دست آوردیم
شرایط حساس بین المللی و منطقه ای که کشور با آن روبرو است باعث شده تا این دوره انتخابات حساسیت ویژه ای پیدا کند و مردم هم حساس تر از نوبت های پیشین نسبت به انتخاب فرد مورد نظرشان اقدام خواهند کرد.
افشانی+عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
انصراف شهردار سابق تهران از نامزدی در مجلس
انصراف شهردار سابق تهران از نامزدی در مجلسشهردار سابق تهران و عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی طی نامه ای به فرمانداری تهران از نامزدی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استعفا کرد.
کوروش جعفری+عبارت
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
گفتگوی عبارت با دکتر کوروش جعفری دیپلمات و حقوقدان برجسته بین المللی؛
فضای انتخابات ساری بیشتر به معامله شبیه است / فقدان توانایی مدیریت هماهنگ بی داد می کند / اگر بنا به کنار رفتن باشد دیگران باید به نفع من کنار بروند / برخی از پولشان برای تحقیر و تهییج دیگر نامزدها استفاده می کنند
جعفری انتخابات مجلس را ساری را دارای یک مشکل اساسی دانست و آن را به بازار تشبیه کرد. او گفت: اولین سوالی که از کاندیداهای مجلس می شود بجای برنامه هایشان برای آینده این است که چقدر پول برای هزینه کردن در انتخابات آورده اید؟ یا مثلا می گویند فلان آدم ۲۰ میلیارد پول آورده. سوال این است مگر برای خرید کردن آمده اند؟
فیلترشکن+عبارت
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
سی و هشتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
ماجرای تشکیل یک پرونده جرائم انتخاباتی در آمل / احتمال عمدی بودن آتش‌سوزیِ جنگل‌های شمال / با تائید صلاحیت یک نامزد دیگر معادلات انتخاباتی بابل بازهم تغییر کرد / از سفرهای ضروری هم بپرهیزید !
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
فیلترشکن+عبارت
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
سی و ششمین بسته ویژه خبری عبارت؛
از فریب مردم با تبلیغات انتخاباتی تا ضیافت های آنچنانی / حمله تند یک رسانه اصولگرا به نماینده شرق استان / حواشی حضور یک نامزد انتخاباتی در دانشگاه آزاد همچنان ادامه دارد / نمایندگان ضعیف پیشرفت مازندران را به گروگان گرفته‌اند!
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.