امروز : پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۵۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:انتخابات ۱۴۰۰
مجلس+عبارت
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
مصوبه عجیب مجلس درباره نامزد‌های ۱۴۰۰ / تکالیف انتخاباتی برای شورای نگهبان، اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات
نمایندگان مجلس، شورای نگهبان را مجاز کردند برای شناسایی اولیه توانایی و شایستگی داوطلبان ۳ ماه پیش از صدور دستور انتخابات ریاست جمهوری، از داوطلبان برای ارائه برنامه دعوت کند.
اینستاگرام+عبارت
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹
جزئیات طرح بدلِ فیلترینگ برای اینستاگرام / با شبکه اجتماعی محبوب مردم خداحافظی کنیم؟
گروهی خاص در کشور تلاش دارند که با محدود کردن پهنای باند پلتفرم‌های خارجی دسترسی کاربران به اینستاگرام را سخت کنند.
ابتکار+عبارت
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹
اتحاد شیرزنان برای رئیس جمهور شدن معصومه ابتکار!
روزنامه اعتماد در گزارشی به تلاش‌ها برای حمایت از یک کاندیدای زن در انتخابات ۱۴۰۰ پرداخته است و در میان نام «معصومه ابتکار»، معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور به عنوان گزینه ریاست جمهوری بیشتر از دیگران شنیده می‌شود.
قالیباف + احمدی نژاد + عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
قالیباف هم به شیوه‌ احمدی‌نژادی متوسل شد!
رقابت درون اصول‌گرایان به مرحله خاصی رسیده است. هم نیروهای جدیدی دارند که مدعی کرسی ریاست جمهوری شده‌اند و هم چهره‌‌هایی در میدان حاضر شده‌اند که سال‌‌هاست در دوره‌‌های مختلف انتخابات شرکت کرده‌اند و به هیچ وجه حاضر نیستند صحنه را به نفع دیگری ترک کنند.
ناصر ایمانی+عبارت
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹
قالیباف اعلام کرد کاندیدای ریاست جمهوری نمی شود
فعال سیاسی اصولگرا گفت: جبهه پایداری به رغم انتقاداتش نسبت به قالیباف، ریاست او بر مجلس را پذیرفت چون می‌دانست گزینه بهتری در آن شرایط وجود ندارد، الان هم از انتخاب خود پشیمان نیست.
انتخابات+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
قالیباف گزینه‌ قطعی انتخابات ۱۴۰۰
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: همچنین شواهد و قرائن نشان می‌دهد که بین نیروهای اعتدالی، اجماعی بر روی معرفی آقای علی لاریجانی به عنوان نامزد انتخابات سال آینده در حال شکل‌گیری است.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
معیارهای رجل سیاسی و مذهبی همچنان بلاتکلیف ماند / حذف ارائه برنامه مکتوب از شروط کاندیداهای ریاست جمهوری
نمایندگان مجلس ماده ای از طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را حذف کردند که در آن داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری موظف به ارائه‌ی برنامه در زمان ثبت نام می‌شدند.
ضرغامی+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
حمله شدید ضرغامی به آملی‌لاریجانی در تقاطع اصحاب قدرت و ثروت / اکبر طبری مشتِ نمونه خروار
رئیس سابق صداوسیما گفت: «خطر بزرگ امروز، تقاطع اصحاب قدرت و ثروت است. در سال‌های اخیر، این دو جریان همدیگر را به خوبی پیدا کرده‌اند. اکبر طبری فقط یک نمونه از آن است».
مجلس+عبارت+قالیباف+ذوالنور
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
آیا مجلس می‌خواهد گزینه مورد نظر خود را به ریاست جمهوری برساند؟
نامزدی در انتخابات به شرط شروع فامیلی با حرف "قاف"!
نقوی حسینی گفت: "هر کسی در هر جایگاهی می تواند کاندیدا شود اما طرح‌ چنین‌ موضوعاتی همان شائبه را در ذهن مردم ایجاد می کند که می خواهند، کاندیدا مورد نظر آنها در انتخابات باشند و بقیه نباشند. به عنوان عضوی از این جامعه باید بگویم می خواهند یک محدودیتی ایجاد کنند تا افراد خاص وارد شوند."
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۹
نمایندگان مجلس معیار‌های رجل سیاسی- مذهبی را تعیین و دارندگان تابعیت کشور دوم را از کاندیداتوری منع کردند؛
اصلاحات دردسرساز قانون انتخابات ریاست‌جمهوری / مجلس چه تصمیمات مهمی برای ۱۴۰۰ گرفت؟
سرانجام نمایندگان ماده ۲ طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری را به تصویب رسانده و ۱۰ معیار لازم را برای شناسایی داوطلبان شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری به عنوان «رجل سیاسی- مذهبی» به تصویب رساندند، اما با اتکا به اظهارات حقوق‌دانان، می‌توان گفت که این مصوبه، نه‌تنها باری از روی دوش انتخابات بر نخواهد داشت، بلکه احتمالا به خودی خود می‌تواند مشکلات فعلی را دوچندان کند.
عارف+عبارت
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹
اولین کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰
محمدرضا عارف شخصیتی است که این‌روزها باز هم زمزمه‌هایی مبنی بر کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ به گوش می‌رسد؛ اویی که در سال ۹۲ هم عزم جدی برای پاستور کرده بود، اما در نهایت با اجماع اصلاح‌طلبان بر حسن روحانی و البته توصیه محمد خاتمی از صحنه کنار کشید.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹
با رای نمایندگان مجلس؛
منصوبان رهبری مجاز به ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری شدند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اضافه شدن دارندگان حکم از مقام معظم رهبری به افرادی که مجاز به ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری هستند، موافقت کردند.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹
سیر تا پیاز سلامِ نظامیِ مجلس به سرداران برای ۱۴۰۰
طرح پرحاشیه اصلاح قانون انتخابات در حالی در صحن علنی مجلس تصویب شد که همچنان انتقادهای بسیاری بر آن وارد است و بسیاری معتقدند بهارستانی‌ها به‌دنبال دوختن کت ریاست‌جمهوری بر تن نامزد مورد حمایت خود هستند.
روحانی+لاریجانی+عبارت
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹
علی لاریجانی در انتظار کارت دعوت برای ۱۴۰۰
بحث درباره مصداق نیز بین اصلاح‌طلبان شفاف‌تر شده است. حالا احزاب مختلف اصلاح‌طلب در حال مذاکره علنی بر روی کاندیدای مورد نظر خود هستند. نام علی لاریجانی رئیس مجلس سابق نیز از سوی برخی منتشر شده است. هرچند که اصلاح‌طلبان روی خوشی به آن نشان‌ نمی‌دهند، اما گویا برخی از احزاب تلاش می‌کنند تا از هم‌اکنون برای او جایگاهی دست و پا کنند.
رفیق دوست+عبارت
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹
حمایت شدید رفیق دوست از رئیس جمهور نظامی
محسن رفیق‌دوست، اولین وزیر سپاه در جمهوری اسلامی ایران، هم به جمع موافقان رئیس‌جمهوری نظامی پیوست.