امروز : یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۰۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:انتخابات
لاریجانی+روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
یک نقل قول عجیب از علی لاریجانی / اگر جهانگیری کاندیدا شود، من نمی آیم!
پیگیری‌های «اعتماد» از نزدیکان علی لاریجانی از این حکایت دارد که او اگرچه هنوز به تصمیم قطعی درباره انتخابات نرسیده اما ظاهرا در جمعی گفته که «در صورت کاندیداتوری آقای اسحاق جهانگیری، وارد رقابت انتخابات ریاست‌جمهوری نمی‌شود.»
انتخابات+عبارت
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
رقابت علی مطهری، سردار دهقان و احمدی نژاد در انتخابات ۱۴۰۰؟ /اصلاح طلبان در جستجوی کاندیدا /دکان اصولگرایان شلوغ شد
کمتر از چهار ماه تا انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ باقی مانده، اما تاکنون تنها دو نفر به صورت قطعی آمادگی خود را برای نامزدی در این انتخابات اعلام کرده‌اند. انتخاباتی که در حالی که کمتر از چهار ماه به آن باقی مانده بر خلاف ادوار گذشته، فضای سردی بر آن حکمفرماست و بسیاری از شخصیت‌های سیاسی هم تحت تاثیر این فضا، هنوز یخ احساس خدمتشان آب نشده است.
انتخابات شورای شهر ساری+عبارت
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹
افزایش جنب‌وجوش انتخاباتی زیر پوست ساری؛
شورای شهر ساری و شلم‌شوربای نامزدها / نقش عبوری در انتخابات بعدی چیست؟ / پس‌لرزه‌های رسوایی همچنان ادامه دارد
یکی از روش‌های سلبی این دوره از انتخابات شوراها، به ویژه در شهر ساری این است که می‌گویند به کسانی رای دهید که شبیه اعضای دوره پنجم نباشند. شورایی که هر دو طیف سیاسی شهر را از اعتبار ساقط کرد حالا بدل به آینه عبرت شده است.
انتخابات+عبارت
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹
ماجرای نامه اصولگرایان به رهبر انقلاب
اخیراً برخی رسانه‌های منتسب به جبهه پایداری مدعی شده بودند در جریان اصولگرا تحلیلی مبنی بر «پیروزی به قیمت کاهش مشارکت» وجود دارد و معتقدند نیازی به تبلیغ مشارکت بالا نیست و در این زمینه به مسئولان عالی نظام هم نامه داده‌اند تا تبلیغی در این زمینه نشود.
انتخابات+عبارت
پنج شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
نتیجه انتخابات مازندران در بازشماری آرای انتخابات سال ۸۸ تغییر کرد؟
عباسعلی کدخدایی درباره نحوه بازشماری انتخابات سال ۸۸ گفته بود: روند بازشماری با حضور نمایندگان و ناظرانی از سوی شورای نگهبان، وزارت کشور، فرمانداری تهران و همچنین هیأت اجرایی انتخابات برگزار شد. در برخی از حوزه‌های بازشماری آرا، نمایندگانی از شورای شهر تهران، رسانه‌ها و دیگر مراکز نیز حضور داشتند. نامزد‌ها بنا بر اعلام قبلی شورای نگهبان می‌توانستند در مکان بازشماری آرا، حاضر شده و بر این روند نظارت داشته باشند. صندوق‌های منتخب برای بازشماری، ۱۰ درصد تعداد کل صندوق‌های هر منطقه را شامل می‌شد که به طور تصادفی انتخاب شده بودند.
گفتگو+عبارت
چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
گفتگوی ویژه عبارت با محمدی؛ مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران‌‌‌؛
خودم را برای ١۴٠٠ آماده نکردم و نخواهم کرد
عبارت در گفتگویی به سراغ مهدی محمدی؛ مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران و باسابقه ترین فرماندار بعد از انقلاب در استان رفت. از ماجرای حمله قلبی معاون سیاسی استانداری و آخرین وضعیت وی تا چگونگی واکسیانسیون و اعتراضات به برخی انتصابات گوشه‌ای از اظهارات آقای محمدی با خبرنگار عبارت است.
انتخابات+عبارت
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
تعلل در برگزاری انتخابات هیات فوتبال مازندران صدای فدراسیون و کاندیداها را درآورد
در حالی که نهم بهمن ماه دوره چهار ساله و پایانی ریاست هیأت فوتبال مازندران به پایان رسیده است، اما هنوز هیچ اقدامی نسبت به برگزاری مجمع از سوی اداره کل ورزش و هیات فوتبال صورت نگرفته است.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
در آیین افتتاح ۱۳ پروژه بزرگ صنعت آب و برق کشور مطرح شد؛
روحانی: برای انتخابات ۱۴۰۰ اخلاق را زیر پا نگذارید / دولت دوازدهم، پیام امام درباره آب و برق مجانی را محقق کرد / جمهوری اسلامی حامی مستضعفان است
رییس‌جمهوری با یادآوری فرمایشات امام (ره) در ۱۲ بهمن ۵۷ در بهشت زهرا درباره آب و برق مجانی، گفت: دولت دوازدهم افتخار می‌کند در سایه فداکاری مسوولان و تلاش وزارت نیرو و نفت این پیش بینی را محقق کرد و معلوم شد دولت جمهوری اسلامی ایران، حامی مستضعفان است.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
ماجرای یک طرح عجیب در مجلس / حذف رقبای انتخاباتی به سادگی هرچه تمام تر
فارغ از نقد این طرح و تلاش برای حذف سیاسی وزرا، نمایندگان اصولگرای مجلس که سخت در تلاش برای قانون‌گذاری در جهت تخریب دولت روحانی و حذف رقبای انتخاباتی نامزد ریاست‌جمهوری مورد حمایت خود هستند، باید نیم‌نگاهی هم به دولت‌های بعدی بیندازند، زیرا این تصمیمات می‌تواند علیه دولت اصولگرای احتمالی بعدی هم جاری و ساری شود؛ آن زمان تکلیف چیست، آیا مجددا با صرف هزینه بسیار قانونی در نسخ قانون‌های فعلی خود تصویب خواهند کرد؟!
مهدی سعادتی+عبارت
پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
مازندران رنگ و بوی انتخاباتی گرفت / از آغاز مراحل اولیه انتخابات شوراها تا تغییر در برخی قوانین
نماینده مردم بابل در مجلس یازدهم، با اعلام آغاز مراحل اولیه انتخابات شوراهای اسلامی و تغییر در قانون جدید، گفت: زمانی که مراحل اولیه به تایید نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسید علاوه بر استعلامات قبلی که از اطلاعات، ناجا و دستگاه قضایی، گرفته می‌شد این بار ورود شورای نگهبان و سازمان اطلاعات را دستور کار قرار دادیم.
انتخابات+عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
اولین نشانه های انتخابات ۱۴۰۰ در مازندران دیده شد
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران گفت که داوطلبان شرکت در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌توانند با مراجعه به ۸۷۶ مرکز تعیین شده شامل دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر خدمات قضایی نسبت به دریافت گواهی سوءپیشینه اقدام کنند.
احمدی نژاد+عبارت
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹
ماموریت احمدی‌نژاد فاش شد!
هاشمی‌رفسنجانی در یکی از آخرین اظهارنظرهایش درباره احمدی‌نژاد گفته است: «در دوره احمدی‌نژاد به‌ویژه پس از سال ۸۸ انقلاب داشت منحرف می‌شد و به سمت اختناق می‌رفت، من موفق شدم در بدترین شرایط تا حدودی این وضع را عوض کنم و مردم با همان مردانگی که انقلاب کردند سال ۹۲ هم پیروز شدند. در سال ۹۴ هم بزرگان را نگذاشتند وارد میدان شوند و چند چهره رده سوم و چهارم توانستند ژنرال‌های رقیب را کنار بزنند. اکنون دیگر می‌توانم راحت بمیرم، زیرا مردم تصمیماتشان را خودشان می‌گیرند و در این نزدیکی پایان عمر که راه انقلاب را مسدود کرده بودند، آن را باز کردم».
انتخابات+عبارت
پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹
نمایندگان مازندران و ترکیب جدید هیات نظارت انتخابات شوراها
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بعنوان رئیس هیات نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مازندران برگزیده ش
ابتکار+عبارت
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹
اتحاد شیرزنان برای رئیس جمهور شدن معصومه ابتکار!
روزنامه اعتماد در گزارشی به تلاش‌ها برای حمایت از یک کاندیدای زن در انتخابات ۱۴۰۰ پرداخته است و در میان نام «معصومه ابتکار»، معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور به عنوان گزینه ریاست جمهوری بیشتر از دیگران شنیده می‌شود.
انتخابات+عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
اطلاعیه انتخابات هیأت فوتبال مازندران بالاخره صادر شد / ماجرای بندهای عجیب و غریب در فراخوان / فقط ساروی‌ها می توانند در انتخابات شرکت کنند؟
سرانجام پس از انتقادهای فراوان و تعلل‌های عجیب، هیأت فوتبال مازندران با درج اطلاعیه‌ای کاندیداهای احراز ریاست را فراخواند.