امروز : جمعه ۲ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۳۲ AM
آخرین اخبار:
با دستور رئیس جمهورصورت گرفت / اعمال محدودیت‌های شدید در ۴۳ شهر بحرانی/ کاهش ۵۰ درصدی حضور کارکنان دولت در تهران تا پایان آبان مهلت ۱۵ روزه حسین زادگان برای تعیین تکلیف معادن غیرفعال مازندران / سلب صلاحیت و واگذاری ۲۲ معدن در استان تداوم وضعیت قرمز کرونایی در استان / نماز جمعه این هفته تنها در یک شهر مازندران برگزار می‌شود سنگ‌ها همه شکستند اما، سرِ ما نه! بیش از ۱۲ هزار مازندرانی وارد سامانه طرح اقدام ملی مسکن شدند / پنج هزار و ۷۰۰ نفر واجد شرایط در انتظار تحویل مسکن / دولت چه تسهیلاتی برای مسکن ملی در نظر گرفته است؟ ماجرای مرگ خبرساز یک دانش‌آموز ۱۳ساله دیگر این بار در ارومیه / آموزش مجازی و حواشی آن همچنان ادامه دارد آیا روبات‌ها جایگزین قضات خواهند شد؟ آخرین جزئیات از پرداخت یارانه جدید به ۶۰ میلیون ایرانی جریمه ۱۰۰ هزار تومانی برای فیلمبرداری در هنگام رانندگی! روحانی: ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر یا مشکل دارد یا متقاضی ندارد / ادامه سیاست احیای بافت‌های فرسوده / ۵۲ هزار واحد مسکونی امروز تحویل داده شد / مسکن باید توسط مردم ساخته شود نه دولت
نتیجه جستجوی کلیدواژه:انتخابات
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
قمار خطرناک راست رادیکال در شرایط دشوار ایران؛
ترجیح لعنت‌الله علیه به بسم‌الله / ممکن است این تیر کمانه کند!
هلندی‌ها برای فهم اینکه همیشه تیزی جواب نمی‌دهد یک سده فرصت داشتند اما ما نداریم. یا باید با همین فرمان که مخالفان روحانی در دست دارند جلو برویم و مدام بگوئیم: لعنت‌الله علیه ! یا باید مثل فرمانده‌ای که می‌داند مهمات و آذوقه کم است و برخی رزمندگان فشل، اما دستی بر شانه‌ی همه می‌زند و می‌گوید: بجنبید، بسم‌الله!
انتخابات + عبارت
پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹
رسانه آمریکایی از ۵ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ایران پرده برداشت
مجله آمریکایی بلومبرگ به بررسی اسامی نامزدهای ایرانی که در حال آماده شدن برای انتخابات سال آینده ایران هستند، پرداخته است.
احمدی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹
پیام احمدی نژاد به آمریکایی ها / سرمایه رئیس جمهور سابق آتش گرفته است
عباس سلیمی‌نمین گفت: احمدی‌نژاد وقتی روزبه‌روز خودش را بیشتر تخریب می‌کند و به زودی همه چیز را از دست می‌دهد پس بهتر است منتظر گذر زمان باشیم تا ببینیم احمدی‌نژاد توسط احمدی‌نژاد به آخر خط می‌رسد.
احمدی نژاد + عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
احمدی‌نژاد و حرف‌هایی که دیگر بامزه هم نیست / استاد جابجا کردن مرزها برادر بن سلمان شد! / می خواهم زنده بمانم
محمود احمدی نژاد بازهم مرزها را شکسته و اینبار رودروی رسانه ای نشسته است که بودجه اش از سوی کنگره آمریکا تامین می‌شود، گفتگویی که می تواند یکی دیگر از سکانس های حرکتی او برای حضور در انتخابات ۱۴۰۰ باشد.
کدخدایی+عبارت
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
پیش‌بینی ریاست‌جمهوری زنان در آینده / کدخدایی: بهتر است من از شورای نگهبان بروم تا جا برای جوان ترها باز شود
عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگویی با روزنامه «اطلاعات» در پاسخ به سوالی درباره ریاست‌جمهوری خانم‌ها گفت: دقیقا مساله ممنوعیت‌های قانونی نیست و پای مسائل فرهنگی در میان است.
انتخابات + عبارت
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
انتخابات مرحله دوم مجلس به روایت آمار/ مشارکت کمتر از ۱۰درصد در ۴ شهر
انتخابات دور دوم مجلس با بیشترین تأخیر ممکن به دلیل شیوع کرونا برگزار شد. انتخاباتی که حالا آمار و ارقام آن بعد از دو روز از برگزاری می‌تواند در نوع خود جالب توجه باشد.
ستاد انتخابات+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
نتایج نهایی دور دوم انتخابات مجلس یازدهم اعلام شد
با اعلام نتایج انتخابات در دو حوزه انتخابیه سمیرم و کرمانشاه، پرونده انتخابات مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی بسته شد.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
آن چه که می سوزد و به باد می رود
حالا که چند ماهی است مبارزه با مفاسد اقتصادی به طور جدی آغاز گشته و تعداد قابل توجهی از مدیران سابق و فعلی شهرداری و همچنین اعضای شورای شهر ساری تحت پیگرد قضایی قرار گرفته اند ، لازم است نکاتی به عنوان یادآوری و توصیه هایی جهت پیشگیری از مسائل مشابه طرح گردد .
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹
وقتی رقیب دست به کثافت‌کاری می‌زند
این ویدئو نمونه‌ای است روشن بر اثبات تحلیل دیروز عبارت درباره چرایی ناکامی دولت روحانی در بیان دستآوردهایش. نمونه‌ای که نشان می‌دهد منتقدان روحانی و تفکر نزدیک به رواداری و میانه‌روی در کشور حاضرند برای تخریب دولت آنهم در شرایط دشوار تحریم‌های بی‌سابقه که قوه مجریه بیش از هرزمان دیگری نیازمند حمایت مردمی و سیاسی است، دست به هر کاری بزنند. حتی توهین همزمان به مردم و دولت با دروغ پردازی!
ضرغامی+عبارت
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹
ضرغامی نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌شود؟
رئیس اسبق صداوسیما، انتخابات را با دست پس می‌زند و با پا پیش می‌کشد؛ چراکه در سال ۹۶ هم در فهرست نامزد‌های جمنا (جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب) بود؛ اما رأی کافی نیاورد.
فتاح + عبارت
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
فتاح، بالاخره برای ۱۴۰۰ می‌آید یا نه؟
با اینکه خودش همواره تکذیب کرده بود که قصدی برای ریاست‌جمهوری ندارد؛ اما همواره در همه این سال‌ها زمزمه‌ها و شایعاتی درباره‌اش وجود داشته تا اینکه با توفانی که در یک ماه اخیر در واکنش به سخنانش ایجاد شد، همه را دچار چالش تحلیلی میان آمدن و نیامدن کرد.
جمال عرف+عبارت
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹
زمان انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اعلام شد
معاون سیاسی وزیر کشور اعلام کرد که وی تاکید کرد: دولت هیچ برنامه ای برای تقسیمات استانی ندارد بلکه ارتقاء ها در درون استان ها انجام می شود.
سعید جلیلی + عبارت
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹
کاندیداتوری سعید جلیلی چقدر جدی است؟
سعید جلیلی یکی از گزینه‌های انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، متولد سال ۱۳۴۴ در مشهد است و از جمله مشهدی‌های عرصه سیاست و عضو جبهه پایداری و از رزمنده‌های جنگ ایران و عراق، است.
حسن خمینی+عبارت
پنج شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹
سید حسن خمینی در راه پاستور؟
کمتر از یک سال دیگر هشتمین رئیس‌جمهور تاریخ جمهوری اسلامی ایران بر مسند ریاست دولت خواهد نشست و تا آخرین روز ثبت‌نام کاندیدا‌ها برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰، گمانه‌زنی برای ورود بسیاری از سیاست‌مداران به این رقابت انتخاباتی ادامه خواهد داشت.
ناطق نوری+عبارت
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹
قهر ۲۳ ساله ناطق‌نوری ادامه می یابد؟
احمدی‌نژاد برای ناطق‌نوری نماد بی‌وفایی اصولگرایان است؛ فردی که در مناظره‌های انتخاباتی ۸۸ علیه او و فرزندانش سخن گفت، اما هیچ اصولگرایی حتی جامعه روحانیت مبارز که ناطق عضو آن بود، حاضر به دفاع از او و اعتراض به رئیس وقت دولت نشد که هیچ در عمل همگی از احمدی‌نژاد حمایت کردند. این تنهایی برای ناطق تا امروز مانده و آن‌طور‌که از سکناتش بر‌می‌آید، تا آخر هم خواهد ماند.