امروز : پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۳۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:انرژی هسته ای
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
در نشست هیات وزیران با رئیس جمهور مطرح شد؛
روحانی: به غلط تفسیر نکند که دولت نگاهش به بیرون است / اگر جنگ اقتصادی نبود می دیدند که کشور چه می‌شد / هیچ کس حق ندارد در اجرا دخالت کند / هر روز تاخیر در تصویب FATF به ضرر ماست
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه مهمترین حقوق عامه این است که تحریم از دوش آنها برداشته شود، گفت: اگر یک ساعت برای برداشتن تحریم تعلل کنیم و امروز و فردا کنیم، حقوق مردم را پایمال کردیم.
مگس مدیترانه ای+عبارت
یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹
مبارزه با مگس های مدیترانه ای؛ این بار با کمک دانش هسته ای!
مگس‌های نر مدیترانه با پرتودهی گاما عقیم شده و با رها سازی در باغ‌ها حمله تهاجمی را کم می‌کنند.
علی مطهری+عبارت
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹
انتقادات تند علی مطهری از شیرین کاری‌های احمدی نژاد / برخی «انقلابی‌ها» آفت جمهوری اسلامی شده‌اند
بدون شک نوع رفتار برخی افراد و گروه‌هایی که خود را انقلابی می‌نامند و معمولاً مرتبط با نهادهای حکومتی هستند آفتی است که کیان جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند.
علی ربیعی+عبارت
شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۸
انتقاد ربیعی از داستانی که صداوسیما سرهم بندی کرد
سخنگوی دولت در روزنامه ایران نوشت: ما اکنون در موقعیتی قرار گرفته‌ایم که چیزی به مراتب بیشتر از آنچه که برجام فراروی منافع ملی قرار داده بخواهیم.چیزی که شایسته جایگاه ایران در جهان امروز است. ما نمی‌خواهیم ایران آن جزیره محاصره شده و جدا از جهان باشد که امریکا بشدت طالب آن است و تحریم‌ها و عملیات موسوم به «فشار حداکثری» را تبدیل به پشتوانه آن جزیره‌سازی کرده است.
انرژی هسته ای+عبارت
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸
جزئیات جدید از ۳ اقدام هسته ای ایران در دو هفته آینده
«رونمایی از زنجیره ۳۰ تایی سانتریفیوژ IR۶، راه اندازی قسمت ثانویه راکتور اراک و نصب ماشین (روبات) جا به جایی سوخت راکتور اراک» سه خبر جدید علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان بود که روز دوشنبه در حاشیه حضورش در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد و گفت که این ها ظرف دو تا سه هفته آینده عملی خواهند شد.
حسن روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸
رئیس جمهوری گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران را اعلام کرد
رئیس جمهوری گام سوم کاهش تعهدات برجامی را انجام تحقیق و توسعه در حوزه هسته‌ای بدون هیچ گونه محدودیت اعلام کرد.
صالحی+عبارت
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
خبرهای جدید صالحی از آخرین اقدامات هسته‌ای ایران
رییس سازمان انرژی اتمی از آخرین اقدامات انجام شده در صنعت هسته ای گزارش داد و درخصوص تصمیم‌گیری درباره گام سوم کاهش تعهدات هسته ای گفت: هیات نظارت بر برجام در این خصوص تشکیل جلسه داده و مشورت می‌کند و نظر رهبری هم اخذ می شود.
جلیلی+عبارت
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
حمله سعید جلیلی به سیدمحمد خاتمی
«کنایه تازه سعید جلیلی به نامه سیدمحمد خاتمی به دولت وقت آمریکاست که به نامه ۲۰۰۳ معروف شد. در همه این سال‌ها، اصولگرایان بابت این نامه به‌شدت به رئیس دولت اصلاحات و اصلاح‌طلبان تاخته‌اند و آن را ننگین یا نامه‌ای که ایران را به آمریکا فروخت، خوانده‌اند. این در حالی است که محمود احمدی‌نژاد در همه سال‌هایی که بر سر کار بود و بعد از آن، بیش از هشت نامه به رؤسای جمهور آمریکا نوشته و یک‌دهم این نقدها را نیز دریافت نکرده است.»
صالحی + عبارت
یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸
صالحی: فعالیت رآکتور آب سنگین اراک ادامه می‌یابد
سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که بنا به گفته رئیس سازمان انژری اتمی فعالیت راکتور آب سنگین اراک ادامه می‌یابد.
معاون رئیس جمهوری-عبارت
پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵
اتفاق مهمی که ۲۰ شهریور کلید می خورد
علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت :عملیات ساخت دو نیروگاه جدید هسته ای در بوشهر از بیستم شهریورماه جاری آغاز می شود. مدت زمان پیش بینی شده برای ساخت این نیروگاه ها ۱۰سال است.