امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۰۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:انقلاب
حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا مطلبی+عبارت
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
افشای جزئیات ماجرای سوء قصد به آیت‌الله خامنه‌ای در مسجد ابوذر
وی در مورد نحوه ترور آیت الله خامنه‌ای گفت: مقام معظم رهبری بنا گذاشتند که در جنوب تهران با مردم صحبت کنند تا با این فتنه‌ها و حرف‌های ناجور مبارزه کنند.
هاشمی رفسنجانی+بازرگان+عبارت
جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹
به بهانه ایام دهه فجر؛
صورت‌جلسات منتشر نشده شورای انقلاب / رئیس‌جمهور را رهبری کاندیدا کند / از تصفیه‌ها در ادارات و ترمیم کابینه تا قراردادهای ایران با امریکا و اولین انتخابات ریاست جمهوری
هاشمی: [برای] رئیس‌جمهور، مقام رهبری کاندیدا می‌دهد. / بازرگان: اگر آقا رهبری باشد و کاندید بدهد حتماً می‌شود. ولی می‌گویند تحمیل است. اگر رأی ندهند که توهین است. اگر بدهند تحمیلی است. برای خود منتخب هم خوب نیست.
آیت الله نظری+عبارت
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
عالم برجسته مازندرانی در سالروز همراهی امام خمینی(ره) در سفر به ایران، دار فانی را وداع گفت؛
روح بلند و ملکوتی حضرت آیت الله نظری آسمانی شد
ایشان در سال ۱۳۱۱ هجری شمسی در قریه خرمندیچال زیراب سوادکوه متولد شد و سالها ساکن ساری بود.
تاریخ مطبوعات+عبارت
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
نگاهی جذاب به یک قرن تاریخ مطبوعات مازندران
عبارت: امروز برابر است با سالروز چاپ نخستین روزنامه در جهان. به همین بهانه گروه گرافیک و چندرسانه‌ای عبارت، به مرور یک قرن تاریخ مطبوعات مازندران پرداخته است از سفر ناصرالدین شاه،چاپ نخستین روزنامه مازندران در ساری و دیکتاتوری رضاخانی گرفته تا آزادی دهه‌ی ۳۰، کودتای ۲۸ مرداد و اولین روزنامه مازندران بعد از انقلاب.
حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی +عبارت
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
خبر عجیب وزیر اطلاعات احمدی نژاد درباره عامل ترور شهید فخری زاده
وزیر سابق اطلاعات می گوید: عامل وابسته به رژیم صهیونسیتی ترور شهید فخری زاده ۲ ماه قبل از اجرای عملیات از کشور خارج شده بود.
حسین مرعشی+عبارت
سه شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۹
همه‌ آنچه در خصوص ثروت خانواده‌ی هاشمی مطرح می‌ِشود شایعه‌ است / منبع درآمد آیت الله هاشمی کجا بود؟
حسین مرعشی سال ها قبل در گفتگویی گفته بود: همه‌ آنچه در خصوص ثروت خانواده‌ی هاشمی و خود وی طرح می‌ِشود شایعه‌ای بیش نیست و برای ضربه زدن به ایشان است.
حسن خمینی+عبارت
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹
انتقادات تند سید حسن خمینی: مضحکه است که قصه جنگ را بگوییم و نگوییم فرمانده جنگ آقای هاشمی بود
به نظر من این تحریف نیست، مضحکه است که قصه جنگ را بگوییم و نگوییم فرمانده جنگ آقای هاشمی بود و نگوییم نخست وزیرش چه کسی بوده است، بنیاد شهیدش را چه کسی اداره کرده است و تنها به گروهی خاص بسنده کنیم. در جنگ همه بودند و همین رمز توفیق بود.
طالقانی+عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
روایتی از مرگ مشکوک آیت الله طالقانی / وقتی آیت الله حالش بد شد، تلفن و آب با هم قطع شده بود
مامور سابق سازمان اطلاعات و جاسوسی شوروی رحلت آیت‌الله طالقانی را مشکوک دانسته است.
علم الهدی+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
واکنش علم الهدی به نامه موسوی خوئینی‌ به مقام معظم رهبری: در هر قدرتی و در هر مدیریتی که به دست آوردید، جز فساد محصول دیگری نداشتید
امام‌جمعه مشهد گفت: اگر شما در جریان‌های اقتصادی مشکلی دارید، این مشکل را که شما به وجود آوردید، شما جریان سیاسی خاص که دست به نامه‌نگاری‌ها برای احیای سیاسی جدید خودتان و جبران شکست‌هایتان در عرصه‌های سیاسی کشور زدید، [این مشکلات را] شما ایجاد کردید.
شورای شهر+عبارت
سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
از ماجرای خانم فرزانه تا دوران پساعبوری
بر اساس اصل ۱۰۰ قانون اساسی جمهوری اسلامی و اصول مبانی اسلامی و انقلاب مردم سالارانه دینی، هدف از تشکیل شورها، پیشبرد سریع برنامه های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، فرهنگی و آموزشی و سایر امور رفاهی از طریق همکاری مردم با توجه به مقتضیات محلی پیش بینی و شکل گرفت.
رهبری+عبارت
جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹
نگاهی به زمینه و زمانه‌ی حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای به بهانه تولد ۸۰ سالگی رهبری؛
از تحصیل و تدریس و شاعری در مشهد تا ترور نافرجام، ریاست جمهوری و رهبری در پایتخت
امروز برابر است با تولد هشتاد سالگی رهبری انقلاب. به همین بهانه مروری خواهیم داشت به زندگینامه ایشان از تولد تا امروز...
هاشمی+عبارت
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
پیگیری ماجرای ثروت‌های بادآورده در خاطرات سال ۷۶ هاشمی و واکنش جالب یزدی و رئیسی
در روزهای پایانی سال ۹۸، جدیدترین جلد از خاطرات مرحوم هاشمی رفسنجانی به چاپ رسید که مربوط به دست‌نوشته‌های روزانه وی در سال ۱۳۷۶ است؛ سالی مهم و سرنوشت‌ساز که زمینه‌های بسیاری از تحولات سال‌های بعد در این سال رقم خورد.
خانه احزاب+عبارت
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
یتیم خانه احزاب !
حزب، متشکل از مجموعه افرادیست که بر اساس نگرشهای مشترک و بر پایه اساسنامه و مرامنامه ای مشخص و مدون به دنبال دستیابی به قدرت سیاسی و حفظ قدرت مذکور از طریق ساز و کارهای انتخاباتی می باشند.
اصولگرایان+عبارت
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
بهرام احمدی سخنگوی ائتلاف بزرگ احزاب و تشکلهای اصولگرای مازندران در گفتگو با عبارت؛
مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم
نکته جالب اما عدم پیروزی حتی یکی از نمایندگان مجلس دهم در انتخابات یازدهمین دوره ی مجلس بود. با این فعل و انفعالات و ورود افراد جدید می توان گفت که در این دوره احزاب و تشکل های اصولگرا گوی سبقت را از اصلاح طلبان ربودند و اکثر کرسی های مجلس را به نام خود درآوردند.
چین+عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
«چینِ بی خدا» نمی‌تواند الگوی «انقلابی به نام خدا» باشد، آقای رائفی‌پور!
چین در هر چه الگو باشد از حیث سلطۀ یک حزب بر شهروندان دیگر نمی‌تواند و اگر هم بتواند اخلاقی و حتی دینی نیست. صریح‌تر این که «چینِ بی خدا، نمی‌تواند الگوی انقلابی به نام خدا باشد». به تئوریسین جوان متولد بعد از انقلاب باید یادآور شد طی ۱۱۳ سال گذشته در ایران دو انقلاب بزرگ رخ داده تا مردم حاکمیت و در قدرت مشارکت داشته باشند و حالا ایشان می خواهند این حق را سلب کنند که الگوی چین را ارایه می کند؟