امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۳۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:ایران
سقوط+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
درخواست ۵ کشور از ایران برای تحویل جعبه‌ سیاه هواپیمای اوکراینی
درخواست ۵ کشور از ایران برای تحویل جعبه‌ سیاه هواپیمای اوکراینینمایندگان کشورهای مرتبط با سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی، خواستار تحویل هرچه زودتر جعبه‌های سیاه این هواپیما به کشور ثالث شدند.
سید حسن نصرالله+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
نشست فوری حزب الله و حشد الشعبی / سید حسن نصرالله موقتا مأموریت سردار سلیمانی را بر عهده گرفته؟
خبرگزاری رویترز اخیرا از چهار منبع عراقی و ایرانی، یک گزارش طولانی را پخش کرد، که براساس آن، رهبری حزب الله، نشست های فوری با همتایان خود در گروههای حشد الشعبی عراقی برگزار کرده و هدف او، اتحاد در صفوف مقاومت و پر کردن خلأ حاصل از ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس بوده است. ضمن آنکه شیخ محمد الکوثرانی، نماینده حزب الله در عراق، که به سردار سلیمانی نیز نزدیک بود، این نشستها را میزبانی نموده است.
پرچم ایران+آمریکا+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
آیا برای ایران مهم است چه کسی رئیس‌جمهور بعدی آمریکا خواهد شد؟
اینکه پیروزی یک نامزد دموکرات بتواند منجر به تنش‌زدایی در رابطه ایران و امریکا شود تردید وجود دارد. لابی‌هایی درون واشنگتن و لابی‌های خارجی علیه ایران اقدام می‌کنند. لابی‌های اسرائیل و عربستان در تلاش هستند به دولت بعدی امریکا نزدیک شوند.
زاکربرگ+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
اتهامات بی پایه و اساس مالک فیس‌بوک علیه ایران
مارک زاکربرگ مالک فیس بوک مدعی شد: ایران پشت بیشترین فعالیت‌های دروغ‌پراکنی که فیس‌بوک با آن‌ها مقابله می‌کند، قرار دارد. بیشتر فعالیت‌های ایران، آمریکا را هدف قرار داده است.
ویلموتس+تاج+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
ویلموتس شکایت ایران را رد کرد
اگرچه مارک ویلموتس دوران کوتاهی روی نیمکت تیم ملی داشت ولی حواشی حضورش در ایران هم‌چنان ادامه دارد و فوتبال ایران را با یک دعوای حقوقی مواجه کرده است.
دوگین+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
راز عشق محافظه کاران‌ایرانی به مرد جنجالی روسیه / «دوگین» کیست و چرا سخنران ۲۲ بهمن بود؟
دوگین در روسیه از مخالفان سرسخت جهانی‌سازی است و تأکید بر هویت منحصر‌به‌فرد روسی دارد. به گفته او در نشست دیروز طبق بررسی جامعه‌شناسی در اواخر دهه ۹۰ و اوایل قرن بیست‌و‌یکم ۷۲ درصد مردم روسیه به این سؤال که آیا روسیه مستقل از تمدن غربی است، پاسخ مثبت دادند و این آمار در سال‌های بعد نیز تغییر نکرده است. دوگین ادعا کرد که بنابراین ایدئولوژی اوراسیایی نه فقط نظریه پوتین رئیس‌جمهور روسیه، بلکه نظر ۷۲ درصد جامعه روسیه است.
لوازم خانگی+ عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
خبر مهم برای بازار لوازم خانگی / سامسونگ به ارایه خدمات پس از فروش در ایران ادامه می‌دهد
شرکت سامسونگ اعلام کرد: به تعهد خود برای پشتیبانی و ارایه خدمات پس از فروش، پشتیبانی و تامین قطعات محصولات خود در بازار ایران ادامه خواهد داد.
رهبری+عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از مداحان و ذاکران اهل‌ بیت(ع) بیان کردند
گریه در مجالس اهل بیت و مراسم شهدا گریه ضعف نیست / مداحان اگر به این وظیفه سنگین به‌درستی عمل نکنند ، بازخواست و مؤاخذه الهی سنگین خواهد بود / حیرت ناظران جهانی از تاب‌آوری ملت ایران مقابل غول وحشی آمریکایی
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه ریزی اندیشکده ها و تبلیغات گسترده رسانه های غربی برای قانع کردن ملت ایران به‌منظور کوتاه آمدن در مقابل آمریکا تأکید کردند: ملت ایران به لطف خدا تاکنون ایستاده است و از این پس هم خواهد ایستاد اما این ایستادگی نیازمند تزریق مستمر نیروی معنوی به جامعه است.
دلار و ارز + عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
بدهی خارجی ایران مرز ۹ میلیارد دلار را رد کرد
بدهی خارجی ایران به ۹ میلیارد و ۵۳ میلیون دلار رسیدمیزان بدهی‌های خارجی ایران در پایان آذرماه سال ۹۸ به ۹ میلیارد و ۵۳ میلیون دلار رسید که نسبت به پایان سال ۹۷ معادل ۳ درصد کاهش داشته است.
چین+عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
«چینِ بی خدا» نمی‌تواند الگوی «انقلابی به نام خدا» باشد، آقای رائفی‌پور!
چین در هر چه الگو باشد از حیث سلطۀ یک حزب بر شهروندان دیگر نمی‌تواند و اگر هم بتواند اخلاقی و حتی دینی نیست. صریح‌تر این که «چینِ بی خدا، نمی‌تواند الگوی انقلابی به نام خدا باشد». به تئوریسین جوان متولد بعد از انقلاب باید یادآور شد طی ۱۱۳ سال گذشته در ایران دو انقلاب بزرگ رخ داده تا مردم حاکمیت و در قدرت مشارکت داشته باشند و حالا ایشان می خواهند این حق را سلب کنند که الگوی چین را ارایه می کند؟
ظریف + عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
ظریف: ما بیشتر از هر کسی خواهان این هستیم که محتوای جعبه سیاه را بدانیم / هنوز همان وزیر خارجه‌ای هستم که به شیوه‌ محترمانه‌ با کری تعامل کرد
وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگویی اختصاصی، مواضع کشورمان را درباره رخ‌دادهای اخیر پیرامون ایران از جمله به شهادت رسیدن سردار سلیمانی توسط آمریکا و حادثه هواپیمای اوکراینی در ایران تشریح کرد.
احمدی نژاد+عبارت
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
موضع احمدی‌نژاد در برابر لیست‌های انتخاباتی چیست؟
مشاور مدیریت منابع انسانی رئيس جمهور در دولتهای نهم و دهم گفت: احمدی نژاد در انتخابات پيش رو از هیچيك از افراد یا گروه هاي سیاسی و نامزدهاي منسوب به آنها حمایت و یا با آنها مخالفت نكرده و نمی كند.
لباس فضانوردی+عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
لباس فضانوردی ایرانی هم قلابی از آب در آمد
انتشار تصویر لباس فضانوردی توسط آذری جهرمی واکنش‌های منفی به دنبال داشت. وزیر ارتباطات در این خصوص اعلام کرد: خطای غیر قابل انکاری از سوی تیم تبلیغاتی ما در انتخاب تصویر لباس فضانوردان رخ داد که لازم می‌دانم بدون لکنت از مردم و دانشمندان حوزه فضایی عذرخواهی کنم. آن پست را حذف خواهم کرد.
اصغر فرهادی+عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
اصغر فرهادی دوباره در ایران فیلم‌ می‌سازد
اصغر فرهادی دوباره در ایران فیلم‌ می‌سازدنشریه سینمایی ددلاین از آغاز ساخت پروژه جدید و فارسی زبان اصغر فرهادی از تابستان سال آینده در ایران خبر داد.
تتلو+عبارت
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
چرا امیر تتلو را به ایران تحویل ندادند؟
به گفته دستگاه قضایی کشور ترکیه، پس از احراز علت اعلان قرمز پلیس ایران برای تتلو، وی از بازداشتگاه آزاد شد، چرا که دستگاه قضایی ترکیه این جرم را برای تحویل تتلو کافی ندانست.