امروز : جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۰۶ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:ایران
تاکسی پرنده+عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
ورود اولین تاکسی های پرنده به آسمان ایران در مهر ماه؟
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل هوشمند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ورود نخستین تاکسی های پرنده در مهرماه به آسمان خبر داد.
وزارت خارجه+عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
رونمایی از نشان و پرچم وزارت امور خارجه در پس از ۲۰۰ سال + عکس
وزارت امور خارجه در آستانه دویستمین سال تاسیس، از نشان و پرچم جدید خود رونمایی کرد.
مایک پمپئو + عبارت
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
اظهارات خصمانه پمپئو علیه ایران و سردار شهید سلیمانی
وزیر خارجه آمریکا در حالیکه شورای امنیت سازمان ملل متحد دست رد به خواسته غیرقانونی آمریکا برای فعال کردن مکانیسم ماشه علیه ایران زد، در سخنرانی تبلیغات انتخاباتی، خروج از برجام را جزو دستاوردهای ترامپ دانست.
ایران + ونزوئلا+عبارت
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
تکذیب معاوضه بنزین با آناناس و انبه
رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی با تکذیب معاوضه بنزین با آناناس و انبه، افزود: بخش خصوصی مواد غذایی همچون چیپس، پفک و ... به ونزوئلا صادر کرده و ممکن است در مقابل اقلامی همچون انبه و آناناس وارد شده باشد.
تجاوز تعرض + عبارت
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹
ماجرای متجاوز سریالی قاهره و تهران!
خواندن روایت‌های فراوانی از یک متجاوز سریالی در تهران موجب شد تا به خبری که یکی، دو ماه پیش درباره مسائل مشابهی که در مصر رخ داده بود، سر بزنم و ببینم در جریان آن ماجرا، افشاگری آزاردیده‌ها از مسئله به چه نتایجی منجر شده بود.
هاشمی رفسنجانی + صدام + عبارت
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹
روایت نامه‌نگاری‌های صدام و هاشمی
نکته مهمی که در خاطرات هاشمی وجود دارد، این است که پس از نوشتن نخستین نامه، هاشمی پس از مشورت با مقام معظم رهبری تصمیم می‌گیرد که به نامه صدام جواب بدهد و پیش‌نویس این جواب را حسن روحانی، دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی، آماده می‌کند.
قاضی منصوری+عبارت
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹
جسد قاضی منصوری به کشور منتقل شد
برخی اخبار دریافت شده از انتقال جسد غلامرضا منصوری قاضی پیشین دستگاه قضایی از رومانی به کشور طی شب گذشته حکایت دارد.
روحانی + الکاظمی + عبارت
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹
معنای متفاوت سفر نخست وزیر عراق به ایران
درخواست دوم این است که کاظمی میان ایران و عربستان یک "وساطت واقعی" برای حل و فصل اختلافات در منطقه انجام دهد. درخواست سوم نیز این است که عراق محدودیت‌ها در گذرگاه‌ها با ایران را کاهش دهد و ورود کالا‌های ایرانی را تسهیل کند.
ایران+عبارت
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
نقش آیت الله هاشمی در تغییر آرم پرچم ایران چه بود؟ / آنچه درباره طراحی پرچم ایران نمی دانید +تصاویر
پرچم هر کشوری برخاسته از فرهنگ و آداب و رسوم همان ملت است.
ظریف + عبارت
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
ظریف از نهایی شدن قرارداد ۲۵ساله با چین خبر داد
وزیر خارجه پس از شرکت در جلسه کمیسیون صنایع در پاسخ به سوالی در ارتباط با روند پیگیری تصویب سند جامع همکاری ۲۵ ساله ایران و چین پاسخ داد.
علی ربیعی+عبارت
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
سخنگوی دولت: واگذاری بندر به چین دروغ است/ زمان بازگشایی مدارس در همه مناطق یکسان نخواهد بود/ سخنان سیف درست نبود /کشور در سخت‌ترین شرایط اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است
ربیعی سخنگوی کشور گفت: ۲۷ میلیارد دلار ارز باید از سال ۹۷ تا کنون به کشور برگشت داده می‌شد که این عدد هنوز برگشت داده نشده است. همچنین صادرکنندگانی که برای بازگشت ارز از صادرات اقدام نکردند کارت بازرگانی‌شان تا پایان تیرماه ۹۹ در صورت عمل نکردن به تعهد‌های ارزی باطل می‌شود. البته واحد‌های تولیدی از این اقدام مستثنی هستند و این اقدام مشمول اشخاصی است که هیچ بازپرداختی ارزی از صادرات خود نداشتند.
سقوط+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
توافق کانادا و ایران بر سر پرداخت غرامت سقوط هواپیمای اوکراینی
براساس بیانیه دولت کانادا، یک گروه هماهنگی بین المللی از کشورهایی که اتباع آن‌ها در این حادثه جان خود را از دست دادند، با امضای یک تفاهم‌نامه راه را برای مذاکره با تهران هموار کردند.
هوشنگ نصیرزاده+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
ماجرای کپی فدراسیون فوتبال از کویت به جاهای باریک کشید
نصیرزاده در پاسخ به این سئوال که آیا فیفا متوجه این تقلب فدراسیون فوتبال ایران شده است؟ اظهار کرد: نمی دانم. شاید متوجه نشده باشد ولی همان اساسنامه کویت را برایمان اصلاح کردند و فرستادند!
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
در جلسه امروز هیأت دولت مطرح شد؛
روحانی: کاه را کوه کردن از مشکلات کشور گره‌ای باز نکرده و هنر نیست/ بحث مسکن و اجاره‌بها به جامعه فشار زیادی آورده / مردم بدانند همه توان خود را به کار می‌گیریم
رئیس جمهور گفت: کاه را کوه کردن از مشکلات کشور گره‌ای باز نکرده و هنر نیست. از سوی دیگر کوه را کاه نشان دادن بر خلاف اخلاق است. کشور سختی‌ها و مشکلاتی دارد. تحت شرایط کرونا صادرات و واردات و تجارت تحت تاثیر قرار گرفته و حوزه‌های حمل و نقل و گردشگری نیز از شیوع این ویروس بی‌تاثیر نماندند.
آژانس بین المللی هسته ای+عبارت
یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹
اثرات قطعنامه جدید آژانس علیه ایران
احمدی تحلیلگر مسائل بین الملل در یادداشتی نوشت: هدف ایران باید تا حد مقدور گرفتن بهانه از عناصر تندرو در واشنگتن و منطقه باشد. البته ایران حق دارد نسبت به ادعا‌های جدید آژانس مشکوک باشد، چراکه منشا آن‌ها ادعا‌های اسراییل است و به طور کلی، آژانس تنها در صورتی می‌تواند خواستار بازدید از یک سایت اعلام نشده شود که دلایلی منطقی و متقن برای شک خود ارایه کرده باشد. اما ادامه مذاکره با آژانس ممکن است بتواند به یافتن راه‌حلی برای این مشکل کمک کند.