امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۰۸ AM
آخرین اخبار:
شهرآورد شمال به سود گیلانی ها / رایکای بابل در مرداب انزلی غرق شد رگبار‌های پراکنده مهمان مازندران می‌شوند عناوین روزنامه های مازندران امروز / سلام بر شهر عاشقی / با «عباس ها» مهربان تر باشیم / تلخ کامی فعالان فرهنگی از بی تدبیری ها عناوین روزنامه های ورزشی امروز / حمله لشکر ایران به جام آسیا / رکورد ویژه کاپیتان پرسپولیس در آسیا / پرسپولیس دنبال سومین فینال / شیر خشمگین به آسیا رسید عناوین روزنامه های امروز / بار دیگر نگاه ها به سمت خاتمی / طوفان قیمت ها در بهار دو صفر / خداحافظی زودهنگام خمینی جوان / دستور روحانی درباره کلاب هاوس سرنوشت شمشادهای جنگل‌های هیرکانی چه شد؟ بازگرداندن بیش از ۲ هزار خودرو از محورهای مازندران / محدودیت ها همچنان ادامه دارد انتقاد نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری از مدیریت کرونا / بستن مساجد خیانت است / برخی با دین مردم بازی می کنند ماجرای اعتراضات عجیب به یک مجسمه در غرب مازندران / سازه المان شهر نور به فروش گذاشته شد عزم مسئولان برای به سرانجام رساندن یک طرح خاک خورده / کندوان تا پایان دولت ۴ بانده می شود
نتیجه جستجوی کلیدواژه:بارندگی در مازندران
رازجویان + عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
کاهش عجیب میزان بارندگی در استان / مازندران دوباره در آستانه خشکسالی
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران بااشاره به کاهش هشت درصدی میزان بارندگی در استان گفت: خشکسالی استان را تهدید می کند.
باران+عبارت
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹
هواشناسی مازندران اعلام کرد؛
کاهش چشمگیر بارندگی پائیزی در مازندران / به زمستان هم امیدی نیست
هواشناسی مازندران از کاهش ۳۲ درصدی میزان بارندگی پاییزی در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و در عین حال پیش بینی کرد که بارندگی در دی ماه امسال در حد نرمال خواهد بود.
دیدار نساجی و پرسپولیس در وطنی+ عبارت
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹
تلاش مسئولان مازندران برای رونق رشته جدید فوتبال در شالیزار؛
آبروریزی در آبگیر وطنی/ از ادعای خودگردانی تا ناتوانی در حل ساده ترین مشکلات
شاید هم مسئولان در حال آماده سازی ورزشکاران برای ورود به رشته فوتبال در شالیزار هستند که مدتی است در برخی از شهرهای شمالی کشور رونق گرفته است. البته فکر چندان بدی هم نیست. ما که نتوانستیم چمن طبیعی وطنی را برای فوتبالی استاندارد آماده کنیم، حالا بعید است کار چندان دشواری برای تبدیل چمن مصنوعی وطنی به شالیزار داشته باشیم. این یعنی؛ یک تیر و دو نشان. هم ورزش و سرگرمی، هم رونق کشاورزی و اشتغال!
هواشناسی+بارندگی+باران+عبارت
یکشنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۹
هشدار پلیس راه مازندران / محورهای شمال بارانی و لغزنده است / احتمال ریزش سنگ و رانش
رئیس پلیس راه مازندران گفت: احتمال ریزش سنگ و رانش باتوجه به بارش‌ها، در محورهای شمال بالاست که تاکید ما به همه رانندگان پرهیز از سفرهای غیرضروری است.
باران+عبارت
شنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۹
گرمای ادامه دار هوای پائیزی در مازندران و نگرانی برای کاهش بیشتر بارندگی ها؛
تابستان هنوز بساطش را جمع نکرده
منابع آبی مازندران به دلیل بهره برداری بیش از اندازه تغییرات آب و هوایی و خشکسالی‌های چند سال اخیر در وضعیت مناسبی قرار ندارد و اگرچه در یکی دو سال گذشته با بارش های رخ داده کمی جان گرفته اند اما سال‌ها نامهربانی تاب و توان را از آن ها گرفته و برای از بین رفتن کامل فقط نیاز به کمی بی توجهی بیشتر دارند.
بارندگی بارانی هواشناسی + عبارت
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
هشدار هواشناسی : احتمال بارش پراکنده باران از بعد از ظهر در مازندران
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت:آسمان استان امروز نیمه ابری و از بعد از ظهر همراه با بارش پراکنده باران، پیش بینی می‌شود.
بارندگی جاده باران  + عبارت
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸
خسارت ناشی از بارندگی شدید در مازندران
بارندگی شدید و گسترده مناطق مختلف مازندران به گفته مسئولان مدیریت بحران تاکنون خسارتی درپی نداشته است.
سد + عبارت
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸
پایان رویایی سال آبی مازندران با رشد ۶۵ درصدی بارندگی
مازندران در حالی سال آبی ۹۸-۹۷ را به پایان رساند که بر اساس گزارش مرکز ملی پایش خشکسالی سازمان هواشناسی کشور، از لحاظ بررسی پهنه‌بندی بارش‌ها رشد ۶۵ درصدی را نسبت به سال آبی گذشته (۹۷-۹۶) و ۳۱ درصدی را نسبت به دوره آماری پشت سر گذاشته است.
باران-عبارت
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
کاهش محسوس بارندگی در مازندران!
متوسط بارش باران در پاییز امسال نسبت به مدت مشابه سال زراعی پارسال ۸ درصد کاهش داشت.
هواشناسی مازندران ـ عبارت
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵
هواشناسی مازندران اطلاعیه صادر کرد
دمای هوای روز گذشته ( جمعه ) مازندران در گرمترین ساعت به ۲۸درجه سانتی گراد بالا صفر رسیده بود.