امروز : پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۵۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:بازار سرمایه و بورس
بورس+عبارت
پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
افت فاحش ارزش معاملات بورس در مازندران / یک عقب نشینی تمام و کمال
فعالان بازار سرمایه در استان مازندران طی هفته جاری یکهزار و ۷۰۰ میلیارد ریال سهام در بورس منطقه استان معامله کردند که نسبت به هفته گذشته ریزش ۳۵ درصدی داشت.
حسن قالیباف اصل+عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
رئیس سازمان بورس استعفا کرد
استعفای حسن قالیباف اصل، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران تقدیم وزیر اقتصاد شد./همشهری
بورس+عبارت
پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
بورس مازندران از نفس افتاد
بورس منطقه مازندران برای سومین هفته متوالی روند عقب‌نشینی را در پیش گرفت و طی هفته جاری کاهش ۲۰ درصدی ارزش معاملات را تجربه کرد.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹
بورس مازندران عقب نشست
طی هفته جاری ارزش معاملاتی سهام معامله شده در بورس منطقه ای مازندران به سه هزارو ۲۷۶میلیارد ریال رسید که نسبت به هفته قبل عقب‌نشینی نامحسوس سه درصدی داشت.
بورس+عبارت
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹
افت ۳۰ هزار واحدی بورس تنها در ۳۰ دقیقه! / یک سوم بازار در صف فروش
سقوط ۳۰ هزار واحدی شاخص بورس در ۳۰ دقیقه، اغلب نماد‌های بزرگ و متوسط را به صف فروش کشانده است. شاخص کل به یک میلیون و ۳۱۹ هزار واحد رسیده و به مرز ۱.۳ میلیونی نزدیک می‌شود. در همین مدت کوتاه، شاهد کاهش ۲.۲۶ درصدی شاخص کل و ۶۳ صدم درصدی شاخص هم‌وزن هستیم که نشان می‌دهد شرکت‌های کوچک شرایطشان کمی بهتر است. تا اینجای کار نماد‌های فملی، فولاد، فارس، شستا، وبملت، تاپیکو و شپنا بیشترین تاثیر را در ریزش شاخص کل دارند
بورس+عبارت
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹
بازی جدید دولت برای سهام مردم با سامانه سجام / از پرداخت قطره چکانی پول فروش سهام عدالت تا سرنوشت نامعلوم سهامداران
مافیای بازار بورس و سهام کم بود دردسرهای سامانه سجام هم به آن اضافه شد و همه این گرفتاری ها سبب شده تا تازه واردها واکنشی منفی به بازار سرمایه نشان دهند.
سهام عدالت+عبارت
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹
رد یک شایعه پر سروصدا / دریافت سود سهام عدالت ارتباطی با کدبورسی ندارد / زمان واریز اعلام شد
رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور گفت: دریافت کد بورسی برای معامله در بورس است درحالی‌که مردم مسن و روستایی نیازی به کدمعاملاتی ندارند و سود سهام عدالت ازطریق شماره شبا به حساب سهام‌داران واریز خواهد شد.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹
رونق بورس مازندران بی توجه به وضعیت شاخص بازار کشور
با وجود افت ۳.۴ درصدی شاخص قیمت بازار سهام کشور ، بورس مازندران هفته جاری رشد ۶ درصدی را در ارزش سهام معاملاتی تجربه کرد.
سهام عدالت+عبارت
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
مازندرانی ها بی خیال ترین دارندگان سهام عدالت! / مشکل اساسی ۸۷ درصد از سهامداران
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران گفت که ۸۷ درصد از دارندگان سهام عدالت استان که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهامشان انتخاب کردند، تاکنون برای دریافت کد بورسی که لازمه دریافت سود سهام است ، اقدامی نکرده‌اند.
مسکن+عبارت
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹
جزئیات اوراق سلف مسکن اعلام شد / چگونه متر به متر خانه بخریم؟
در حالی که قرار است در ماه جاری اوراق سلف استاندارد مسکن در بازار سرمایه منتشر شود، بسیاری از افراد سازوکار این اوراق را نمی‌دانند.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۹
رونق معاملات بورس مازندران در هفته ای که گذشت
ارزش معاملات سهام بورس مازندران که در هفته سوم آذرماه سقوط ۵۰ درصدی را تجربه کرد، با رشد حدود ۶ درصدی در هفته جاری برای دومین هفته روند افزایشی را دنبال کرد.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
افزایش ۱۳۸ درصدی ارزش معاملات بورس مازندران / رنگ سبز به تابلوی بازار بازگشت
بورس منطقه‎ای مازندران پس از چندین هفته روند نزولی در معاملات ، این هفته همزمان با رشد بیش از یکصدهزار واحدی شاخص افزایش ۱۳۸ درصدی را در ارزش معاملات هفتگی خود ثبت کرد.
قالیباف اصل+عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
واکنش جالب رئیس سازمان بورس به وضعیت بازار / سهامداران صبور، پاداش صبرشان را می‌گیرند
قالیباف اصل گفت: بازار سرمایه همراه با ریسک است اما تاریخ نشان داده که سرمایه گذاران صبور، پاداش این صبر را دریافت می‌کنند.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
کاهش ۶۰ میلیاردی معاملات در بورس مازندران
فعالان بازار سرمایه مازندران در سومین هفته ماه آبان ۸۴۰ میلیارد ریال سهم خرید و فروش کردند که ۶۰ میلیارد ریال کمتر از هفته پیش است.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۹
در یکصد و هفتاد و نهمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد؛
دستورات جدید و مهم رئیس جمهوربه وزیر اقتصاد درباره بورس و فروش سهام / روحانی: دولت آینده آمریکا فرصت دارد اشتباهات گذشته را جبران کند / راهبرد ایران، تعامل سازنده با جهان است
رئیس جمهور با اشاره به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، گفت: سیاست پرآسیب و نادرست دولت امریکا در سه سال اخیر، نه تنها توسط مردم سراسر جهان تقبیح شد، بلکه در انتخابات اخیر از سوی مردم این کشور نیز با مخالفت روبرو شد.