امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۲۳ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:برجام
علی ربیعی+عبارت
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹
پیش بینی سخنگوی دولت از بازگشت آمریکا به برجام / لغو تمامی تحریم‌ها در آینده نزدیک است
علی ربیعی در یادداشتی در روزنامه ایران نوشت: با گذشت یک ماه از تغییر دولت در آمریکا سرانجام دولت بایدن با مشاهده مقاومت بی‌نظیر مردم ایران در نپذیرفتن زورگویی و تحمل شدیدترین جنگ اقتصادی در آستانه کنار گذاشتن سیاست فشار حداکثری قرار گرفته است.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
در جلسه هیات دولت مطرح شد؛
روحانی: بعضی ها به رئیس جمهور فحش می دهند اما به آمریکا نه / مصوبه کمیسیون تلفیق نه با واقعیت منطبق بود نه معیشت مردم / هیچ بندی از برجام عوض نخواهد شد
رییس جمهوری گفت: یکی از شاخص‌ها برای انقلاب اسلامی جایگاه زنان است که حقانیت انقلاب را نشان می‌دهد.
خطیب زاده+عبارت
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
وزارت خارجه به توقیف نفتکش ایران در اندونزی واکنش نشان داد / اطلاعات ضدونقیض است / اجازه نمی دهیم داعش دوباره خود را سازماندهی کند
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: تاکنون برخی اطلاعات ضد و نقیضی در ارتباط با توقیف نفتکش ایرانی در اندونزی دریافت کرده ایم و منتظر گزارش بیشتری از سوی دولت اندونزی هستیم .
دکتر جواد ظریف + عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پاسخ ظریف به نمایندگان معترض در صحن مجلس / من با صدام هم مذاکره کردم /در نظر مقام معظم رهبری برجام نه بوی گند می‌دهد و نه دفن شده / برای من راحت‌ترین کار این است که بنشینم و شعار بدهم
وزیر خارجه کشورمان در پاسخ به کریمی قدوسی ، مبنای سیاست ما در برجام را فرمایش‌های رهبر انقلاب توصیف کرد و گفت: در خط مقام معظم رهبری حرکت می‌کنیم؛ ایشان هفته گذشته فرمودند که برای بازگشت آمریکا به برجام عجله‌ای نداریم؛ در نظر ایشان نه هنوز برجام بوی گند می‌دهد و نه دفن شده و نه اتفاق دیگری افتاده است.
سردار محمدعلی جعفری+عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
انتقاد تند و مهم فرمانده سابق سپاه از رئیس‌جمهور؛
روحانی واقعا به فکر مردم نیست / طوری حرکت کنید که لااقل ۶ ماه دیگر بتوانید پاسخگو باشید / آقای روحانی! چرا اقتدار و عزت ملت بزرگ ایران را نشانه رفته اید؟
فرمانده قرارگاه بقیه‌الله گفت: چه اصراری دارید که آمریکا به برجام برگردد؟ مطمئن باشید اگر آمریکا تحریم‌ها را ابتدا لغو نکند و به برجام بازگردد، همین آقای بایدن تحریم‌های دو سه سال اخیر یا عمده آنها را خارج از برجام تلقی کرده و ضمن حفظ آنها، تلاش می‌کند برجام شما را اصلاح کند.
قالیباف+عبارت
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
پیام برجامی قالیباف به آمریکایی ها / به هزینه های رفتارتان توجه کنید
رئیس مجلس گفت: بازگشت آمریکا به برجام برای ما اهمیتی ندارد، بلکه برای ما فقط و فقط رفع عملی و قابل لمس تحریم‌ها موضوعیت دارد.
ایران و آمریکا + عبارت
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹
واکنش آمریکا به غنی‌سازی ۲۰ درصدی ایران و توقیف کشتی کره جنوبی
آمریکا به آغاز تولید اورانیوم تا غنای ۲۰ درصد در فردو و توقیف یک کشتی کره جنوبی در آب‌های خلیج فارس واکنش نشان داد.
سازمان ملل+عبارت
پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹
بازگشت تحریم سازمان ملل علیه ایران منتفی شد
بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران منتفی شد.
علی ربیعی+عبارت
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹
مذاکره مهم روحانی و قالیباف به روایت سخنگوی دولت / مرگ و میرهای کرونایی ۵۰ درصد کاهش یافت / کشورهای اروپایی به جای ابراز نگرانی به تعهدات خود بازگردند
سخنگوی دولت گفت: براساس مصوبه دولت هنرمندانی که یک سال حق بیمه خود را پرداخت کرده باشند، در صورت بیکاری حق بیمه دریافت خواهند کرد.
سعید خطیب‌ زاده+عبارت
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹
خبر دست اول سخنگوی وزارت خارجه درباره پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی / خطیب‌ زاده: زمان حمله به سفارت آمریکا مشکوک است
«سعید خطیب‌ زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (دوشنبه) در نشست هفتگی با خبرنگاران ضمن تشریح آخرین تحولات در حوزه سیاست خارجی به سؤالات مطرح شده پاسخ داد.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۹
در جلسه هیئت دولت مطرح شد؛
روحانی: برای ما مهم نیست در آمریکا چه کسی رئیس جمهور می ‌شود / اگر آمریکا تهدید و تحریم را کنار گذاشت، شرایط فرق می کند / تصمیمات مهمی را برای ۹ ماهه پایانی دولت گرفته‌ایم
رئیس جمهور با اشاره به انتخابات آمریکا،گفت: برای ما مهم نیست چه کسی انتخاب می شود.برای ما فرد و حزب مهم نیست بلکه برای ما شیوه‌ای که در دولت بعد اتخاذ می‌شود اهمیت دارد.
وزارت امور خارجه+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
بیانیه ایران درخصوص پایان محدودیت‌های تسلیحاتی: امروز، روزی مهم برای جامعه جهانی است / از امروز می توانیم هر سلاحی را از هر مبدا و مقصدی بخریم یا بفروشیم
وزارت امور خارجه کشورمان بامداد امروز-یکشنبه- بیانیه‌ای رسمی در خصوص پایان محدودیت‌های تسلیحاتی منتشر کرد.
سازمان ملل+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
امروز یکشنبه ۲۷ مهرماه ۹۹ اتفاق افتاد؛
پایان محدودیت‌های تسلیحاتی ایران پس از ۱۳ سال / وقتی زور دیپلماسی بر قدرت آمریکا چربید
در این چارچوب، محدودیت سفر ۲۳ نفر از مقامات سیاسی و نظامی کشور رفع خواهد شد. در سال های اخیر وجود این محدودیت ها انتقاداتی را متوجه برجام و مذاکره کنندگان هسته ای کرده بود
روحانی+قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تعامل تا تقابل مجلس یازدهم با دولت روحانی
چهار ماه از روی کار آمدن مجلس یازدهم می‌گذرد. مجلسی که به نظر می‌رسید با توجه به گرایش سیاسی بیشتر نمایندگانش در جهت تقابل با دولت دوازدهم باشد اما بررسی عملکرد این مجلس چیز دیگری را نشان می‌دهد.
ایران و امریکا
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
مذاکرات محرمانه ایران و ترامپ در عمان بدون دولت روحانی؟
روزنامه کویتی الجریده ادعا کرد ایران و دولت ترامپ در عمان در حال مذاکرات محرمانه هستند.تاکنون هیچ مقام ایرانی یا آمریکایی درباره انجام مذاکرات میان دو طرف خبری منتشر نکرده بودند. مقامات ایرانی بارها هرگونه مذاکره با دولت ترامپ را رد کرده اند. در این مذاکرات، نمایندگانی از دولت ترامپ و یکی از شخصیت های ارشد اصولگرای ایران حضور داشتند. به دنبال این نشست، مذکرات محرمانه دیگری در هفته گذشته در عمان میان دو طرف برگزار شد.