امروز : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۵۳ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:بنزین
دستگیری+عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
خرید رای با بنزین رایگان!
وی ادامه داد: افراد دستگیر شده علاوه بر این که حداقل تا پایان انتخابات دربازداشت هستند، سلاح آن‌ها نیز طبق قانون ضبط می‌شود.
هدیه ۱۰۰ لیتر بنزین هر سه ماه یکبار + عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
توپ «بنزین سفر» به زمین سخنگو افتاد
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: سخنگوی دولت درباره «بنزین سفر» اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
بیژن زنگنه+ عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
دلیل مخالفت زنگنه با سهمیه بنزین نوروزی
وزیر نفت گفت: بار مالی تخصیص سهمیه بنزین نوروزی بر منابع یارانه سه هزار میلیارد تومان است و به همین دلیل برخی در دولت با اختصاص آن مخالف هستند.
سفر + عبارت
یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
نگاهی به تاثیر سهمیه بنزین نوروزی بر معیشت مردم مازندران؛
حرکت قطار معیشت با سوخت نوروزی / این فقط چند لیتر بنزین نیست !
چیزی که مشخص است این است که اراده دولت حداقل در بخش وزارت نفت بر اختصاص ندادن این سهمیه به مردم است زیرا آن ها بهتر از هرکسی از شرایط سخت ایران در این دوره ی تحریمی اطلاع دارند اما خواسته ی مردم برای چند لیتر بنزین بیشتر آن هم به مناسبت نوروز خواسته ی بیجا و زیادی نیست. از طرفی این سهمیه با تمام دوره های گذشته در این چند ماه متفاوت است زیرا در زمان عید نوروز درامد و اشتغال بسیاری از مردم در کشور به همین سفرها گره خورده است.
کارت سوخت بنزین + عبارت
یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
جزئیات جدید از تخصیص سهمیه بنزین نوروزی
درحالی‌که وزیر نفت، منکر طرح پیشنهاد یا درخواستی با موضوع «بنزین سفر» در دولت شده است، معاون گردشگری گفت که درخواست اختصاص سهمیه «بنزین سفر» به دولت و وزارت نفت، داده شده است.
بنزین
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
باک‌هایی که با هوا پر می‌شوند / وجود هوا در بنزین را استاندارد تایید کرد!
با این وضعیت سهمیه بندی بنزین که یک قطره آن هم نباید هدر شود، اما برخی از جایگاه داران اقدام به کم فروشی می‌کنند.
تاکسی + عبارت
پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
اخطار بنزینی به رانندگان تاکسی
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری گفت: سهمیه سوخت تاکسی‌های بدون پروانه تا پایان بهمن فرصت دارند پروانه فعالیت خود را تمدید کنند.
قاچاق سوخت+عبارت
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸
ماجرای ۲ سلطان و قاچاق سوخت / قاچاقچی یا کار آفرین برتر؟
او زمانی‌که در ایران حضور داشت، به جرم قاچاق ۱۳۰میلیون لیتر سوخت با استفاده از۵۰‌کشتی محکوم شده بود. یکی از سایت‌هایی که درباره زندگی‌نامه او گزارشی تهیه کرده، نوشته است: «این مجرم اقتصادی چیزی در حدود ۲۰‌سال پیش، به‌دلیل اتهامات مختلفی، چون جعل اسناد دولتی و همچنین خروج ۲۲ تن گازوئیل قاچاق، مورد بازخواست دستگاه قضا قرار گرفت
بنزین + عبارت
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
ترفندی دیگر برای جلوگیری از غیب شدن سهمیه سوخت
غیب‌شدن سهمیه بنزین موضوع داغ این روزهاست که طبق آنچه اعلام شد، تنها راه جلوگیری از آن انتخاب روش درست سوخت‌گیری است؛ در غیر این صورت شاهد کاهش یک تا سه لیتری سهمیه خواهید بود.
هدیه ۱۰۰ لیتر بنزین هر سه ماه یکبار + عبارت
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
افزایش سهمیه بنزین در نوروز ۹۹ ؟
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون تلفیق مجلس بحث افزایش سهمیه بنزین خودرو‌ها ویژه ایام تعطیلات نوروز، تابستان و سایر مناسبت‌های مشابه را مورد بررسی قرار می‌دهد.
هدیه ۱۰۰ لیتر بنزین هر سه ماه یکبار + عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
پشت‌پرده غیب‌شدن سهمیه‌ها از کارت سوخت / شرکت پخش پیمانه هایی در نظر گرفت اما به مردم اطلاع نداد / کسانی که کارت سوخت دارند حتما بخوانند
اطلاعیه جدید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نشان می‌دهد، غیب شدن سهمیه‌ها در واقع عدم اطلاع مردم از پیمانه‌هایی بوده که این شرکت برای سوخت‌گیری در نظر گرفته اما کسی را از آن مطلع نکرده است.
کارت سوخت بنزین + عبارت
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸
جایی در ایران که بنزین ۸ هزار تومان است
دستفروشی بنزین در کناره جاده، حتی در دورافتاده‌ ترین راه‌های ماشین روی ایران هم توجیهی ندارد، چه برسد در آزاد راه قزوین - رشت و بالعکس که یکی از پر ترددترین آزاد راه‌ها در کشور به حساب می‌آید. نبود جایگاه‌های سوخت کافی در این آزاد راه باعث شده تا کاروکاسبی دستفروشان بنزین در این مسیر رونق بگیرد.
گاز مایع+عبارت
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸
بررسی گرایش روزافزون مردم به استفاده از سوختی خطرناک؛
آتش به جان ها / مردم بی خیال مسئولان بی خیال تر / تا روی هوا نرفتیم اقدامی کنید
اضافه کردن سیلندر گاز مایع به سیستم ماشین و استفاده از گاز مایع یا همان LPG به جای بنزین یا CNG کاری بود که در گذشته نیز عده ای برای به اصطلاح صرفه جویی دست به انجامش زده بودند اما این بار وسیع تر از گذشته این اتفاق رخ داد و کم کم در حاشیه شهرهای مازندران تعداد مکان های پر کردن گپسول گاز از تعداد انگشتان دست فراتر رفت.
سوخت بنزینی + عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
کم‌فروشی بنزین حقیقت دارد؟
به لحاظ تکنیکی اگر هوا در دستگاه‌های تلمبه و توریع کننده وجود داشته باشد امکان فرستادن فراورده به بیرون وجود ندارد.
سوخت بنزینی + عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
آخرین تغییرات سهمیه بنزین خودرو‌ها
از این ماه و با توجه به این مصوبه، ۴۰ لیتر به سهمیه سوخت خودرو‌های معلولان و جانبازان اضافه شد. بدین صورت سهمیه سوخت خودرو‌های تک‌سوز شخصی متعلق به معلولان و جانبازان ۱۰۰ لیتر و خودرو‌های دوگانه سوز ۷۰ لیتر در ماه تعیین شده است.