امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۰۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:بهداشت
کیانوش جهانپور+عبارت
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
جهانپور: باید زندگی مسالمت آمیزی با این ویروس در سال‌های آتی داشته باشیم/ وجود کرونا به همراه آنفلوآنزا در پاییز / دانش آموزان تعطیل هستند، اما در خیابان‌ها حضور دارند
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تلاش این نیست که به سمت ایمنی گروهی برای کرونا برویم و استراتژی وزارت بهداشت این نیست.
حسین زادگان+عبارت
شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
برای قدردانی از احمد حسین‌زادگان که شعار در خانه می‌مانم را جدی نگرفت؛
یاد بعضی نفرات روشنم می‌دارد، قوتم می‌بخشد
حسین زادگان نه مانند برخی از استانداران برای خشنودی روسا، آمارهای دلخواه آنها را را ارایه کرد و نه مثل تعدادی دیگر مدام فریاد فاجعه سر داد. او سعی کرد راستگو باشد. در حالیکه بسیاری سعی می کردند وضعیت را در استان خود آرام نشان دهند او برخلاف جریان آب، دستور تست گسترده در مازندران را صادر کرد. همین مسئله بود که موجب شد ناگهان آمار مبتلایان در استان افزایش پیدا کند و البته مازندران در زمزه موفق ترین استان های کشور در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی قرار گیرد.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
در نشست هیات دولت مطرح شد؛
روحانی: صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به وظایف خود عمل کنند / برای مقابله با کرونا، جان نیاز به نان دارد / نیازمند تلفیق سلامت مردم و فعالیت‌های اقتصادی در چهارچوب مقررات هستیم
رییس جمهوری از صندوق بین المللی پول و بانک جهانی خواست میان ایران و کشورهای دیگر تبعیض قائل نشود و به وظایف خود نسبت به مردم ایران عمل کنند.
کشاورزی + عبارت
سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
شرط کشاورزان مازندرانی برای فعالیت در دوران کرونا
کشاورزان مازندرانی بویژه شالیکاران سهم خود را از گذر وضعیت بحرانی شیوع ویروس کرونا ،انجام کشت و کار و ، تولید و امنیت غذایی را به حضور نیافتن شهری‎ها بویژه مسافران و گردشگران نوروزی به روستاها مشروط کرده‌اند.
روحانی + عبارت
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا:
از مرحله پیک بیماری کرونا عبور کرده‌ایم / در همه استان‌ها یک تلاش جمعی برای پیروزی بر این ویروس انجام گرفته / آغاز سال جدید تحصیلی طبق روال سابق
رئیس جمهور با قدردانی از تلاش های بی وقفه تمامی کادر درمانی کشور برای مبارزه با بیماری کرونا ، آمارها و ارقام روند مبارزه با بیماری کرونا در کشور را امیدوارکننده دانست و تاکید کرد: طبق آمار ارائه شده، ما از مرحله پیک بیماری کرونا عبور کرده ایم و به مردم توصیه می کنم همچنان در خانه بمانند و در صورت ضرورت برای خروج از منزل،همه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
اهداکنندگان خون + عبارت
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
هلال احمر: ذخیره خون کشور در وضعیت قرمز است
مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر در توئیتی با بیان اینکه کرونا بیماران دیگر را هم به درد خود مبتلا کرده است، تاکید کرد: ذخیره خون در وضعیت قرمز است.
رهبری+عبارت
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
ناگفته‌های پزشک معتمد رهبر انقلاب از زندگی شخصی و نوع تغذیه ایشان/ ماجرای واکنش رهبری به مخالفت یک استاندار با مراجعه زنان به دندانپزشک مرد
رهبر انقلاب روز هشتم اسفندماه ۱۳۹۸ در پیامی تصویری از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با کرونا قدردانی کردند.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
در نخستین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا مطرح شد؛
روحانی: همه موظف به اطاعت از دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند / کسی نباید از شرایط سوء استفاده کند / اعتماد مردم برای ما اصل است / از روز شنبه همه روال‌ها با صورت عادی خواهد بود
رییس جمهوری گفت: همه موظف هستند از دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا اطاعت کنند و به عنوان یک امر لازم و ضروری مورد مراقبت قرار دهند.
ترافیک جاده هراز+عبارت
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
هجوم مسافران به استان مازندران در پی اعلام تعطیلی مدارس پایتخت؛
« مـردم » سومین ضلع « مثلث بحران » در ایران / رکورد تاریخی جاده هراز !
گزارش ها نشان می دهد که ترافیک جاده هراز به دلیل تعداد بالای ورود مسافر به استان می باشد و این برای نخستین بار بود که جاده هراز در وسط هفته و بدون تعطیلی تقویمی و رسمی با ترافیک سنگین مواجه شد.
کیانوش جهانپور+عبارت
پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
تمهیدات بهداشتی لازم برای انتخابات پیش بینی شد
سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از پیش‌بینی تدابیر بهداشتی لازم برای روز انتخابات مجلس یازدهم خبر داد.
کرونا+عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
دانشجویان بازگشته از ووهان فردا آزاد می شوند
معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اتمام دوره ۱۴ روزه قرنطینه دانشجویان ایرانی بازگشته از ووهان تا فردا صبح و سلامت کامل این دانشجویان خبر داد.
شفاخانه عبارت + عبارت
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
مرگبار‌ترین مواد غذایی که حتی فکرش را هم نمی‌کردید / مزایای عجیب خیساندن برنج قبل از پخت / نکات طلایی در بهداشت استحمام / چند روش کاربردی برای کنترل استرس روزمره
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت مطلع خواهید شد.
لبنیات شیر + عبارت
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
پشت پرده لبنیات سمی چیست؟
آفلاتوکسین موضوعی است که سال‌ها است محل تمرکز و توجه سازمان بهداشت جهانی، فائو، نظام سلامت و نهاد‌های نظارتی کشور بوده و موضوع جدیدی نیست.
شفاخانه عبارت + عبارت
پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۸
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
۸درمان خانگی ارزان برای خلاص شدن از دندان درد / کچل ها مواظب قلبشان باشند /۲۰ درصد کودکان ایرانی چاق شدند / خطرناک‌ترین گوشی‌ها برای سلامتی + نام برند
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت در مازندران و کشور مطلع خواهید شد.
باکتری بیماری عفونی ویروس میکروب  + عبارت
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸
هشدار به مردم مازندران؛ بیماری عفونی هزار چهره در یک قدمی شما
معاون بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: تب مالت یک بیماری منتقل شونده از راه حیوانات است که به آن بیماری هزار چهره هم می‌گویند.