امروز : پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۰۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:بورس
بورس+عبارت
پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
افت فاحش ارزش معاملات بورس در مازندران / یک عقب نشینی تمام و کمال
فعالان بازار سرمایه در استان مازندران طی هفته جاری یکهزار و ۷۰۰ میلیارد ریال سهام در بورس منطقه استان معامله کردند که نسبت به هفته گذشته ریزش ۳۵ درصدی داشت.
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی + عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
انتقادات تند قالیباف از دولت روحانی / بودجه ۱۴۰۰ از سفره مردم برمی دارد و در جیب سودجویان می ریزد / دستگاه ها دولتی آسوده ریخت و پاش می کنند / مجلس نمی تواند به اوضاع بورس بی تفاوت باشد
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نامطلوب بازار سرمایه، تاکید کرد: وضعیت بورس قابل قبول نیست، دولت پاسخگو باشد.
حسن قالیباف اصل+عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
رئیس سازمان بورس استعفا کرد
استعفای حسن قالیباف اصل، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران تقدیم وزیر اقتصاد شد./همشهری
دژپسند+عبارت
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
سوغات سفر ۳ روزه وزیر مازندرانی به استان زادگاهش / از آغازاحداث کارخانه خوراک دام و طیور تا مقدمه سازی برای ورود برنج مازندران به بورس کالا
سفر سه روزه غیررسمی وزیر امور اقتصادی و دارایی به مازندران که از پنجشنبه هفته گذشته آغاز شد و تا شنبه هفته جاری ادامه یافت، علاوه بر بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی این استان، دستاوردهای رسمی مثبتی نیز در حوزه اقتصادی به همراه داشت.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
بورس مازندران از نفس افتاد
بورس منطقه مازندران برای سومین هفته متوالی روند عقب‌نشینی را در پیش گرفت و طی هفته جاری کاهش ۲۰ درصدی ارزش معاملات را تجربه کرد.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹
بورس مازندران عقب نشست
طی هفته جاری ارزش معاملاتی سهام معامله شده در بورس منطقه ای مازندران به سه هزارو ۲۷۶میلیارد ریال رسید که نسبت به هفته قبل عقب‌نشینی نامحسوس سه درصدی داشت.
بورس+عبارت
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹
افت ۳۰ هزار واحدی بورس تنها در ۳۰ دقیقه! / یک سوم بازار در صف فروش
سقوط ۳۰ هزار واحدی شاخص بورس در ۳۰ دقیقه، اغلب نماد‌های بزرگ و متوسط را به صف فروش کشانده است. شاخص کل به یک میلیون و ۳۱۹ هزار واحد رسیده و به مرز ۱.۳ میلیونی نزدیک می‌شود. در همین مدت کوتاه، شاهد کاهش ۲.۲۶ درصدی شاخص کل و ۶۳ صدم درصدی شاخص هم‌وزن هستیم که نشان می‌دهد شرکت‌های کوچک شرایطشان کمی بهتر است. تا اینجای کار نماد‌های فملی، فولاد، فارس، شستا، وبملت، تاپیکو و شپنا بیشترین تاثیر را در ریزش شاخص کل دارند
بورس+عبارت
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹
بازی جدید دولت برای سهام مردم با سامانه سجام / از پرداخت قطره چکانی پول فروش سهام عدالت تا سرنوشت نامعلوم سهامداران
مافیای بازار بورس و سهام کم بود دردسرهای سامانه سجام هم به آن اضافه شد و همه این گرفتاری ها سبب شده تا تازه واردها واکنشی منفی به بازار سرمایه نشان دهند.
سهام عدالت+عبارت
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹
رد یک شایعه پر سروصدا / دریافت سود سهام عدالت ارتباطی با کدبورسی ندارد / زمان واریز اعلام شد
رئیس اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور گفت: دریافت کد بورسی برای معامله در بورس است درحالی‌که مردم مسن و روستایی نیازی به کدمعاملاتی ندارند و سود سهام عدالت ازطریق شماره شبا به حساب سهام‌داران واریز خواهد شد.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹
رونق بورس مازندران بی توجه به وضعیت شاخص بازار کشور
با وجود افت ۳.۴ درصدی شاخص قیمت بازار سهام کشور ، بورس مازندران هفته جاری رشد ۶ درصدی را در ارزش سهام معاملاتی تجربه کرد.
سهام عدالت+عبارت
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
مازندرانی ها بی خیال ترین دارندگان سهام عدالت! / مشکل اساسی ۸۷ درصد از سهامداران
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران گفت که ۸۷ درصد از دارندگان سهام عدالت استان که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهامشان انتخاب کردند، تاکنون برای دریافت کد بورسی که لازمه دریافت سود سهام است ، اقدامی نکرده‌اند.
سهام عدالت+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
تا در سجام ثبت نام نکنید خبری از مزایای سهام عدالت نیست
بهره مندی از مزایای سهام عدالت مستلزم ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت الکترونیکی در این سامانه است.
مسکن+عبارت
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹
جزئیات اوراق سلف مسکن اعلام شد / چگونه متر به متر خانه بخریم؟
در حالی که قرار است در ماه جاری اوراق سلف استاندارد مسکن در بازار سرمایه منتشر شود، بسیاری از افراد سازوکار این اوراق را نمی‌دانند.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۹
رونق معاملات بورس مازندران در هفته ای که گذشت
ارزش معاملات سهام بورس مازندران که در هفته سوم آذرماه سقوط ۵۰ درصدی را تجربه کرد، با رشد حدود ۶ درصدی در هفته جاری برای دومین هفته روند افزایشی را دنبال کرد.
سهام عدالت+عبارت
پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۹
دارندگان سهام عدات چه زمانی امکان فروش دارند؟
درحالی که از توقف فروش سهام عدالت بیش از یک ماه گذشته، هیچ خبری از امکان فروش آن برای سهام دارانی که روش متسقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند نیست و مشخص نیست این حق تا چه زمانی از سهام داران گرفته شده است.