امروز : سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۱:۴۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:بیمارستان
بیمارستان صحرایی+عبارت
شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
بیمارستان صحرایی در مازندران راه اندازی می شود؟
وضعیت شیوع کرونا در مازندران با سرعت زیادی همچنان در حال افزایش است و با بستری شدن ۱۳۰۴ بیمار در مراکز درمانی زیرنظر دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و ۲۹۸ نفر در مراکز درمانی زیرنظر دانشگاه علوم پزشکی بابل، این سوال به وجود آمده که آیا با ادامه این روند، بیمارستان صحرایی در مازندران راه‌اندازی خواهد شد.
آیت‌الله مکارم ‌شیرازی+عبارت
چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
آیت‌الله مکارم ‌شیرازی در بیمارستان بستری شد
آیت‌الله مکارم‌شیرازی از مراجع تقلید به دلیل کسالت در بیمارستان بستری شد.
نمکی+حسین زادگان+عبارت
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
سفر یک روزه نمکی به مازندران؛
وزیر بهداشت کلنگ بیمارستان بابلسر را به زمین زد
کلنگ ساخت بیمارستان ٢٨٠ تختخوابی شهید رجایی بابلسر روز دوشنبه در بیست و یکمین آیین پویش "ره سلامت" با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به زمین زده شد.
دکتر موسوی+عبارت
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹
نشست خبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد؛
موسوی: جان باختن ۱۱ درصد مبتلایان به کرونا در مازندران / تهدید کرونای انگلیسی در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها بسیار جدی است / ۳۳۱ میلیارد تومان بودجه دولتی برای مبارزه با پاندمی در استان / سعی داریم پرداختی ها به موقع انجام شود
وی بودجه اختصاص یافته از طریق دولت بله دانشگاه علوم پزشکی را ۳۳۱ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: حدود ۱۲۴ میلیارد تومان از این اعتبار برای خرید تجهیزات مورد نیاز جهت مقابله با کرونا شامل ونیتلاتور و دستگاه اکسیژن ساز هزینه و در بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه نصب شده است.
بیمارستان+عبارت
پنج شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
افتتاح ۴۴۵ طرح بهداشتی و درمانی مازندران در دولت روحانی
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت که در دولت یازدهم و دوازدهم ۴۴۵ طرح بهداشتی و درمانی در این استان به بهره‌برداری رسید.
شاد+عبارت
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
معلم محمودآبادی که بیمارستان را به کلاس درس تبدیل کرد+تصاویر
فاطمه زهرا شیرسوار معلم حق‌التدریسی است که در شرایط بحرانی جسمی هم دست از فعالیت آموزشی خود برنداشت، وی حین تدریس آنلاین دچار سانحه شکستگی پا شد و بعد از بستری در بیمارستان و عمل جراحی کماکان به تدریس ادامه می دهد.
دستگیری+عبارت
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
درگیری اراذل و اوباش با کارکنان بیمارستانی در شمال کشور / همه چیز از یک ماسک شروع شد!
عاملان شرارت علیه بیمارستان گرگان بازداشت شدند. /رکنا
سید عباس موسوی+عبارت
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
۴۴۰ میلیارد تومان اعتبار کرونایی در جیب دانشگاه علوم پزشکی مازندران
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۴۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیزات زیرساختی و حفاظتی بهداشتی و درمانی به مجموعه این دانشگاه اختصاص داده شد.
مصباح یزدی+عبارت
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹
آیت الله مصباح یزدی در بیمارستان بستری شد / تکذیب شایعه ابتلا به کرونا
آیت الله مصباح یزدی امشب برای ادامه درمان در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.
سازمان برنامه و بودجه +عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
سازمان برنامه و بودجه خیال ساروی ها را راحت کرد / بیمارستان ماهفروجک ساری جزو اولویت های وزارت بهداشت نیست
سازمان برنامه و بودجه در پی انتشار خبری مبنی بر چک نوبخت برای بیمارستان ساری امضاء نشده برگشت خورد جوابیه صادر و اعلام کرد؛ در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به مازندران بازدید از بیمارستان در حال ساخت صورت گرفت، اما این پروژه در اولویت‌های اعلامی وزارت بهداشت نبوده است.
حوادث+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
اسیدپاشی عجیب دختر و پسر جوان به سمت یکدیگر / پای دختر دیگری در میان است
فروردین سال ۹۵ پسر دانشجویی که دست و صورتش با اسید سوخته بود به یکی از بیمارستان‌های تهران مراجعه کرد. کادر درمانی سرگرم درمان‌های اولیه روی مهران بودند که دختری جوان به‌نام ترانه نیز که سر و صورت او هم با اسید سوخته بود به همان بیمارستان آمد.
نوبخت+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
وعده های پوشالی نوبخت برای مازندران / چک بیمارستان ساری برگشت خورد
زمانی که باید چک ۱۲۰ میلیارد تومانی نوبخت در شرایط بسیار حساس و نفس‌گیر کرونایی برای به ثمرنشستن چنین بیمارستانی نقد می‌شد تا نفعش هم برای استان هم برای بیماران می‌رسید یک‌دفعه ورق برگشت و رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی مازندران خبر از عدم تامین اعتبار این پروژه را که جزو مصوبات از قبل برنامه‌ریزی نشده بود خبر داد و گفت از ابتدا این پروژه جزو سفر نبوده است و با فشارهای فراوان این بازدید صورت گرفت.
بیمارستان+عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
یک سوم تخت های بیمارستانی استان در دولت روحانی به بهره برداری رسیده است؛
چرا کرونا مازندران را زمین گیر نکرد؟
به دنبال اجرای طرح تحول سلامت اقدامات ارزشمندی در بخش زيرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان اتفاق افتاد كه اگر اين اقدامات نبود، به‌طور حتم در دوران همه‌گيری كرونا كشور با بحران جدی مواجه مي‌شد كه از جمله اين اقدامات مي‌توان به ساخت ۳۱هزار و ۶۰۰ تخت بيمارستاني جديد تنها در پنج سال و نيم اشاره كرد.
کرونا+عبارت
چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹
مرگ سه بیمار کرونایی به دلیل لجبازی کارمند بیمارستان با همکارش!
اواخر مهر امسال نماینده حقوقی یکی از بیمارستان‌های تهران به دادسرا رفت و از یکی از پرسنل بیمارستان شکایت کرد.
کرونا+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
هزینه بستری هر بیمار کرونایی چقدر آب می خورد؟
معاون بیمه خدمات سلامت با اشاره به اینکه هم اکنون تعرفه تست کرونا در بخش دولتی ۲۵۰ هزار تومان و در بخش غیر دولتی ۵۸۰ هزار تومان است، گفت: درسال گذشته نزدیک به ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبارات برای بیمه سلامت مصوب شد، این درحالی است که برآورد اعتبارات مورد نیاز از مبالغ مصوب مجلس بیشتر از عدد ذکر شده بود؛ لذا منابع بودجه‌ای کشور محدود بوده و به تناسب بودجه تخصیص پیدا می‌کند، یعنی ممکن است در برخی سال‌ها انجام خدمات با زیان انباشت شده یا بدهی روبه رو شود.