امروز : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۳۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:تابستان
طلاق+عبارت
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹
افزایش ۳۹ درصدی طلاق با مدت ازدواج کمتر از یک سال! / تابستان، فصل جدایی در سال ۹۹
مطابق با گزارش منتشره مرکز آمار ایران، تعداد طلاق ثبت شده با مدت ازدواج کمتر از یک سال از ۲۱۹۸ طلاق در بهار سال جاری با رشد ۳۹ درصدی به ۳۰۶۸ طلاق در تابستان ۹۹ رسیده است.
بیکاری+عبارت
چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹
با وجود شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بخشی از کسب‌وکارها؛
نرخ بیکاری تابستانی در مازندران تک رقمی ماند / بورس، ناجی بیکاران مازندرانی
نرخ بیکاری در مازندران با وجود شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بخشی از کسب‌وکارها بویژه در حوزه گردشگری و خدمات ، طی فصل تابستان امسال طبق گزارش مرکز آمار ایران تک رقمی ماند.
درخت پرتقال + باغ مرکبات + عبارت
دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹
گرمای ۴۰ درجه در برخی شهرهای مازندران باغداران را نگران کرد؛
باغ های مازندران و گرمایی که به آن عادت نداریم / چه کنیم تا کمترین آسیب را در تابستان متحمل شویم؟
کارشناسان کشاورزی بر این اعتقادند که گرما میزان تعرق برگ و تبخیر از سطح خاک را افزایش داده و باعث افزایش پوکی، سقط جنین و در برخی موارد ریزش آن از روی درخت می‌شود.
کرونا+عبارت
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
۳ اتفاق جدید در کرونای تابستانی
جوانتر شدن سن بستری و مرگ، نگرانی و افسردگی کادر درمان و جامعه را به‌صورت مضاعف بالا برده و نیروی کار را بیکار می‌سازد. گمان نکنید برای کادر درمان مرگ یک جوان بیست تا سی ساله ساده و عادی است. اگر گوش‌ها تیز شود با مرگ هر جوان، کادر درمان پیرتر می‌شود.
کرونا+عبارت
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹
تغییر علایم کرونا با آغاز فصل تابستان
عضو کمیته کشوری کرونا با اشاره به تغییر علایم و نشانه‌های ویروس کووید ۱۹ با شروع فصل تابستان، گفت: برخی از علایم گوارشی می‌تواند نشانه کووید ۱۹ باشد، بنابراین خانواده‌ها باید نسبت به این مساله هوشیار باشند.
عباس زارع+عبارت
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
مدیرکل ارشاد مازندران: اولویت مدیران طرح‌های سالم‌سازی دریا، صرفاً اقتصادی نباشد / برگزاری جشنواره های ساحلی در تابستان امسال
عباس زارع بر تقویت حمایت از فعالیت‌های فرهنگی هنری در طرح‌های سالمسازی دریا تاکید کرد.
خشکسالی+عبارت
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین وضعیت خشکسالی در ایران/ پیش بینی تابستانی گرم و آغاز دیرهنگام بارش‌های پاییزه در ایران
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی ضمن تشریح آخرین وضعیت خشکسالی در ایران بر اساس مدل‌های خشکسالی گفت: تابستان امسال دمای هوا در کشور حدود یک درجه بیش از نرمال خواهد بود.
کارت سوخت بنزین + عبارت
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
تکلیف سهمیه ۶۰ لیتری بنزین سفر‌ مشخص شد
عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا قطعا سهمیه ۶۰ لیتری در ایام عید نوروز به خودرو‌ها اختصاص نخواهد یافت و این سهمیه در تابستان به کارت سوخت‌ها اختصاص می‌یابد.
خودرو+عبارت
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
پیش بینی هایی از بازار خودرو پس از کوچ کرونا
یک کارشناس صنعت خودرو با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود تا اردیبهشت ماه کرونا همچنان شیوع داشته باشد، بیان داشت: تا آن زمان نیز بازار خودرو سیر کاهشی خود را ادامه خواهد داد، حال اینکه تا چه میزان قیمت خودرو با تا آن زمان با افت روبرو باشد، الان چیزی نیست که بتوان در مورد آن صحبتی یا پیش‌بینی کرد، این در حالیست که در خردادماه با توجه به اینکه موج سفر‌ها آغاز خواهد شد، به دلیل اینکه یک تعطیلات چند روزه در آن وجود دارد و از سوی دیگر به تابستان و فصل گرم سال نیز برخواهیم خورد و موج کرونا تا آن زمان نیز فروکشی خواهد کرد، قیمت خودرو باز دوباره با افزایش مواجه خواهدشد.
کرونا+عبارت
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
هشدار سازمان بهداشت جهانی: کرونا ممکن است در تابستان از بین نرود
یک مقام سازمان جهانی بهداشت هشدار داد همه کشورها باید ریشه کن کردن ویروس کرونا را در اولویت نخست خود قرار دهند زیرا هیچگونه شواهدی مبنی بر از رفتن این ویروس مانند ویروس آنفلوآنزا در تابستان در دست نیست.
غرق+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
غرق شدن۲۱ نفر در دریا
باران+عبارت
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
باران در ۴۶ روز از تابستان مهمان آسمان مازندران
باتوجه به اینکه چله تابستان یا به قول مازندرانی‌ها در انجیل پج ماه قرار داریم ولی شاهد بارندگی و خنکی دمای هوا هستیم.