امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۴۳ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:تحریم
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
در نشست هیات وزیران با رئیس جمهور مطرح شد؛
روحانی: به غلط تفسیر نکند که دولت نگاهش به بیرون است / اگر جنگ اقتصادی نبود می دیدند که کشور چه می‌شد / هیچ کس حق ندارد در اجرا دخالت کند / هر روز تاخیر در تصویب FATF به ضرر ماست
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه مهمترین حقوق عامه این است که تحریم از دوش آنها برداشته شود، گفت: اگر یک ساعت برای برداشتن تحریم تعلل کنیم و امروز و فردا کنیم، حقوق مردم را پایمال کردیم.
علی ربیعی+عبارت
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹
پیش بینی سخنگوی دولت از بازگشت آمریکا به برجام / لغو تمامی تحریم‌ها در آینده نزدیک است
علی ربیعی در یادداشتی در روزنامه ایران نوشت: با گذشت یک ماه از تغییر دولت در آمریکا سرانجام دولت بایدن با مشاهده مقاومت بی‌نظیر مردم ایران در نپذیرفتن زورگویی و تحمل شدیدترین جنگ اقتصادی در آستانه کنار گذاشتن سیاست فشار حداکثری قرار گرفته است.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
درسی که حسن روحانی به مسئولان داد
انگار زمستان، فصل عذرخواهی رئیس‌جمهور از مردم است. زمستانی که نهایتا خواهد رفت و روسیاهی آن بر چهره آن‌ها که در سخت‌ترین روزهای کشور، با دشمنان ایران هم‌داستان شدند و بیشترین فشار را به ملت ایران وارد کردند، باقی خواهد ماند. زمستانی سه ساله که به گفته حسن روحانی، یخ‌های آن کم‌کم در حال آب شدن است.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
صبح امروز رئیس جمهور در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نفت شرکت کرد؛
بازهم روحانی، بازهم خبر خوش! / مقایسه دولت تدبیر و دولت مصدق
رئیس‌جمهور گفت: امیدواریم بتوانیم دو طرح انتقال آب را شروع کنیم، یکی از خلیج فارس به خراسان جنوبی و رضوی و یکی از خلیج فارس به سیرجان، یزد و اصفهان.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
در جلسه هیات دولت مطرح شد؛
روحانی: بعضی ها به رئیس جمهور فحش می دهند اما به آمریکا نه / مصوبه کمیسیون تلفیق نه با واقعیت منطبق بود نه معیشت مردم / هیچ بندی از برجام عوض نخواهد شد
رییس جمهوری گفت: یکی از شاخص‌ها برای انقلاب اسلامی جایگاه زنان است که حقانیت انقلاب را نشان می‌دهد.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
در مراسم افتتاح طرح‌های آب و خاک و منابع طبیعی وزارت جهاد کشاورزی مطرح شد؛
روحانی:در جنگ تحمیلی اقتصادی هستیم / باید جلوی زمین‌خواری را بگیریم / مقابل تحریم و کرونا سر فرود نیاوردیم / شبی نبوده با خیال آسوده سر به بالین بگذارم
رئیس‌جمهور گفت: حد نگاری بهترین راه برای حفاظت از منابع طبیعی است و با این کار می‌توانیم جلوی زمین خواری را بگیریم، این یک کار بزرگی برای مقابله با فساد است.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
سفر رئیس سازمان ملی بهره وری کشور به مازندران / ایران بالاترین دور ریز مواد غذایی را در غرب آسیا دارد
فاطمه پهلوانی گفت: ایران بالاترین دور ریز مواد غذایی در غرب آسیا را دارد در حالیکه این موضوع با فرهنگ دینی و ملی ما همخوانی ندارد
خطیب زاده+عبارت
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
وزارت خارجه به توقیف نفتکش ایران در اندونزی واکنش نشان داد / اطلاعات ضدونقیض است / اجازه نمی دهیم داعش دوباره خود را سازماندهی کند
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: تاکنون برخی اطلاعات ضد و نقیضی در ارتباط با توقیف نفتکش ایرانی در اندونزی دریافت کرده ایم و منتظر گزارش بیشتری از سوی دولت اندونزی هستیم .
فولاد مبارکه اصفهان+
عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
تحریم فولادمبارکه، نشانه استیصال دشمنان در شکست جبهه اقتصادی ایران
نیک میدانیم که هیچ کدام از این اقدامات و دشمنی ها خللی در عزم راسخ مجموعه فولاد مبارکه برای مبارزه در جبهه اقتصادی و برداشتن قدم در مسیر بهبود وضعیت زندگی مردم ایجاد نخواهد کرد.
سردار محمدعلی جعفری+عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
انتقاد تند و مهم فرمانده سابق سپاه از رئیس‌جمهور؛
روحانی واقعا به فکر مردم نیست / طوری حرکت کنید که لااقل ۶ ماه دیگر بتوانید پاسخگو باشید / آقای روحانی! چرا اقتدار و عزت ملت بزرگ ایران را نشانه رفته اید؟
فرمانده قرارگاه بقیه‌الله گفت: چه اصراری دارید که آمریکا به برجام برگردد؟ مطمئن باشید اگر آمریکا تحریم‌ها را ابتدا لغو نکند و به برجام بازگردد، همین آقای بایدن تحریم‌های دو سه سال اخیر یا عمده آنها را خارج از برجام تلقی کرده و ضمن حفظ آنها، تلاش می‌کند برجام شما را اصلاح کند.
سعید نمکی+عبارت
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
وزیر بهداشت در جلسه ستاد مقابله با کرونای مازندران شرکت کرد؛
نمکی: چهار مورد جدید ویروس انگلیسی در کشور شناسایی شد / سخت‌ترین روز‌های بعد از انقلاب را تجربه می کنیم / اداره مازندارن با این رسوب جمعیتی کار دشواری است
صبح امروز جلسه ستاد مقابله با کرونای مازندران با حضور وزیر بهداشت در ساختمان استانداری برگزار شد.
قالیباف+عبارت
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
پیام برجامی قالیباف به آمریکایی ها / به هزینه های رفتارتان توجه کنید
رئیس مجلس گفت: بازگشت آمریکا به برجام برای ما اهمیتی ندارد، بلکه برای ما فقط و فقط رفع عملی و قابل لمس تحریم‌ها موضوعیت دارد.
شانه ساز +عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
آخرین خبرها از ساخت دومین واکسن ایرانی کرونا / مشکل کمبود انسولین رفع شد
رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه در حوزه تولید واکسن کرونا، تولید کننده دیگری به سرعت در حال تکمیل مدارک هستند تا فاز انسانی را آغاز کنند، گفت: مردم خاطرشان از بابت توانمندی کافی برای تولید واکسن در کشور جمع باشد و تحریم ها در این زمینه عملا بی اثر است.
سازمان ملل+عبارت
پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹
بازگشت تحریم سازمان ملل علیه ایران منتفی شد
بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران منتفی شد.
حسین زادگان + عبارت
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹
حسین‌زادگان؛ استاندار مازندران:
تحریم‌ها معادلات بخش خصوصی را بهم زده/فردمحوری جایگزین برنامه محوری شده/ در این ۴٠سال زندگی مورد انتظار مردم را به آنها ندادیم
استاندار مازندران نبود طرحی واحد برای توسعه در چهار دهه گذشته را یکی از جدی‌ترین دلایل مشکلات امروز کشور دانست و تصریح کرد: در دوره‌ای بخش خصوصی اصلا تحویل گرفته نمیشد و سرمایه داشتن نوعی جرم بود اما حالا نگاه تغییر کرده و همه به دنبال بخش خصوصی هستند.