امروز : پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۱۷ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:تحریم
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
در جلسه هیات دولت مطرح شد؛
روحانی: ممنوعیت جلسات با بیش از ۱۵ شرکت کننده از شنبه / پرداخت وام یک میلیونی برای ۱۰ میلیون خانواده یارانه‌بگیر / بسته معیشتی جدید و چهار ماهه برای یک سوم جامعه / به اسم نقد قواعد بازی سیاسی را به هم نزنیم
رئیس جمهور گفت: ۵۱ درصد ابتلاها به دلیل رفت و آمد خانوادگی است، اگر در دو هفته‌ای که تعطیل می‌شود، به همان نسبت رفت و آمدهای خانوادگی بیشتر می‌شود این درصد ابتلاء از ۵۰ به ۶۰ درصد می رسد.
بندر+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
۹۳ درصد واردات کشور از طریق راه های آبی انجام می شود؛
مسیر پیشرفت مازندران از دریا می گذرد
سالانه بیش از ۱۵۰ میلیون تن کالا از بنادر شمالی و جنوبی کشور عبور می‌کند و این میزان تجارت نشان می‌دهد به غیر از صادرات نفت خام، سهم حدود ۹۴ درصدی در میان دیگر شقوق حمل و نقل دارد همچنین بیش از ۹۳ درصد واردات از طریق بنادر و به وسیله حمل و نقل دریایی صورت می‌گیرد.
روحانی+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
در یکصد و هشتاد و دومین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی مطرح شد؛
خبرهای خوش رئیس جمهور از بهبود اوضاع اقتصادی / روحانی: اقدامات حمایتی برای اقشار آسیب پذیر در نظر می‌گیریم / اجازه ندادیم تحریم کنندگان به اهداف شوم خود برسند
رییس جمهوری با بیان اینکه با توجه به اهداف لایحه بودجه ۱۴۰۰ و برنامه‌ریزی انجام شده، وضعیت اقتصادی رو به بهبود و رونق قرار خواهد گرفت، گفت: برای اقشار آسیب پذیر که تعطیلی، کسب و کار آنان را دچار آسیب خواهد کرد، اقدامات حمایتی در نظر خواهیم گرفت.
قالیباف+عبارت
یکشنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۹
قالیباف: گرانی‌ها به پاستور و بهارستان ربط دارد نه به جورجیا و آریزونا / تنها راه برداشته شدن تحریم ها قوی کردن قشر ضعیف جامعه است
رئیس جمهور جدید آمریکا باید بداند که مردم ایران راه خود را پیدا کرده اند و تصمیم دارند با تقویت مولفه‌های قدرت در اقتصاد، رفاه و امنیت و ایجاد فرصت‌های راهبردی، هر فشار موثری را بر ایران ناممکن و هزینه زا کنند. مردم ایران با هوشمندی کامل، فقط به تصمیمات توجه می‌کنند نه به تبلیغات و فقط منتظر عمل هستند نه حرف، و متناسب با آن پاسخ مقتضی بر اساس منافع ملی خواهند داد.
علی ربیعی+عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
انتظارات ایران از دولت جو بایدن به روایت سخنگوی دولت
سخنگوی دولت گفت: انتظار ما از مقامات جدید کاخ سفید بازگشت به همه الزامات و تعهدات قبلی بدون قید و شرط است.
تعاونی+عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
نگاهی به اوضاع نابسامان تعاونی ها در مازندران؛
شرکت هایی که روزی قرار بود منجی اقتصاد باشند
در مازندران نزدیک به هزار واحد تعاونی غیر فعال نیز وجود دارد که اکثر این واحد ها برای گرفتن وام های مخصوص تعاونی ها تشکیل شده و بعد از اعطای تسهیلات به حال خود رها شده اند.
واعظی+عبارت
دوشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۹
رئیس دفتر رئیس جمهور: سوداگران شایعه نسازند، دولت به دنبال گرانی ارز نیست / تحلیل‌های مغرضانه زاییده ذهن کاسبان تحریم است
واعظی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی دولت به برخی ادعاها در خصوص تمایل دولت به افزایش نرخ ارز واکنش نشان داد.
بانک مرکزی+عبارت
دوشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۹
نرخ سود بین‌ بانکی از ۲۲ درصد بالاتر رفت
طبق دومین گزارش بانک مرکزی از تحولات اقتصاد کلان، نرخ سود بین‌بانکی از ۲۲درصد بالاتر رفته است و دولت برای تأمین نیازهای ضروری سیاست تهاتر نفت با کالای اساسی را پیش برده است.
مصالح ساختمانی+عبارت
دوشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۹
سازمان صمت از شناسایی ۲۶۰ واحد مصالح فروشی متخلف در استان خبر داد؛
مصائب بازار مصالح در مازندران / نارضایتی همزمان سازنده و مصرف کننده
مصالح ساختمانی سهم ۵۰ درصدی در قیمت نهایی مسکن دارد و بر اساس آمارها، بعد از قیمت زمین، بیشترین عامل گرانی مسکن، افزایش قیمت مصالح ساختمانی است، بنابراین کنترل بازار مصالح می‌تواند در کاهش قیمت‌ها موثر باشد.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۹
پیش از ظهر امروز رئیس جمهور در مراسم سی و یکمین هفته از پویش «الف ب ایران» شرکت کرد؛
روحانی: دولت بعدی آمریکا تسلیم ما می‌شود / روزهای سخت این سه سال، در تاریخ کشور نظیر ندارد / آغاز طرح انتقال آب از خلیج‌فارس به مناطق کویری
رئیس‌جمهور گفت: پروژه‌ای که در آن بیش از ۲۰۰ میلیون متر مکعب آب شیرین‌سازی و به مناطق مرکزی منتقل می‌شود، در تاریخ ایران بی‌سابقه است.
علی ربیعی+عبارت
چهارشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۹
افشای علت گرانی های اخیر از زبان سخنگوی دولت
سخنگوی دولت گفت: بعضی از افزایش قیمت ها به دلیل این بود که نتوانستیم ارز را به موقع وارد کنیم و کالاها دیر وارد کشور شدند.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۹
در جلسه هیئت دولت مطرح شد؛
روحانی: برای ما مهم نیست در آمریکا چه کسی رئیس جمهور می ‌شود / اگر آمریکا تهدید و تحریم را کنار گذاشت، شرایط فرق می کند / تصمیمات مهمی را برای ۹ ماهه پایانی دولت گرفته‌ایم
رئیس جمهور با اشاره به انتخابات آمریکا،گفت: برای ما مهم نیست چه کسی انتخاب می شود.برای ما فرد و حزب مهم نیست بلکه برای ما شیوه‌ای که در دولت بعد اتخاذ می‌شود اهمیت دارد.
ایران خودرو + سایپا+عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
ایران خودرو و سایپا طعمه های بعدی آمریکا؟
بنیاد دفاع از دموکراسی آمریکا پیشنهاد تحریم خودروسازان بزرگ کشور را به دولت ترامپ ارایه داد.
وزارت آموزش و پرورش+عبارت
شنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۹
اطلاعیه آموزش و پرورش درباره کلیپ خبرساز وزیر
وزارت آموزش ‌و پرورش طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیپ منتشر شده در فضای مجازی خطاب به مدیران کل و معاونین آموزش و پرورش استان‌‌ها بوده است.
حسین حسن نژاد+عبارت
پنج شنبه ۸ آیان ۱۳۹۹
معاون استاندار مازندران: نمی توانیم اثر تحریم را در حوزه اقتصادی نادیده بگیریم / برخی درک درستی از شرایط سیاسی کشور ندارند
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: شرایط امروز ناشی از تحریم، منازعات ناشی از عدم درک شرایط، کرونا و غیره فوق العاده سخت است و در این وضعیت سخت برخی به دلیل درک نادرست از شرایط کشور خود به جای کمک مشکل آفرین می شوند.