امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۱۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:تحریم
روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
در جلسه ستاد اقتصادی دولت مطرح شد؛
روحانی: بازی با قیمت ارز و سکه، عملیات روانی دشمن علیه اقتصاد ماست/ اقتصاد کشور تحت مدیریت قرار دارد /توطئه دشمنان در فروپاشیدن اقتصاد ایران به نتیجه‌ای نخواهد رسید
رئیس جمهور گفت: در ماه‌های گذشته با مسدود شدن مرزها به دلیل شیوع ویروس کرونا وقفه‌ای در صادرات و واردات کالا ایجاد شد اما با بازگشت مبادلات تجاری به روال قبل از کرونا، در ماه‌های آینده بازار صادرات و واردات به حالت طبیعی بازخواهد گشت.
آژانس بین المللی هسته ای+عبارت
یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹
اثرات قطعنامه جدید آژانس علیه ایران
احمدی تحلیلگر مسائل بین الملل در یادداشتی نوشت: هدف ایران باید تا حد مقدور گرفتن بهانه از عناصر تندرو در واشنگتن و منطقه باشد. البته ایران حق دارد نسبت به ادعا‌های جدید آژانس مشکوک باشد، چراکه منشا آن‌ها ادعا‌های اسراییل است و به طور کلی، آژانس تنها در صورتی می‌تواند خواستار بازدید از یک سایت اعلام نشده شود که دلایلی منطقی و متقن برای شک خود ارایه کرده باشد. اما ادامه مذاکره با آژانس ممکن است بتواند به یافتن راه‌حلی برای این مشکل کمک کند.
مجلس
+عبارت
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
طرح نمایندگان برای مقابله با اقدامات خصمانه و تحریم‌های اقتصادی آمریکا
نماینده مردم نجف آباد در مجلس از طرح نمایندگان برای مقابله با اقدامات خصمانه و تحریم‌های اقتصادی آمریکا خبر داد.
پرچم ایران+آمریکا+عبارت
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
رونمایی از بزرگترین بسته تحریمی آمریکا علیه ایران
برخی رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند که نمایندگان جمهوریخواه کنگره یک بسته تحریمی جامع را علیه ایران تدوین کرده‌اند و طی روز‌های آینده آن را ارائه خواهند کرد.
برگ+عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
چالش جدید اپل برای ایرانی‌ها
شرکت اپل برای افزایش سطح امنیت حساب کاربران، هنگام ساختن حساب کاربری یا اپل آی‌دی، از آنها برای ارسال کد تایید هویت شماره تلفن درخواست می‌کند، اقدامی که به دلیل تحریم‌ها و نبودن اسم ایران در این فهرست، می‌تواند برای کاربران ایرانی دردسرساز شود.
آیت الله لائینی+عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
آیت الله لائینی: تحریم ناجا اقدامی تکراری و بی‌اثر است
آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سوی آمریکا، گفت: این امر نشان دهنده کارآمدی نیروی انتظامی است که در حفظ امنیت و در مبارزه با عوامل و مزدوران آمریکا در داخل بسیار خوب عمل کرده است.
لاریجانی + عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
لاریجانی: دولت روحانی از دولت‌های قبلی قوانین را بهتر رعایت کرد/ به دانشگاه برمی‌گردم
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که پس از پایان دوران وظیفه‌اش در مجلس به دانشگاه که به گفته او خانه اصلی‌اش است، برمی‌گردد.
عباس موسوی+عبارت
دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
در نشست مطبوعاتی سخنگوی وزارت امور خارجه مطرح شد؛
موسوی: پاسخ ایران در صورت تمدید تحریم تسلیحاتی قاطع خواهد بود / مرجع تشخیص مسائل امنیتی وزارت اطلاعات است / نگران جان گرفتن مجدد تروریست‌های تکفیری هستیم/ آلمان‌ها در حال ادای بدهکاری تاریخی خود به صهیونیست‌ها هستند
موسوی اضافه کرد: من فکر نمی‌کنم آمریکایی‌ها به هدف کنونی خود برسند چراکه خواسته‌شان مبنای حقوقی ندارد و آنها دیگر عضو برجام نیستند. ما با دیگر اعضای برجام در ارتباط هستیم و مطمئن هستیم آمریکایی‌ها به هدفشان نمی‌رسد چراکه کارشان خلاف بیّن است و بعید دنیا به زورگویی آمریکا تن دهد.
بندر امیرآباد+عبارت
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹
نگاهی به ظرفیت مازندران در حمل و نقل دریایی و تاثیر آن بر تجارت استان؛
هزار راه نرفته حمل و نقل دریایی در مازندران
سالانه بیش از ۱۵۰ میلیون تن کالا از بنادر شمالی و جنوبی کشور عبور می‌کند و این میزان تجارت نشان می‌دهد به غیر از صادرات نفت خام، سهم حدود ۹۴ درصدی در میان دیگر شقوق حمل و نقل دارد همچنین بیش از ۹۳ درصد واردات از طریق بنادر و به وسیله حمل و نقل دریایی صورت می‌گیرد.
ربیعی+عبارت
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
علی ربیعی در نشست خبری با خبرنگاران:
ما در اقتصاد تحریم زده قرار گرفتیم و با کاهش رشد اقتصادی بعد از کرونا هم مواجه خواهیم بود / اطلاعات جهانی درباره کرونا ضعیف است / ای کاش پول زیاد داشتیم و تحریم نبودیم که با حمایت بیشتر در کنار مردم باشیم / بازگشایی‌ها پایه کارشناسی دارد
سخنگوی دولت گفت: دولت مدام در حال رصد وضعیت است، با توجه به شرایط پویای بیماری به اقداماتی که در سطح جهان صورت می‌گیرد اشراف داریم. باید در نظر داشته باشیم که اطلاعات جهانی هم در این بیماری ضعیف است.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی: ممنوعیت تردد بین استان‌ها از اول اردیبهشت برداشته می‌شود / هیچ استان و استانداری حق ندارد برای تردد بین شهری مانع ایجاد کند / اجتماع حضوری در ماه رمضان نخواهیم داشت /هر وسیله نقلیه عمومی باید در آغاز و پایان کار ضدعفونی شود
رئیس جمهور گفت: دیروز در جلسه‌ای که با روسای کمیته‌ها داشتیم قرار شد برای کسب و کارهای پرریسک هم با وزارت بهداشت، صمت و کشور برنامه ریزی کنند و هر زمان که این طرح آماده شد، با پروتکل‌ها و دستورالعمل‌هایی که تصمیم گیری می‌شود، اجرایی شود.
مجلس صندلی + عبارت
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
هشدار نماینده شمالی به مسافران: کاری نکنید مردمِ عصبانی، آتش به اختیار مانع ورودتان شوند /پلیس باید جریمه سنگین برای مسافرت‌های غیرضرور اعمال کند
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که بهترین راه مقابله با کرونا در شرایط کنونی پیشگیری است که با ماندن در خانه انجام می شود.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
در جلسه رییس جمهوری با اعضای دفتر، مشاورین و معاونین دفتر رییس جمهور مطرح شد؛
روحانی: هیچ کشوری مانند ایران با شرایط تحریمی و فشار حداکثری توان مقابله با شیوع کرونا را نداشت / منصفانه است از هر فرصتی حتی به قیمت موج‌سواری روی جان انسان‌ها برای تخریب دولت استفاده کنند؟
رییس جمهور با تاکید بر این که نیاز اصلی امروز جامعه ایجاد آرامش با محوریت آگاه‌سازی دقیق است، گفت: موظفیم با اطلاع‌رسانی به موقع، دقیق و صریح در موضوع کرونا به جامعه آرامش دهیم بنابراین رسانه‌ها اجازه ندهند در موضوع کرونا به سمت دو قطبی و جناح‌بندی‌های سیاسی کشیده شود.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
جلسه هیات دولت صبح امروز برگزار شد؛
روحانی: نگویید حالا که هم حزبی های من تایید نشدند هر مجلسی که می خواهد بشود / دولت به تنهایی نمی تواند شرایط را تغییر بدهد / کسی که می‌گوید تحریم اثر ندارد حامی آمریکا است / در نیویورک چندین پیام برای مذاکره از سوی آمریکا به من رسید
رییس جمهوری گفت: مجلس شورای اسلامی در ایران مجلس قدرتمندی است و جایگاه عظیمی دارد و برای همه قانون وضع می‌کند.
پروانه سلحشوری+عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
اظهارات فوتبالی خانم نماینده / همه کار کردیم تا دختران برای ورود به ورزشگاه نیاز به تغییر چهره نداشته باشند / مشکلات تحریم‌ها برکت داشت و آن هم سرمربیگری فرهاد مجیدی در استقلال بود
اولین بارم بود که برای تماشای بازی به استادیوم می‌رفتم به این دلیل که بازی را از جایگاه ویژه تماشا کردم از تجربه شور و هیجان جمعیت دور بودم. من دیگر سنی ازم گذشته است اگر برای مهم تلاش کردیم فقط برای فرزندمان در این کشور خوشحالی آنان بوده است.البته این را بگویم که بازی بسیار جدی هم نبود چون کامبوج تیم بسیار ضعیفی است اقتدار صد در صد دیدار با بازیکنان تیم ما بود.