امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۱۶ AM
آخرین اخبار:
روایتی از سرمایه گذاری ۵۶ میلیون دلاری خارجی ها در مازندران نگاهی به یک مهمانی گران قیمت / هزینه یک وعده افطاری و سحری ماه رمضان چقدر آب می خورد؟ شهرنشینان؛ ۷۰ درصد مبتلایان کرونایی در مازندران / احتمال کوچ بیماری به ییلاقات تکلیف روستا‌های مازندران که داوطلبان شورا در آن به حد نصاب نرسید چیست؟ شهرآورد شمال به سود گیلانی ها / رایکای بابل در مرداب انزلی غرق شد رگبار‌های پراکنده مهمان مازندران می‌شوند عناوین روزنامه های مازندران امروز / سلام بر شهر عاشقی / با «عباس ها» مهربان تر باشیم / تلخ کامی فعالان فرهنگی از بی تدبیری ها عناوین روزنامه های ورزشی امروز / حمله لشکر ایران به جام آسیا / رکورد ویژه کاپیتان پرسپولیس در آسیا / پرسپولیس دنبال سومین فینال / شیر خشمگین به آسیا رسید عناوین روزنامه های امروز / بار دیگر نگاه ها به سمت خاتمی / طوفان قیمت ها در بهار دو صفر / خداحافظی زودهنگام خمینی جوان / دستور روحانی درباره کلاب هاوس سرنوشت شمشادهای جنگل‌های هیرکانی چه شد؟
نتیجه جستجوی کلیدواژه:تخلف
دستگیری+عبارت
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹
تخلف ۳۳ میلیاردی ۴ شرکت بسته‌بندی حبوبات در مازندران
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: برای ۴ شرکت بسته بندی حبوبات در استان مازندران پرونده تخلف ۳۳ میلیاردی تشکیل شده است.
پرونده + دادگاه + عبارت
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
بیش از ۱۷ هزار پرونده تخلف در مازندران روی میز بازرسان صمت استان
۱۷ هزار و ۸۸۲ پرونده تخلف در بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی در مازندران تشکیل شده است.
حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران + عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
۱۳۰۲ واحد صنفی مازندران به دلیل تخلفات اقتصادی جریمه شدند
حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: بازرسان این سازمان فروردین ماه امسال ۲۴ هزار و ۹۴۸ مورد بازرسی در بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی انجام دادند که باعث کشف ۱۵۲۹ مورد تخلف اقتصادی و تشکیل ۱۳۰۲ پرونده شده است.
کاظم پالیزدار+عبارت
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
دبیر ستاد مفاسد اقتصادی نهاد ریاست‌جمهوری گزارش موسوم به ارزهای گم‌شده دیوان محاسبات را ارزیابی کرد؛
تأیید تخلف در پرونده ارزهای دولتی
ماجرای ارز‌های دولتی سال ۹۷ با گزارش تفریغ دیوان محاسبات دوباره خبرساز شد. بعد از واکنش‌های متفاوت از سوی نهاد‌ها به این گزارش، حالا دیوان محاسبات، بانک مرکزی، گمرک و مجلس با هم جمع شده‌اند و جزئیات آن را بررسی می‌کنند.
حسن خیریانپور+عبارت
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹
دستورالعمل فاصله‌گذاری هوشمند به بانک‌های مازندران ابلاغ شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران از ابلاغ دستورالعمل فاصله‌گذاری هوشمند به تمامی بانک‎های استان خبر داد و تاکید کرد : اجرای کامل این دستورالعمل‌های بهداشتی برای تمامی بانک‌ها الزامی است.
فیلترشکن+عبارت
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
چهل هفتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
نظر استاندار مازندران در خصوص انتخابات این دوره / دستگیری ۳۹ نفر به دلیل خرید و فروش آرا در مازندران / کرونا در نوشهر تکذیب شد / شعارهای بدون عمل نماینده آمل
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
انتخابات + عبارت
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
روایتی از تخلفات انتخاباتی سه روز مانده به انتخابات/گزارش‌های مردمی به شورای نگهبان رسید
چهارشنبه در فرمانداری‌ها با حضور فرماندار و ناظرین، آخرین چک صورت می‌گیرد و صندوق‌ها پلمپ می‌شود و روز جمعه دستگاه‌های احراز هویت و صندوق‌های رای در حضور نماینده فرماندار، ناظرین و مسئولین شعب باز خواهد شد.
جاسبی+عبارت
یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
تخلف، ارثیه‌ای که از پدر به پسر رسید! / ماجرای تخلف جواد جاسبی در دانشگاه آزاد چیست؟
این روز‌ها اسنادی مبنی بر تخلفات جواد جاسبی پسر رئیس اسبق دانشگاه آزاد به چشم می‌خورد این درحالی است که تخلفات عبدالله جاسبی در دانشگاه آزاد هنوز مسکوت مانده و کسی نمی‌داند پرونده تحقیق و تفحض او از سال ۹۳ تا کنون به کجا رسیده است.
 دکل نفتی
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
ماجرای تخلف سال ۸۸ تا ۹۲ در وزارت نفت چیست؟
تخلف بیش از یک میلیارد و ششصد میلیون دلاری در وزارت نفت بین سال ۸۸ تا ۹۲ خبری بود که چند وقت اخیر بازتاب خبری داشت. عادل آذر، رییس دیوان محاسبات کشور که خبر از این تخلف داده بود تاکید داشت که این تخلف است نه جرم. اما ماجرای بانکرینگ که موضوع اصلی این ادعا است چیست؟
یاسر رایگانی+عبارت
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸
جریمه ۱۰ میلیاردی یک شرکت لبنی در مازندران به علت گرانفروشی /پرونده ۳ میلیاردی برای گرانفروشی روغن موتور روی میز
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: ۳۵ پرونده تخلف شرکت‌های هواپیمایی در ایام اربعین تشکیل شده است.
رای گیری+عبارت
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸
تخلف در انتخابات هیات همگانی مازندران؛
تخلف مشهود در اداره کل ورزش و جوانان مازندران
مجمع انتخابات هیات ورزش های همگانی مازندران در حالی قرار است برگزار شود که ابهاماتی در انتخاب اعضای مجمع این هیات از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان وجود دارد.
قاضی سراج - سایت عبارت
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵
بمب بانکی ترکید!/ واریز ۲۰۰ میلیون به حساب مدیرعامل یک بانک
قاضی سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در افشاگری جدید خود از واریز ۲۰۰ میلیون تومان به حساب مدیرعامل یک بانک خبر داد.
دستگیری-عبارت
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵
مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد
دادستان تهران در خصوص رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید، از ارجاع گزارش مذکور در بخش مربوط به بانک دی به شعبه بازپرسی دادسرای کارکنان دولت خبر داد و افزود: مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی بازداشت شده است.
پول- سایت عبارت
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵
تخلف ٢٢٠٠ میلیاردی
ماجرای واگذاری زمین برای طرح‌های توسعه‌ای، از دیرباز در مناطق آزاد کشور مطرح بوده، اما رعایت‌نكردن ضوابط در برخی موارد سبب شده، سرمایه‌گذارانی که برای گرفتن زمین برای طرح خود اقدام کرده‌اند، از حوزه‌های دیگری سر درآورند که سود بیشتری برایشان دارد.