امروز : سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۵۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:تست کرونا
کرونا+عبارت
یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
کرونا روزانه حدود پنج هزار مازندرانی را روانه درمانگاه می‌کند!
سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از افزایش شدید مراجعه بیماران مشکوک به کرونا به مراکز درمانی استان خبر داد و گفت که در حال حاضر به طور میانگین روزانه چهار هزار و ۴۰۰ نفر به خاطر داشتن برخی علایم و شک ابتلا به کرونا به مراکز درمانی استان مراجعه می‌کنند.
وضعیت قرمز کرونا+عبارت
شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
جوابیه بانک ملی به خبر ابتلای ۷۰ پرسنل مجتمع رفاهی اش در مازندران
بانک ملی به خبر درج شده در باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص ابتلای ۷۰ نفر از پرسنل مجتمع رفاهی خود در بابلسر جوابیه‌ای ارسال کرد.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
در جلسه ستاد ملی کرونا مطرح شد؛
روحانی: هیچکس نباید آرامش را بهم بریزد / موج‌های ما در کرونا سنگین‌تر از موج‌های اروپا نیست / ممکن است افراد بعد از ۶ ماه دوباره واکسینه شوند / همان ها که می‌گفتند واکسن نخرید امروز می‌گویند چرا کم خریده‌اید؟
روحانی گفت: رئیس‌جمهور با بیان اینکه موج چهارم موج بلندتر و سخت‌تری نسبت به موج‌های قبل است، گفت: رعایت پروتکل‌ها باید به ۹۰ درصد برسد.
سعید نمکی+عبارت
پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
وزیر بهداشت: عده‌ای تلاش می‌کنند که از مرگ مردم هم بهره ببرند / لعنت خدا بر این سیاست‌زدگی / در قضیه واکسن، ترکش‌هایی که از داخلی ها خوردیم از خارجی ها نخوردیم
وزیر بهداشت تاکید کرد: در قضیه واکسن، ترکش‌هایی که از بعضی فضاهای داخلی خوردیم، از بیرونی‌ها نخوردیم. یکی از غم و غصه‌های ما در ایام مدیریت کرونا، فضای ناجوانمردانه تبلیغاتی بود که فکر نمی‌کنم هیچ وزیر بهداشتی در هیچ کجای دنیا، گرفتار کلاف سردرگم در هم تنیده تبلیغات منفی بود.
دستگیری+عبارت
پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
عجیب اما واقعی؛ سرقت‌های سریالی به بهانه تست کرونا!
یکی از متهمان گفت: ما زنان و مردان سالخورده را شناسایی می‌کردیم و با معرفی خودمان به‌عنوان مأمور بهداشت به آن‌ها می‌گفتیم می‌توانیم در خانه از آن‌ها تست کرونا بگیریم. به این ترتیب وارد خانه‌ها می‌شدیم و اشیای باارزش را سرقت و سریع فرار می‌کردیم. طعمه‌های ما، چون مسن بودند نمی‌توانستند در برابر ما مقاومت کنند.
کرونا+عبارت
پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
پایگاه های بسیج در آمل، خانه سلامت شدند
در حالی کرونا در مازندران جولان می دهد و چهار رقمی شده که گروه های جهادی و بسیجی با طرح شهید سلیمانی به یاری مردم و مقابله و مهار این پیک برخاسته اند.
کرونا+عبارت
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
کرونا در مازندران ۹ قربانی دیگر گرفت / ویروس ۹۰ درصد بیماران استان، انگلیسی است!
۹ مازندرانی بر اثر ابتلا به ویروس کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست داده اند.
تست کرونا+عبارت
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
کرونا تا ۳ سال آینده هم قربانی خواهد گرفت!
طبق برنامه وزارت بهداشت، سه روز قبل نوبت تزریق واکسن کرونا به من رسید و واکسن روسی را تزریق کردم. آن‌طور‎ که می‎گفتند، من سیصد و چند هزارمین نفری بودم که در ایران واکسن دریافت می‌کرد.
حسین زادگان + عبارت
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
پیش بینی استاندار از روزهای سخت کرونایی در مازندران
استاندار مازندران بر لزوم آمادگی کامل دستگاه‌های اجرایی ذیربط و همراهی بیش از پیش اقشار مختلف مردم در مواجهه با موج جدید کرونا تاکید کرد و گفت : مازندران در موج چهارم کرونا روزهای سختی را پیش رو دارد.
کرونا+عبارت
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹
افشاگری ستاد ملی مقابله با کرونا / تعداد واقعی مبتلایان، ۴ برابر رقم اعلامی
رئیس کمیته اپیدمیولوژی ستاد ملی کرونا گفت: با توجه به محدودیت انجام تست‌های کرونا و خطای منفی کاذب آنها، برآورد این است که به ازای هر یک فرد مثبت کرونا که شناسایی می‌شود سه برابر آن یعنی سه نفر دیگر بیمار و ناقل ویروس است که شناسایی نمی‌شود و در جامعه رها است.
کرونا+عبارت
یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹
کرونای انگلیسی به مازندران رسید
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مشاهده کرونای انگلیسی در این استان خبر داد و گفت که تاکنون تست ۲ بیمار مشکوک در زیر مجموعه این دانشگاه مثبت بوده است.
کرونا+عبارت
پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
مهم‌ترین تفاوت‌های کرونا با سرماخوردگی و آنفلوانزا
بسیاری از علائم مشابه برای ابتلا به ویروس کرونا، آنفلونزا، سرماخوردگی یا حتی آلرژی وجود دارد اما تفاوت‌هایی نیز وجود دارد که آنها را از یکدیگر متمایز می‌کند.
دکتر موسوی+عبارت
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹
نشست خبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد؛
موسوی: جان باختن ۱۱ درصد مبتلایان به کرونا در مازندران / تهدید کرونای انگلیسی در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها بسیار جدی است / ۳۳۱ میلیارد تومان بودجه دولتی برای مبارزه با پاندمی در استان / سعی داریم پرداختی ها به موقع انجام شود
وی بودجه اختصاص یافته از طریق دولت بله دانشگاه علوم پزشکی را ۳۳۱ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: حدود ۱۲۴ میلیارد تومان از این اعتبار برای خرید تجهیزات مورد نیاز جهت مقابله با کرونا شامل ونیتلاتور و دستگاه اکسیژن ساز هزینه و در بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه نصب شده است.
کیانوش جهانپور+عبارت
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹
جهانپور تشریح کرد؛
روش تشخیص کرونای انگلیسی در ایران
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت جزئیاتی در خصوص کرونای انگلیسی بیان کرد.
واکسن کرونا+عبارت
پنج شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
نخستین دریافت کنندگان واکسن کرونا در مازندران چه می گویند؟
ترس و اضطراب پیش از تزریق تا تب و لرزهای پس از واکسن به همراه باز شدن روزنه امید به زندگی ، خاطرات تلخ و شیرینی را برای کادر درمانی مازندران به عنوان نخستین گروه دریافت کننده واکسن کرونا اسپوتنیک وی روسی بر جای گذاشته است.