امروز : چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۴۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:تلویزیون
کنکور+عبارت
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
گزارش های محرمانه از خودکشی داوطلبان کنکور به دلیل شکست در آزمون سراسری
وزیر اسبق آموزش و پرورش با بیان اینکه ذینفعان کنکور دهها هزار میلیارد تومان گردش مالی از قِبل کنکور دارند و به این سادگی سفره شان را جمع نمی کنند ولو اینکه باور داشته باشند این جریان نسل آینده را تهدید می کند گفت: فرصت های یادگیری عمیق را که باعث عدالت آموزشی می شود به واسطه کنکور از بچه ها می گیریم و کنکور به ابزاری برای بی عدالتی تبدیل شده است.
تلویزیون دیدن+عبارت
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹
پاره شدن پیراهن رضا شفیعی جم وسط برنامه!
رضا شفیعی جم مهمان ویژه برنامه شب یلدا با اجرای حمید گودرزی بود.
بایدن+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
اتهام جنسی به معاون جو بایدن در برنامه شبکه ۳
در یکی از برنامه های شبکه ۳ تلویزیون شخصی که خود را کارشناس مسائل سیاسی معرفی می کند به کامالا هریس معاون رییس جمهور منتخب آمریکا توهین جنسی کرده و عامل پیشرفت وی را داشتن روابط متعدد با مردان عنوان کرده است/جماران
عصر جدید+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
«عصر جدید» چه زمانی به تلویزیون برمی‌گردد؟
برنامه "عصر جدید" قرار بود آبان تکلیف فصل دومش روشن شود نه تنها این اتفاق نیفتاده بلکه مشغله برخی از داوران شاید زمان ضبط مراحل نهایی را دورتر کند.
روفیا رحمانی+عبارت
دوشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۹
گفتگوی جذاب و صمیمی با مجری شبکه تلویزیونی تبرستان / روفیا رحمانی را بهتر بشناسید
گفتگویی صمیمی با یکی دیگر از بانوان از اهالی سوادکوه فعال در عرصه رادیو و تلویزیون انجام داده ایم. این گفتگو با خانم روفیا رحمانی حاصل تلاش امیرحسین اصغری است.
شبکه جام جم+عبارت
دوشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۹
اتفاق عجیب و بی سابقه در تلویزیون ایران +عکس
علاقه‌مندان موسیقی می‌دانند که نمایش ساز جزو خط قرمز تلویزیون است و شاید جز مواردی خاص نظیر پیانو نواختن علیرضا عصار در شبکه یک یا نوازندگی پرواز همای در شبکه چهار که این موارد هم عموماً در ویژه برنامه اعیاد بوده و شرایط خاصی داشته، تلویزیون ساز را نشان نمی‌دهد.
۱۳ پیچ+عبارت
پنج شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۹
اندوه‌نامه‌ای در پی انقراض آیین همسایگی‌؛
خشک آمد کشتگاه من در جوار کشت همسایه
در دهه‌ی شصت و هفتاد همسایه معنی دیگری داشت. محله مثل رگ در تن اهالی جاگیر شده بود و همسایه‌ها حکم خون تازه را در این رگ‌ها داشتند.
صداوسیما+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
ماجرای تبلیغ ماساژور ۲۰۰ میلیونی در رسانه ملی!
در شرایط بد اقتصادی کشور که عموم جامعه دغدغه معاش خود را دارند تبلیغ یک کالای گران‌قیمت در تلویزیون با واکنش‌ برخی کاربران در فضای مجازی روبه‌رو شده است.
تلویزیون دیدن+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
آبان زمانی برای داغ‌ترین رقابت ۳ تفنگدار در تلویزیون!
علاوه بر احسان علیخانی و رامبد جوان که وعده بازگشت در آبان‌ماه را داده‌اند، رضا رشیدپور نیز با یک «بمب» پرهیجان در راه است
کیهان+عبارت
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
ماجرای ترویج فرقه‌های انحرافی از رسانه ملی در روز اربعین و انتقاد یک روزنامه!
کیهان نوشت: روز پنجشنبه مصادف با اربعین حسینی ، فیلم «آسمان محبوب» ساخته داریوش مهرجویی و محصول سیما فیلم از شبکه پنج سیما پخش شد. این فیلم که در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر در بهمن ۱۳۸۹ به نمایش درآمده بود، در همان جشنواره نامزد دریافت ۹ سیمرغ بلورین و برنده دو جایزه ویژه هیئت داوران و بهترین بازیگر مرد شد.
کرونا+عبارت
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
با گذشت هفت ماه از شیوع کرونا در مازندران همچنان حدود ۵۰۰ بیمار مبتلا در بیمارستان ها بستری هستند؛
به موج سوم سلام کنیم
دولت بالاخره کوتاه آمد و در همان روز ۵ مهر تصمیم گرفت که بخشی از اختیاراتش را واگذار کند تا ستادهای استانی بتوانند برای استان خود برای مدت یک هفته برخی از موارد را محدود و یا تعطیل کند که این موارد با فهرستی در اختیار همه استانداران و ستادهای استانی قرار گرفت.
منوتو+عبارت
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
کتک‌کاری وسط برنامه در شبکه تلویزیونی منوتو
دیروز یکی از کارشناسان شبکه منوتو با انتشار ویدئویی مدعی شد که حین گفت‌وگو در یکی از برنامه‌های شبکه ماهواره‌ای منوتو از برنامه اخراج شده و هدف ضرب و شتم قرار گرفته است.
هواپیما +عبارت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
کشف حجاب مجری شبکه سه سیما
در بحبوحه مهاجرت سلبریتی های ایرانی اکنون خبر می رسد ناهید لیان که سابقه فعالیت در رادیو و همچنین شبکه سوم سیما به عنوان مجری را دارد نیز کشف حجاب کرده است.
رضا رشیدپور+عبارت
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹
غروب رضا رشیدپور بعد از «حالا خورشید»
از اواخر سال ۹۷ که برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» به اتمام رسید، حدود یک سال و چهار ماه گذشته و رضا رشیدپور مجری و تهیه‌کننده این برنامه، تجربیات مختلفی را از سر گذرانده که کمابیش همگی ناموفق بوده‌اند. گزارش پیش رو به اهم فعالیت‌ها و حواشی این مجری شاخص سیما در ۱۶ ماه اخیر می‌پردازد.
ریحانه پارسا+عبارت
یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹
قرارداد خاصِ بازیگران، خارج از قاب تلویزیون!
از دو سال پیش با حاشیه‌هایی که بازیگر سریال پدر در فضای مجازی رقم زد، روزنامه جوان خواستار ساختاری برای متعهد کردن بازیگرانی شد که صداوسیما بستر شهرت آن‌ها را فراهم می‌کند.