امروز : چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۵۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:تولیدکنندگان
اسرافیل امیری+عبارت
یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
گفتگوی اختصاصی عبارت با رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در مازندران؛
تجار مازندرانی نیازمند تفکر جهانی / از ایجاد نمایشگاه اختصاصی مازندران در سلیمانیه عراق تا معرفی رویداد ساری ۲۰۲۲ در اکسپو دبی
آن‌هایی که دستی در کار دارند می‌دانند که نمایندگی وزارت‌خارجه در استان ها یک نعمت برای آن‌ها است. افراد می‌توانند از طریق این دفتر در لحظه با تمام سفرای ایران در جهان ارتباط داشته باشند و کارهای خود را با سرعت چندبرابر به پیش ببرند.
لائینی+عبارت
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
بازدید ۶ ساعته نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران از شهرک صنعتی نکا / بررسی مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان
نماینده ولی فقیه در استان مازندران‌ در بازدیدی ۶ ساعته‌ از شهرک صنعتی نکا، مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان این شهرک را بررسی کرد.
پاساژ بدون برق+عبارت
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
افزایش ۵۰۰ درصدی تعرفه‌های برق کارخانه‌ها در مازندران!
در حالی هنوز تبعات قطع و خاموشی های بی برنامه برق در مازندران رفع نشده که افزایش چندصد برابری بهای انرژی داد تولیدکنندگان را درآورده است.
کارگر+صنعت+عبارت
پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰
اوضاع ناخوش تولیدکنندگان در مازندران / حمایت پیشکش، مانع زدایی کنید
تولیدکنندگان مازندران به رغم مشکلات فراوان و در سایه تحریم برای رونق و پویایی تولید شبانه روز تلاش می کنند و انتظارشان از دولت به جای حمایت رفع موانع است.
شیر خشک+عبارت
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰
یک گام دیگر برای کمک به کاهش جمعیت / ذخیره ها درحال اتمام است / شیرخشک سهمیه‌بندی شد!
رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک نوزاد گفت: حدود شش ماه است که ارز واردات به تولیدکنندگان شیرخشک تعلق نگرفته و باعث شده است تولید برخی انواع شیرخشک متوقف شود.
آمل کلوچه+عبارت
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
گلایه های حسین هدایتی؛ تولیدکننده با سابقه مازندرانی در گفتگو با عبارت؛
خوشه طلایی و کلوچه آمل، نیازمند حمایت جدی / از معضلات تامین مواد اولیه تا سود سرسام آور برخی بانک‌ها
اگر بخواهم به صورت خلاصه اشاره کنم می‌توانم بگویم سودهای نامتعارفی که بانک‌ها از ما طلب می‌کنند اصلی‌ترین مشکل بازگشت رونق به واحدهای تولیدی ما است. در برخی موارد حتی بعضی بانک‌ها طلب سود ۳۷ درصدی برای بازپرداخت وام‌شان دارند و علاوه بر آن جریمه دیرکرد و هزار چیز دیگر نیز از ما می‌خواهند که اگر همه را با هم در نظر بگیریم سودی که باید پرداخت کنیم به چیزی حدود ۶۰ درصد می‌رسد.
روغن+عبارت
پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹
گزارش آماری عبارت از افزایش قیمت روغن خوراکی در ۱۵ سال گذشته؛
هر روز چرب تر از دیروز / جزغاله شدن جامعه در ماهیتابه گرانی
طی یک ماه گذشته قیمت روغن ۸۱۰ گرمی آفتابگردان هشت هزار و ۹۰۰ تومان بود اما قیمت این کالا حالا از ۹ هزار و ۹۰۰ تومان عبور کرده است و همچنین قیمت روغن جامد پنج کیلویی که ۴۵ هزار تومان بود حالا با ۵۰ هزار تومان هم پیدا نمی‌شود.
لوازم خانگی+عبارت
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
زمزمه های افزایش قیمت مجدد در بازار لوازم خانگی
دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از افزایش ۱۳۰ درصدی مولفه‌های تولید نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار در سال ۱۳۹۷ صرفا ۲۵ قلم محصولی که از ارز دولتی استفاده می‌کنند مشمول قیمت گذاری هستند؛ بنابراین تولیدکنندگان معتقدند طبق مستنداتی که به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ارائه داده اند باید افزایش قیمت داشته باشند.
راغفر+عبارت
پنج شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹
نحوه توزیع بسته حمایتی مشکوک است/ ۲۰ میلیارد دلار از کشور خارج شد حالا وام ۵ میلیاردی می‌خواهیم/ فروش اجباری غذا و دارو به ایران، فاجعه است
این کارشناس اقتصادی با بیان اینکه معمولا نیازمندان واقعی و تولیدکنندگان از چرخه اینگونه حمایت‌ها محروم می‌شوند، گفت: تضمینی برای توزیع این مبالغ به صورت عادلانه بین نیازمندان واقعی وجود ندارد.
سامسونگ+عبارت
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
واکنش سامسونگ به تغییر تابلوهایش در ایران
در روزهای گذشته تغییر تابلوهای شرکت سامسونگ و ال‌جی خبرساز شد، اما این داستان حواشی دیگری هم داشت.
جلسه+عبارت
یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸
ساز ناکوک صادرات مازندران/ سیاست‌های کهنه بلای جان صادرات
کاهش حمایت‌های دولت، افزایش نرخ تورم، افزایش بهای تمام شده کالاهای صادراتی، افزایش واردات، عدم توجه به کیفیت محصول و نوع بسته بندی و سامانه حمل و نقل، همه و همه دست به هم دادند تا در بخش صادرات استان مازندران به تراز منفی برسد.