امروز : چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۰۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:جنگ
جنگ آذربایجان و ارمنستان+عبارت
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
نماینده تبریز: جوانان شیعه باید قره‌باغ را آزاد کنند!
احمد علیرضابیگی؛ نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس در حساب کاربری خود در توئیتر به تحولات اخیر در قره‌باغ واکنش متفاوتی نشان داد.
شیشه+عبارت
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
موشک های جنگ ارمنستان و آذربایجان در مغان ایران فرود آمد! + فیلم و عکس
بعد از برخورد موشک به روستاهای حاجی لو اصلاندوز و خلیفه لو جعفرآباد این بار موشک ارمنستانی در درگیری امروز در منطقه فضولی به روستای نادرکندی اصلاندوز اصابت کرد.
دفاع مقدس+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
به بهانه گرامیداشت چهلمین سال آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس؛
حمـاسـه سـازان یـک سـرزمیـن
لشکر ویژه ۲۵ کربلا در عملیات والفجرهشت خودش را کاملاً بالا کشید و توانست یک کار شگفت‌انگیز تاریخی انجام دهد. چون درست قلب جبهه را به آنها داده بودیم و محور اصلی نیروها که حدود شهر فاو بود را به آنها واگذار کرده بودیم.
پارک موزه دفاع مقدس+عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
نگاهی به آخرین وضعیت بزرگترین پارک موزه شمال کشور در آستانه هفته دفاع مقدس؛
امیـد دوبـاره به طرحـی فرامـوش شـده
در حالی که همه از اهمیت این مجموعه و تاثیر آن بر گردشگرپذیری مازندران و ساری سخن می گویند، مسئله آزادسازی زمین های اطراف مجموعه در تمام این سالها بزرگترین مانع بر راه ایجاد این مرکز فرهنگی در مازندران بوده.
هاشمی رفسنجانی + صدام + عبارت
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹
روایت نامه‌نگاری‌های صدام و هاشمی
نکته مهمی که در خاطرات هاشمی وجود دارد، این است که پس از نوشتن نخستین نامه، هاشمی پس از مشورت با مقام معظم رهبری تصمیم می‌گیرد که به نامه صدام جواب بدهد و پیش‌نویس این جواب را حسن روحانی، دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی، آماده می‌کند.
سرلشکر حسین سلامی+عبارت
یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹
پیام صریح و قاطعانه فرمانده کل سپاه به دشمنان ایران /هوس راه انداختن جنگ نظامی با ما را نکنید
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمنان دیگر هوس راه انداختن جنگ نظامی با ما را نمی کنند، گفت: آمادگی، رشد قدرت دفاعی و اعتبار این قدرت است.
محسن رضایی + هاشمی رفسنجانی + عبارت
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
حملات تند محسن رضایی به هاشمی، اختلاف بر سر چه بود؟
محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در نشستی با عنوان «جریان‌شناسی تفکر مدیریتی در خدمت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب» در دیدار با جمعی از دانشگاهیان استان تهران به‌تندی به سیاست‌های دولت سازندگی و حتی رویکرد شخص اکبر هاشمی‌رفسنجانی حمله کرده است. او که سال‌ها در مجمع تشخیص مصلحت نظام با هاشمی همکاری کرده است، اکنون و خاصه بعد از فوت او به حملات سلسله‌وارش ادامه می‌دهد.
برجام+عبارت
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
آنچه درباره توافق هسته‌ای ایران به شما نگفته اند / پشت پرده مذاکرات چه بود؟ / تاریخ سری فشار برای حمله به ایران/ چرا دولت روحانی می‌گفت سایه جنگ را دور کردیم؟
مقاله پیش رو حاوی مذاکرات پشت پرده دولت اوباما و تلاش او برای راه حل دیپلماتیک پرونده هسته ای ایران برای جلوگیری از جنگ است، این مقاله اسناد بسیاری را درباره چرایی توافق اتمی ایران فاش کرده است.
داعش+عبارت
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
داعش با استناد به این آیه از قرآن، ایران را مشمول عذاب الهی دانست
به دنبال شیوع ویروس کرونا که موجب هراس مردم و سیاستمداران در عموم کشورهای جهان شده است، این نگرانی نیز به سرعت پدید آمد که داعش بکوشد از این فرصت برای بازسازی خود و آغاز دور جدیدی از حملات، چه در خاورمیانه و چه علیه غرب، استفاده کند.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
رؤسای جمهور از قانون سال ۶۵ راضی نیستند! / حسن روحانی چه اختیاراتی می‌خواهد؟
زیباکلام گفت: «روحانی مانند فردی است که از اتومبیلی که دارد، استفاده نمی‌کند، اما می‌خواهد دو اتومبیل دیگر هم بخرد و در پارکینگ بگذارد. آن چیزی که جایگاه یک فرد مسئول را تعریف می‌کند، این نیست که اصول و ضوابط و قوانین چیست، بلکه شخصیت آن مسئول مهم است. ما محمود احمدی‌نژاد را فراموش نمی‌کنیم که با وجود تمام انتقاداتی که به او دارم، خیلی مستقل‌تر و باشهامت‌تر از بقیه رؤسای‌جمهور عمل کرده است. سؤال اساسی این است که آقای روحانی چقدر این شهامت و جسارت را داشته که به‌عنوان یک رئیس‌جمهور عمل کند».
سید حسن نصرالله+عبارت
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
رازی که سیدحسن نصرالله برای اولین بار فاش کرد
سیدحسن نصرالله درخصوص سردار سلیمانی و نقش ایشان در جنگ ۳۳ روزه و فضای حاکم بر اتاق عملیات گفت: اصل آمدن حاج قاسم به لبنان در آغاز جنگ به‌خودی‌خود بسیار مهم بود. او مجبور نبود این کار را انجام دهد. می‌توانست در تهران بماند و جنگ را از تهران دنبال کند یا می‌توانست به دمشق بیاید و جنگ را از دمشق در نزدیکی ما دنبال کند. دمشق آن روزها از هرگونه تجاوز اسرائیل برکنار بود.
صدام+عبارت
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
وقتی نزدیک بود صدام اسیر ایرانی‌ها شود!
یکی از اتفاقات مهم و تاریخی که شاید بسیاری از مخاطبان عمومی تاریخ و ادبیاتِ جنگ ایران و عراق از آن غافل باشند، ماجرای احتمال اسیری صدام به دست نیروهای ایرانی است که در عملیات فتح‌المبین رخ داد.
داعش+عبارت
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
داعش: مرحله جدید جنگ با اسرائیل آغاز شده است/ ظرف چند روز حمله بزرگی می‌کنیم
داعش در نواری صوتی آغاز مرحله جدید جنگ با اسرائیل را اعلام کرد.
قاسم سلیمانی+عبارت
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
راز روابط حاج قاسم با برخی سیاسیون غیرانقلابی‌ چه بود؟!
مهمترین تفاوت سیره سیاسی حاج قاسم با بسیاری از اصلاح طلبان، اعتدالیون و اصولگرایان محافظه کار، -که در سالهای اخیر گفتگو با دنیای غرب به بخشی از محاسبات راهبردی آنها تبدیل شد-، این بود که حاج قاسم در تمام این مدت مستقیما با آمریکا و عوامل غرب در حال جنگ نظامی رودرو بود.