امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۵۳ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم
حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم+عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
درخواست سیاسیون از روحانی درباره عادل فردوسی‌پور و شجریان /توصیه برجامی و بورسی به رئیس‌جمهور /استقبال از ایده تشکیل دو سه حزب قدرتمند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره دیدار روز گذشته سیاسیون با رئیس جمهور گفت: بیشترین بحث در این جلسه اقتصادی بود؛ شرایط اقتصادی کشور، تحریم‌ها، تأثیراتی که کرونا گذاشته و تدابیری که دولت اندیشیده و پیشنهادهایی برای اینکه دولت انجام دهد.
حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم
چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷
رئیس‌جمهور طی مکاتبه‌ای از رهبری بخواهند نظرشان را در موافقت با FATF اعلام کنند
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رئیس‌جمهور ادعا کرده‌اند که رهبری گفته‌اند با پیوستن ایران به FATF مخالفتی ندارند؛ چه اشکالی دارد ایشان که رئیس جمهور هستند طی مکاتبه‌ای از رهبری بخواهند نظرشان را در موافقت با این لوایح اعلام کنند. چه کسی هست که در مقابل رهبری مخالفت کند؟
ترکان-عبارت
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵
بازهم ترکان و بازهم اظهارات تند/حیف ‌آبرو که واسه این ‌آقا گذاشتند
حیف آبرو و اعتبار تشکل های قدیمی مثل جامعه روحانیت که صرف این آقا شد. ایشان تا این اندازه اعتبار نداشت. این مسئله یک گذشته تلخی را به جا گذاشت که براساس آن فکر می کنم، حتما در آینده نزدیک اعتبار و اعتلای روحانیت مبارز تهران را ان شاالله مجددا شاهد باشیم.
 حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم-عبارت
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵
مصباحی‌مقدم در نشست خبری
بازتاب محاکمه موسوی و کروبی به نفع نظام نیست/ با مصباح یزدی مشورت نمی‌کنیم
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در مورد حضور مصباح‌یزدی در جلسات جامعتین گفت: بنای جامعه روحانیت ورود به انتخابات است؛ در صورتی که جامعه مدرسین هم قبول کند، به صورت مشترک با یکدیگر در این زمینه همکاری می‌کنیم.