امروز : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۹:۵۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی‌لایینی امام جمعه ساری
فیلترشکن+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
هشتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
بی اعتنایی احمدی نژاد به مصوبه شورای تامین مازندران / پول میدم امتیاز میگیرم ها در صف داوطلبان جدی انتخابات استان / رد صلاحیت شده های بابل کیستند؟ / پاتوق تاریخی معتادان در مازندران / بزرگترین میدان تره بار شمال کشور چه تاریخی افتتاح می شود؟
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
رجب پور+عبارت
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
مدیر شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی منطقه ساری:
خطر استفاده از گاز مایع پس از گرانی بنزین / کشف ۲۵ هزار کارت سوخت با میزان سوخت‌گیری غیرمجاز در مازندران
مدیر شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی منطقه ساری با بیان اینکه از زمان اجرای طرح سهمیه‌بندی میزان مصرف بنزین در این منطقه ۷۰ درصد از بنزین سهمیه‌ای و ۳۰ درصد آزاد است، گفت: از وقتی که بنزین گران شد استفاده مردم از گاز مایع که استاندارد نیست برای خودروها بیشتر شده است.
لایینی + عبارت
پنج شنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۸
آغاز سخنرانی نماینده ولی فقیه در مازندران
نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: از اینکه امام زمان (عج) به بنده افتخار دادند تا مراسم معارفه اینجانب در روز امامت ایشان باشد قدردانی و خداوند را شکر می‌کنم.
عکس+ عبارت
پنج شنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۸
بدرقه و بیعت مردم نکا و شرق مازندران با امام جمعه سابق، مردی از تبار سادگی
با انتخاب حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی‌لایینی امام جمعه سابق شهرستان نکا به سمت نماینده جدید ولی‌فقیه در مازندران و امام جمعه ساری از سوی مقام معظم رهبری، مردم شهرستان نکا و شرق مازندران، امام جمعه سابق خود را با خاطره‌ای خوش بدرقه کردند.